• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 gratulace v hubnutí.I cvicíš??Já mám dole zatím v pase 4cm,váhu nemám.A zatím jsem hooodně omezila sladkosti,ale chci se domluvit s manžou,abych mohla i semtam si jít zacvičit.Teď uklízím a to je taky pohyb.
27. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jůůůů to jsi šikulka...zatím necvičím jen jsem omezila jídlo...dávám si menší porce a od 6 hodin pak už nejím!!!Takhle už jedu přes měsíc a půl!!!!Ale já vím cvičit cvičit a zase cvičit....jen se k tomu nemůžu nějak dokopat!!!! :unamused:
27. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 sladkosti nejím vůbec protože mně po nich hned začnou strašně bolet ty moudráky..... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak valíme ven pořád je tam hezky tak zatím pa pa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
byli jsme venku malý byl protivný, teď má 3 spánek :slight_smile:
vodolepky máme dlouho má je nejraději v puse... ta žirafa je krásná
jak to děláte že hubnete :slight_smile:
27. zář 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě zase bolí v krku. Já se na to mužu vyprdnout :frowning2: . Já už chci být zdravá. K vánocům i k narozeninám sem koupila už dárečky ale ještě něco mám v merku. Musim ještě něco vymyslet co koupíme našim. A brácha ze švagrovou mají těsně před vánoce narozeniny, tak taky netušim co jim koupit. Sou trošičku víc nároční :angry:
27. zář 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé... tak třeba z toho nic nebude :slight_smile: ... papkej vitamíny... máte některá psa??? jak se chovaj k mimču??? Mufík je zlatej pejsek, ale strašně žárlí a já nevim proč... když si chci hrát s Jonáškem okamžitě přiběhne, že si chce hrát taky... a já si s Jonáškem skoro hrát nemůžu :frowning2: ... tak jsem Jonáška naučila aby podával mufovi tu hračku a občas mu jí i jako hodí (spíš pustí) ale mufík na to moc nereaguje jenom z tý ručičky si vezme hračku, ale jak se k němu malej přiblíží tak hned utíká...přitom už docela umí i malá... tak já nevim... a taky chodí mezi nás... žárlivec jeden... přitom si zachvilku budou hrát...
27. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura my máme dva když zavolám na malého přiběhnou všichni 3 :grinning: když se s ním mazlím na zemi přijdou i oni..jinak si ho zatim moc nevšímají
27. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já zase nějak nestíhám :frowning2:. My ještě kojíme, ale přes den se odstavila, cucne si jen mezi jídly, a to jen když má žízeň, protože zatím stále nic moc jiného než UM nepije. Kojíme, večer, 2x v noci a ráno. No už je to na palicu, protože už bych se taky chtěla vyspat. Jenž odstavovat ji, když nic jiného nepije - já prostě nevím :frowning2:.
Rýma u nás trvala 10 dní, byl to mazec s tou odsávačkou, řvala už když slyšela vysavač, ale dobrý. Přeju všem nemocným, ať je brzo dobře.
Misko - krásné fotky z dovči, jste si to nádherně užili :slight_smile:.
Všem hubnoucím držím pěstičky, ať to jde dobře i dál. Já nehubnu, mnohem víc žeru sladké než kdykoliv před těhotenstvím a co mám Barču :slight_smile:, ale co, něco si dovolit musím :slight_smile:.
Od ledna bych chtěla zpět do práce na půl úvazku, tak teď řešíme, jestli vůbec má kdo hlídat a jestli to, co vydělám rovnou neodevzdám nějaké paní na hlídání :slight_smile:. Ale potřebuju vypadnout z těch 4 prázdných stěn, jinak bych se asi zbláznila.
Jdu uklízet, zítra přijede velká návštěva, tak zatím papááá
27. zář 2010 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás zase prší....naštěstí jsem dneska malýho odevzdala babičce na celý den...jen nevím jestli tam stejně nebudu muset jet...on moc neumí usnout po obědě sám...máme už svůj rituál, tak nevím jestli se to babičce podaří a kdyby byl nevyspalej tak by byl vzteklej.... :angry:
Já jsem taky pořád nějaká špatná...lámou se mi nehty, padají vlasy, zhoršil se mi ekzém...pořád mám rýmu a kašel...ono to vyčerpání je fakt znát...chtělo by to lázně aspoň na měsíc :grinning:
kac...švagrová si teď koupila štěně...to by za Kubou pořád lezlo a skákalo po něm a Kubu to štve...ale naši mají už dospělýho psa a ten se Kubíkovi vyhýbá a zase Kuba by chtěl pořád za ním :grinning: počkej za rok jak si budou s Mufíkem hrát :grinning:
Na narozky asi ten tunel a ještě jsem přemýšlela o nějaké velké nafukovací hračce...já měla jako malá takovýho velkýho modrýho slona a dost jsme se na něm se ségrou vyřádily
My to budeme mít náročný...já budu mít 30...mám narozeniny ve stejný den jako Kubík.....tak bude nějaká mega oslava :grinning: :grinning: :grinning: ...jen lituju chlapa...kupovat tolik dárků a pak za chvíli Vánoce :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka to máš fajn, že budeš moci vyrazit do práce, u nás není hlídání, a asi jen tak nebude, tak snad se to podaří ve 2,5letech :slight_smile:
@lin18 chlapa asi pmrskne, můj je na tom podobně, závidím ti babičky, já bych tolik věcí stihla kdyby si ho někdo vzal třeba na hodinku, tady pořád prší, ach jo, už 3 den zavření doma
28. zář 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele taky mají vaše děti tak silný stehna? :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my měli noc :angry: :angry: maly se budil tak po půl hodině i když jsme spali spolu...včera spal v kuse 7,5h... má bouli na čele seděl a bouchnul hlavou do stolku.. venku prší a prší...
28. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahojky...tak vítej v klubu...taky hrozná noc :frowning2: :frowning2: :frowning2: usnula o půl 8 v 11jsem si šla za ní lehnout...a začal horor...néééé a nééé zabrat :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...vidím to na druhý zub!!!! :wink:
@lin18 stehýnka má pěkný...nevidím na nich nic tlustoučkého...asi jiné by to bylo kdyby jsi dalo lehce erotickou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...takhle to nejde poznat :wink:
28. zář 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska u nás hnusně...zataženo a chčije a chčije :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: a včera bylo tak krásně :angry:
28. zář 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky ste z toho počasí tak unavený??? zadělanej podzim :angry: .... bud na mě něco leze... nebo je to to počasí a nebo taky něco jinýho...
28. zář 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já jsem unavená, ale mladý ne :angry:
28. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 erotický fotky mám...ale dávat na net nebudu...mám strach z úchyláků :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já jsem taky pořád unavená....hlavně z toho jak furt musím vymýšlet nějaký program....pořád chce nějakou změnu a hlavně akci...nejvíc ho baví když se s ním honím na všech čtyřech...jenže já to vydržím tak 15 minut a pak jsem úplně vyčerpaná
28. zář 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky holky. Sem tady jem na skok páč malá sice v šest zaspala ale ve čtvrt se hned vzbudila a ne a ne usnout. Poslední týden hroné noci malá nechce spávat v postýlce jen u mě na postely. Nevim jak ji mám naučit spátky na postýlku.
28. zář 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 proto jsem JOnáše u mě nikdy spávat nenechala... dohromady semnou v posteli spal asi tak desetkrát víc ne.... no a tedka už zase usíná i sám v postýlce po tom co jsem zase dělala tu metodu... děsně sem za nim chěla jít no ale už se to zase naučil snad teda.... ale nevim jak ho odnaučit spaní u rodičů v posteli to fakt ne... nikdy jsem nechtěla aby tam spal tak tam prostě nespí....
28. zář 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak k nám se opět vrátily noci na ho... Zuby jsou venku a po týdnu opět od půlnoci vytrapuje, kňourá a při tom má zavřený oči a řve a do toho zívá...no síla.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Už fakt nevím, co dělat, aby v noci spal... :angry: :angry:

Jináč u nás chčije už od soboty v kuse....jen včera asi hodinu nepršelo, tak jsme byli venku a teď už zase prší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ranko....děvčátka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

29. zář 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to ani nemluv my ty noci zase taky nic moc...přesně jak popisuješ knourá a né a né usnout...pořád se tam matlá v postílce....bože kdy přijdou ty chvíle kdy se přitulí a bude spiunkat....až do rána :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nás počasí ještě neví jestli bude pršet nebo svítit sluníčko :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Na jedné straně nás vítá sluníčko a na druhé je pěkně zataženo!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jsem z toh už pěkně nas..... Ať se třeba probudí, když bude mít žízeň, nebo já nevím, ale on nic nechce, chce spát a do toho takhle hučí a kňučí :angry: :angry:
29. zář 2010 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Ada mi taky nespí v postílce...zkoušeli jsme to ,ale nešlo to.....spaní bylo pořád na prd!!!!
@zdenka33 tak to máte ještě dobrý, my viděli slunce naposledy na dovče :frowning2:
@miska73 jééé tak to je horor...u nás aspoň zabere čajík...no,ale až mně to sere protože za noc vypije 150ml kaše,125ml mléka a pak dostala i čaj!!!!
29. zář 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím kterej magor vymyslel,že děti od půl roku v noci nejedí a spinkají celou noc!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdeme snídat :wink:
29. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek