• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@kacamura já si ymslím, že naša mudra je na to nějaká zatížená, znám doktory, kteří do 2 let na to nešahají, pokud budete mezi ně patřit, buď jen ráda,
7. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, ježišmarjá, já když čtu, co musíte dělat těm malým cipískům, tak mi z toho dobře není! :slight_smile: :slight_smile:. Tak držím pěstičky, ať je to brzo ok. Ještěže mám holčičku, ale u nich jsou zase jiné starosti....
7. říj 2010 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to jsou tady teda zdravotní radosti! My nepřetahujeme, doktorka nám řekla, že do roka o přetahování vůbec nepřemýšlet a pak nám řekne. Tak já čekám. A pak to stejně nechám na manželovi, ten aspoň ví, kde to už jak bolí nebo nebolí, já jsem na tohle hrozně opatrná.
Jinak s chlapama je a bude vždycky potíž (s teorií rozvodu ale nesouhlasím, občas se dá najít lepší kousek :grinning: Já si naštěstí nemůžu moc stěžovat, manžel se snaží pomáhat, co to jde, i pokud jde o práci. Jsem za to ráda, navíc mají díky tomu moc hezký vztah s Adamem, manžela to aspoň táhne domů a malý není závislý na mně. Ale teď manžel začíná s doktorátem, tak to bude doma všechno víc na mně, jsem zvědavá, jak to budeme zvládat. O druhém prckovi uvažujeme, máme v plánu za rok, dva, podle toho, jak se to ukáže se školou, prací apod.
7. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
on můj chlap má také krásný vztah s Matýskem, mají se rádi, ale závislák na mě je, čím dál větší, musím uspávat, konejšit, ale my jsme hodně mazlící, tak proto je na mě závislý asi, pořád se tulíme a pusinkujeme, tak asi proto, jen kvůli tomu moc věcí nestíhám, ale beru to jak to je, holt někdy mám jazyk na vestě, ale my ženské vydržíme hodně :grinning: , pindík se mi dnes už líbil přetahuji novější moderní metodou, tak uvidíme v PO na kontrole :slight_smile: závidím holčičkám, ale každé má svoje
7. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox koukám, žesi tu můžu psát sama se sebou, tak se holky mějte krásně, už máte někdo inspiraci na narozeninový dort?
7. říj 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my dneska nebyli doma :slight_smile: dort necháme upéct normální s marcipánem a malý dostane svůj zdravější z přesnídávky pudinku a piškotů :slight_smile:
7. říj 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ani jsem se za vámi včera nedostala... Snažím se doma udělat a nachystat všechno na tu dobu co tu bude hlídat mamka.. Tak jsem prala, žehlila a vařila do mrazáku Adámkovi...
Dort k narozeninkám už mám vymyšlený :slight_smile: , upeču 3 patrový a potáhnu si ho marcipánem, Adámek bude mít taky svůj, zdravější :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
k těm klučičím záležitostem.. My už máme přetahovat a to 2x denně. Daří se nám to, tak doufám, že kůžička časem povolí a budeme to mít bez komplikací. Se starším synem to bylo docela v pohodě... Jsou to nepříjemný věci, pro ty chudáčky.. Jinak ještě před pár lety jsme to museli dělat téměř hned od narození, teď nám to dr. doporučil na 10ti měsíční prohlídce :wink: . Všechno se časem mění a názory jsou na všechno různé...
8. říj 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě tu dočítám, že tady máme zase nějaké marody :frowning2: , tak se všichni brzo uzdravte :wink:
8. říj 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem tu nějaká opuštěná :pensive: , tak si jdu připravit na oběd :slight_smile:
8. říj 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a už mi přišla doplacená mateřská za dobu toho snížení :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a je to slušná částka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
8. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky mi přišla slušná suma jen doufám, že to není dohromady s rodičákem ten snad ještě dojde...
8. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky.....musím vás dočíst :slight_smile: :wink:
8. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 není, ten mi přišel už taky :wink:
8. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak mě už přily penízky za mateřskou,akorát by mě zajímalo jestli budu muset něco vracet když mi mateřská končila 10 dne v měsíci?Nevíte o tom některá něco?
8. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 no to nevím, já dostala 67O doplatek při přechodu
8. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj, ty ses nám asi nějak začetla :grinning: :grinning:
8. říj 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahoj no to jo :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
je mi líto těch vašich bobánků :unamused: :unamused: :unamused: ..takové problémy hned od narození :unamused: :unamused: :-
dodělávala jsem oběd...takže jsem byla v kuchni malou jsem nechala chviličku bez dozoru a podívejte jak to dopadlo....ten výraz při focení mně položil na kolena :grinning: :grinning: :grinning: ...uklízela u krbu!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. říj 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: jejda to je šikulka, no aspoň mamince pomáhá! :slight_smile:.
Jinak já mám taky zlatého manžela, pomáhá se vším, je s malou strašně rád a to už od prvních dnů. S tím rozvodem taky nesouhlasím, než se trápit, tak radši se rozvést, i když odhodlat se k tomu je pěkná fuška...
My na týden odjíždíme k mamce, konečně vypadnu, tak se tu všechny mějte moc fajn a ať jste zdraví!
Misko, ať to dobře dopadne!
Papa
8. říj 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tet jsem trošku mimo...co tady řešíte s rozvodem!!!Asi jsem nečetla tak dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ttinecka moc si to užijte :slight_smile: pa pa
8. říj 2010 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 taky nějak nejsem v obraze
to máš ještě dobrý,mě oba kluci přesazovaly kytky a to si to teprve měla vidět :grinning:
8. říj 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 no když jsme venku tak jí taky pořád odháním od pískoviště :grinning: :grinning: :grinning: písek v pusince je asi nejlepší :grinning: ....holky asi myslely jak si stěžujeme na ty chlapy...nebo fakt nevím....ale kůli tomu bych se nerozváděla....Luky ..je fakt,že moc doma není...protože vydělává penízky a nebo pracuje doma na baráčku...no a když je doma tak si chce logicky odpočinout....takže domácí práce dělá když už ho k tomu dokopám!!!!Ale svojí dceru miluje a strašně rád s ní dělá roštárny...jo a včera to hlídání vzládl na jedničku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: moc moc ho chálím...ale jen tady :grinning: :grinning: :grinning:
8. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně penízky nepřišli....jenom těch 7 600kč :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. říj 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 mě zase nepřišlo těch 7600...
8. říj 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím rozvodem - to byla jen reakce na to, že všichni chlapi jsou stejní a člověk si nevybere :grinning: Tak jsem jen psala, že když už to není k vydržení, tak si myslím, že vybere. Jinak tady určitě k rozvodu nikoho nenabádám :sweat_smile: a doufám, že i já už mám své vybráno :fearful:
8. říj 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No možná nejsou všichni stejní, ale zase se říká, že si vybíráme stejné typy chlapů... ale zase to neplatí vždycky :slight_smile:
8. říj 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já sem si vybrala svého otce :unamused: .... sou si ve strašně moc věcech podobný... ale vim, že by se asi nikdy neshodli, kdyby měli tu možnost se poznat.... jenže tu nikdy neměli a už bohužel mít nebudou :cry: ... třeba by ho aspon někdo profackoval...
8. říj 2010 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
to doufáme asi každá, že už máme svého prince vybraného na celý život :grinning: matýsek má mamánkovské období, usíná na mě, spí se mnou a bacha jít pryč, já už zešedivím, doufám, že se to zmírní :wink: možná ho trápí ten ekzém, který se mi zase rozjel stejně jako mě, Zdeni jak sis užila volno?
9. říj 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek