• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@miska73 tato varianta mě děsí...
27. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 mě též...možná pak budu mít ještě infarkt :confounded:
27. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to určo nespal kůli těm zoubkům :unamused:
27. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jééééé to nééééééé :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už máte televizní maniaky!!!!!!Já vím u nás televize běží pořád..ne má se to,ale nemám ráda ticho :confounded: :confounded: :confounded: ...Jak začnou reklamy tak hotovo zasedne a dívá se :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zkoušeli jsem i pohádku...teletabísky,ale moc dlouho u toho nevydrřela :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musím jít uklízet a doděla Adě oběd.....ach jooooo jdu na to :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 asi to bylo kvůli zoubkům.. Je teď děsně legrační, když se směje, tak mu tam čouhaj takový velký kulatý klofáčky :grinning: :grinning:
27. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo Jonášek je hroznej televizní maniak... už mi to začlo vadit dost takže se snažim televizi vypínat... ale jak je doma martin nebo když dávaj něco co mám ráda tak to moc nejde... zapnu ráno pak vypínám a kdybych neměla doma muže furt poslední dobou tak zapnu až když začíná big ben :grinning: .... páč mě to štve, ale chtěla bych teda aspon pořádný repráky... ticho taky nesnášim tak si pouštim aspon z youtube nějaký písničky a tak
27. zář 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 kde pak jsi sehnala teletabísky???
27. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr máme je ještě po Vojtíkovi....takže skoro 9let :unamused: :unamused: :unamused: ..bohužel je to na videu,takže jí to pouštíme jen u babičky:Snažím se to sehnat na cédu!!!!
27. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 někde jsem četla,že je to pro děti doporučené....oni pořád opakují co dělají a dětem to pomáhá učit se mluvit....kdyby jsi je někde sehnala,dej vědět :slight_smile: my spíme...takže asi dneska bude taky jeden spánek :slight_smile: musím začít chystat se na tu návštěvu :unamused: ale mě tak není dobře :confounded: já bych tak zalezla do postele :dizzy_face: :dizzy_face:
My máme JIM JAM to je dětskej kanál..Mašinka Tomáš...Bořek stavitel atd...a náš nejmenší dělá úplně to stejný co Vy...jak je znělka nebo písnička sedne na bobek a poslouuchá nebo tancuje :sweat_smile:
27. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka no já také vydržím, zž jsem se zahojila, tak povalím do práce vrátit odsávku, máš pravdu, jak je hladový tak se na to vrhá, rok je pro mě minimum a pak jak se mu bude chtít, s tím, že pokud se neodstaví samá, tak roce a půl začneme, já kojím jen před poledním a večerním spaním, jinak už ne
27. zář 2010 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr taky konečně spinkáme...malou to právě taky mooooc baví...pro nás je to stupidní,ale přesně jak říkáš dělají tam právě věci co dítě zaujme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox holky jste šikulky, které kojíte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...já už jsem s toho byla tky hotová bolelo mně všechno vlasy padaly...opravdu tělo dostává pěkný záhul :unamused:
27. zář 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy koukáte na TV, to mi minimálně, nijak ho to stejně nazaujalo, a já jsem ráda, alespon se snad bude dobře soustředit, těším se až se spolu budeme koukat na pohádky, a večerníkčky, tento týden asu budeme shánět ten prolézací tunel, hračky do vody, a pokoukáme co nás zaujme, a hlavně houpačku domůu
27. zář 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox hračky do vody...to se mi líbili vodolepky
27. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak brácha nám minuly týden oznámil,že čekají mimi :dizzy_face: :dizzy_face: jsou ve 12.tt a všechno zatím dobrý :dizzy_face: tak snad to bude klučík,aby měl Jakub kamaráda :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no tak někdy jsme také unavená, o vlasech nemuvě, ale vitamíny to upravily, on by Matýsek stejně jiné mléko nechtěl tak musím vydržet co to dá, než budu odstavovat, tak zase něco odstříkám a zamrazím, aby bylo, kdyby to stále odmítal, ale snad až za půl roku či za rok, holky, neděl jste někdo pudinky z mateřského mléka?bez cukru?
27. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox prolézací tunel je dobrý nápad :slight_smile: kde se to dá sehnat po internetu??
27. zář 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox pudink jsem ještě nezkoušela...takže neporadím
27. zář 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jůůůůů...budeš tetičkou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste???????
27. zář 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás už hodinku svítí sluníčko...tak doufám,že to chviličku vydrží něž půjdeme ven...musíme jít nakoupit!!!
27. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 kolem nás jsou všichni v očekávání :grinning: :grinning: samá jarnátka :dizzy_face:
jdu jíst :slight_smile: :slight_smile: nějak jsem se s tím hubnutím zasekla :confounded: jo a ještě jsem potkala zubařku,tak se hned ptala,kdy přijdu :confounded: sem byla objednaná,když Jakubovi bylo 3 měsíce :confounded: jenže to není jen na jednu návštěvu.....zas problém s hlídáním...ale slíbila jsem,že se objednám :confounded: tak už fakt budu muset
jak to děláš,když je malá ve vaně???jsem přemýšlela,že koupím to sedátko...jen aby neječel,že je v něm :confounded: jinak ho musím držet.pořád vstává,leze a chodí tam....
27. zář 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
vanu už neřeším...to samé ještě si neumí hrát takže lozní po vaně.Někdy udělá cáky,cáky a to vše!!!!Takže jí tam nechávám,ale jsem u ní kdyby náhodou spadla!To se mi stalo jen jednou,ale to byly první pokusy o stoupání :unamused: tet už je šikulka....oběd už mám v sobě....musím se pochlubit zhubla už jsem 5 kilo...zatím to nejde vidět!!!Ale člověk se cítí lépe...ale tet se to nějak zaseklo :angry: :angry: :angry:
27. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
sedátko nebudu kupovat už si myslím,že je to zbytečné...nevydržela by v tom :wink:
27. zář 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr dobrou chut
27. zář 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak vodolepky jsou super-díky za tip :wink: :wink: Jdu se podívat,jestli náhodou už zubařky nedoordinovaly,že bych mohla uklidit dříve a pak hurááá za Filípkem na chalupu.

Jinak já chtěla kojit do roka,ale Filip se odstavil sám a nechce ani UM.UM mi vypije tak 2xza týden,takže mu ho udělám,jinak jí mléčné výrobky.....
27. zář 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek