• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 Ten pocit mám taky, vitamíny jsem si koupila přesně před týdnem :wink: Taky jsem se už sotva vlekla, do toho mi zase začaly padat víc vlasy, už to bylo lepší, nevím, jestli je totím podzimem, ale zase pelíchám. Tak snad něco pomůže.
26. zář 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě už je líp horečku nemám ale ještě trochu rýma prudí. Romanka ta má rýmu jako trám :unamused: . Včera se poprvé kočka naša malá postavila a hned se začla i pouštět :grinning: .
26. zář 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si tak furt řikám jak mám šikovnýho kluka a oni ti vaši prdolové už choděj kolikrát i sami... no to my za ruce a kolem nábytku jo, ale sám se udržel nejdýl asi 5 vteřin... myslim, že atim nemá potřebu lezení a chození kolem nábytku mu asi stačí... já už teda nekojim 2,5 měsíce a jsem ráda.... to nejdůležitější odemě dostal a já už mám klídek... kousal by hodně.. auau... navíc s tim mám prostě nějakej problém psychickej tak se divim, že sem vůbec kojila tak dlouho...
26. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vymýšlím co koupit k narozeninám aby si s tím hrál líbí se mi i to gumové zvíře jako hopsadlo a asi autíčko-odrážedlo :slight_smile:
26. zář 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno....
miska ...krásný fotečky je vidět,že jste si dovolenku užily :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tento víkend jsme byly na narozeninách malou jsem dala na hlídání k segře!!!Pohodička jak mně neviděla tak si na mně ani nevzpomněla!!!!Nevěrnice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pett7 Asi taky koupíme odrážedlo,to je taková věčná hračka....tak doufám,že si jí užije!!!
@terezka87 myslíme na vás at jste brzo zdravoučkýýýýý :wink:
27. zář 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko :slight_smile:
taky asi koupím odrážedlo, je to pro ně teď dobrá hračka :slight_smile: .

@zdenka33 mně takhle na dýl nikdo nehlídá :frowning2: , ale v říjnu nastupuju na plánovanou operaci a jsem z toho už teď na nervy, jak se mi bude stýskat... :cry: :cry: :cry: . Musím být v nemocnici asi 5 dní...to nevydržím... :cry: :cry:
27. zář 2010 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Kuba dneska spal od 22 až do 7...neuvěřitelný. Zato teď už je pořádně protivnej... a zdá se mi, že má i teplotu...rýmu má furt. Kapu mu Libenar a na noc Nasivin...ale je fakt hrozný počasí. U nás už třetí den prší...mně nefungují na autě stěrače....tak nemůžem ani do Kauflandu....už nás to doma nebaví ani jednoho.
Co k narozeninám fakt nevím...včera mu můj zase koupil hračky skoro za 500 Kč...už jsem se naštvala...mu to schovám a dostane k narozeninám...jinak fakt nevím co mu koupit když už všechno má. Napadá mě jen ten prolízací tunel. Odrážedlo se mi na zimu kupovat nechce...doma na tom nemá kde jezdit...a aby z toho do jara nevyrostl. Ach jo...já chtěla dítě na jaře nebo v létě....aby mohly být oslavy na zahradě u bazénu...i ty hračky by se vybíraly na léto líp....no co už teď :grinning:
Na kontrolu jdeme ve čtvrtek...jsem zvědavá...zdá se mi, že skoro nepřibírá....
A jedl by taky furt...cokoli...jogurt, rohlík, loupák, výživu, maso, sýr....a k tomu má ještě 2x přes den 150 ml mlíka. Na spaní vypije 220 ml mlíka....a pak 2x v noci po 150 ml. Kaši na noc nedávám...přijde mi, že ho potom bolelo bříško a spal hůř
27. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: tak Kubík už ´je bez rýmy :slight_smile: za to já jsem nemocná :frowning2: a to má přijet zítra návštěva :frowning2: ach jo..nejradši bych zalezla do postele :pensive:
Kubík už doma chodí sám :dizzy_face: dokonce občas zvládne i prahy :slight_smile: a hlvně se už naučil chodit v botech :slight_smile: hurá!!!!!ale venku sám nechce chodit,jen za ručičku :slight_smile: Stal se zn ěho smíšek,od rána do večera se na sminká :slight_smile: :slight_smile: jo a když se vzteká,tak se musíme smát...zatne ručky,zrudne a začne nadávát :grinning: :grinning: :grinning:
jídlo pořád nic moc..prostě bude to štíhlík :grinning: :grinning:
@miska73 hezký fotečky!!!!!jste si to užili :slight_smile: :slight_smile:
@zdenka33 mě hlídal děda o víkendi asi 3 hodky a dobrý..byli na hodech,Kubovi se líbili kolotoče :slight_smile: jinak máme hroznýho mazlíka..pořád se s náma mazlí :dizzy_face:
27. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahojky...tak to my jsme měli hlídání celé odpoledne,koupačka a usínání....no přitáhli jsme s Lukynem až ve 4 ráno!!!!To byl záhul...malá naštěstí vstávala 8 hodin!!!!Jéééé holky mně bylo fakt blbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@miska73 pědní...jak to vydržíš!!!!!!Neboj Adámek je šikulka ten to vzládne :wink: Kdo bude hlídat???
27. zář 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vám tak pěkně pijou mlíčko.....do Adi dostat za den125ml mléka je umění!!!!!Jo a taky jste dostali od doktorky prášečky na zuby??????Kůli kazu :wink:
27. zář 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no bude hlídat taťka a hlavně babička (moje mamka). Bude s ním přes den a až R. přijde z práce a přiveze Petrušku, tak budou hlídat spolu a Máťa bude muset taky pomoct... 10.nastupuju a už teď mám fakt nervy... A hlavně pak po výkonu ho nesmím vůbec nosit...pár měsíců!!! :cry:
27. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 nic na zoubky jsme nedostali..
27. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to ti nezávidím :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
copak dneska vaříte!!!!Malá bude mít mrkvičku,brambory a masíko....no a my sníme obět od včerejška :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vezmu si sebou PC, abych mohla komunikovat se světem...to si na mě pak budete muset udělat čas :grinning: :wink:
27. zář 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme svíčkovou od včera (děti mají volno před zítřejším svátkem) a Adámek bude mít bramborovou kaši a kuřecí masíčko se zeleninou :slight_smile:
27. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mňam svíčková to bych si dala...pošli :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jasně...taky tet nám víc času v týdnu než přes víkend...to většinou nikde jsme...jenže tet lukymu změnily směny..takže bude chodit i o víkendu :grinning: :grinning: :grinning: ach joooooo
27. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tý jo nový foto!! Dobrý...úplně jiná Zdenka :grinning:
27. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to je aktualní foto.....nejsi na Fc jako holky.......takže kdyby jsme se někdy potkaly,abysme se poznaly :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my máme hamburskou kýtu :dizzy_face: :dizzy_face:
jinak taky moc mlíko nepije,ráno a večer po 180 ml :frowning2:
jůůůů máš hezkou fotečku :dizzy_face: :dizzy_face:
@miska73 hlavně aby to bylo OK,budem na Tebe myslet :slight_smile:
27. zář 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr a co máži narozky???
27. zář 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, malý spal od 21 do 3.40 :slight_smile: ale pak byl jaksi vyspaný :angry: rýmu máme taky, ale pokud se dá dýchat tak to neřeším..tady prší až přestane musíme zajet nakoupit. To odrážedlo chci nějaké autíčko známí ho měli v paneláku a malá se na něm vyřádila :slight_smile: chtěla jsem toho jezdícího koně ale asi koupíme příští rok trojkolku.
27. zář 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 nejsem na FC

@ktr díky :wink: snad jo...
27. zář 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak to musím říct,že tet asi 4 dny spinkáme dobře :wink:
@miska73 vidíš jak tet spinkáte ,když Adámkovi vykoukli ty zoubky???
27. zář 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to nezávidím, hlavně si neumím představit to nenošení..
@zdenka33 já do něj ve dne nedostanu skoro nic ve čtvrtek mi vypil 2x 20ml um a to nechtěl ani mm..
27. zář 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo my asi týden spinkáme celkem dobře :dizzy_face: jen aby to vydrželo :wink:dneska jsme spali až do 9. hod :confused:
27. zář 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo, je to lepší a spíme až do 8 :slight_smile:
27. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 taky si to neumím představit, asi se mi sem nastěhuje tchýně s tchánem... :astonished: , ale nikdo jinej nemá tolik času, co oni...
27. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek