• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@kacamura tak je zkus když tak prodat na aukru, pokud ti je nevezme, s vysokým nártem měla problémy holčinka kámošky a nakonec našli nějakou značku a ta jí vyhovovala, ale vím, že jsme vždycky oběhali hodně obchodů než jsme sehnali, my botky moc nepoužíváme, máme jan v kočárku, a jde nám to v pohodě, nijak se nevzteká, jen adidasi mu moc nesedějí, ale byl to dárek, tak pokud budou špatné u na chození, tak je holt prodám, jak řekla švagrová :confounded: no osobně si myslím, že je lepší se na dárku poradit, než koupit 2 měsíčnímu miminu boty, které mu budou tak v roce a něco
14. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura botičky nejdřív co nejvíce rozšněruju a nejdříve natlačím prsty a pak už jde pata v pohodě.Ale Filip nemá nějak moc vysoký nárt,takže je to v pohodě.Segra měla stejný problém a vždy museli boty zkoušet,ale vždy sehnali.
14. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak mi jsme taky byly nemocný,Stáník to přinesl ze školky tak po třech dnech byl týden doma,teď už teda chodí ale trochu rýmu má pořád a aby Tomášek nebyl pozadu tak to chytil taky a já od něho,zrovna včera jsem bylá ráda že ležím,nemohla sem se ani pohnout jak mě bolelo celý tělo.Botičky už teda taky nosíme a trochu i vykračujeme,nějakou dobu vydrží stát i bez držení tak je otázka času kdy udělá první krůček.Zrovna dneska sem vytáhla botky po Stáníkovi a Tomáškovi sou,sice sou větší ale když má ponožky a ještě třeba dupačky tak ho aspoň netlačí.Jinak příští týden budu kupovat jiný.Co se týče mluvení u Stáníka tak zatím žádný pokroky tak doufám že se rozmluví sám a mi nebudeme muset běhat po doktorech.Tak se všichni brzo uzdravte a zatím se mějte hezky :wink:
14. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,
dopoledne jsem měla sraz s holkama tady z koníka, tak mám zpoždění :slight_smile: , v noci to celkem šlo, až mám strach to říkat. Poprvé se vzbudil o půl druhý a pak asi ještě 3x, ale co to je proti předešlým nocem :slight_smile:

Všem co jsou marodi, tak přejeme brzké uzdravení...@lin18, možná to bude tím jaký je divný počasí. Chvíli vedro, chvíli zima a tělo si nestačí zvykat :frowning2: .

@kacamura, my zkoušeli botičky v Humanicu a měli ten samý problém co vy a stály taky téměř 700kč. Nevzali jsme je a vedle v Chicu měli podobný, je víc otevírací a stály nás 160 kč a naprostá spokojenost. A proč ti ty botky nechtějí vzít zpět? Jsou to nějaký kozy...asi :angry:
14. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no v nejhoršim se je pokusim samozřejmě prodat, ale mín jak za 500 je dávat nechci sou nový a já bych na tom tratila hrozně.... no hold sem se zase poučila :(... uvidíme jestli budou mít někde.... koupila jsem ty boty v lékárně a u nich to prej nějak neplatí nebo co... ježiš další nemocní :frowning2: ... přeju brzké uzdravení :wink: .... v chicu se daj koupit boty za 160kč?? kdo by to řek sem zvyklá, že to maj všchno děsně drahý
14. zář 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ono to všeobecně neplatí,že můžeš cokoli vrátit.Jo ty velké obchoďáky to tak mají,ale já dělala v malinké firmě a vždy je to o dobré vůli prodávajícího.My jsme se se šéfem snažili vycházet vstříc.Navíc v lékárně by to mohli chápat a mohli by být vstřícní.Pro tebe poučení,že tam už nebudeš nakupovat.Je to hnus,že ti to nevyměnili,nebo nevrátili prachy!!!!!!!
14. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvidíme zejtra... zase tam nebyla vedoucí... musim to řešit přímo s ní... já to teda řešit nebudu... páč mě řeknou, že to nejde a já sklopim uši a pudu, ale martin jim to tam vytmaví :slight_smile: .... no ale to bude něco shánět botičky po celý praze grrrrrrrrrrr... musim něco vyhlídnout...
14. zář 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak máme 10 kg v 10m :grinning: :grinning: :grinning: pak že nejí :grinning:
Jak je možné že to nejde vrátit? Vždycky by to mělo jít ne nebo aspoň vyměnit..
14. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my teď byli taky nachcípaní, Adam i já jsme měli rýmu, tak jsem se ho snažila aspoň naučit smrkat, no hrozně se u toho řehtal, ale vypadali jsme u toho jak v cirkusu :slight_smile: Navíc jsme s manželem v sobotu slavili první výročí svatby :grinning: , tak vzala švagrová Adama do zoo, tak byl klid, prostě romantika hadra :grinning:
Dnes jsme byli na kontrole, tak má Adam 76 cm a 10, 16 kg, přibývá už konečně pomalej. Ptala jsem se doktorky na tu Lučinu, říkala, že s tím opatrně, že je to dost bílkovin a taky sůl, že radši až od roka. Vigantol nám předepsala a napsala číslo šarže, se kterou byl problém, tu doma naštěstí nemáme. K tomu, co jste probíraly - odsvačku máme taky Baby - vac Arianna. Nárt má Adam taky vysoký, takže máme jedny baťovky, které si stejně pořád vyzouvá a pak mu jedny přivezli tchánovci z Itálie, hrozně parádní a drahé, ale s tím bonusem, že je neobuje přes nárt, takže smolík. Buď do toho ta noha "zhubne", až začne chodit, nebo taky prodáme.
14. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Upřímnou soustrast, já takto minulý rok přišla během tří týdnů o dědu a pak i babičku, ke které jsem měla strašně blízko. Vypadá, že výměnou mám Adámka, počali jsme ho totiž asi v době, kdy upadla do kómatu a už se neprobrala :frowning2: Akorát mě mrzí, že prcka nikdy neviděli, myslím, že by z něj měli velkou radost, vždycky se na to moc těšili.
14. zář 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 Ty potíže se spaním (které už jsou snad pryč) podle mě opravdu můžou být ze zubů, zvlášť, jestli Adámkovi rostou ty horní jedničky, ty byly zatím největší masakr, to mu tekla i krev, když se prořezávala ta dáseň. To se pak budil co dvě hodiny a vždycky se musel nakojit. Je fakt, že mám pocit, že mu z toho zůstalo, že se aspoň jednou za noc na to kojení vzbudí, i když pak hned zase usne, předtím zvládl celou noc v kuse. Ale to se asi změní, až bude na UM, to ho víc zasytí. Takže se držte, ty zuby jsou blbá záležitost.
14. zář 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my máme taky zasebou kontrolu u doktorky a my jsme teda hubení :grinning: :grinning: :grinning: Filip má 72cm a 8935g.A to jí hodně a rád.Jenže je pořád v pohybu,jak se snaží víc a víc chodit.Jinak už rýmu nemá,ale zato mně hlava praští až hrůza a rýma taky děs!!!
14. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 já už váhu,výšku a jídlo neřeším....prostě sní co sní a hotovo :wink: přece se nezblázním,ne?však všichni vyrostou!!!
14. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem koupila šťávu naředila vodou a malý pil :slight_smile: já měla strach že nepřibírá ale přibral dost to je pořád v pohybu a nic nejí teď po mě plival kaši
14. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 my máme doma kyselinu :grinning: :grinning: :grinning: Ten by snědl i nás-otesánek jeden
14. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
jdu se rozloučit, odpoledne pojedeme k bráchovi do Prahy a přespíme tam, protože letíme brzy ráno. Tak se tu mějte hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Jinak naše noci už jsou lepší, na dnešek jsme vstávali jen třikrát a z toho byl jednou podělanej... Tak pá pá
15. zář 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 krásně si to užijte:slight_smile:
15. zář 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 pěknou dovču, a přivezte aspon trochu tepla :grinning:
15. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je ale mrtvo, já bych také někam vyrazila, no zítra jedu mamce pomoct s diplomkou, v pátek k babičce, tak se to snad rozede, dneska jsme samotinký, tatínek je v Brně, tak budu kroužit, snad nebude pršet :grinning:
15. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 Užijte si dovolenou, to počasí tady je fakt na nic, prodloužené léto stojí za to.
@xkacatkox Taky jsem dnes sama doma, navíc jsem sebou před chvílí mrskla na dlažbě před vchodem, protože byla mokrá. Ještě že jsem nedržela Adama. Mám naražený bok, loket a prst, k tomu jsem si slušně hnula páteří, tak se už nemůžů dočkat manžela, až převezme Adama, bolí to jak čert.
15. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska - krásnou dovču! :slight_smile:
pavlazabka - tyjo, když se daří, tak se daří :frowning2: Ať to není nic vážného!
My stále soplíme, odpoledne jdem k doktorce na 10měsíční prohlídku, tak jsem zvědavá.
Pěkný den
15. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ty jsi z Brna??
@miska73 tak at si to užijete :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: taky bych jela :slight_smile:
15. zář 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ne nejsem ((pro mě škoda :frowning2: )ale manžel tam jen dneska na veletrh, já bych se tak ráda odreagovala, tady prší, nedá se jít nakoupit k jídlu tu nic není, a chlap v pr....., a když jsem hladová tak jsem na...... :angry:
těším se až bude Matýsek větší tak si udělám výlet do Brna, prostě jen tak , projít se pokoukat, tatínek at si tu maká, sním se asi jen tak nikam nepodíváme

@pavlazabka taky jsem si kdysy naplácla, na schodech, vím jaké to je
15. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé...uděláme v Brně srazík, ne? :wink:
Mně už je líp...Kuba je naštěstí zdravej....ale to počasí fakt děs...navíc mi na autě nefungují stěrače tak když prší nemůžu s malým ani do obchodu a trčíme doma....
miska...závidím...krásně si to užijte :wink:
15. zář 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky teď jsem si všimla, že Kuba nemá spodní jedničky vedle sebe...tu jednu má jakoby víc vzadu...vaše děti mají zoubky v řadě?
15. zář 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my nemáme zoubky :cry: :cry: :cry: ale podle doktorky se snad to týdne ukážou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@miska73 krásnou dovolenou :sunglasses:
15. zář 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak u nás hnusně dneska... sháněla jsem botičky... byla jsem asi v ost obchodech a nic sem nesehnala :frowning2: ... prostě má moc vysokej nárt... kyž sem mu to tam nacpala tak to bylo velký na dýlku a když sem vzala menší číslo tak se tam zase nevešel s tim nártem.. noa nebo šly přez 1000,- .... ani v tom chicu nic :frowning2: ... no ještě mám jeden obchod v rezervě tak uvidíme... zoubky mu zatim čouhaj tak do poloviny i mín a má je zatim vedle sebe..
@pavlazabka brrr. nezávidim.. taky se vdycky bojim, že tu hodim hubu no zatim ale pohoda...
prdola už spí od 6ti tak jsem zvědavá kdy bude budíček....
15. zář 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18: malá má jeden zoubek trochu nakřivo a malinko dál od toho vedlejšího, ale to se srovná, až jich tam bude víc, to bych neřešila. Jinak já bydlím v Brně, tak si někdy můžeme dát spicha, budu jedině ráda.
15. zář 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Tak Romča už spinká.... tak jsem zvědavá do kdy to vydr... :slight_smile:
15. zář 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme z vás asi úplně nejmenší - v 10 měsících máme 66,5 cm a 7,45 kg :slight_smile:. Ale my to tak máme od narození a i tak jsme zdraví a šikovní, takže v pohodě :slight_smile:
15. zář 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek