• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@kacamura to náš cokoli jiného než prso odmítá, dokonce už mijeme z picího hrnečku od lovi--co je jako sklenička, pije lépe než z těch co mají různé sosáky, dudlik nic, ale prsty si necucá, když už tak něco látkového, co je po ruce, čepice, ponožka :grinning: , zlatíčko moje milované, dneska jedu mamce zkontrolovat diplomku, no to bude zase prča, nevím co už by tam měla napsat, mám z toho špatný pocit, ale ty jejich požadavky se nedají jinak pochopit, ty zdravotníci se z toho tzv.Brna asi po......, v práci to už také propagují, ale já na to stejně nemám čas tak za 20 let, a pokud budou mít problém, ráda se přemístím na jiné místo (fyzio novoše, por.sál, nebo nedělky :wink: )to víte máme novou staniční tak už to tam luxuje :grinning:
23. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi nás čeká pěkný období... která z vás tady má nevztekací dítě??? :slight_smile: ... doma mám úplný zlatíčko, ale jak někam vyrazíme tak je to horor... na procházce s pejskem pohoda, ale sednout na pívo nebo do cukrárny si nemůžu a někam jet už pomalu taky ne.... je to záhul.... ale já nevydržim s nim bejt furt doma... a když s nim tohle budu absolvovat častěji, zvykne si???
23. zář 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda holky vy jste ukecaný...ani nestíhám dočítat :grinning: Malej je dneska u babičky tak už mám hotový úklid a ještě jsem vyrývala ze zahrady mrkev a petržel, pak očistit a pokrouhat do mrazáku. No a samozřejmě se mi pokazil robot....už to nezvládl tak ještě budu shánět náhradní díl :angry:
My máme doma taky vzteklouna...ale naopak...doma je vzteklej a jak přijde návštěva nebo jsme někde venku tak je úplný zlatíčko...a všichni mi pak říkají jak mám být ráda, že mám tak hodný dítě....no ale jakmile jsme doma sami tak jenom mrčí a leze za mnou a tahá mě za nohu...chraň bůh abych si na chvíli sedla....hned na mě leze a tahá mě...a ani když si s ním hraju tak ho to za chvilku nebaví....
dudlíka jsme měli...teď už přes den nechce vůbec a v noci vyjímečně na uspání...ruku si sice do pusy strká ale necumlá...spíš jako kdyby prstíkama prozkoumává co to tam má....což mě nejvíc baví u jídla...dá jídlo do pusy za chvilku tam strčí i ruku a jídlo si vytahuje z pusiny... :grinning:
taky fakt nevím jak budu řešit ten nočník...on nekadí ve stejnou dbu...já to na něm sice poznám...ale než sundám punčochy a plínku tak už je to venku.... :grinning:
23. zář 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé ty se máš, že ti takhle pohlídaj :slight_smile:... Jonášek by se tedka nenechal :frowning2: .... máš nějakýho hyperaktiváka... Jonáška baví hlavně to co dělám zrovna já... leze po mě a týrá mě kdy může :grinning: a má z toho děsnou srandu... a vždycky když je ticho a klid tak dělá co nemá :grinning: :grinning: .... už vůbec nevydrží v kuchynoobejváku tam ho dám on si okamžitě doleze ke dveřím otevře je a hurá někam pryč šla jsem na záchod a pak jsem ho našla na úplně druhý straně bytu... asi mě hledal... leze všude kam nesmí a dělá všechno co nemí a já ani nestíhám uklidit páč pro něj furt někam lítám... naštěstí docela vydrží v židličce takže vyluxovat a vytřít neni takovej problém ale umejt nádobí už teda jo... a vůbec nevim jak zejtra umeju koupelnu... no asi mi u toho bude asistovat :grinning: ... jé nočník já začnu řešit až za dva měsíce :slight_smile:... ale taky to asi nikdy nevychytám páč on má naprdíno vždycky ráno takže když ho du ráno přebalit tak už je to tam a navíc to na něm nepoznám... někdy si myslim, že tlačí a pak čuchám a nic tam neni.... myslim, že my bbudeme mít plínky dlouho...
23. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky mám vzteklinu, ale jen když jsme sami :unamused: kakání taky nějak neodhaduju zatím nočník neřeším, jen ho občas posadím..Dneska jsem vařila brokolici a brambor a on to nechce a té skleničkové by se ujedl...je toho půl hrnce tak si z toho udělám asi polévku nebo nevím..
23. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jak moc nevařim tak to nemám ozkoušené, ale uhle od tchýně nechtěl taky vařený... a pak i několik dní než ochutnal první lžičku odstrkoval i skleničky
23. zář 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
nefunguje mi FB :cry: :cry: :cry: :cry:
23. zář 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme taky vzteklouna jen doma, venku paráda, přesně jak píše Lin, nezlatější dítě, které nám každý závidí. Což on vcelku je, ale pokud jde o to vztekání, tak v tom vede. Myslím, že bude po mém dědovi, to byl taky dobrý vztekloun. Tak na tom musíme pracovat. Jinak dělat si své mě nechá, vyhraje si sám, ale když se mu něco zakáže, vezme, případně ho nezvednu, když dostal chuť, tak hned hlavou o zem. Je ale už tak vyčůraný, že když zjistí, že je nějaká tvrdší podlaha, tak se ohne, aby se nemlátil z tak velké výšky :grinning: Naštěstí ale už reaguje, když mu řeknu ne, nebo mu říkám, že tím nic nezíská, akorát bude hloupý, to pak na mě čučí a aspoň ho to přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na nočník jsem se ptala doktorky, pý stačí začít kolem roku a půl, do té doby si to prý ty děti neuvědomují. Tak asi počkáme.
Jo, a máme sedmý zub, tentokrát bez řevu a průjmů, ty dole nám jdou nějak líp.
23. zář 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám nějaký asi divný dítě :grinning: :grinning: :grinning: .. vám se všem vztekaj doma a mě venku :grinning: ... holky fakt nevim, ale jestli se nestane nákej omyl tak Jonášek bude asi sám, jestli mě to nechytne... Jonáška miluju a moc jsem si ho přála a ani nachvilku jsem si neřekla, že bych mohla ještě třeba počkat, ale mít doma ještě jedno takový tak to prostě nezvládnu... kdybych na 100% věděla, že to bude hodnější a mín vzpurné miminko tak ani nepřemejšlim, ale tohle nikdy člověk neví... chtěla bych aby měl Jonášek sourozence, ale příde mi trošku nespravedlivý nebo já nevim hrozný, pořizovat si další dítě jenomproto aby měl Jonášek brášku nebo ségru... prostě jenom doufám, že mě to ještě chytne a budu další chtít... Jonášek je úžasnej, ale jenom on sám vydá skoro za dva + pes a + manžel takže já už mám vlastně tři děti :grinning: akorát jedno dvě se uměj nakrmit sami když jim to člověk naservíruje :grinning:
23. zář 2010 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme se vrátili :slight_smile: , dovolená byla moc pěkná, užili jsme si to a odpočali si a pobavili se.. Adam je vodomil, tak plaval jak o život :grinning: , hrál si na písku a vyrostly nám tam 3 zuby... :slight_smile: Jedničky nahoře a jedna dvojka nahoře :astonished: . Letadlo bylo v pohodě, hlavně ten dnešní přílet zvládl celý ve spánku. Probudil se, až když letadlo zastavilo... :slight_smile: Počasí nádherný, jen jedno dopoledne bylo oblačno a pak se zase udělalo krásně :slight_smile: a teploty pořád přes 30 stupňů :dizzy_face: :dizzy_face: . Škoda, že tady je to léto tak krátký :frowning2: . Tak jdu vybalovat a prát a pak vás dočtu :wink:
24. zář 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak to je dobře, že ste se tam měli krásně :wink: ... úplně závidim :slight_smile:
24. zář 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 vítej zpátky....super, že vám to tak krásně vyšlo a že nebyly žádný komplikace :wink:
24. zář 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak já sem lehla uplně a Romanka je zasoplená. Včera jsem měla horečku ale dneska konečně klesla. Snad budem brzo o.k. Misko závidim já chci taky do tepla a koupat se.
25. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky kde všechny jste?? Jste se mi všechny někam vypařily :cry:
26. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
je sobota a neděle... nikdo sem nechodí o víkendu.... jenom já furt dřepim doma...
26. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky dřepím doma je hnusně..malý začal sám chodit tak nemám moc čas a musím ho chytat :confounded:
26. zář 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je teda příšerně... :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsme byli zvyklí být pořád venku a teď jsme jako v kleci :confounded:
26. zář 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tady je taky hnusně :frowning2: .. tak sedíme doma... zrovna se snažim uspat Jonáše, ale řve.... no tak snad usne....
26. zář 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tak tady je taky hnusně. A ktomu ta hnusná rýma fuj... :cry:
26. zář 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam je poslední dobou hrozně rozežranej...už takhle jedl hodně a taď už mu k obědu nestačí 250g jídla a chce ještě...a prakticky pořád něco požírá... Když ne, tak řve ham ham, až se někdo slituje a zase mu něco dá.. :astonished:
26. zář 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 a už je vám aspoň líp? Jak jsem vás dočítala, tak jsem koukala, že vás je nebo bylo plno nachlazených :frowning2:
26. zář 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Jonášek je taky pěkně rozežranej večer jí kolem 300ml kaše... ale přez den jí normálně... ale jak vidí, že něco jim já tak je horší než pes :grinning: .... dneska jsem ho jenom tak pro zajímavvost měřila když nejdeme na tu 10ti měsíční prohlídku a má 75cm to znamená, že za měsíc a kousek vyrostl o 2,5cm... a předtim to bylo asi jenom o půl cm... no tak jsem zvědavá jaká bude váha páč mi přišlo, že zase hrozně přibral... myslim, že to u něj budu docela hlíat.... páč tatínek má hrozný dispozice ke tloustnutí a Jonášek bude zaručeně po něm...
26. zář 2010 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura to je taky pěknej jedlík... :grinning: . My máme 78cm! Kaše dáváme cca 250 a k snídani 230 mlíka a hned na to krajíc chleba s máslem, nebo Lučinkou..a za 2 hodiny zase ham ham...
26. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to malý stále nejí..jogurty má rád ty sní a večer mu dávám kaši v lahvi s trochou přesnídávky jinak přesnídávky nechce.
26. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
miska jé no tak to ste mnohem větší jedlíci než my :grinning: .... ale ráno taky 230 mlíka a pak ještě dopoledne bud Jogurt nebo mlíko (230) a když něco jim tak mu musim dát taky páč je hroznej... :grinning: ... oběd.. no to jedl ty 200 gramový ted jsem koupila ty 250g ale tu ještě celou nesní... momentálně mu jí teda dělim na půl a pak mu dm třeba chleba nebo tak.. (penízky navyšli sme :cry: , jen co zase budou tak budu dávat kolik sní)... ale pak má většinou třeba spánek... pak celou přesnídávku a třeba co zrovna je doma k zakousnutí co může... a véča... tý je vždycky nejvíc.... hlady rozhodně netrpí, ale obědy sem mu tedka hold musela trochu snížit no :frowning2:
26. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky vy baštíte krásně, my jogurt stále neeee, nechutná, a to jsem mu dala na špičku lžičky ochutnat pribináky, když se mu tak líbil, a ble, tak my asi na mlíko nebudeme jen na maso :grinning: , a kaše mu asi navíším, jak tak koukám na vás, my stále 150 :slight_smile: manža mě furt kontroluje, prý aby nebyl tlustej, se kvůli němu asi chudák ani pořádně nenají, ještě štěstí, že chlap chodí do práce :slight_smile: holky, kdo tu ještě kojíte?já měla tedkon prasklou bradavku, maluch mě kousnul, no fakt super, a mudra mi řekla, že prý se na to už mám vykašlat, tak jsem na ni hleděla, no je to moje věc, ale od ní jako laktační poradkyně bych čekala trochu jíný přístup, ještě štěstí že su PA, být laik tak už asi ani nekojím, dávat na rady ostatních, se ani nedivím, že má nejvíce mamky co kojí 3-6mm, s jejím přístupe, se zubama kojení končí, no prča, to jsem se tu ale rozkecala
26. zář 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já ještě kojím..nejdřív nechtěl tak jsem chtěla přestat, teď zase pije 5x denně a přes noc tak 3x sice nevím jestli mu to stačí, ale nejí tak asi jo...budu kojit do prvního zubu asi...pokud ho nebude mít ve 2 letech...myslím že už to nemá moc význam, ale když zase chce pít...
26. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už nekojíme :frowning2: , už nechce...to se mi nikdy nestalo, starší děti byly závisláci a tenhle prďola se mi na to vyprdnul někdy na 8 měsících... :frowning2: a to u holky jsem si myslela, že ji budu kojit ještě až půjde do školy, to bylo hrozný, co dělala, když jsem nechtěla dát... :confused:
26. zář 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Taky ještě kojím, i se sedmi zubama, nejhorší je, když má hlad a vrhne se na prso nebo v noci usíná a svaknou mu zuby :confounded: Ale jinak je něžný, takže to zvládáme i zubatí. Já mám minimální hranici rok, pokud budu mít mlíko, pak uvidím, možná pomalu budeme odstavovat, protože kvůli kojení nemůžu na prohlídky, na které je už je nejvyšší čas, tak to budeme muset pořešit.
26. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čekám na období kdy bude mít dost a odstavím ho..občas mám pocit že se rozpadám musím si koupit nějaké vitamíny. Teď máme 3 spánky ve dne a začíná chodit spát kolem 21 a vstáváme 7.30 tak moc už hodně dlouho nespal jen kdyby se nebudil 4x za noc :frowning2: Dneska už skoro přešel celý obývák :slight_smile:
26. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek