• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 9 kg :slight_smile: břicho sice nemám,za to boky a zadek pořád jo :frowning2:
6. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 :grinning: :grinning: :grinning: jo s váma je sranda :grinning: :grinning:
6. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
stroj mám ale chlapa nee jeden stačí a dva... by mě asi už kleplo :grinning: já potřebuju nějakou ženskou na drbání :grinning:
6. říj 2010 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 no vidíš...tak néééé cvičeníčko,ale drbání ..kavička ...pohodička :grinning: :grinning: :grinning:
6. říj 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jooo tak si mě odhalilaa pořádný zákuseček :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Ne ale fajn mět tady nějakou kámošku abys mohla zdrbnout chlapy :slight_smile: a tu tady jaksik nevedu
6. říj 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 máš pravdu chlapy se musí zdrbnout....ale oni zase nesnášejí ty naše dejchánky,protože dobře ví,že je pomlouváme :astonished: :astonished: :astonished: .....ale člověk se musí vykecat.... :wink:
6. říj 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda gratulaceke zhubnutí :wink: :wink: Ale vy jste neměli až takovou nadváhu jako já!!!!Já mám dole jen 5 cm v pase a to teda u úkludu kmitám a pot ze mě jen leje!!!!Ale snad to půjde dolů!!!Až dostanu za úklid prachy,tak půjdu zkusit tu ten stroj
http://www.studio-silueta.cz/www/cz/vacushape/
6. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: paráda 5 cm je perfektní úspěch :wink:
studio bezva :slight_smile:
neboj já musím zhubnou nejmín ještě 10 kilo.....to bude ještě dlouho trvat :unamused: ...hlavně vydržet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adrianka už spinká...zítra hlídá celý den tatínek tak jsem zvědavá :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak si to užij :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jééé, to se máš, toho se asi nikdy nedočkám, nějak to na mě padlo :frowning2: mám v sobě nějakej psychickej přetlak :angry: musela jsme jít znova uspat Matýska, on jak zjistí že jsme zmizla tak se znova vzbudí, a tatínek nezabírá, jen mamnka, chudě moje, já snad ani na ty spolužáky nedorazím :confounded:
6. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tohle mi Adrianka taky tet dělá...musím koupat a uspávat já...jinak hroznej řev!!!!!
6. říj 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox neboj Matýsek vyroste a ty to všechno doženeš...ale musím přiznat,že jsem to taky tak nečekala. Jak ty naše miminka budou na nás závislé...no prostě musíš fungovat 24 hodin!!!! :wink: A opravdu někdy melu s posledního.....pak si řeknu opravdu ti to stojí!!!!Stojí miluji moooooc a mooooc zatnu zuby...a jede se dál....
6. říj 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
rak jsou ty neše dítka podobné, jdu si dát vanu, trochu se zrelaxovat :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox běž pěkně si odpočiň :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. říj 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... tak já dneska měla už takovej bolehlav, že sem si musela jít lehnout a ani jídlo sem večer nedojedla... a to jsem použila všechny možný metody na to aby to přestalo... měla jsem jak paralen pak sem běžela do lékárny pro ibalgin rapid a ještě jsem si mázla hlavu takvou mastičkou od beduínů z egypta na bolest hlavy a nic!!!!!!!!!!! asi jak to byl náběh na migrénu tak to prostě nezabralo... no ted to taky neni nic moc, ale trochu jsem se prosala a je to lepší... a kde v praze zejtra budeš Zdeni??? dneska mi tchýně řikala, že koupí ten kočár pro dvojčata, a že bude vozit i Jonáška i Adélku :slight_smile:... tak kybych mohla chodit někam si zacvičit tak by to bylo super... mezitim co bude jezdit :slight_smile:... a uvidíme jestli jí to oplatim... Adélka je super, ale bojim se abych to dyštak dala....
6. říj 2010 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tak Ti přeji hodně sil do toho hubnutí :slight_smile: :slight_smile: a nemysli si,mě se kila velmi těžko zhazujou :frowning2: v podstatě skoro nejím :frowning2: :frowning2: ale jinak to prostě neshodím :frowning2: ach jo....a já tak ráda jím.... :frowning2:
7. říj 2010 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr vždyt si řikala že se vejdeš do 36... do tý sem se já naposledy vešla ve 4táku když sem nechtěně zhubla asi patnáct kilo... jo bylo to hezký, ale já na 36 nemám postavu... 38 mi bude stačit :slight_smile: ... zatim je to stále 40 :unamused: ....
7. říj 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak u nás byla noc celkem v pohodě.Asi nejhorší je že Stáník má zánět průdušek,Tomášek má rýmu a já dneska nemůžu skoro vůbec mluvit.Takže když to schrnu tak je celá rodina nemocná. :frowning2:
7. říj 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no právě...vejdu..taky to ale musí na mě trochu vypadat,že :frowning2:
7. říj 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak se brzo uzdravte :slight_smile:
7. říj 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 brzo se uzdravte :slight_smile:...
chci se zeptat co je velikost 29 v číslování 36,38,40... právě mám na sobě 29 a zapnu to, sedět v tom taky můžu, ale když se najim tak už abych je sundala...
7. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. říj 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 brzy se uzdravte, musí to být těžké,
my včera byli u mydr, máme zánět předkožky, no tak koupeme, mažemE, ale stejně si myslím, že skončíme na dětské chíře, prý mu to mám přetahovat i když to bude praskat a týct krev, včera to taky pěkně strhla, tak na to jí fakt kašlu :angry: nepřijde mi to normální, budu doufat, že koupele a mastičky zaberou, :frowning2: jsem z toho na mrtvici, a to je jenom tohle, co budu dělat až bude více nemocný, tak to už asi zkončím na psychině, nebylo by mi lépe kdybych nebyla zdravotník a nic netušila :slight_smile:
no nic holky jdu vařit Matýskovi jídlo na další dny
7. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jj.to víš..to my zdravotníci musíme mít vždy něco extra....že by za odměnu??Chudák Matýsek :frowning2: Jareček to měl taky a stačili koupele a mastička :slight_smile: tak snad to bude u Vás taky tak :slight_smile:
7. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to ho teda lituju a tebe taky,já bych tohle dělat asi nemohla,naštěstí jsme se tomu zatím vyhnuly a doufám že nás to nečeká,jinak držím palce ať to pomůže :wink:
7. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jé to by bylo moc fajn, kdyby to zabralo, má to celé slepené, možná kdyby se mu tom nevrtala, tak brzo, tak by se to nestalo, no teď už stím nic nenadělám, hlavně aby jsme nemuseli na dětskou chíru, to by už asi chudák nedal a já taky, měly jste to tak slepené, že to nešlo přetáhnout?
7. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no ale tak malým dětem to nejde moc přetahovat...našemu Kubovi vůbec ne....Jarečekovi to hnisalo,ale nekrvácelo...šlo mu to celkem dobře přetáhnout...
7. říj 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tak uvidíme jak dopadneme my, kéž by jsme se vyhnuli hrším věcem
7. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš holky nestrašte mě!!!!!!!! mě řikali, že mu s tim nic dělat nemám a přetahovat jeenom kam to de... a ono mu to moc nejde tak nevim...
@xkacatkox tak držimpalce at je to co nejdřív v pořádku a nikam nemusíte...

@ktr to mi chceš říct, že na sebe navleču 36??? no tak to je mazec teda :grinning: ... no ale neni mi v tom pohodlně tak snad ještě do nich zhubnu.. i když nevim jak páč se toho špeku nemůžu zbavit :frowning2:
7. říj 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek