• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Holky venku je nádherně takže zase půjdeme na celé odpoledne ven :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. zář 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už hodku hajáme, já uklízím jak vzteklá, no ještě žehlení, uvidím jak to stihnu, odpolko též jedeme na výlet, na gyndu a pak pocouráme po městě a stavíme se za holkama v práci, dopolko už jsme byli venku fakt nádhera, musíme si to užít než bude porád hnusně,
@zdenka33 také se porád stavíme, ale krůčků udělá pár, no chce to čas, do roka má ještě necelé 2 mm, tak se stím nijak nezabývám, lezení mě stačí :grinning:
21. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox taky nespěchám...jen jsem zvědavá,kdy to vzládneme :wink: Na gyndu taky musím ještě jsem tam po šestinedělí nebyla :frowning2: .....nějak nevychází čas!!!!
21. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uklízet se mi vůbec nechce když je venku tak nádherně :wink: :wink: :wink:
21. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak to jsi dobrá, já jdu dnes jen pro Azálku, no ona tam dělá moje bývalá kolegynka z práce, tak by mě nepochválila, kdybych lajdačila :grinning: tak žehlení se nekoná, Matýsek je vzhůru, ach jo, nestihla jsem se ani namalovat :frowning2: jdu na to, už mi visí na noze :grinning:
21. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás je taky krásně, byly jsme dopoledne venku, i když ještě pořád soplíme. Taky si chci užít poslední krásné dny než bude jen hnusně a brzo tma :frowning2:.
Navnadily jste mě skvělýma tipama na hračky pro malou, tak brouzdám po netu a hledám :slight_smile:.
Všem hezký den.
21. zář 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: taky Vám ten koník jde tak pomalu????už mě to štve :angry: :angry: :angry:
my jsme byli venku a je tam krásně :dizzy_face: my vstáváme v 7 hod ,on se vzbudí,když jde Jareček do školy :unamused:
jo a na gyndě jsem byla naposled týden před porodem :confused: se mi tam nějak nechce :unamused:
21. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my za chvilku taky vyrážíme ven,manžel s maluchem a já pracovat :frowning2: Já jsem na gyndě byla poctivě po 6nedělí a už mám zasebou i preventivku.
21. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 po 6nedělí jsem taky byla,ale na té preventivní prohlídce néééééé :frowning2:
21. zář 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koník mi taky dneska jde pomalu :unamused: ...venku jsme si to užily...jen Ada je dneska protiva....tak doufám,že to nebude pokračovat i přes noc!!!!! :confounded: :confounded: :confounded: Holky začaly se vám stekat vaše dětičky...u nás to začalo tento týden.Když jí něco nejde,tak se začne pěkně stekat...horooooor :angry:
21. zář 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já si dneska zablokovala krk :angry: dostala jsem injekci a je to lepší jen nemůžu nic zvedat což s malým moc nejde :angry: vztekání to znám při jídle, oblíkání v kočáře, v postýlce :angry:
21. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já měla preventivku hnedka po 6nedělí, a už jdu v prosinci znova, sestřička je anděl, myslí za vás :grinning: , v práci jsem dobře pokecala, bylo to fajn, Matýsek byl též dneska protiva, tak si vykoledoval Nurofen na noc :grinning:
21. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem celkem KO.Nevím,jestli jsem to tu psala,ale uklízím za tchýni u zubařek a je to mazec :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Pak do obchodu a honem domů.....Už jen 3 týdny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba se vzteká když nedostane co chce...nebo ho odnesu odněkud kde se mu líbí...třeba ze stolu :grinning: jinak klasicky při oblíkání a přebalování...
22. zář 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 Úplně ti rozumím, já pracuju už relativně pravidelně, v kombinaci se staráním se o prcka, docela záhul. Večer padám do postele jak zabitá. Zrovna dnešek bude hodně výživný, jsem zvědavá, jak to zvládnu a jak beze mě vydrží Adam. Aspoň teda separační úzkost se u nás nekoná :wink:
@lin18 Vzeklouna máme doma taky pěkného, když mu něco vezmu nebo nedovolím, začne normálně tlouct hlavou o zem. Pochopil, že se mi to nelíbí, takže se už krotí, ale pořád to ne mě zkouší. Tak jsme si domluvili, že na vztekliny doma nikdo zvědavý není a že bude pěkně krocen. tak uvidíme, kdo vydrží víc :grinning:
22. zář 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Filip se až tak moc nevzteká.Jako nelíbí se mu,když mu něco vezmu,ale nějak extra nevyvádí.Při přebalování jsem ho zpacifikovala hned na začátku,takže jsme v pohodě :wink:
@pavlazabka mám to naštěstí jen na tři týdny,tak to vydržím.Mně by se teda více líbilo jen třeba na jeden dva dny v týdnu někam vypadnout,ale to až bude maluch větší,teď si ho mooc ráda užívám.
22. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, my máme taky trošku vzteklouna, ale hlavně, když jí něco vezmu, jinak ani ne. Je vysazená na moji peněženku, tu jak vidí, tak začne vyvádět a zrovna v obchodě je to celkem mazec (jinde moc peněženku nevytahuju, že :slight_smile:).
U přebalování jančí jen když se chce otočit na břicho a já jí to nepovolím, ale to většinou vyhraju já, takže ok :slight_smile:.
Já se teď snažím vymyslet, jak skloubit od ledna půl úvazku v práci a péči o malou, není moc kdo by hlídal, tak to zatím nevidím moc růžově :frowning2:.
22. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky dneska jsme byly u paní doktorky...Adrianka se tam předváděla co všechno už umí :dizzy_face: ...jinak vážíme 8,750kg a měříme 77cm :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Usnula mi předchviličkou takže až bude vzhůru tak půjdeme ven užít si sluníčka.....
22. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byli taky venku.Já jsem byla uklízet a pak mě vyzvedli v práci a šli jsme na hřiště :slight_smile: A tohle natočil manžel :wink: http://www.youtube.com/watch?v=5FwRqS5Zgmg
22. zář 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... dneska bylo krásně co??? teda aspon tady :slight_smile:... no ale prej se to má začít kazit...
dotaz jak je tedka uspáváte??? já jsem ho až do včerejška uspávala (teda po tom co se naučil stoupat si v postýlce) tak, že sem ho položila a když se otočil na bříško tak jsem o hladila tak dlouho dokud neusnul (což trvalo do nedávna asi pět minut) jenže se tam tedka nad nim kroutim třeba třičtvrtě hodiny a už mě z toho opět bolej záda.... tak zkoušim zase tu metodu 3,6,9, ted sem u dvanácti v 59 za nim zase pudu, ale strašně řve... myslíte, že ho to ještě vůbec naučim??? už jsem ho to učila dvakrát vždycky to zabralo ale jenom na nějakou dobu... jo a taky máte takový mamánky??, dneskka nevydrželani s tatínkem!!!!!!!!!!!!!!!!!! doufám, že ho to co nejdřív přejde páč takhle už fakt nebudu moc jít vůbc nikam :frowning2:
22. zář 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: dneska bylo nááádherně i u nás v Brně :slight_smile:. My chtěli zavést stejnou metodu, ale má rýmu, tak ji nechci trápit, řvala by jak tur klidně hodinu. Takže tatínek uspává v sedě na křesle, malá je mu opřená o hruď a do 5 minut spí. Já musím na rukách, chvilku pochodím, pak si sednu, taky hnedka usne. Horší je předělávat do postýlky :frowning2:. V postýlce vůbec neleží, jen stojí, snad si stoupá i v polospánku, takže je to s ní těžký :slight_smile:. Holt se budem muset jednou odhodlat a zkusit to rázně, chjo.
22. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
on si taky stoupá, ale když už je unavenější tak leží a řve.... už sme na 15ti minutách... chvílema řve jak tur a chvílema už tak unaveně... ale myslim, že tedka stojí... nevim... je úplně zoufalej, ale já už taky nemůžu, prostě nemůžu.. usíná tedka hrozně dlouho a já už nevim jak na něj prostě... aby usnul sám... tohle mě hrozně dráždí nechci aby takhle brečel, ale fakt už nemám sílu...... dokavat usnul do pěti minut tak mi to problém nedělalo ale sklánět se nad nim třičtvrtě hodiny už dává zabrat.....
22. zář 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura my to máme vyřešené-dávám kaši z flašky a když dopije,tak spinká.Ale přes den dám do posstýlky a tak do 10min.usne.Někdy se vzteká,ale nakonec podlehne :grinning: :grinning: Ale to období vstávání v postýlce bylo super,tak přeju pevné nervy.
22. zář 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás právě už nezabírá ani flaška.... když dopije tak se sice otočí na spinkání, ale musim u něj stát a hladit když to nedělám a odejdu... šup už je na nohou a volá..... a přez den usne v postýlce taky sám úplně v pohodě a dneka večer usnul taky, ale pak se vzbudil asi kolem osmý a tak jsem u něj půl hodiny stála a kdž na mě pak začal dělat obličeje a začal se smát tak už sem chytla nerva... měl jenom jeden spánek dneska tak jestli jak měl poslední tři dny dva tak si chtěl udělat ještě večírek... nebo já nevim... ale i tak se u něj musim sklánět třičtvrtě hodky než usne....
22. zář 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 gratulace k mírám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste dlouzí :dizzy_face: to bude Ada kočka :dizzy_face:

@ttinecka dneska jsme byli na výletě v Brně a opravdu bylo krásně :dizzy_face: :dizzy_face: klučík byl super,byli jsme v Tescu,tam se mu líbilo,samo jsme obešli hračky :slight_smile: hezky papal :confused: což mě překvapilo,náš Jakub a jídlo nejde moc dohromady :sweat_smile: výlet ho řádně zmohl,vytuhl v autě a chrněl skoro 3 hodky :dizzy_face: paráda :slight_smile: jsme si to užili :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás zabírá dudel a houpání na rukou nebo ho jen držím...někdy stačí flaška :slight_smile: dneska byl přetažený tak řval a řval ..
už se snažím přes den omezit dudel dávat ho jen na spaní a nebo se s ním občas baví tím že ho okusuje a dře si dásně
22. zář 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 já mu dudlík venku nedám a on si tam strčí paleček :frowning2: :frowning2: taky blbý :frowning2:
s uspáváním problém u nas není,dám dudina ,uděláme spolu hají na polštář a do 5 minut spí :slight_smile:
22. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý bez něj vydrží, dost si s ním i vyhraje jinak stále vedou šnůrky v puse :grinning:
22. zář 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahoooooj
Tak u nás uspávání horor!!!!!Já už nevím jak na nííííí...dneska jsem jí uspala až o půl 2 :angry: :angry: :angry: :angry:
večer už je to lepší....dám kaši a spinká :wink:
22. zář 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek