• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@xkacatkox Filip měl Alexandrovce když byl ještě v bříšku a teda mrskal se o život :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
koncert byl naprosto úžasnej!!!!!!! Měla jsem z toho husí kůži až na zadku :slight_smile: . fakt paráda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
A v noci jsme zase spali, pouze 2x pití... :dizzy_face:
Za chvíli vyrážíme na tu oslavu. Vypadá to, že by mohlo být i pěkně :slight_smile: . Tak si užijte pěknou sobotu :wink:
2. říj 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacamura: Já jsem taky z Barrandova a kočárkuju sama. Mám taky listopadové miminko. I když chodím do mateřského centra na cvičení s maminkama a miminky, tak jsem se stejně ještě moc neseznámila. Nějak to neumím.. Tak kdybys měla zájem... :slight_smile:
2. říj 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janovkov jé to by bylo super :slight_smile: ... do MC nechodim zatim nebyly penízky... sme nepřehlédnutelný... tak můžeme dát nějaký sraz :slight_smile: ... třeba se potkáváme... my sme nepřehlédnutelní... velkej černej pes podobnej hovawardovi a černej kočárek.... a přidej se dyštak do diskuze barrandov... píšeme si tam jenom ve dvou...
jinak nám vylezly horní jedničky... ale chudák musí ho to bolet vypadá to ošklivě :unamused: ....
2. říj 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéééééééééé tak to se máte holky,škoda že tady není někdo kdo by bydlet někde poblíž mě :unamused: :wink: :slight_smile:
2. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 a koukala ses do regionů??? tam určitě někdo bude aspon poblíž :slight_smile:
2. říj 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a máme horní jedničky :slight_smile: ... taky vám děti skřípou zubama??? u Jonáše je to nová zábava :confounded: .... jestli to bude dělat v nooci stěhuju se k příšerně chrápajícímu tatínkovi do obejvákokuchyně :grinning:
2. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kolik vaše děti měří? Nějak si to nepamatuju....Mám strach aby Kuba nebyl malinkej...chlap má v rodině trpaslíky :grinning:
zubama neskřípe...ještě nemá jak.... :grinning: má dole jedničky a nahoře dvojku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dneska se zase třískl do hlavy...má šrám přes celý čelo....a kámošky syn má horečky...a ve čtvrtek byly u nás a kluci si vyměňovali dudlíky, tak doufám, že nás to mine....
2. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 vždyť měří 77cm!!!!My máme tak 72cm,takže trpaslík nebude :wink: :wink:
2. říj 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono je to u každého dítěte jinak....Romík byl dlouho,snad do 10 let hodně malinkej no a pak rostl tak,že jsem nestačila kupovat oblečení :grinning: takže všechny dohnal a některé předehnal :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 Ada měří 77...celá tatínek :wink:
2. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura jůůůů skřípat!!!!...tak to zatím u nás nehrozí,zatím máme jeden zoubek!
2. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my měli náročný den :dizzy_face: :dizzy_face: malý už spí mě se nechce :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 miska tak doufám,že štípanec už nebolí!!!!To je dobře,že se ti tam líbilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Se máte já už jsem tak dlouho nikde nebyla....už jsem říkala Lukášovi,že bysme mohli vyrazit aspon do kina.....
2. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...to je sobota co,zase doma :frowning2: můj chrápe vedle mně!!!!Krásná sobota!!!
2. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 kdepak jste byly???
2. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: já bych zas ráda na koncert :slight_smile: tak třeba někdy :wink:
2. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jo až budu v důchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 hmmm..ale to už asi nevydržíme stát,co??
2. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj, na návštěvě u známých dala jsem si vínko, bylo dobře i malý byl hodný
2. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
malá už začala pěkně šmejdit po baráku....ale zatím jsme neměli úraz!!!!Chvíli tapká,pak padne na zadek,zase stoupne....pořád se snaží,ale obujeme botičky a né a né!!!!Tak to zatím nehrotím :wink:
2. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak to je fajn...člověk to opravdu potřebuje...počkej až vyzazíte bez prcka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@ktr hihi hi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 včera jsme byli na večeři, ale člověk pořád myslí na to malé samotné doma...
2. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 to mi povídej...tuhle jsme byli taky venku.Ségra koupala uspala a pak hlídala...malá v pohodě...a já jsem měla nervy jak to vzládnou.Přitom jsem ráda když někam vypadnem :wink:
2. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my byli v úterý v kině a to jsem se do toho filmu tak zabrala, že mi malý ani moc nechyběl a pak se mi nechtělo ani ještě domů hezky jsem si odpočinula, ale to byla vyjímka
2. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 neboj však si ještě takových chvilek užijem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..,ale už se na ně těším :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak holt musíš přijet do Brna a vyrazíme spolu do Ronda!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijela bych hned.....mohli bysme se domluvit až budou větší děti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tet mám ještě fakt strach jí nechat někomu na celý den!!!
@ktr chodíš ještě na fc..už jsem tě tam dlouho nezahlídla
2. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme doma z oslavy...bylo to pěkný, ale náročný....mraky dětí, hudba...nic pro Adama..
zubama skřípe taky, ale jen přes den, v noci ne :grinning: , ale pořád má tu hubičku nakřivo, jak se snaží skřípat, když neskřípe, tak děla ze slin bubliny, to je taky dobrý... :grinning:
2. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek