• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 já mu taky zkoušela všechno, on to nejdřív nechce, pak zase chce, pak u toho usne a za 15 minut tluče hlavou o šprušle a kňourá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no blázinec hadr :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Taky to nechápu, kdo tohle kdy řekl :confused:
29. zář 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 vy jdete snídat? My už jsme po mlíku, po chlebu a už chrupe lump jeden! Máme náskok, když jsme vstávali před šestou... :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
29. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak my taky zas spíme :cry: :cry: :cry: už jsem z toho fakt vyčerpaná.... :cry: :cry: :cry:
29. zář 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr já nevím, co ty děti blázní :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , celý den je v pohybu, musí být totálně hotvej a v noci nespí...nevím...mám taky dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 dneska jsem nějak bez nálady :frowning2: :frowning2:
29. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ono to je asi taky tím počasím :frowning2:
29. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 my vždycky snídáme když děti odejdou do školy.....tak si dáme chlebík a já tu vytouženou kávu :slight_smile:
29. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr stalo se něco????
29. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 vám aspoň ty miminka spinkají přes den...my ani to néééééé...jeden spánek a nazdar bazar :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my teď jedeme nna dva spánky, tanhle ráno tak hodinku a po obědě druhou..
29. zář 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
my bohužel už jenom po obědě......ale když někam jedeme v autě ,tak to spí ráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Kočár už nám vůbec nezabíra,to je zase řev!!!!!Prostě jsem si kočárkování vůbec neužila!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. zář 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky už umím mamce pomoc......
29. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mrkni mi do albíčka, Adámek tam má podobnou fotku :grinning:
29. zář 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jsou to prostě nasi velký pomcníci......tet nedělám nic jiného než chodím za ní a něco porovnávám :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky, už mám celou linku v kuchyni zadělanou, protože všude krámuje :grinning:
29. zář 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to bude už snad tím počasím, nebo nevím, ale náš Adam byl dnes už na ránu. To, co předváděl, byl vrchol vztekání, hlavou o zem mlátil co tři minuty, že už jsem na něj i houkla a manžel mu dal po plíně (tomu se nedá ani říct po zadku). Pak už nám došla trpělivost, dali jsme ho ven do kočáru a spí. A to máme jít za 15 min. na rehabilitaci, mě dneska omejou. V noci taky třokrát vzhůru s kníkáním, poprvé se při kojení počůral, ale tak, že my máme mohrou postel, on durch. Vůbec nechápu, jak to přes tu plínu udělal, nebyla ani nijak moc nasáklá. Nad ránem nám vylil do postele fenyklový čaj, takže jsem ho za tu noc převlíkala podruhé.
S tou postýlkou, Adam přes den spí venku v kočáře, večer usíná v postýlce, když se vzbudí v noci na kojení, tak pak zase zpět do postýlky, ale nad ránem si ho už nechávám u sebe, aby ještě na hodinu zaspal, protože v šest opravdu nejsme schopná vstát. Když ho dám do postýlky, tak tam furt kňourá a už nezabere, mezi náma aspoň tu hodinu ještě dá. Ale je to boj. Tak se držte, snad bude líp!
29. zář 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 Tak to Adam pravidelně vykramovává knihovnu, a to hlavně jednu sekci - Shakespeara. Horší je, když to začne konzumovat, to pak nestačím rvát obaly z pusy. A taky myčku miluje, ale takovým způsobem, že dkyž vidí, že ji otvírám, zahýká blahem, přiletí a vytahuje špinavé příbory, které následně olizuje. Holt prasátko :grinning:
29. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka jůůůůů myčku taky milujeme :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, zase jsme nespali a zoubek nikde.. u nás vede vysavač malý na něm jezdí a nebo sedí u pračky :slight_smile:
29. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka jóó tak myčka to je super zábava i u nás....vyhazuje mi malý talíře, co jsou po krajích okolo přihrádky na příbory...a hází to za sebe... :grinning: :grinning: a o trhání a cucání papírů a různých obalů ani nemluvím, pak mu to drží na patře a já mu tam dloubu prstem, aby se nedávil :grinning:
29. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 z vysavače má panickou hrůzu, ale miluje adrenalin a tak stále kouká do vestavěný skříně jestli tam vysavač je a jak ho vidí, tak řve...no comment
29. zář 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
myčku jsme zalepili už si jí sám i otevřel :slight_smile: vysavač mu vadí jen s odsávačkou
29. zář 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme zatím zalepenou jen lednici...na myčku zatím nemá sílu :slight_smile:
29. zář 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, že nás tu krámuje více :grinning: mi už hajáme, v noci byl nějaký ukníkaný, ale spali jsme nakonec v kuse do půl sedmé, vysavač též nesnášíme, ale když někde stojí opřený, tak to do něj buší vařečkou hlava nehlava, asi satisfakce :slight_smile: , u nás je nejlepší hračka vařečka a miska, hlavně ta vařačka už si ji vzal prkrát i ke kojení :grinning: já tu jak blb vymýšlím dárky k narozkám, a ona by stačila sada vařeček
29. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to dobrý nápad z vařečkou...koupím malé nádobí :grinning: :grinning: :grinning:
Ada v kuchyni ještě nekramaří,nepřišla ještě na to jak se otvírají zásuvky....jsem ráda,ale vidím,že je to jen otázka času :grinning: :grinning: :grinning:
vysavač ten taky absolutně nesnášíme...panická hrůza když ho zapnu...a to jsme koupili jeden nejtiššších :confounded: :confounded: :confounded:
29. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba vysavač miluje...běhá za mnou když vysávám anebo ho sám vozí...a nejradši samozřejmě rve hadici plnou špíny do pusy :grinning:
Noc byla taky šílená...3 x vzhůru a pak vstával v 6 a ještě od té doby nespal...teď je po mlíku a vykládá v postýlce...na spánek to nevypadá...je to normální...být vzhůru 7 hodin a neusnout?!!!!
Šuplíky už taky umí otvírat a rád vyhazuje věci...já jen trnu strachy o prstíky...on ho otevře...jednou rukou drží nahoře a druhou se o něj opře aby ho zavřel...no zatím jsem to uhlídala....musím koupit ty dětský pojistky.....
29. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé... koukám, že se nenudíte :slight_smile:... u nás hodně vedou dveře... máme takový co se samy zavíraj a on jim vždycky vleze do cesty sedí tam a když k němu dorazej tak je zase otevře :grinning: ... skřínky už taky otvírá... a taky čekám kdy se mu podaří otevřít trouba... furt se chytá za to madlo od ní tak ho od tam tud furt vyhánim páč si jednou nabije hubu... šuplíky mu tatim nejdou některý sou dost těžko otvíratelný a mám s nima pproblém i já kolikrát... takže šuplíky zatim dobrý... akorát už dosáhne na kousek nahoru na linku tak musim dávat bacha aby se tam po okrajích nic nebezpečnýho neválelo... a po vysavači furt leze a když luxuju je v židličce pže s nim by mi to trvalo dvakrát tak dlouho...
29. zář 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, u nás se otevírají šuplíky a vyhazují ponožky a trička, z linky nádobí apod. :slight_smile:. Dosáhne už i kousek na stůl, takže všecko, co by na sebe shodila, musí pryč. Myčka je taky super, hnedka jak ji otevřu, už valí k ní, ale vytahovat věci z ní ji nenechám, přece jen tolik talířů nemáme :slight_smile:.
29. zář 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a koupili jsme první papučky, a to nám ta nejmenší velikost, kterou jsem sehnala, je ještě velká :slight_smile:. Už si zvykla se na nich stavět a nevadí ji, naštěstí. Boty na ven koupím, až bude větší zima, stejně jí ta nožička ještě trošku povyroste.
No a noci radši vůbec nekomentuju - někdy dobrý, ale někdy po kojení neusne a to je pak strašný, zaspat jí trvá i hodinu. A asi nám leze zoubek, protože se v noci strašně mrví a co chvilku je vzhůru, i když spí s náma.
A dneska jsem zahájila učení na samostatné usínání, bude to boj - dneska dopoledne usnula po hodinovém řevu a to jsem ji musela plácat po zadečku :frowning2: :slight_smile:. Ale doufám, že se to časem naučí, jen vytrvat :slight_smile:
29. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, uvědomila jsem si, co je vlastně se sluníčkem? Přehlídla jsem ji nebo tu opravdu už dlouho nebyla?
29. zář 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek