• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Tak už vím co Romča dostane kočárek :slight_smile: je nádherný
13. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý jo, to se někdo má mít holčičku :grinning:
13. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A neni moc drahý našla jsem ho za 599 :slight_smile: což se dá protože jiné kočárky se pohybujou kolem tisícky tak mám radost!
13. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tady na bazárku sem tuto tatru dneska tušim vyděla...
13. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 jé tak to já se kouknu :slight_smile:....
jinak já sem ráda, že máme kluka (i když ještě by to chtělo holčičku :slight_smile: ), ale já vždycky toužila po spoustě klučičích hraček tak ted si je můžu pořídit :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pak jsem ještě našla takového hracího ježka na baterky za 170. Taky super :slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak jste některé psaly o té odsávačce s vysavačem, co je to přesně za značku prosím? Já mám jen ten balónek a to je fakt na nic.
My na narozky ještě nevíme, ale kočárek je dobrý nápad pro holčičku :slight_smile: a klasika auto pro kluka - tu starou tatru u nás zdědil můj synovec, ještě po bráchovi a jak se mu s ní jezdí :slight_smile:
odsavačka hlenů baby- vac. Koupila jsem jí v lékárně. asi za 250
13. zář 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočárek dostane asi až k vánocům a ježka k narozeninám:slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak škoda ona tu tatru taky shání... není to nabídka, ale poptáka :frowning2: .... našla jsem na netu tři odkazy na tu tatru a všechno potávka... já nevim co je to za značku... prostě sem přišla do lékárny a řekla si o odsávačku henů na vysavač...
13. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejlepší je poptat se vlékárně oni ti poradí... Nic valim na kutě. Roman mašíruje na noční , tak si budu ještě než usnu číst... Tak dobrou noc. Hlavně málo probdělou :grinning:
13. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87: Dobrou a dík za radu. Nápodobně s tou probděnou nocí - nás asi nic hezkého nečeká :slight_smile:
13. zář 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, vy jste toho napovídaly :confused:
@zdenka33 upřímnou soustrast, ale bude jí dobře..

@terezka87 kočárek je super.... :slight_smile: , my koupíme odstrkovadlo a asi ten hrnec :slight_smile: , místo tatrovky má na chalupě traktor i s valníkem :slight_smile:
@ttinecka přesně jak píše Terezka, mám tu samou odsávačku :wink:
@xkacatkox taky už jíme chlebík, někdy s máslem, někdy s Lučinou a moc mu chutná a těstoviny taky... :slight_smile:

holky ani nestrašte s probdělou nocí... :angry: :angry: :angry:
13. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka též máme baby vac, a dobré, tedka jsem viděla ještě jinou, na baterky s nástavcema,růžovou, měli jsme ji práci na vyzkoušení od dealera, teda spíše jak navnadit maminky, cenu bohužel nevím, ale tuším, že 400 to bude, a byla fajn hlavně taková rachlá pro děti co hůře spolupracují, člověk není vázán na kabeli a na zásuvku(myslím doma)mě se to celkme líbilo, ale baba vac ti postačí,nám vždycka pomohl, ale on je Matýsek na tohle pohodář, jen pláče ale nevzpouzí se, i stříhání nehtů je v pohodě, on se tomu chechtá :grinning: ještě mě napadl první dětský příbor, ale prosím o radu zkušenější aminky, zda si to nemám nechat až k druhým narozkám :unamused:
13. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já bych to nechala na později, ale třeba bude Matýsek šikulka :slight_smile:
13. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no to dost pochybuji, nechám to na později, Matýsek není nijak pokrokový, prostě průměr, takže by too bylo někde ve skříni, vymyslíme babičkám něco jiného, nevím co,budu muset obrazit nějaké hračky, odrážedlo máme, mě napadá jen ten hrnec mluvící a zatlukací blbinky
13. zář 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox :grinning: aby tě Máťa nepřekvapil :grinning: , oni toho mají plno, ale pak když chci něco vybrt, tak mi přijde, že to jsou kraviny za plno peněz...
13. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jsem viděla takovou housenku na kolečkách, co zpívá a dá se na ní něco mačkat a taky mluví a myslím, že vydává i zvířecí zvuky...stála asi 700kč Pokusím se jí najít a dát odkaz..
13. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu chrnět, tak nám držte palce na to naše dobrodružný spaní... :wink:
13. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak si to ráno řeknem,co?? :wink: tak pokud možno co nejmín vstávání :slight_smile: ach jo..já to u nás vidím černě :frowning2: jdu taky spát...
13. zář 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás už se konečně spí :slight_smile: dneska byl opět řev v kočárku tak jsem mu změnila výhled a byl klid asi ho nebaví koukat na mě :grinning: :grinning: zítra jdem k doktorce to zase bude..už vidím jak tam s ním bojuju a snažím se mu dát plenku :angry: a ještě si ho dovolím obléct... dneska konečně něco snědl i vypil až jsem se divila..
13. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já jsem pro změnu zase nemocná :frowning2: ...fakt nechápu...předtím jsem nebyla snad pět let a co mám Kubu tak mi furt něco je.... :angry:
14. zář 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no jo no,organismus se mění.Hlavně ať jsi brzy fit :wink: Filip byl nachlazený,ale vypadá to,že už je OK.Takže my měli rýmu 3 dny,ale já ještě rýmu mám,tak doufám,že ji maluch zase nechytne.
Dneska jdeme k dr,tak jsem zvědavá na míry :wink:
14. zář 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 mění...chtělas říct, že stárne, co? :grinning: No jo...třicítka na krku...lepší už to nebude.... :grinning:
14. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my noc nějak přežili - na pití se vzbudila v 11 a pak až v 5, což je u nás nevídané. Ovšem mrvila se ostošest jak nemohla dýchat :frowning2:. Já jsem na tom stejně. Doufám, že vy jste aspoň trošku spaly.
14. zář 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi spinkali, sice ve 3 vstal, a nemohl pak zabrat, tak jsme mu zase dala hlavu k jeho, on si hrál s vlasama a usnul, ale je nějaký načutnutý pořád se chc e chovat a věší se mi na nohy, dneska opět pokus s chlebem, no misku vyklopil a hrál si s miskou pak si vzal chleba ale ožužlá to a vyplivne, dneska jedeme snad na poslední kontrolu na chíru, ale až odpoledne, manža musel do práce
@lin18 já mám takové pětiletky co se týče nemocí, dlouho nic a pak hic, tento rok už jsem byla 2 krát na chíře, tak snad už bude vybráno, konec roku za dveřma :grinning:
14. zář 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.... brzo se uzdravte všechny a i ty vaše dítka :slight_smile: ... taky jsem to tuhle měla a nic super to neni teda :confounded: .... jinak sem se vás tady tuhle ptala na botičky a nikdo ste mi neodpověděl... jakjim to na tu nohu rvete??? já je nák musim vrátit... nechtěli mi je vzít, ale prý tam má ýt dneka šéfová tak snad... jinak si můžu botičky za 650 pověsit na stěnu :frowning2: .... Jonášek má otiž hrozně vysokej nárt a nevim kde na něj seženu botičky teda.... páč tyhle byly eště o kus větší a tu nohu sem tam nedostala a on užmi u toho pak i brečí jak ho to tlačí :frowning2:
14. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek