• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 kde pak jsi??????? :confused: :confused: :confused:
18. zář 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox no já přiznávám, že už mám vytažený i fusak...prostě se mi zdá venku zima...kamarádka jezdí s malým jen v mikině a kalhotách...na hlavě má kšiltovku. Kuba má jen punčochy, je ve fusaku, nahoře má tričko, tenkou mikinu a svetr, na hlavě teplejší čepici. Doma máme cca 24 stupňů....tak není vůbec otužilý. Jenže mi prostě přijde, že když jen sedí v kočáru tak by mu byla zima....no nevím....
18. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 no tak fusak ještě vytažený nemám, když hodně fouká vezmu nánožník, ale zase ho nemáš oblečeného tak myslím,že extra nabalený není, my jezdíme ven, v punčochách na to tepláky, a mikinu a takovou podzimní čepku,přes uši, a botky, ono to chce hodně vychytat, ale když to vezmu tak my v zimě jezdily ve fusaku a v pučocháčích nebo dupačkách, fusak já mám tak fakt na zimu, doma máme 22 :slight_smile:
18. zář 2010 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, posilame vam s Adamkem pozdrav z Tuniska. Je nadherne a teply a klidny more. Z Adama uz se stava vodni zivocich.. Jak ho posadime do pisku, tak maze po ctyrech do vody.. Pisek, kaminky, voda i musle mu chutnaji.. Let zvladl vyborne. Letely i dvoumesicni mimina! A tady jich je taky hodne.. Ted chrupe a my si davame pivecko na terase. Tak se mejte hezky a posilame vam slunicko domu. Tady je dnes 34 stupnu. Tak pa
18. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 jééé, to se máte moc krásně, Adámek má perfektní dovču :grinning:
18. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
já mám místo fusaku deku a oblečený je punčochy, tenké kalhoty body, mikina bunda čepice..počasí je dost proměnlivé sama mám bundu i mikinu navíc sedí... teď spí na mojí odkrvené, brnící ruce když se pohnu tak se probudí, ale hlavně že spí..
18. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
To počasí je fakt šílený...teď jsem ho dala babičce na vození...fusak jsem nebrala...venku je hezky a svítí sluníčko...no ale když zajde slunko tak je hned zima....takže buď se zpotí nebo mu bude zima...fakt nevím...
já v zimě vozila ve fusaku a pod tím měl ještě kombinézu...
pro mě byl právě ten fusak pohodlnější...než se s ním prát při oblíkání :grinning:
on už teď musí dělat všechno ve stoje...jíme ve stoje, přebalujem, oblíkáme...všechno ve stoje.
Jo a dneska nechtěl, abych ho krmila lžičkou...vzal si lžičku a začal si nabírat sám...no sice to bylo všude ale celkem se mu dařilo :grinning:
misko...to je super...jen pozor na ty mušličky...to by se malýmu špatně kakalo :grinning:
18. zář 2010 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
krmení ve stoje jsme zavedli taky, zvlášť pití z lahve vypadá zajímavě :grinning: jen s plínkou bojujeme v jakékoliv pozici... už se probudil po 2 hodinách tak půjdem konečně ven :slight_smile: ráno jsme byli vybírat sedačku nevím co mu koupíme :cry:
18. zář 2010 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
to nás čekají hezké věci my zatím jíme vzorově v židličce, a přebalování--to mu musím něco dát a zvádneme to v leže, strojíme se v sedě, celkem pomáhá, strká ruce do rukávů, a nohy do punčocháčů, tak je to fajn ,
Lin18.jste šikulové papat sami :slight_smile:
19. zář 2010 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr ahojky.....dlouho jsem tady nebyla...víš nebyl čas a hlavně nálada :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...tak už se polepším :wink:
19. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak co u nás nového?.....už máme konečně zoubek a už se klube další!!!! :wink: :wink: :wink: V pátek si vyzkoušela svůj první krůček a v sobotu k němu přidala jěště jeden.....ale Ada je mooooc opatrná.Tak uvidíme kdy se rozeběhne do světa :wink: :wink: :wink:
19. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak u nás už přebalování už je taky hrůza....musím ji nějak zabavit ,aby vydržela :angry: :angry: :angry:
19. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 Mooooc si to tam užívejte......a na to sluníčko se těšíme :dizzy_face:
19. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, tak už mám namyšlené nějaké hračky k 1narozeninám, chodící-štěkací pejsek, hrací hrnec od FP, prolézací tunel, houpačku na doma, nějaké hrací nářadí--pro kluka :grinning: ,no tak uvidím, ještě se mi líbí koník ferda od lamaze (ale to je snad spíš pro maminku :grinning: )ještě něco musím vymyslet, at má příbuzenstvo z čeho vybírat
19. zář 2010 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak snad už bude jen lepší nálada... :slight_smile: :slight_smile: gratulace k prvnímu zoubku a k prvním krůčkům :slight_smile: :slight_smile:
@xkacatkox já mám hrnec FP za 290,hrocha odrážedlo 250,krokodýlka co papá kostičky 250kč vše od FP sehnáno na MMB :slight_smile: ještě něco koupím....štěkacího psa máme,ale moc nezaujal :frowning2: ten na píštalky,chodí,štěká,otáčí hlavou
19. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jsi šikula já pořád tápu!!!Ale tu houpačku bych chtěla taky.......
19. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr ahoooooooj
19. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
prosím tě a jak zaujal ten krokodýl od FP?ten by se mi také líbil
19. zář 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
jakej krokodýl????
19. zář 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Já se obávám,že u nás žádná hračka nezabere.....no uvidíme ještě jsou to dva měsíce!!!!!
19. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 no taky ještě tápu, jo a ještě hračky do vody, asi toho hrocha od FP :grinning: at si má s čím hrát, i když nás spíše baví lézt po vaně
19. zář 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je u nás to samé...pořád lozní po vaně a nedělá vůbec cáky,cáky.....prostě objevila,že může stát...tak toho pořád využívááááá :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Když capká doma tak jsem v pohodě,ale v té vaně se ještě bojím :frowning2: :frowning2:
19. zář 2010 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr je to tento?ono těch krokodýlů je nějak více od FP
19. zář 2010 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jůůůůů je pěknej....ale ta cena?????
19. zář 2010 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
19. zář 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr taky doufám,že už bude líp...ach jooooo :wink:
19. zář 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj,konečně uspáno :slight_smile: chudák je celý doštípaný od komára..já vubec nevim co mu koupím snad toho jezdícího koně
19. zář 2010 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj... my byli pryč na sobotua neděli tak sem nebyla... Jonášek je hroznej mamánek bez tatínka jsem si nedošla ani na záchod... páč tatínek byl jedinej s kým Jonášek vydržel v místnosti kdž sem tam nebyla já... a večer sme šli na pívo a hlídala prababička (jonáškova) no a pak pro mě přišel pradědeček, že strašně brečí a že chce asi maminku... no já smradlavá z dý hospody si ho vzala k sobě a v tu ránu bylo po pláči.... pak jsem ho ještě uspala a šla jsem zase zpátky :slight_smile:... ale jinak to bylo fajn... jinak Jonáška ven oblíkám o nco malinko tepleji než jsem já... jako že má třeba tlustší mikču a na nohou kromě kalhot ještě punčocháčky a konečně už i ty botičky.... a bud má kapucu nebo čepičku... a když hodně fouká takmá i nánožník... ale jako fusak na tak velký mimi už teda nemám takže bude přikrytej dekou až bude zima...
@miska73 s máš závidim a užijte si to :slight_smile:.. a at toho písku a mušliček nesní moc :slight_smile: ... moje tchýně je tam tedka taky je tam s manželem a se třema dětma (22,8 a 1 rok).... jinak já tohomoc kupovat nebudu... odemě dostane dřevěnou stavebnici a motorku co vymyslí manžel nevim.... a tchán už mu koupil tu tatrovku :slight_smile:
19. zář 2010 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jo tak nějak to vypadá,ale naživo jsem to neviděla,přijít mi má příští týden :slight_smile: ještě jsem uvažovala o usínáčku od FP..asi už ze zoufalství... :frowning2: :frowning2: pořád špatně spíme.. :confounded:
@zdenka33 to víš,že bude líp :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: myslíme s Kubíčkem na Vás :slight_smile: já vím babička....
náš Kubík taky celý den chodí...jo a ted pořád něco někam nosí :confused: dnaska ho zaujaly čokoládky..já jsem mu je vysypala do kyblíčku a on je vytahoval nosil mě a manž. a klukům a pak je zas dával zpátky :sweat_smile: už zvládneme přejít půlku pokoje :dizzy_face:
@pett7 jakýho koníka???hnusní komáři :angry: :angry: namaž mu to Fenistilem,at ho to nesvědí
19. zář 2010 ve 22:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37031366&tab=1 tenhle se mi tak strašně líbí a babička zaplatí :slight_smile:
chystáme se opravit houpacího kohouta když se tak rád houpe :slight_smile:
19. zář 2010 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek