• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ahojky :slight_smile: ... tak já přišla na to, že když přez den víc jí, tak se v nici tolik nebudí na jídlo :grinning: ... ted sme měli pár dní docela nespacích... a dneska sem mu flašku dávala až v půl šesté ráno... a vera dostl takovej kýbl kaše na večer... a celej den jedl víc... tak si myslim, že na tom něco bude... akorát nevim kam se to do něj furt vejde... páč mi příde, že toho jí pomalu víc než já :grinning: ....
a jak tak na některé z vás koukám, tak mám úplně zlatý dítě... jak to jako zvládáte??? já mám prdolu hodnýho, ale i tak si neumim představit že bych si pořídila druhé (zatím)... to by mě zajímalo jak ste na tom vy???
Jo relax bych brala a hlavně bych brala to stěhování někam kde je vana a myčka abych ušetřila práci...
ježiš to je hodin...
6. říj 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr počkej, to si teď užijete... :grinning: Matěj byl nějakej čas úplně mimo... A přejeme krásné 11ti měsíční narozeninky Asi jste tady nejstarší? Nebo ne? :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura kač, já už si čtvrtý pořizovat nebudu :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no to ti věřim :grinning: ... já osobně si ani tři nebudu pořizovat a nad dvěma stále uvažuju... nechci aby Jonáš vyrůstal sám, ale já se na to zatím necejtim a manžel nechce :frowning2:
ktr: krásných 11 měsíců :slight_smile:... ty my máme asi až za dlouho ještě .....
6. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my měli zase noc...malý není zvyklý usínat v postýlce jak ho tam dam řve...přes noc pije víc než za celý den a to by měl vydržet bez pití...
ktr krásné 11měsíčniny ještě chvíli a bude to rok :slight_smile:
včera jsme malému dali odrážedlo chvíli ho to i baví jen je strašně lehké :slight_smile:
6. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
ktr: gratulace k 11 měsícům, njn, už se to těm našim miláčkům krátí a za chvilku budou mít rok - strašně to letí! :slight_smile:. JJ zamilovaný chlap je jak praštěný přes palici :slight_smile:.
Já bych druhé určitě chtěla, ale doufám, že to bude kluk, protože potřetí už rodit nechci, to by mě manžel musel hodně přemlouvat :slight_smile:. Jen nevím kdy, buď hnedka za sebou nebo až budou Barči tak 3 roky a víc. Chci jít mezitím ještě do práce, nevydržela bych v kuse doma, už teď chci jít od ledna na půl úvazku - tak uvidíme :slight_smile:
6. říj 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já teda taky chci další dítě,ale asi až tak za ro.Právě teď uvažuju nad antikoncepcí.Páč jsem měla endometriozu a díky tomu jsem nemohla otěhotnět,takže se musím poradit s dr.A do práce bych nešla,pokud by nám to vyšlo.A klidně bych zase brala listopáďátko :wink:
6. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ono se těžko těšit, když jdeš na zákrok, hlavně aby to dobře dopadlo, a brzy tě propustili, hlavně se tam vyspi :grinning:
@pampusik77 také si připadám jako služka, pořád dokola, úklid, vaření apod.a manža si večer leží na gauči a já žehlím, já bych taky chtěla někdy jen tak ležet na gauču a bezduše čumět na TV,
holky jak to máme s předkožkama u chlapečků, nám to před 3mm, objela sondičkou, no a v sobotu jsme ho chtěla přetáhnout a mám pocit, že nám to nějak srostlo, či co, čůrá normálně, tak dnes raději za ní vyrazím, ta mě zase vynadá, ach jo
6. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox my zatím nepřetahujeme úplně.Dr.říkala,že to má čas.....Ale on si teď s pindíkem pořád hraje a celkem se mu daří i přetahovat :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 no nás nutila od 3mm, a v 6mu udělala přepadovku se sondou :unamused: , no celkem to šlo, a tedka jako by to srostlo,ještě v září jsem to přetáhla v pohodě, je fakt, že pak koupal manža, mám hrozný ekzém a strašně mě to štíoe když si máchám ruce, tak nevím jak mu ho přetahoval, mě osobně, se to moc nezamlouvá, naši urologové říkají do roka až dvou let ne pindíka nešahat, nemám ráda takový rozpor v názorech
no raději dnes vyrazím, mám toho plnou hlavu, třeba to bude banalita, ale tuším, že si zase vyslechnu :frowning2:
6. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky :slight_smile: děkujeme za přání :dizzy_face: :dizzy_face:
@pampusik77 :grinning: :grinning: oni Ti chlapi si sou nějak všichni podobní :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
chlapy jsou jen s menšíma obněnama jako přes kopírák, jak tvrdila moje kolegyně z práce, proč se po druhé rozvádět, když zase narazím na blba :grinning:
6. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. říj 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox my na něj zatím nešaháme občas si ho potahá sám musím se zeptat dr., ale zatím skoro každý s kým jsem se bavila a co jsem četla přetahuje až kolem 2 let
6. říj 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
k chlapům se nevyjadřuju...
6. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ...vy teda máte téma :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak ty pindíky...tak ty chlapy....vidím,že je to všude stejný....připadáme si jako služky,protožejsme pořád zalezlý doma !!!!!!
6. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr všechno nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
koukám,že jsme tu asi nejmladšííííí
6. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem málé udělala bramborovou kaši a lososa :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc jí to šmakovalo,takže jsme si udělali nácvik na vánoce :wink:
6. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
vánoční dárečky pořeším snad zítra v praze :wink:
6. říj 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já už se vlezu do svých předtěhotenských riflí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a to je vel 36 :dizzy_face: :dizzy_face: pravda,jsou mi sice těsné ale vlezu se do nich!!!
6. říj 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr včera jsem si je taky zkoušela...v pohodě se do nich vejdu....ale ta pneumatika nad!!!!!horor!!!Takže to už musím začít cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak dneska mi došel pro Romanku krásný kožíšek:slight_smile: su zvědavá jak ho vynosí. Dneska sem se dívala že v tescu prodávají sáňky tak snad napadne sníh páč bych je chtěla dát Ještě Romči k vánocům.
6. říj 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 super :dizzy_face: :dizzy_face: kolik jsi zhubla???
6. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr už osum kilo...ale zatím to nikde nepozuroji.....prostě to břicho se mi vůbec nezatáhlo!!!!!Já snad budu nuset na plastiku :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr a co ty kolik jsi zhubla? :wink:
6. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jak to tak vidím taky bych měla ten stroj oprášit a začít cvičit. :slight_smile: Ale samotnou mě to nebaví chtělo by to nějakého partnera na cvičení.
6. říj 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 to už,ale nepotřebuješ ten stroj...jenom toho chlapa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek