• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@miska73 jůůůůů ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 štípanec už nebolí, ale svědí a hnisá...fuj! Byla asi nějaká nakažená...mrcha... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky rekord dneska mi odpolene spala 2 hodinky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jejda, tak at se ti to nezvrtne v nějaký super abces, jako mě a manžovi, užili jsme si dost, i když jsou samozřejmně daleko hoší věcí, já už bych to pěkně zlila prontosanem a betadinkou :grinning:
2. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no ted jsem se tam opravdu moc neukázala :frowning2: nějak nestíhám :frowning2: a klučík mi tady tape sem a tam :confused: zase půjdem spát po 22 hod :confounded: jo už netape ale utírá podlahu :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ještě,že tu máme ty praví odborníky :wink:
2. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox snad ne...dala jsem na to propolis...
2. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale betadin i inadin mám, tak to možná vyzkouším...
@ktr jéééééé vy ještě nespinkáte...Ada už spinká 2 hodinky :wink:
joooo a manžela jsem už přesunula do pokoje ať mi tady nechrápe :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no já bych si to dala, než být pak na chíře
2. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jůůů a co jste měli dobrého na oslavě...mám hroznej hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jo jo prevence je prevence...pro jistotu :wink:
2. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no radši jo, by si řekli, že blbka z interny si to neumí ošetřit :grinning: , dám to tam na noc :wink:
@zdenka33 měli jsme guláš s knedlíkem k obědu, pak obložený mísy sýrem tlačenkou, salámem a zeleninou a talíře kremrolí, koláčků a rolád... měla jsem pivo ke gulášku a dvě dvojky červenýho a kafíčko :dizzy_face: a teď navečer byla grilovaná kýta...ale tu jsem nejedla...už jsem měla plný břicho :grinning:
2. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí

@miska73 mnam...jdu se najít....to mi stačilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, ale kdyby jste věděly jak zákeřně mě ta sviňa píchla :astonished: . Jedu s kočárkem, letí okolo vosa, pak nálet na madlo přímo na palec, pích a zase byla fuč!!!!! Zákeřnej zásah :stuck_out_tongue_closed_eyes: , jsem koukala jak blázen :astonished: :angry: :angry: :angry:
2. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky už máte kombinézu nebo oteplovačky na zimu?????
2. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 mrcha jedna :frowning2: :frowning2: :frowning2:
2. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jen si dej...já jsem sytá až do zítřejšího oběda :grinning:
2. říj 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mrcha je slabý slovo :angry: :angry: :angry:
Kombinézu ještě nemáme...na žádnou dobrou jsem ještě nenatrefila...
2. říj 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám nějakou depku...asi z toho počasí!!!!!Takže co jsem tak pracně shodila tak zase naberu...protože když mám depku tak žeru,žeru .....ach jooooo
Konečně jsem si v pátek už došla na gyndu....všechno Ok :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
na zimu ještě nic, jen dneska jsem kouila Matýskovi nepromokavou bundu, která neprofoukne of Fixony, pak mikinku a čepici ma zumi, ještě neměla paní zimní zboží prý teprve začne chodit
2. říj 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám depku z tý operace...příští neděli nástup :stuck_out_tongue_closed_eyes: :cry: :frowning2:
@miska73 no právě v obchodech ještě nic moc!!!A na netu nevím každá velikost je jiná...bojím se abych nekoupila malou!!! :confounded:
vezmu si sebou komp...snad tam budou mít nějakou wifi, abych s váma mohla klábosit a víc mi to utíkalo..
2. říj 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tí jooooo už se to blíží ...neboj to bude v pohodě...jenže já vím ono se to řekne!!! :confounded:
2. říj 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 na netu jí kupovat nebudu, to chce pořádně omrknout, nebo zkusit... Ještě počkám, máme taky docela teplou bundu a snad něco přijde..
2. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 budu to mít za sebou a bude klid :wink:
2. říj 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin náš měří asi 75.... už přerostl psa :grinning: ... já teda nevim jestli se pes měří k hlavě nebo k lopatkám ale k lopatkám má asi 70... já doufám, že budu mít hlídání na 15. a budu moct za kamarádem... slaví narozky a neviděla jsem ho už několik let tak uvidíme... zase bude mega akce :grinning: ...
2. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek