• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ještě mě napadlo, jak řešíte dárky pro prcky k narozeninám - kamarádka mi doporučila tyto hračky (taky na doporučení od paní, která vede cvičení s miminky). Prý jsou dobré pro rozvoj jemné motoriky a děti je mají rády. Já zatím osobní zkušenost nemám, ale plánuju něco pořídit. Navíc mi i ty ceny nepřišly tak strašlivé jako u jiných hraček/výrobců.
Tak kdybyste měla některá zájem: http://www.hracky-itaspa.cz/hracky-pro-batolata-c-9.html
29. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka tak na sluníčko jsme už také myslela, kam se poděla holky jedna nezbedná :grinning: , dík za tip na hračky
29. zář 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sluníčko už si nás vymazala i z přátel na fb... takže asi přerušila kontakty... bych to tak viděla... mohla dát vědět :frowning2: ...
hračky pěkný... jednu, ale to už bude pro větší už tu mám... takový ty ozubený kolečka různý zvířátka a tak a kdy se tam točí za takovou kličku tak e to celý točí... ale jsou tam malý kousky takže až tak od těch tří let
29. zář 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka, ahoj, pardon, že lezu do diskuse, ale díky za odkaz, ani nevíš, jakou radost jsi mi udělala, super eshop, konečně inteligentní hračky...už jsem objednala....tohle jsem hledala už delší dobu :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
29. zář 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky tak dneska si rRomanka usmyslela že bude vztávat už v půl šesté. Tak snad toho naspí víc přes den....
30. zář 2010 v 06:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
my měli dnes klidnější noc a vstávali "až" v 6.50 :grinning: , měl jen jeden záchvat v 11 v noci tak na 15 minut, ale už jsme rezignovali a nechali ho řvát, když opět nechtěl jíst, pít, ani vytáhnout z postýlky a no ho to přešlo a spal pak dobře...asi 3x jsme v noci pili a jinak byl spánek :slight_smile:
30. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera se mi podařilo prodat všechny věci po Adamovi, včetně vaničky, sedátka do vany, Zvídálka a hrazdiček a všechny hadříky.... Byla toho teda hromada, ale holčina měla radost a já taky, že se mi to tady neválí... Na jaře si ještě vezme kočárek :slight_smile:
30. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě k těm co už sem za námi nechodí...víme prd, kdo je náš tichý společník :zipper_mouth: , při četnosti jejich příspěvků nevěřím, že skončila s přispíváním do diskuzí na netu :wink:
30. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ahoj :slight_smile: my do 5 pohoda ,pak se budil až do 7 po půl hodce :confounded:
30. zář 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahoj, snad už se blýská na lepší časy s tím spaním :wink:
30. zář 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, my dnes pohoda - po půlhodinovém řevu před spaním (začínáme učit samostatné usínání) spinkala do půlnoci a pak se vzbudila až v 5 :slight_smile:. Hurááá, mám za sebou snad poprvé 5 hodin spánku v kuse :slight_smile:. Vstávali jsme 7:45 :slight_smile:
30. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... my měli malinko neklidnější noc, ale žádnej záchvat se nekonal... prostěsem ho uložila a spali sme dál... teda já šla spát až někdy ve dvě ráno :confounded: ...
no, ale evidentně skončila s náma :frowning2: ... já sem takhle taky musela přerušit pár kontaktů, ale vždycky jsem to dotyčnému dopředu oznámila...
30. zář 2010 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka no tak supééér, tak ať vám to vydrží :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura třeba už nám všechno řekla :wink:
30. zář 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73: díky :slight_smile:, no uvidíme, zatím je každá noc jiná :slight_smile:, ale musíme s tím usínáním vytrvat, dokud nebude v pohodě :slight_smile:. Ke sluníčku jsem psala na FB, že buď nemá přístup k netu nebo nedostala, co chtěla a už pro ni nemá význam se s námi bavit. Ale těžko říct....
30. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 sem ráda, že si takovej optimista :slight_smile: ... ale mě tyhle věci prostě docela vaděj a zranujou...
30. zář 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka kdyby neměla přístup k netu..tak se jí nevymaže profil na FB...
30. zář 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura musíš to tak brát, vždyť se všechny známe jen po síti...a jak správně píšeš, tam tě někdo může snadno ranit... Neber si to tak :wink: , ještě tu máš nás ostatní :wink: :slight_smile:
30. zář 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás konečně svítí sluníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my měli klidnou noc sice jsme se budili ale spali od 9 do 9 :grinning: sice s přestávkama, ale spali...normálně jsem zase usnula s malým v posteli při kojení...to byl šok :angry:
30. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,nebyla sem tu dlouho a většinou jen tak nakukuju co je tady novýho.Doufám že vám to nevadí.U nás v posldení době noci stojí za prd.V půl dvanáctý ho chytil amok a asi po půl hodině si to rozmyslel a vzal si flašku jenže potom začal znova a trvalo to asi do jedný.Nejspíš nám polezou zuby tak doufám že už to nebude dlouho trvat. :wink:
30. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a už začínáme chodit,včera udělal asi čtyři kroky. :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
n jenom mě to štve... já se tady doma hrozně nudim... se dvouma lidma co tu na barrandově znám se vůbec nemůžu srazit... a vidíme se málo... manžel je na mě hnusnej a já toho mám prostě plný zuby... začínám mít deprese z toho, že se bavim jenom s počítačem :cry: ... snažim se nepouštět televizi.. to je další depka... prostě bych se potřebovala s někym bavit na živo... manžel přišel někdy v sedm ráno takže bude chrápat celej den a ještě na mě byl hnusnej... kdo ví kde byl...

@jajik25 ste šikulkové :slight_smile:
30. zář 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaca, přeci tam musí kočárkovat plno holek, ne? Prosím tě, se seznámíš...nebo nějaká spolužačka? S chlapama to je někdy potíž... :confounded:
30. zář 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 vítej v klubu ospalých žen a ukňouraných mimin :grinning: , vypadá, že prostě listopadčata 09 teď nespíííí :sweat_smile:
30. zář 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tady je asi miliarda kočárů... ale nikoho neznám a seznamovat se neumi navíc jich spousta vypadá, že se ani seznamovat nechce a třeba tak působim i já :frowning2: ... už sem přemejšlela, že si dám inzerát do billy... že hledám kamarádku maminku na barrandově... ale nechce se mi dávat tam číslo... by toho nákej dobrák využil... spolužačky??? já s barrandovem kromě toho že tu ted bydlim nemám nic společnýho... a většina spolužáků a spolužaček, kamarádů bydlej bud už úplně někde jinde... nebo cestujou, studujou, nemaj čas, pracujou, bydlej na opačnejch koncích prahy a tak... prostě nikdo nemá čas... sem tam se tu někdo staví, ale to je fakt málo a já už sem z toho vyřízená...
tak já nevim my sme se měli asi narodit jindy nebo co... páč my tedka výjimečně spíme už asi tři týdny možná měsíc :slight_smile:
30. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, zase to blbne...píšu a nikde nic
30. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tak to zkus tady přes koníka určitě se někdo najde. já jezdím nejraději sama sice tu mám nějaké známé, ale i tak...
30. zář 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac, tak přijeď do Hradce a pokecáme a zakočárkujeme :wink: , já jezdím taky sama, ale ráda :wink:
30. zář 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek