• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no nic tak valim na kutě ta se mějte zatim.... :slight_smile:
15. zář 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to by bylo fajné, nějaký ten srazík, my už hajáme, a jsme tu asi největší, 11kg tu asi nikdo nemá, zoubky máme v rovině, tak neporadím, ale nemá cenu to řešit samo se to srovná, sestře to řešily až v 15, takže LIn času dost
15. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka to jste váně drobci,ale má to i své výhody-co se nošení týče :wink: Důkežité je,že krásně prospívá na míry kašlat :grinning:
15. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77:jj jsem ráda aspoň za to, je silná a zdravá a má chuť do života :slight_smile:
15. zář 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka je krásná,už jsem koukala na FB :wink:
15. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77: díky :slight_smile:, no takový skřítek veselý :slight_smile:
15. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no však vydrž...my jdeme na kontrolu až 29.9. a určitě budeme mít přes 11 kilo...když v 8. měsíci měl 10,16 :grinning:

@ttinecka však u holky je to roztomilý když je drobek... :wink:
16. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj .... ten prdola spal přez noc 12,5 hodiny v kuse :grinning: ... akorát já z toho naspala 6,5... no ale hlavně že spíme celou noc.... holky já už nevim jak mu mám ostříhat nehty... zabavit se nenechá furt kouká po nůžkách a chytí vždycky takovej hysterák až to hezký neni.... a ve spaní to taky neje spí na bříšku nebo na boku s ručičkma u obličeje tak já nevim... jak to děláte? já sem z toho docela neštastná protože po tom stříhání on furt řve jako bych mu furt něco dělala... sem ho tedka prdla do postele at se vyřve....
16. zář 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě ty nehty nemá ostříhaný všechny... má hroznou sílu a neudržim ho skoro...
16. zář 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ááá...nehty...dík za připomenutí...jdem na to.... :grinning: Já mu u toho pouštím televizi a dám něco na zabavení co normálně nesmí...třeba můj mobil :grinning:
16. zář 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
hotovo :grinning:
16. zář 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my budeme nehty taky stříhat ale až usne jinak to nejde :angry: teď sedí na zemi a houpe se :grinning: :grinning:
16. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak televize běží furt... a zajímaj ho jenom reklamy.... ale tu zakázanou věc bych zkusit mohla...
16. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura televizi vůbec nepouštím...prý to může později způsobovat poruchu soustředění

tak nám vyrostl špičák nahoře...jedničky ani dvojky nahoře ještě nemá...bude jak malej upírek :grinning:
16. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí vždy vystihnu chvilku,kdy si nechá nehty ostříhat.
Už třetí den mi Filip nechce prso a dneska mě i hryznul a dost,až mi tekla krev.Ale UM mi nechce pít,tea vypil 100ml a pak něco blinknul.Myslíte,že by mohlo stačit za den jogut a večer kaše s mlíkem??
16. zář 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77: jak říká naše doktorka, je potřeba stále nabízet no :frowning2:. Barča si cucne jen ráno, večer a v noci, přes den mi nic vlastně nepije, má vodu jen z potravin :frowning2:. Ale zase kdyby měly fakt už žízeň, tak si snad řeknou.
16. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka to mi nejde ani tak o tekutiny,to Filip pije krásně,ale spíš to mléko jako takové.Pitný režim máme ukázkový,už dlouho mi přes den prso nechce,jen ráno pil.....
16. zář 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam... já už přez den mlíko vůbec nedávám... většinou si vypije ráno když se vzbudí lahvičku a když nemám jogurt tak ještě dopoledne... ale pak má mosovozeleninovou přesnídávku pak ovocnou a pak kaši a přez noc většinou už nic pokud se nevzbudí... a když vypil 100 tak to jde :slight_smile: ...
16. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
pam jsme na tom podobne jen malý nechce ani čaj tak na radu doktorky pije zředěné šťávy 100 denně ale aspoň něco mléko už asi nepotřebuje jen přes noc večer a ráno :slight_smile: jogurty u nás jedou a to je asi tak všechno
16. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba má mléko dopoledne, pak po obědě na usnutí, večer a v noci...bez toho prostě neumí usnout....
16. zář 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 Já jen kojím, ale to už taky jen ráno a večer a přijde mi, že toho mlíka tam už taky teda moc není, prsa mám poloviční. Ale taky si říkám, že snad v kombinaci s jogurtema kaší to stačí. A taky už se mi k prsu nijak nehrne, v noci jsem ho musela odstavit, protože jak byl v polospánku, tak používal zuby tak silně, že jsem nemohla vydržet.
@lin18 My měli taky nahoře první dvojky a bylo to hrozně roztomilé, vypadal neuvěřitelně komicky, když se zasmál.
16. zář 2010 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky já jsem ráda, že už nekojim .... protože on by mě kousal jak blázen... a už s to ani nák neumim představit.. příde mi už hrozně velikej... a nikdy sem to myslim nahlas neřekla ale než jsem si vůbec zvykla na to si ho dávat k prsu tak mi to bylo hrozně divný a jestli bude nějaký další tak mi to zase příde určitě hrozně divný, ale co bych pro prdolu neudělala :slight_smile: ... nevim proč prostě sem s tim měla hroznej problém... a zoubky nám tedka asi zase rostou dneska víc kadil a měl to řidší a taky zase začal slintat... tak nám možná zase něco poleze...
16. zář 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to opravdu žije :grinning: :grinning: :grinning: Hezký víkend,jedu na chalupu.
17. zář 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo to teda žije já mám večer hromadu práce takže nebudu...
17. zář 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já měla dneska doma chlapa tak jsem nekoníkovala :grinning:
17. zář 2010 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý zrovna uklízí ve skříni tak mám čas..
17. zář 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Kuba už má zase rýmu...v ncoi jsme vstávali se strašným řevem po půl hodině a dneska má úplně zalepený nos...ach jo...fakt nevím co dělám špatně...moc ho navlíkám nebo co? :angry:
18. zář 2010 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 U nás taky řádí rýma :angry: naštěstí né moc přes den je to dobré..já ho ven navlíkám dost, doma má jen krátký rukáv a tepláky. spí odkopaný na peřině a máme otevřené okno, k ránu ho zavírám..
18. zář 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
kokám, že jste řešily kousání při kojení, máme 4 zoubky, a zatím mě nekouše, tak uvidíme, musím dneska uklíze, mě klepne, vařit, poklidit, a ještě máme jet na prasátko,tuším, že něco nestihnu, no co už, bordel bohužel fakt neuteče
@lin18 nevím co považuješ za moc navlíkání, ale Tadeášek od kolegynky měl rýmu jak trám, a dlouho se potýkali s rýmou a zabralo jim od AToku, nosní olej Baby, ale ono dots záleží jaká ta rýma je, ale já si ho na zimu pořídím, chlapa doma mám ale koníku, maká na podkroví :grinning: já už ani nevím kdy jsme byli spolu
18. zář 2010 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: :slight_smile: kluci jeli na letecký den do Ostravy,tak jsem s Kubíkem sama :frowning2: :frowning2:
@lin18 taky jsme chytli první rýmičku :frowning2: :frowning2: teče mu z nosu,ale šáhnout si na něho nenechá :frowning2: a to opravdu nevim,kde se nachladil,asi z rána jak leze po zemi,u nás je chladno a máme parkety :frowning2: :frowning2:
18. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek