• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: spinkáme!!!!
5. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach joooo mi půjdeme až tak ve 12 :wink: Včera my ségra řekla,že na vánoce má službu a přijede domu až kolem půl 8 večer!!!!!Takže budu muset uspat Adrianku ještě na večír...aby byla fit na večeri a rozbalování dárečku.Minulej rok mi celé vánoce prřvala...tak doufám,že to tento rok bude lepšííííí :wink:
5. říj 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no nám to´minulý rok zas Kubík prospal...spal skoro celý den..tak jsem byla z toho na nervy,jestli mu něco není....tak snad to bude letos o moooooc hezčí..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr miluji vánoce...tak doufám,že si je letos užijeme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé vánoce...to už aby jsme taky něco vymýšlely? Ne?? Máte nějaký tipy pro dětičky na dárečky?? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. říj 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás noc jako vždy :frowning2: na vánoce koupíme asi trojkolku na jaro s vodící tyčí
5. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dárky nějaké vymyslím...jen musím být v obchodě!!!!Hodně jsme podědili...takže u nás to bude oříšek něco vymyslet :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě, když toho plno dostanou k ročku, že?? :slight_smile:
5. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si myslím,že pro ně bude nejkrásnější dárek vidět rozsvícený stromeček :dizzy_face: :dizzy_face:
5. říj 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ten snad ani nebudem stavět ještě na něj spadne :slight_smile: pro naše psy a kočky to bývalo vždycky velice atraktivní kromě ozdob tam visela i kočka a pes byl omotaný pod stromkem žárovkama :slight_smile:
5. říj 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jediný co občas řekne a rozumíme mu tak to je ty vole ale jinak říká jen "tý" a to na úplně všechno :frowning2:
5. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... taky přemejšlim jak to udělám se stromečkem... Jonš ho zaručeně strhne... minulý vánoce byl hrozně hodnej... byl to asi jeden ze dvou dnů kdy byl za celé první tři měsíce hodnej :slight_smile: ... s Dárkama pro Jonáška problém nemám... je takovejch věcí co mu můžu koupit a nebudu to řešit pořád do kolečka... problém mám s tim co manželovi a ostatním z rodiny.... kupovat jim neustále flašky nebo kosmetiku mě nebaví a na jiný věci moc nemám peníze tak fakt nevim...
5. říj 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 zkus diskusi"maminky nestandartních dětí"je tam fajn mamina,poradí Ti :slight_smile:
5. říj 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamce
5. říj 2010 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky sem vánoce řešila ale pro mamku a tchýni jsem nakoupila na www.fler.cz Dneska sem koupila Romance na zimu oteplovačky a dvě bundy. Ale ta jedna bude až tak na příští zimu sou jí dost dlouhé rukávy.
5. říj 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 super tip na vánoce, snad něco také vyberu, pro sestru a mamku něco málo mám, zbývá tatínek a bratr, s miláčkem si asi koupíme pekárnu, a Matýskovi, to co nedostane k narozkám :grinning: , asi nějaké oblečení a boby, nebo saně s ohrádkou,ještě zbývají dětičky kámošky, tak to bude asi něco s Hellou kitty, klučinovi nějakou hrací hračku, ona toho má hodně už po holčičce tak je to náročné
5. říj 2010 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nevim co manžovi mám koupit asi mu koupim dvd přehrávač. pro malou už hračky mám koupené, i k narozkám i k vánocům. no ale uvidím jak to bude z penězi. pokud budu na suchu tak asi dostane jen nějaké oblečení. ale stejně už teď pujde hlavně o malou takže my si dáme jen nějakou blbůstku. :slight_smile:
5. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Kuba spal dnes po obědě 3,5 hodiny!!! Takže teď nechce zabrat....to uspávání je děs....
Jinak jsem přes den kvůli malému tak v poklusu že ani nesíhám dočítat...snad se k tomu někdy dostanu :grinning:
5. říj 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak to je pašák...3,5h..tak o tom se mi může jen zdát :grinning: :grinning: :grinning: to u Adrianky nehrozíííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak 3,5h taky neznám,jsem ráda za hoďku dopoledne a 1,5h odpoledne.Jen kdyby se ještě naučil spát dýl jak do 6!!!!!Jinak dneska vykoukli 2 horní špičáky,takže už máme trojzubce :grinning:
5. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tiše závidím, máš šikovného kluka, my dnes vůbec nespali :frowning2:
5. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste s těmi dárky na Vánoce teda šikovné. Já nemám zatím vůbec nic pro nikoho, ani nápady. A to má do Vánoc ještě máma narozeniny a manžel hned po Novém roce oslaví třicítku a do Vánoc ještě svátek. No, a Adam samozřejmě narozeniny, svátek a Vánoce. Se asi zblázním a konto se mnou :grinning:
Adam se se spaním přes den zlepšil díky dovolené, tam konečně začal spát víc než 20 min. Dnes zvládně 1,5 hod. dopoledne a 1 hod. odpoledne. Což je zlaté, předtím to bylo opravdu už na složení nás obou.
5. říj 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to je šílený... vy vůbec nespíte přes den? By mě asi odvezli.. :astonished: . U nás se poslední dobou spí nejen dobře v noci, ale i přes den. Dopoledne klidně 2 hodiny a odpoledne taky... Stihnu aspoň něco udělat... :slight_smile:
5. říj 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no já dneska myslela, že dneska už emigruju někam hodně daleko,ale v té vytočené náladě jsem se na Matýska vyprdla, vrzla ho to židličky a začala uklízet, asi mu došlo, že fakt asi musím něco dělat a ani moc nenadával, tak jsme uklidila, žehlení jsme udělala večer no oběd jsme bohužel neměla, tak jsem si udělala teplou večeři, hokky, já bych chtěla nějaký relax, v klidu si na sebe něco koupit, popít kafíčko, podebatit, a najíst se , ne že si pořád budu vařit, no tak jsem si vylila srdíčko :unamused:
5. říj 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox plně s tebou souhlasím.Taky bych brala nějaký relax :wink: Ale počkám do příštího týdne-pojedeme stanovaz.Už se pomalu začínám těšit.Naši budou hlídat malucha,už to mají odzkoušeno.A já si vyhodím z kopýtka.
Jinak si doma připadám jako služka-vařím,peru,žehlím.Manža teda koupe a odpoledne se stará jak jdu uklízet.
6. říj 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox určitě to občas chce chvíli přijít na jiný myšlenky a starat se jen o sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Mě teda teď čeká cca týden bez celé rodiny a asi se z toho pos... Ale říkám si....odpočneš si, vyspíš se, jídlo ti budou nosit až do postele, mrkneš na nějaký filmy, přečteš si knížku....ale nějak to nezabírá :pensive: :pensive: :pensive:
6. říj 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no a ted trošku z jiného soudku....tak náš Rominek má první přítelkyni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to je :confused: :confused: my tady rešíme první krůčky a mě za tím dospěl syn... :pensive:
6. říj 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr hmmm, tak to je veselejší :dizzy_face: , náš Matěj má přítelkyni už 3 roky...možná dýl, už ani přesně nevím.. Docela často je u nás, tak už jsem na ní zvyklá, letos s polu byli i na dovče o prázdninách :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no my jsme právě už si říkali,kdy.... :confused: a pořád nic....no a ejhle!!!!
6. říj 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska máme 11 měsíců :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek