• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@miska73 tak vysavač máme moc rádi,pořád vysává :grinning: ale nesmí být zaplej,to se bojí....
3. říj 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, já jsem o víkendu ani nezapla počítač. Po tom stěhování ještě stále vybalujeme a třídíme a furt se zdá, že ještě dlouuuho budem :slight_smile:.
Já kolem sebe pár maminek mám, ale nejtěžší je sladit režimy našich dětiček, takže se nepotkáme moc často :frowning2:.
Jinak mě Barča taky leze na záchod :slight_smile:, takže jsem ji začala dávat do postýlky, aby nemohla zdrhnout a aspoň si v klidu odskočím - no v klidu moc ne, protože okamžitě začne ječet :frowning2: :slight_smile:.
Vztekání taky známe, ale není to tak hrozné. Učí se teď capkat v papučkách a už je to v pohodě.
Pokračujeme v učení samostatného usínání, ale zatím to ještě usínání není. Už se aspoň naučila si nestoupat, snad pochopí, že se spí vleže, ale musíme u ní být, dokud neusne, jinak by si stoupala a sedala donekonečna. No ale lepší než uspávat na rukách, jednou se spaní v postýlce naučit musí.
Mají vaše děti svůj pokojíček nebo ještě spinkají s vámi v ložnici? My se jí chystáme udělat pokojíček kolem narozenin, ale dokud v noci ještě pije, tak to asi nebude moc schůdné, aby spala někde jinde. Uvidíme.
Hezký den všem :slight_smile:
4. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. Tak v noci malá spala ukázkově. taky je u vás tak hnusně???
4. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
taky teď spinkáme hezky, bylo by prima, kdyby to tak už zůstalo :slight_smile: . U nás od včera fouká hnusnej vítr a je zataženo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. říj 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka my se stěhovali na mém 8 měsíci těhotenství a krabice jsme tady měli ještě nedávno...vidím krabici a je mi zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: , při představě dalšího stěhování mi šednou vlasy...a jelikož můj chce stavět, tak mě to nejspíš v budoucnu čeká znovu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Malej spí s námi a dokud nebude spát úplně celé noci, tak u nás zůstane. Budil by nám Petrušku..
4. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky... tak mě se Jonáš do 1 ranní furt budil... nakonec dostal místo peřiny děku (která už byla suchá) a mlíko a spal až do rána... hold peřina asi nee....
Jinak Jonáš už by asi byl ve vlastnim pokojíčku kdyby tady byla místnost navíc... jelikož tu neni kde mu udělat pokojíček tak ho zatim nemá... už se chci taky těhovat... no věřim tomu, že z toho taky zešednu , ale já jsem na stěhování celkem zvyklá... a už aby to bylo... ale vždycky mě to docela bavilo vybalovat ty věci a vymejšlet kam je dám... jenže to jsem ještě neměla dítě tak doufám, že mi ho na stěhování někdo pohlídá :slight_smile: .... jo a je tu hnusně... sem ráno ani nevěřila, že už je sedm jaká byla tma
4. říj 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se těšim až se budem stěhovat ale to bude až Romanka začne chodit do školy, takže ještě daleko....
4. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já furt doufám, že se budeme stěhovat v nejbližší době... nenávidim tenhle byt, tenhle barák a většinu sousedů...
4. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73: no já jen po Brně jsem se stěhovala 7x, strašně to nenávidím, to balení a pak vybalování. Tentokrát ale poprvé nám nábytek stěhovali stěhováci, malé věci my sami. Předtím to bylo všecko svépomocí - už nikdy více - doufám.
My bychom malé chtěli udělat pokojíček, kde bude mít svoje věci, postýlku třeba přestěhujeme později. Ona vůbec nic nepije přes den, takže to dohání v noci :angry:, takže zatím spaní v jiné místnosti nehrozí. Jak mám to dítě naučit pít a z čeho? To bude můj věčný problém :frowning2:
Kac - my jsme předtím bydleli v mezonetu 2+kk ve 4. patře bez výtahu, fakt paráda, takže taky jsem se těšila, až vypadnu :slight_smile:
4. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: jo a malou nám nikdo nehlídal, takže jsem balila a stěhovala spolu s ní :frowning2: :slight_smile:
4. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mi měly noc celkem klidnou až na to ráno.Vzbudil se ve čtvrt na pět a pak už spát nechtěl.Dneska sem byla s oběma u doktorky.Tomášek má rýmu a Stáník ještě k tomu strašnej kašel tak sem měla strach aby ten kašel nechytil i Tomášek.Taky se mě doktorka ptala jestli Stáník už něco povídá když chodí do tý školky ale zatím se to moc nezlepšilo takže až bude zravý tak nás čeká vyšetření na ORL. :frowning2:
Jinak se u nás nic moc nezměnilo za víkend. :slight_smile:
4. říj 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: ahojky děvčata, my dnes spali také dobře, ale u maminky, tulil jeden, je na mě nasíčkoväný, tak snad to dneska sám zvládne v postýlce, dneska asi vyrazíme do města kouknout po dárečkách pro Matýska, dneska jsme měůi zase zelovku, mě to zelí leze i ušima, už se těším, že si zítra uvařím něco jiného :grinning:
@jajik25 budeme držet palečky at to ORL dobře dopadne, dělali vám vyšetření uší když byl v porodce?
4. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox mám pocit že asi ne ale nejsem si moc jistá,on jinak slyší dobře,i rozumí ale prostě nechce mluvit nebo co
nevíte někdo co tam s ním budou dělat?
4. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
budou se ho nsažit ukecat, ale ne mě jim to nezabralo, to si pamatuji, pak udělají klasické ORL vyš, audio a další vychytávky, a ještě je možné, že tě pošlou na pedopsycho, ale neboj, kámoška to také tak měla a nakonec jak začali lítat po doktorech, tak to asi jejího Fífu nebavilo a rozmluvil se :grinning:
4. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no tak nás to snad potká taky :slight_smile:
4. říj 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 budu držet palečky
4. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox díky,snad to bude v pohodě
4. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: už spinkáme :slight_smile:
4. říj 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre raníčko holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
noc v pohodě 2x se napila a spinkala jak dudek :wink: ..ale začínám si všímat,že začínáme stávát dřív a dřív :unamused: :unamused: :unamused: kolem té půl 7 vstáváme :frowning2: :frowning2: :frowning2: ....to nechci vidět až se změní čas :angry: :angry: :angry: doufám,že nebude stávat v 5 :confounded: :confounded: :confounded: bojím,bojíííím
@jajik25 neboj všechno bude v pohodě!!!Mám kámošku která má taky klučinu 3 letého ...no a taky umí jen základní slova mama,tata......a nikdo to neřeší!!!!někde jsem četla,že klukům to trvá díl než se rozmluví...ale pak to bude stát zato uvidíš :grinning: :grinning: :grinning:
5. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je u nás hnusně ...mrholí opravdu podzimní počasí :frowning2: :frowning2: :frowning2: už jsem nebyli 2 dny venku!!!!
Ve čtvrtek jedu na výlet do Prahy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už se těšíííím :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
manžel se nabídl,že bude hlídat celý den....tak at si to vyzkouší....nehlídal jí víc než dvě hodinky.....tak uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: to se máš :slight_smile: taky bych na výlet :wink: ale s tím hlídáním je to u ná těžký :unamused: nikdo mi malýho víc jak 3 hodky nehlídal :unamused:
5. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 je to jak říká Zdenka,kluci mluví pozdějc.... :slight_smile: tak neboj :slight_smile: ještě Tě z něho bude bolet hlava :grinning: jak bude ukecanej :slight_smile: viz náš Jardik :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 @ktr to je sice fakt jenže on neřekne ani mama ani tata :frowning2:
5. říj 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

@jajik25 uvidíš, co ti řeknou na ORL...zatím se tím nenervuj :wink:
@zdenka33 ty se máš...jedeš nakupovat?? :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ahojky jedeme na výstavu dětského nábytku...jelikož hledám inspiraci do dětského pokojíčku....no a pak nákupy....možná i trošku i na vánoce.A hlavně si musím koupit něco na sebe ,protože máme za měsíc slučák ze základkou!!!
5. říj 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 jak píše miska neměj z toho špatnou náladu.......oni ti Staníka rozmluví :wink:
5. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 a nějaké slovo s významem říká???
5. říj 2010 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr spinkáte!!!
5. říj 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek