• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 jo houpacího kohouta máme taky ještě po nás :grinning: je na půdě,tak to taky zkusíme :wink: koník je pěknoučkej :dizzy_face:
19. zář 2010 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tento týden si budeme užívat tatínka má dovolenou.........tak ho musím pořádně zaměstnat doma :grinning: :grinning: :grinning:
Chtěla bych konečně malé udělat pokojík....tak budeme malovat!!!! :wink:
20. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu vařit ...dneska jsem si vymyslela bramboráky...tak jdu strouhat :unamused: :unamused: :unamused:
20. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak já naštěstí vařit nemusim máme ještě odvčera kuře. Ale bramborák bych si taky dala :slight_smile:
20. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 dobrou chut
20. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,taky dneska nevařím,máme ještě ze včerejška a maluch dostane asi skleničku.Dneska máme úplně rozhozené spaní,usnul až teď.Takže budeme mít veselo.
20. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky chci dělat bramboráky, ale napůl z cukety byly moc dobré..
20. zář 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska tu budeme mít placičkový den, já budu dělat cukeťáky k večeři, manžílek by si dal, co bych pro něj neudělala, že :grinning: holky, dneska mě vytuhl dopolko v kočárku jsme hleděla aj palcama u noh, tohle se nám nikdy nepoštěstilo, já si ho tak vezu a najednou mu upadla hlava :grinning: tak si zchrupnul, tak jsem zvědavá kolik toho naspí po obídku
20. zář 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jůůůůů tak to se nám snad nikdy nestane......už jsem to zkoušela,ale kočárek u nás už vůbec nezabírá :frowning2: :frowning2: :frowning2: Už spíme jen doma!!!!!Ale apon už nespí jen 20mim,ale dává si hodku a půl!!!!!Konečně :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. zář 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je nádherně odpolko až se vyspínká razíme ven...tet jdu umýt tu zpoušt v kuchyni :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox my to máme se spaním taky divné.Vždy si dáchne od 9 do 10h a dneska ani za nic,vytuhnul v půl 11 a spla do půl 12.Takže teď mi taky nespí a jsem zvědavá,jak to dneska bude.
20. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 možná už taky pojede na jeden spánek dennně!!!!!!! :wink:
20. zář 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: my jsme byli venku a ted chrníme :slight_smile: :slight_smile: a venku je krásně :dizzy_face: :dizzy_face: hned má člověk lepší náladu :dizzy_face: my spinkáme 2 krát denně ,a pořád máme hroznou rýmu :frowning2: :frowning2:
20. zář 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no my právě už měli tak 3 měsíce jenom jeden spánek za den, a to po obídku, takže jsem z něj dneska byla fakt v šoku, jsem si říkala, zda není marod, ale asi to byla jen únava
20. zář 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox asi ho unavilo to krásné sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ktr tak at se z toho Kubík co nejdřív dostane...rýmička je fakt dokáže potrápit,šmudlíky malinkatý :wink:
20. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 přišel mi dneska ten hrošík a je super :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: kluci na něm blbnou oba :grinning: :grinning: :grinning: fakt dobrá hračka :wink:
20. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 nakonec si dáchnul ještě venku v kočárku.Je fakt že mu leze zase zub!!!

Jinak jsme koupili teplejší botky.A pomalu už pokukuju po zimních.Ale všude mají šněrovací a dneska jsme měli stejný problém jako kacamura-úzké v nártu.Ale teď má nové zateplené,tak už nebude mít na chalupě studené nožky :wink:
20. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, malý mi dneska usnul v 8 :slight_smile: doufám že nebude do rána 10x vzhůru :angry: stále čekáme na zub
20. zář 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéééé holky jakou máte velikost botiček .Ada má u bati 19 :wink: Joooo po zimních taky pokukuji,ale nechci taky na zavazování....to je fakt horor!!!!!
20. zář 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my jsme koupili taky 19,ale má tam ještě rezervu.
20. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
už byl vzhůru jen 5x :angry: :angry: my už kupujem 21, má tam taky rezervu :slight_smile: 19 už má malou navíc má silnější ponožky..boty moc nechce
20. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj my máme 20...
20. zář 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli 20 tenisečky,takže zimní asi větší,mají kožíšek :slight_smile:
@pett7 náš taky boty nechce :angry: s tím spaním jsme na tom stejně :frowning2: ted usnul :slight_smile: takže do 2 bude snad spát :wink:
20. zář 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tu jsme dneska první, Matýsek spí celou noc, ale brzy vstáváme, v 7 :grinning:
21. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme 19....ale boty nesnáší...podívá se na nohy a začne brečet...dneska jsme vstávali až v osm...neuvěřitelný :grinning:
Rýmu má Kuba furt...už mě to štve
21. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonášek se vzbudil v šest, ale ještě jsem ho uložila a spali sme do třičtvrtě na osm....
lin a co tu mořskou vodu do nosu??? zkoušela si?? nám pomohla do deseti dnů byla rýma fuč...
21. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
my stabilně vstáváme v 6 a pak si dá během dopoledne půlhodinku.Já mám teď na odpoledne program.Budu chodit místo tchýně uklízet zubařkám.Takže vždy na 2 hoďky budu sice makat,ale nebudu maminka :grinning:
21. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsme dneska vstávali v 6 :angry: :angry: :angry: To už jsem dlouho nezažila,alt stejně ta noc byla naprd....jakoby vykřikovala ze spaní!!!! :confounded: :confounded: :confounded: Klube se jí druhý zoubek tak to bude asi tím!!!Jinak ještě jsem jí neuspala :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. zář 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem jí vařila brokoličku a nám zapečené těstoviny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malá se pořád staví,ale ještě né a né se rozeběhnot.....ještě se bojí :wink:
21. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek