Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
ktr
19. zář 2010
@pett7 jo houpacího kohouta máme taky ještě po nás 😃 je na půdě,tak to taky zkusíme 😉 koník je pěknoučkej x-)
zdenka33
20. zář 2010
Ahojky děvčátka...... 🙂 🙂 🙂
Tento týden si budeme užívat tatínka má dovolenou.........tak ho musím pořádně zaměstnat doma 😃 😃 😃
Chtěla bych konečně malé udělat pokojík....tak budeme malovat!!!! 😉
zdenka33
20. zář 2010
jdu vařit ...dneska jsem si vymyslela bramboráky...tak jdu strouhat :-| :-| :-|
terezka87
20. zář 2010
Ahojky holky tak já naštěstí vařit nemusim máme ještě odvčera kuře. Ale bramborák bych si taky dala 🙂
xkacatkox
20. zář 2010
@zdenka33 dobrou chut
pampusik77
20. zář 2010
ahojky,taky dneska nevařím,máme ještě ze včerejška a maluch dostane asi skleničku.Dneska máme úplně rozhozené spaní,usnul až teď.Takže budeme mít veselo.
pett7
20. zář 2010
ahoj, taky chci dělat bramboráky, ale napůl z cukety byly moc dobré..
xkacatkox
20. zář 2010
tak dneska tu budeme mít placičkový den, já budu dělat cukeťáky k večeři, manžílek by si dal, co bych pro něj neudělala, že 😃 holky, dneska mě vytuhl dopolko v kočárku jsme hleděla aj palcama u noh, tohle se nám nikdy nepoštěstilo, já si ho tak vezu a najednou mu upadla hlava 😃 tak si zchrupnul, tak jsem zvědavá kolik toho naspí po obídku
zdenka33
20. zář 2010
@xkacatkox jůůůůů tak to se nám snad nikdy nestane......už jsem to zkoušela,ale kočárek u nás už vůbec nezabírá 😞 😞 😞 Už spíme jen doma!!!!!Ale apon už nespí jen 20mim,ale dává si hodku a půl!!!!!Konečně 🙂 🙂 🙂
zdenka33
20. zář 2010
Dneska je nádherně odpolko až se vyspínká razíme ven...tet jdu umýt tu zpoušt v kuchyni :-p :-p :-p
pampusik77
20. zář 2010
@xkacatkox my to máme se spaním taky divné.Vždy si dáchne od 9 do 10h a dneska ani za nic,vytuhnul v půl 11 a spla do půl 12.Takže teď mi taky nespí a jsem zvědavá,jak to dneska bude.
zdenka33
20. zář 2010
@pampusik77 možná už taky pojede na jeden spánek dennně!!!!!!! 😉
ktr
20. zář 2010
ahoj holky 🙂 my jsme byli venku a ted chrníme 🙂 🙂 a venku je krásně x-) x-) hned má člověk lepší náladu x-) my spinkáme 2 krát denně ,a pořád máme hroznou rýmu 😞 😞
xkacatkox
20. zář 2010
@zdenka33 no my právě už měli tak 3 měsíce jenom jeden spánek za den, a to po obídku, takže jsem z něj dneska byla fakt v šoku, jsem si říkala, zda není marod, ale asi to byla jen únava
zdenka33
20. zář 2010
@xkacatkox asi ho unavilo to krásné sluníčko x-) x-) x-)
@ktr tak at se z toho Kubík co nejdřív dostane...rýmička je fakt dokáže potrápit,šmudlíky malinkatý 😉
ktr
20. zář 2010
@zdenka33 přišel mi dneska ten hrošík a je super x-) x-) x-) kluci na něm blbnou oba 😃 😃 😃 fakt dobrá hračka 😉
pampusik77
20. zář 2010
@zdenka33 nakonec si dáchnul ještě venku v kočárku.Je fakt že mu leze zase zub!!!

Jinak jsme koupili teplejší botky.A pomalu už pokukuju po zimních.Ale všude mají šněrovací a dneska jsme měli stejný problém jako kacamura-úzké v nártu.Ale teď má nové zateplené,tak už nebude mít na chalupě studené nožky 😉
pett7
20. zář 2010
ahoj, malý mi dneska usnul v 8 🙂 doufám že nebude do rána 10x vzhůru ]-( stále čekáme na zub
zdenka33
20. zář 2010
Jéééé holky jakou máte velikost botiček .Ada má u bati 19 😉 Joooo po zimních taky pokukuji,ale nechci taky na zavazování....to je fakt horor!!!!!
pampusik77
20. zář 2010
@zdenka33 my jsme koupili taky 19,ale má tam ještě rezervu.
pett7
20. zář 2010
už byl vzhůru jen 5x ]-( ]-( my už kupujem 21, má tam taky rezervu 🙂 19 už má malou navíc má silnější ponožky..boty moc nechce
kacamura
20. zář 2010
ahoj my máme 20...
ktr
20. zář 2010
my jsme měli 20 tenisečky,takže zimní asi větší,mají kožíšek 🙂
@pett7 náš taky boty nechce ]-( s tím spaním jsme na tom stejně 😞 ted usnul 🙂 takže do 2 bude snad spát 😉
xkacatkox
21. zář 2010
tak tu jsme dneska první, Matýsek spí celou noc, ale brzy vstáváme, v 7 😃
lin18
21. zář 2010
My máme 19....ale boty nesnáší...podívá se na nohy a začne brečet...dneska jsme vstávali až v osm...neuvěřitelný 😃
Rýmu má Kuba furt...už mě to štve
kacamura
21. zář 2010
jonášek se vzbudil v šest, ale ještě jsem ho uložila a spali sme do třičtvrtě na osm....
lin a co tu mořskou vodu do nosu??? zkoušela si?? nám pomohla do deseti dnů byla rýma fuč...
pampusik77
21. zář 2010
my stabilně vstáváme v 6 a pak si dá během dopoledne půlhodinku.Já mám teď na odpoledne program.Budu chodit místo tchýně uklízet zubařkám.Takže vždy na 2 hoďky budu sice makat,ale nebudu maminka 😃
zdenka33
21. zář 2010
Taky jsme dneska vstávali v 6 ]-( ]-( ]-( To už jsem dlouho nezažila,alt stejně ta noc byla naprd....jakoby vykřikovala ze spaní!!!! :-S :-S :-S Klube se jí druhý zoubek tak to bude asi tím!!!Jinak ještě jsem jí neuspala 😞 😞 😞
zdenka33
21. zář 2010
Dneska jsem jí vařila brokoličku a nám zapečené těstoviny 🙂 🙂 🙂
zdenka33
21. zář 2010
Malá se pořád staví,ale ještě né a né se rozeběhnot.....ještě se bojí 😉

Začni psát odpověď...

Odešli