• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
náš měří asi 77cm, už jsem to zapomněla... :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura kac, dej už nějakou fotku...aspoň malýho, když né sebe :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám zásoby z loňska máti neodhadla velikost kombinézy :slight_smile: jinak chci oteplovačky z topolina a koupila jsem bundu kdyby rostl moc rychle tak to budu řešit potom žádné zásoby předem
2. říj 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 kdyby jsi byla fc tak tam jsme skoro všichni...a foteček spostu
2. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak tam nejsem... :pensive:
2. říj 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vždyt si to můžeš založit a mít tam jenom nás....ktr to taky tak má :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže si to co nejdřív založ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 možná to tak udělám... Až nebudu mít co dělat, tak na to mrknu.. :wink:
2. říj 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no vidíš už se na tebe těším...jestli si to založíš tak písni mi do IP dám ti moje údaje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 dobrááá :slight_smile:
2. říj 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu taky spinkat..... tak se holky mějte moooc hezky dobrouuuuu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
2. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 dobrou :dizzy_face: :dizzy_face: náš Kubík ještě tahá mašinku na provázku :angry: :angry:
2. říj 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou noc, jdu to taky zalomit :wink:
2. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem na Fc, tak snad mě najdete :wink:
2. říj 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak ted už se můžeš podivat na FB... :slight_smile: ....
2. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 už tě mám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Vítej :slight_smile:
2. říj 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
2. říj 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám navařeno a vytřeno :slight_smile:
2. říj 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak vítej mezi námi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2010 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ty nejsi na fcb???tě nemám :frowning2:
2. říj 2010 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem žehlila a koukala na Pottera :slight_smile:... já si to zase musim přečíst... sem na tom závislá... takovej sen o kterym vim, že se mi to opravdu nikdy nesplní :frowning2: ... škoda... už se nemůžu dočkat premiéry sedmýho dílu první části... nesmějte se mi fakt na tom ulítávám... ta ženská je prostě génius....
2. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko děvčátka.....noc v pohodě jen to brzké vstávání...... :unamused: :unamused: :unamused: maminka by ještě spinkala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@kacamura jo každý má jiný film :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...já jsem zase ulítlá na Angeliku :dizzy_face: ...beznadějná romantička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. říj 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, noc byla taky vpohodě jen se jednou ve tři vzbudila na jídlo a jinak spala až do půl osmé...
3. říj 2010 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno, já chci spát...
3. říj 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska vaří babička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..knedlo,zelo,vepřo......mnam,mnam.....co vaříte těm našim miláčkům...nemáte nějakou inspiraci....myslím si že jí vařím pořád to samé!!!!!Nějaké recepty s netu!!!!
3. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahojky, to semáš, já vařila včera, uzené, knedlík, zelí a kyselačku,vyvařování mi moc nejde, pořád motám podobné, tedka jsem si parkrát koupila gurmán, faj recepty, chlap si vybere, já uvařím :slight_smile:
3. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dělala bramb.salát a řízek už jsem ho dlouho neměla. malý mě brokolici a těstoviny kupodivu to bylo dobré moc toho nesnědl zase má mléčné období..já to nechápu měsíc nechce mléko ani vidět a teď se může upít..
3. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jé mňam mňam :slight_smile: , já dělala špagety, museli jsme dopoledne na nákup, tak jsem víc nestihla... Ale taky to bylo dobrý :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jo jo taky dobrý...Lukyn je miluje a já je mám taky ráda....no a Adrianka se po nich
může utlouct :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Adam se může utlouct po všem co vidí, to je šílený...myslím, že kdybych ho krmila celý den, tak bude pořád jíst :astonished: :confused:
3. říj 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek