• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ja do hospody chodim,s kamoskama a malou hlida manžel.
7. kvě 2010 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já malého nechávám hlídat od malička když jsem něco potřebovala takže v tom není problém a když řve tak ho dají do kočárku a jezdí... už jsem si vybrala golfky jen nevím jestli vzít nové nebo bazarové :frowning2:
7. kvě 2010 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
noo ja teda ne,obzvlaste ne tchyni.kdyz jsem videla,jak ji davala caj a malem ji zadavila,tak ani omylem.navico na neni babicka,ktera by jezdila s kocarkem,sedela by s i zavrena doma,takze neee.
7. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
a jakj jsi vybrala???
7. kvě 2010 v 17:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ktr: ten náš se culí pořád... jenom poslední dva dny má nějaký divný... ale když jsem u něj a culim se na něj tak se culí taky :grinning: ... no já ho bez starosti budu moct nechat hlídat až bude umět pít z tý lahvičky... já se jinak hrozně bojim, že dostane hlad a flašku prostě chtít nebude a nebude a taky se na to těšim kvůli procházkám... fakt nesnášim když musim kojit na veřejnosti... a všichni kamarádi...vždyt to nevadí to nikdo neřeší, ale mě prostě vadí .... :unamused:
7. kvě 2010 v 17:36  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to já se tchýni Jonáška svěřit nebojim... jednak má sama devítiměsíční dceru a v podstatě celej život nic jinýho nedělá než že vychovává děti (i kyž se jí moc některé nezdařili)... akorát je mi to prostě blbý když má sama mimčo... v jediný v o doufám je, že mu nebude do hlavy vtloukat její víru....
7. kvě 2010 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
nakonec asi pliko chicco se mi zdálo divné a pp je ověřená kvalita
7. kvě 2010 v 17:40  • Odpověz  • To se mi líbí
pett u golfek bych sla asi do novych. prece jen nevis kolikrat byly skladany a rozkladany,jak budou rozheklany.

Kac kolik ma tchyne let???ze ma maly mimco?
7. kvě 2010 v 17:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no právě taky si to říkám a než pak kupovat nové...
7. kvě 2010 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ja jsem u tech kocarku takova opatrna.ne kazdy mak ocarek v takovem stavu jako treba ja.tim ze jsme bez auta,vubec neskladame,takze spoje,nyty atd jsou jako nove.jezdim ve meste,opatrne...
7. kvě 2010 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
48... nevim co bych v jejím věku dělala... ale asi už bych si ho nenechala... nevim... nechci celej život jenom vychovávat malý děti... jí vždycky sotva jedno trochu odrostlo už měla další... ale ona to dělá ráda ...
7. kvě 2010 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
nejde o tu peci.ja bych v tolika letech mela strach o zdravi miminka
7. kvě 2010 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jde i o to že si to dítko moc neužije mamku když ho má tak pozdě...
7. kvě 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja bych to treti chtela max do 35 a pak bohuzel
7. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
byla to její volba... ona by na potrt nešla nikdy... a malá je zdravá, za což sme všichni rádi... ale opravdu je to šílené v tom věku.... bála bych se, že umřu a jí nebude ani dvacet.... to je jedna z věcí proč chci děti už ted... jak to pude tak hnedka druhý (doufám, že se to povede... napoprvý to trvalo docela dlouho).... a pak už žádný... to si počkám na vnoučátka :slight_smile:
7. kvě 2010 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
teta to má podobně je jí 45. Já už bych do toho nešla..
7. kvě 2010 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no já taky ne.... já bych do toho nešla ani po 35... máma měla mojí segru ještě v 38... a narodila se s převrácenejma tepnama do srdce... ted už je v pořádku.. ale je taková nedomrlá... moc nejí a vypadá jako malá anorektička... čekám kdy na mámu někdo pošle sociálku, že jí trápěj hlady... přitom jsou rádi za každý sousto který sní...
7. kvě 2010 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kac ted otazka jestli to bylo vekem maminky,nebo by sestra mela ten prbolem i driv.proste nekdy se to stava i mladym maminkam
7. kvě 2010 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
u nas se spinkaaaaa...
mala mi konecne basti pred koupanim kasi,asi paty den.zbufne 130 a chrupka.
budde nekdo na pokec???manzel dorazi az kolem pul jedenacte
7. kvě 2010 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
pravě jsem zjistila že nám dochází mlíko malý ho pije jen jednou denně budu muset koupit doma máme jen dvojku pul roku má už za 5 dní
7. kvě 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
já určitě a pokec budu :slight_smile: ... já manžela vidim asi deset minut denně takže je to šumák... a už to začíná bejt horký s tim mlíkem... fakt už mě dneska málem sežral... a začne brečet jenom co mu tu lahvičku ukážu a pak jí od sebe odstrkává a tak :frowning2: .... ted předpokládám bude řev nevim dokolika... pže určitě zachvíli bude zase hlad (doufám, že ne)... jinak mamka měla rizikový těhotenství a hodně krvácela... tak nevim...
7. kvě 2010 v 19:57  • Odpověz  • To se mi líbí
kac tak mu to zkus dat strikackou,kdyz nechce flasku.....
pett ja mam nakoupeno mlika na cely mesic.mela jsem spocitano,zek rabici mam na tyden.
hmm bylo jich pet ze na mesic a dve mi tam stoji zavrene a pulka otevrene,jak mala ji uz tri plny jidla nemlecna,tak mi ta krabice vydrzi asi i 14 dnu,to jsem blbka zapomnela zapsat a hlidat.ted nevim kolik jich koupit po vyplate,asi jen dve(budu mit 4)a uvidime.po dalsi vyplate v cervnu uz budem kupovat trojku
7. kvě 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to my s pitím problém nemáme ..co třeba změnit láhev?
7. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
pett koukala jsi na ten odkaz, co jsem ti poslala?
7. kvě 2010 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
4 dávky tam budou tak to nějak vyjde a nějaké zásoby v mražáku jsou taky :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem radila zkusit jinou lahvicku,savicku...a nebo ta strikacka no
7. kvě 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
jo dívala našla jsem i obchod tady poblíž za dobrou cenu i když nemají prodejnu , ale je to blízko kdyby něco...v pondělí se ještě pujdu podívat někam do obchodu
7. kvě 2010 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no já se podivám jestli nákou mám... daj se dyštak koupit náký velký???? jinou lahev jsem taky zkoušela mě to dost zaráží pže se z ní občas napil tedka jí bud jenom cumlá a nepije a nebo rovnou brečí.... jsem zvědavá jak na tom budeme s váhou až pudem k doktorce.... fakt mě to začalo docela bolet jak tahá a tahá a teče mu toho velice poskromnu....
7. kvě 2010 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
pet mam odzkouseno,myslim,ze si vybrala dobre.
Kac daji,koupis strikacky ruznych velikosti
7. kvě 2010 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
odpoledne kojím co hodinu to u toho řve že to teče pomalu, teď vypil 160ml z flašky a ještě má hlad :frowning2: mě se osvědčil avent a tomme tippe, měla jsem i lovi ty letěly protože se mi začal 2x dusit když z nich pil... teď jsem je vytáhla na kaši ta mi tekla i jedničkou savičkou a to byla celkem hustá....
7. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek