• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@xkacatkox no ani nemluv.....protrpěla si tet opravdu moc,ale jsem ráda,že jsme jí měli doma a mohli jsme se o ní postarat sami.Hlavně umřela v naší přítomnosti a doma :wink:
13. zář 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ještě uvidíme mohl by přijed tatínek manžela a pohlídat!!!!Do kalhot se nějakých vejdu vršek nějak pořeším...uvidíme jak bude v pátek
13. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to je moc dobře,užila si vás , není nad to mít blízké kolem sebe, určitě odešla spokojená
13. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to moje dítko splašené spalo jenom hodku, pokoušela jsem se ho znova uspat ale marné co se začal stavět a pohybovat, tak nám nějak ubyl odpolední spánek
13. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jůůůůůů tak to mi povídej......já jsem ještě nebyla schopná ji uspat....asi všechno dělám blbě!!!!!Tet je v postílce a hraje si!!!!!A spát ne a néééééé vždyt to není normální je od 7 vzhůru!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 vždycky když si myslíš, že to není normální tak nám potvrdijou, že pro ně je, už tu bugří já ještě doobědvám, ach jo, už se mi věší na nohu :grinning:
13. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi chce Matýsek pořádný oběd :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: asi, si říká, že ty mrkvové a jiné blafy si mám nechatpro někoho jiného :grinning: , zítra mu chci koupit kapustu, tak jsem zvědavá jak to zvládne, dneska bude pokus chleba s máslem, tak su zvědavá, mudra mi nic neřekla co a jak dávat, někde píšou, že máslo může, jinde až od roka, je to bordel, tak těch pár kousků mu snad neuškodí
13. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 úpřimnou soustrast
@xkacatkox já dávám semtam chleba s máslem a v pohodě,nakrájím na kostičky a láduje sám :wink:
13. zář 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tak já uvidím jak nám to pojede, už se těším až bude moci papat to co my
13. zář 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

@xkacatkox to už bude za chvilku :wink:
13. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox každe ráno už snídáme chlebík...bud s máslem,lučinou....dám někdy i tvrdý sýr :slight_smile: a jak si pomlaskává
13. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
už konečně usnula.....sama v postýlce....tak doufám,že si dá aspon hodku!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jééé, tak já jsem asi opozdilec,no uvidíme jak mu bude chutnat, stou lučinou uvidím, asi počkám do roka, i když ono je to už za 2mm, co uvařené těstoviny, dával jste někdo?Matýsek už moc ty ovocné přesnídávky nechce tak mu to musím zpěstřit asi se přejedl
13. zář 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vřim malé všechno. Už jedla aj knedlu! :slight_smile:
13. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Víte co se teď Romča naučila? ukazovat prstem ale vtom smyslu že já jí říkám to semíš a ona si ukáže prstem a začne vztekat.
13. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox špagety přímo miluje :grinning: :grinning: :grinning:
@terezka87 knedlík jsem dávala taky ,když jsem vařila slepičku na paprice :wink:
13. zář 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romča taky miluje těstoviny. Už se herečka vzbudila ale zatim nekňourá tak je vše o.k Snažím se najít jí nějaku hračku narozeninám a vůbev mě nenapadá co máte někdkonějaký tip???? :slight_smile:
13. zář 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 to už jsme tu probírali,ja ji koupím asi odstrkovadlo,ale ještě nevím jaké
13. zář 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 tak to mi už jsme půl hodky vzhůru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale spinkala hodinku :wink:
13. zář 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jsou oni :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mooooc hezounký botičky :dizzy_face: ten náš kluk neumí v botech chodit????jak mu je dám na nohy,tak si sedne :confounded: no..snad si zvykne :wink:
oběd opět nic nebo skoro nic :frowning2: :frowning2: už mám doma štíhlíka :pensive: jak se vytahuje,zmizelo bříško....tepláčky nám v pase padají :cry: :cry:
13. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a de se do vinohradu..... tak se zatim mějte! :slight_smile:
13. zář 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je taky krásně,ale mě úplně třeští hlava a mám ucpaný nos :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. zář 2010 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jéé, nádherné botky,chleba moc úspěch neměl, tak zítra druhý pokus, ave středu těstovinky, nějak ho to nenadchlo, ale Matýsek je na změny vždycky opatrný, co se týče jogurtu, ten stále nepapáme, dárek též nevím, odrážedlo už máme, určitě mluvící hrnec a zbytek ještě vymyslím
13. zář 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... tady bylo dneska nic moc... ale přijela kamarádka tak sme šli na prochajdu a pak na jedno :slight_smile: ... ale mám to doma raubíře.. ze mě si dělá šprtouchlata... když mu řeknu že něco nesmí, tak se na mě otočí a nahodí zářivej úsměv a strašně se směje... jo když už zařvu tak to kouká jako puk, ale to dělám jenom třeba z leknutí nebo tak... ale někdy poslechne... je to divný, ale většinou jenom když je doma tatínek.... k narozkám dostane tu dřevěnou stavebnici a takovou tu motorku.. jo a tchán mu shání takovou tu tatru to velký nákladní auto na písek :slight_smile: ... my sme si s nima hrávali jako malé děti :slight_smile: ...
13. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta tatra je dbrý nápad, já mám asi ještě po mě :grinning: ale nevím v jakém stavu
13. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek