• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pavlazabka díky za odkaz už jsem si tam vybrala dvě hračky :slight_smile:
30. zář 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem koupila odrážedlo auto, koupím skákacího osla a láká mě tunel s domečkem :slight_smile: ještě mi nedá spát ten koník babička by ho zaplatila, jen nevím jestli nebude lepší rovnou trojkolka :unamused: a brácha mu dá větší jezdící auto
30. zář 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kač, já jsem právě úplně opačný konec - za Letňanama :unamused: Ale na Barrandově jsem bydlela svého času tři roky s ex. Ale dnes jsem měla sraz s kamarádkou na Andělu a zvládli jsme to celkem dojet metrem, tak kdyby to pro tebe bylo schůdné (nebo cokoliv na C/B), můžeme se někdy domluvit. Co myslíš?
30. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka když bude auto... tak dorazim autem... dokud JOnáš nebude chodit tak to tedka totiž na nějaký procházky moc nevidim (pokud nebude hezky)... když bude hezky tak proč ne, ale k smrti nenávidim zimu takže to bych spíš sedla někam na horkou čokoládu :grinning: .. ale to by tedka nepřekous Jonáš... a nebo se projít po nákym obchodnim centru a na nákupy... a když bude hezky tak taky někam na prochajdu, ale nevim kde bysme se v centru mohly procházet aby sme se furt nemusely někomu vyhejbat a nehlídaly si věci jak šílený... páč maminkys kočárkama se okrádaj nejlíp... :unamused: ... a do metra nevlezu tam mě nikdo s kočárem nedostane radši centrum a tamvají...
30. zář 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dneska se to docela dalo....spala až do šesti. Holky sorry že se tady ukážu jen na otočku ale chodíme do vinohradu sbírat, tak neni čas :frowning2: . Už aby po. Tak sem si vás pročítala a stim kočárkováním a kamarádkama to je stejné. Nikdo nikde. A zmojí mamky začínám mít ponorku. Nevim jak ty čtyři roky tady vydržim :frowning2: Včera večer sem si začla vyšívat ubrus tak sem zvědavá kdy ho dodělám, snad ho k vánocům stihnu :slight_smile:
1. říj 2010 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my vstávali už před 6!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku tma jak v prd....a on čilý jak rybička,se z něho pominu!!!!Ale za chvilku půjdeme dospat a doufám ješ´tě v hodinku spánku :sunglasses: :sunglasses: To jsem zvědavá na posun času!!!! :astonished:

Já když je hezky,tak jdeme na hřiště a tam je vždy někdo,s kým prohodím pár slov.Filip si totiž rád půjčuje bábovičky...Jenže teď už je hřišťům konec :frowning2: :frowning2:
1. říj 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Tak dneska zase jedna s hororových nocí ...pro maminku!!!!Ada se pořád probouzela...no a o půl 3 se už jí nechtělo vůbec spát...pořád jenom békala!!!!No prostě na tečku...to dělá schválně,když není tatínek doma!!! :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: To chci vidět v kolik dn půjde spinkat!!!
Jinak kamarádky tady nějaký mám,ale nejde to moc zkloubit ze spaním ostatních miminek!!!!Včera jsem byla s Adou venku....stekala se jako blázen,když jsem jí na kočárek dala námožník.....zase problem!!!!!No tak to vypadá,že ani v zimě jezdit nebudem!!!Jak tak koukám tak není dneska nic pozitivního....venku mlha opravdu podzimní počasí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Ke sluníčku,,rákosníčkovi".....se radči vyjadřovat nebudu....myslím si,že jsme tet tady dobrá parta holek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
1. říj 2010 v 08:58 • haanaa
Ahoj holky,tak u nás poslední noci taky jsou docela veselý,ikdyž to nebylo tak hrozný.Dneska spal do půl třetí,dostal flašku a spal dál.Pak vstával manžel do práce,to bylo v půl pátý,samozřejmě ho to vzbudilo a kňoural asi do půl šestý.Nakonec sice usnul ale v sedm sem ho musela vzbudit protože v půl osmý odvádím staršího kluka do školky.Teď teda teprve dospává. :slight_smile:
Když už ste se bavily o těch dárkách k Vánocům.Koukala sem na tu stránku a dá se vybrat,něco se mi tam opravdu líbí takže pokud budou penízky tak jak doufám určitě něco s manželem vybereme.Horší to bude s tím starším,pro něj mě vůbec nic nenapadá.Potřeboval by něco co by mu pomohlo třeba k mluvení protože se mu moc nechce,tak snad do tý doby ještě něco vymyslíme.
Já mívám taky občas dny kdy mám pocit že se doma zblázním.Prakticky se nikam nedostanu.Dřív sem si myslela že když budou děti budou i kamarádky,to se nakonec nekonalo,pak jsem doufala,že až bude Stáník chodit do školky najdu si kamarádky ale ani teď se zatím nic nekoná.Jsou i tací který na mě koukají jako telata :slight_smile: Občas jdu s klukama na hřiště kde teda nějaký maminky jsou ale to jen ve vyjímečných případech a taky vyjímečně prohodíme pár slov a tím to končí..Ale jak už sem tu jednou psala,nikomu se vnucovat nebudu.
1. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak my měli po měsíci horší noc :frowning2: .... ve tři se vzbudil a do čtyř řval.... normálně v noci už nejí... dneska sem mlíko dát musela... a vztával v sedm... ale čekala sem že do osmi bude spát když byl vzhůru... takže sem nevyspalá ten je protivnej od rána... tak super den zatim :rolling_eyes: .... a šíleně mě bolej záda ani nádobí sem nedomyla jak to bolí... to procházku asi nepřežiju... musim se nák seznámit páč tohle už neni jinak možný :frowning2: ... a myslim, že tady bude těch maminek víc, ale jak si správně tipnout která to je... tuhle sem jela a jelyy vedle sebe tři kočárky... já tak záviděla holky :unamused:
1. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura vím o čem mluvíš,když chodím pro Stáníka do školky tak občas potkám víc mamin jak jdou pohromadě a nebo když sem venku na hřišti a potkám jich víc,člověk si pak připadá jako úplnej blbec kterýho na světě nikdo jiný nepotřebuje,co?Kromě těch dětí,samozřejmě. :frowning2:
1. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 ach jo proč se neumim seznámit.... já tu dvě maminky znám, ale vůbec se nepotkáváme a domluvit se kdy pudeme ven je taky těžký
1. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: já jsem se dneska vyspala :slight_smile: po dlouhé době sa Kubík vzbudil snad jen 2 krát :wink: a vstávali jsme až v 8.30 :slight_smile: ted usnul,a tak nevím,jak to bude s odpoledním spánkem....do večera nevydrží..a jestli vytuhne v 6 večer,tak půjdu spát snad o půlnoci :frowning2:
s těma kamarádkama...když někoho potkám na vycházce,tak pokecáme....ale ,že by jsme se nějak domlouvali ,to ne...někdo to tady už psal,každý dítě má jiný režim a těžko se něco domlouvat dopředu....snad až bude větší....uvidíme :wink: co zkusit MC???Tam se najde vždycky někdo,děti si pohrajou...musím se tam vypravit,ale je to dopoledne ,většinou program pro mrnata od 10 do 12 hod,což nám nevyhovuje... :frowning2:
@jajik25 nebud smutná :slight_smile: je nás tady takových víc :wink:
1. říj 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám kámošky co mají už větší děti a pro ně je Filip brzda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Asi zavolám mamině,co byla se mnou v porodnici.Ta druhá mamina oblibuje spíše hospody a tam já nemusím......Ale 15.10.si vyrazím z kopýtka-snad do toho nic nevleze.
1. říj 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr já už taky nad MC uvažovala,musím to zjistit jak to tu chodí.Ale já bych brala spíše odpoledne.Musíme něco vymyslet-ven se bude chodit míň a aby se i vyhrál....
1. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jůůů kampak vyrážíš????Ti závidím :dizzy_face: já jsem s dětma až do neděle sama :confounded:
1. říj 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr máme s partijou stanovačku.Každý rok se schází banda z celé ČR vždy 3.víkend v říjnu a zapalujeme výroční oheň a popíjíme,kecáme a bavíme se v přírodě.Snad nebu blbé počasí.Nevadí,když mrzne,sněží....ale nesmí pršet,to je na nic.
1. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
my dneska spali celou noc!!!!!!!!!!!!! ráno jsem z toho byla v šoku!!!!!!!!!! Kéž by se nám to ještě někdy podařilo :slight_smile:
Já byla dneska na předoper. vyšetření a když jsem šla domů, tak mě jebla vosa do palce a jsem jak chromajzl!
Mám oteklou a mrtvou ruku až po loket...mrcha jedna :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A dneska jedu do Pardubic na Gotta a Urbanovou...už se moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A zítra k příbuzným do Litomyšle na oslavu....mám toho teď plno... :slight_smile:
1. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já tu znám taky jednu maminu a většinou se potkáváme když jdeme do školky,to se akorát pozdravíme a málo kdy prohodíme pár slov,občas jí potkám i na hřišti ale to jsou jen výjimky,většinu času totiž tráví u rodičů
@ktr díky za podporu,někdy mi to fakt leze na mozek,zrovna dneska bych chtěla zajet aspoň ke tchýni abych se odsud na chvilku dostala jenže tchýně chodí odpoledne do práce takže z toho asi nic nebude
@miska73 tak to moc gratuju,jen doufám že nás to co nejdřív potká taky a vyspíme se,ikdyž nevím nevím když nám lezou zuby :unamused: :wink:
1. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 se ti daří,že??!!Jinak gratulace k noci :grinning: :grinning: Filip už taky spí celou noc,akorát by ještě mohl pochopit,že vstávání je lepší až v 7 a později,že před 6 je všude ještě tma!!!!!!
1. říj 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 no přeju vám to všem, protože spát celou noc, to už jsem ani nevěděla jaký to je :grinning: :grinning: a musím říct, že super :grinning: :grinning:
1. říj 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jo, daří se mi parádně....snad to je pro dnešek vše....už mě brní i rameno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
konečně máme všechno posbýrané.... se mi bude o tom asi i zdávat :grinning: . Romči dám sváču a povalíme ještě na malou procházku. ať se holka trošku utahá. Tady se zamračilo... snad nebude pršet...
1. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 a máte velkej vinohrad? Dala bych si burčák :dizzy_face:
1. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no asi hektar ale nic moc úroda takže burčáku moc neni :unamused:
1. říj 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, máme za sebou 10ti měsíční prohlídku....váha 10,80 kg a měří 77 cm. Přes hlavu 46 cm a přes hrudník 49 cm. Vigantol se dávat nemá, náhrada za něj zatím není, mám si koupit v lékárně nějaké multivitamíny s vit. D.
Jinak u nás nic nového...pořád si stoupá a chodí kolem nábytku....dle dr. je na samostatné chození ještě brzy....
1. říj 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 on Vigantol momentálně ani dost dobře nejde sehnat.Informovala mě mamka.A míry máte krásné-Kubík je chlapák :wink:

Burčák bych si taky dala :wink:
1. říj 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 gratulace k mírám :slight_smile: zrovna včera jsem šla s kamarádkou,má 5 letou holčičku a váží 15 kg...řešíla ,že neunese za rok tašku do školy :frowning2:
1. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, my dnes byli u prababičky, bylo tu supr, Matýsek byl milionovej, pořád se lepil na babičku, lezle, aktivita sama, honil staroušky :grinning: více takových dní, užily jsme si to, zítra jedu do Mýta koupit nějakou podzimní bundu a kaťata
@miska73 užij si koncert, snad s tatínekm také někdy vyrazíme, není nad to mít starší děti, aspon můžou pohlídat :grinning: my stím našim hlídáním, nevyrazíme asi nikdy nikam, leda s Matýskem, už jsme si říkali zda by s náma vydržel alexandrovce
1. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě nešel půl dne internet, potom jsme šli ven a večer jsem si na dvě hoďky vyrazila bez malého :slight_smile: Jinak u nás už se chodí od rána do večera.. už mu je jedno kde plovoučka, kachličky koberec sotva ho posadím už stojí a chodí tak nic neudělám jen ho chytám aby nespadl..
1. říj 2010 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek