• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@miska73 taky tet nemůžeme nic jíst před Adou...hned to chce do pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
3. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam včera ukořistil jednu hranolku a okamžitě si jí nacpal do pusy, abych mu jí nemohla vzít :angry:
3. říj 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
to víš všechno nezdravé milujou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky, to nás čekají hezké věci, matýsek zatím nesomruje, i když u babičky somroval, a chutnalo mu, ale je fakt, že mi s ním jen snídáme a jinak jíme když spí, tak nemá chudák moc šanci, momentálně miluje suchý chleba :grinning:
3. říj 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,my měli dneska ražničí a maluch měl od včerejška hovězí s těstovinama.Jinak by taky jedl pořád-takový otesánek :grinning:
3. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 Kuba měl taky hovězí s těstovinama :wink: ...my k němu máme ještě rajskou
Jinak taky somruje...onehdá na návštěvě bral dokonce psovi kost :grinning:
mě teď nejvíc štve jak se vzteká když není po jeho...chce pořád lízt na postel a z postele na stůl...když ho odnesu tak ječí, motá se mi pod nohama v kuchyni...když vařím tak ho tam nenechám aby se neopařil a zase ječí...
No a hlavně za mnou furt leze na záchod...máme tam posunovací dveře, který umí otevírat...takže se mi opírá o kolena a tahá toaleťák...no fakt úžasný :grinning:
3. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak já měla chleba a Jonášek skleničku... hezky se to ale hubne :grinning: .... pořád somruje a jak mu nedám tak je děsně protivnej... horší jak pes fakt :grinning: ... tedka ukořistil můj mobil a zkouší co vydrží :grinning: ... momentálně ho hází do psí misky....
3. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 ježiš... tak na záchod se zamnou naštěstí nedostane.... ale jinak je to taky protiva... jak mu něco vemu tak se vzteká... jak ho nechci vsadit na sedačku tak se taky vzteká... no prostě pořád... dneska jsem mu vzala cédéčko a to byl tak lítostivej brekot až to bylo roztomilý... ted mi tu šmejdí pod nohama a chce si taky tukat na počítač :grinning: ale to má smůlu takže je zase protivnej...
3. říj 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 Náš "drobek" měl v 10 měsícíh 79,5 cm :slight_smile: Teď po 3 týdnech má asi o další 2 cm (tipuju) víc.

3. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura fázi vztekání teď máme taky.. Třeba když zrovna něco dělám a nemůžu ho vzít do náruče, to je pak rambajs.. Má hodně vyvinuté hlasivky. Úplně mi z něj někdy zaléhají uši.
3. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janovkov tak to je Vojtíšek pěknej dlouhán :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura JJ, to touhlasím, to musíte být nepřehlédnutelní. Matka, dítě a pes :slight_smile: To bych se ráda někdy potkala, Vojta navíc psy miluje :slight_smile:
3. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no roztomilý ty lítostivý pláče někdy jsou :grinning: Kuba se teď naučil, že když má z něčeho velkou radost nebo se na něco moc těší...třeba když nesu jídlo....tak krčí nosík a zavírá oči a tak se jakoby otřese...je to hrozně roztomilý a směšný :grinning:
no ale v kočáru už moc být nechce...což mě štve...protože teď na zimu ani nebude moc capkat venku až bude chodit....když bude v kočáru ve fusaku tak ho pak nebudu vytahovat....no bude to dlouhý ta zima...už aby bylo léto
jo a boty úplně nesnáší...jakmile mu je nasadím...třeba i v kočáru tak se vzteká dokud se mu je nepodaří sundat...to bude boj
já tady kámošku mám...takže když sladíme spánek dětí tak kočárkujem...je to super...všem doporučuju nějaký seznámení...líp to utíká...anebo se i navštěvujem když prší....akorát má teď toho kluka nemocnýho jak jsem psala....takže zase mám strach aby si nepředávali nemoci....
3. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
malý bude asi zahradník upravil mi ibišek :angry: teď lozí po prostoru tak mám klid..už zdokonalil chůzi a pády :slight_smile: své jídlo nechce ale když jím já tak by si dal
3. říj 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura Koukala jsem do regionů jenže nikdo tady na koníkovi poblíž nebydlí,jedině v Českých Budějovicích a i to je docela daleko. :unamused: :frowning2:
3. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak to jsme na tom s jídlem úplně stejně :slight_smile:
3. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7
@jajik25 jo jo něco do nich dostat to je opravdu zázrak :unamused:
3. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chtěla přestat kojit když nechtěl a teď pije jak divý :angry:
3. říj 2010 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no teda u nás dostat do Filipa jídlo je hračka,je to dobrý jedlík.A jsem ráda,že mu vařené chutná,jen to musí být omáčkojidní :grinning: :grinning: Teď s ním šel manžel ven,tak si vypiju v klidu kávu a pak si snad stihnu oholit nohy :grinning: :grinning: My budeme bojovat se zimníma věcma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Když mu dáme hrubší bundu,tak řve a na botky si taky zvyká-teda ty teplejší.Jinak v botech chodí rád.Dneska je krásně,tak nemusí být navlečený a odcházel spokojený.
3. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já mám největší strach z rukavic...on potřebuje mít venku volné ruce aby se mohl tahat za šňůrku od čepice nebo za zip od bundy...případně držet rohlík...myslím, že jak mu dám rukavice tak si je buď sundá nebo strčí do pusy, tím pádem budou mokré a k ničemu....Ruce měl teda studené už teď....no uvidíme
s jídlem u nás taky problém není....jen tam nesmí být velké kousky...ty vytahuje z pusy a prozkoumává :grinning:
3. říj 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky u nás teď jako hračka vedou dva pivní tácky (nepoužitý :grinning: )...ani nevím, kde se nám doma vzaly... V každý ruce má jeden, leze s nima a pořád je hlídá. Večer jsem mu potřebovala svlíknout bodyno a tím pádem jsem mu jeden tácek vzala, on se tak vztekal, že sotva popadal dech a tou volnou rukou mě mlátil a ten druhej tácek si schovával za záda... Vzala jsem mu i ten druhej, dala ho do vany, celý to prořval, dokud nebyl v pyžamu a neměl zase tácky v ruce... Dokud neusnul, tak je držel!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: Holky on je ani do pusy nestrká, je z nich úplně hotovej!!!
S jídlem to je u nás bez problémů...spíš bysme rádi ubrali...ale on jak něco nemá v puse, tak řve ham ham :confused: :confused:
3. říj 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ahoj :slight_smile:
3. říj 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s jídlem válčíme pořád :angry: ale včera jsem se na něho koukala,tak teda štíhlík opravdu není :grinning: :grinning: spíš je to buřtík,nějak nám klučík ztloustl :grinning: a to se opravdu nezastaví :wink: aspon,že už chodí celkem sám :wink: u nás vedou ty ubrousky,Kuba s nima meje podlahu :grinning:
3. říj 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahojky :slight_smile: , jsou to šikulové :grinning: , aspoň máš pořád vytřeno :grinning: :grinning:
3. říj 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janovkov tak se můžem nějak dohodnout :slight_smile: ... my chodíme na prochajdu kolem desátý ráno...
jo z rukavic mám taky strach.. to bude děsný vztekání... vůbec se netěšim, ale co se dá dělat...
dneska sme byli na návštěvě za tchánovcema... přijeli z dovči tak jsem byla ráda... páč tu taky bydlej a asi nejvíc s nima komunikuju... ale JOnášek napřed natahoval... ale pak se rozkoukal a bylo to zase v pohodě... ale má teda separačku jako blázen... a už mám domluvený hlídání tak paráda :slight_smile: ... a ta jejich malá je boží... je jí asi rok a dva měsíce a přišla k jonáškovi a přitulila se a řekla malá ... to bylo tak rozkošný... a vůbec dělala kraviny... no a oni byli zase posr... z Jonáška... a nespal dneska od půl dvanáctý až asi do čtvrt na osm... a to sem se ho marně několikrát snažila uspat
3. říj 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to je masakr ... :grinning:
3. říj 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 :grinning: :grinning: :grinning: jo kluk to dělá poctivě...i půl hodky :grinning:
3. říj 2010 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no je to prča, musím se smát, když ho s tím pozoruju!
3. říj 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr háá, tak někdy přijeďte, my nemůžeme ani vysávat, vysavač je velkej strašák, tak tady za chvíli shnijeme :grinning:
3. říj 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu spát holky...ráno zase vstávat s dětma do školy...ach jo... Jo a musím Adama pochválit, spí teď moc dobře :dizzy_face:
tak pá a dobrou noc :slight_smile:
3. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek