Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
xkacatkox
7. říj 2010
@kacamura já si ymslím, že naša mudra je na to nějaká zatížená, znám doktory, kteří do 2 let na to nešahají, pokud budete mezi ně patřit, buď jen ráda,
ttinecka
7. říj 2010
Ahojky, ježišmarjá, já když čtu, co musíte dělat těm malým cipískům, tak mi z toho dobře není! 🙂 🙂. Tak držím pěstičky, ať je to brzo ok. Ještěže mám holčičku, ale u nich jsou zase jiné starosti....
pavlazabka
7. říj 2010
Ahoj holky, to jsou tady teda zdravotní radosti! My nepřetahujeme, doktorka nám řekla, že do roka o přetahování vůbec nepřemýšlet a pak nám řekne. Tak já čekám. A pak to stejně nechám na manželovi, ten aspoň ví, kde to už jak bolí nebo nebolí, já jsem na tohle hrozně opatrná.
Jinak s chlapama je a bude vždycky potíž (s teorií rozvodu ale nesouhlasím, občas se dá najít lepší kousek 😃 Já si naštěstí nemůžu moc stěžovat, manžel se snaží pomáhat, co to jde, i pokud jde o práci. Jsem za to ráda, navíc mají díky tomu moc hezký vztah s Adamem, manžela to aspoň táhne domů a malý není závislý na mně. Ale teď manžel začíná s doktorátem, tak to bude doma všechno víc na mně, jsem zvědavá, jak to budeme zvládat. O druhém prckovi uvažujeme, máme v plánu za rok, dva, podle toho, jak se to ukáže se školou, prací apod.
xkacatkox
7. říj 2010
on můj chlap má také krásný vztah s Matýskem, mají se rádi, ale závislák na mě je, čím dál větší, musím uspávat, konejšit, ale my jsme hodně mazlící, tak proto je na mě závislý asi, pořád se tulíme a pusinkujeme, tak asi proto, jen kvůli tomu moc věcí nestíhám, ale beru to jak to je, holt někdy mám jazyk na vestě, ale my ženské vydržíme hodně 😃 , pindík se mi dnes už líbil přetahuji novější moderní metodou, tak uvidíme v PO na kontrole 🙂 závidím holčičkám, ale každé má svoje
xkacatkox
7. říj 2010
@xkacatkox koukám, žesi tu můžu psát sama se sebou, tak se holky mějte krásně, už máte někdo inspiraci na narozeninový dort?
pett7
7. říj 2010
ahoj, my dneska nebyli doma 🙂 dort necháme upéct normální s marcipánem a malý dostane svůj zdravější z přesnídávky pudinku a piškotů 🙂
miska73
8. říj 2010
ahoj holky, ani jsem se za vámi včera nedostala... Snažím se doma udělat a nachystat všechno na tu dobu co tu bude hlídat mamka.. Tak jsem prala, žehlila a vařila do mrazáku Adámkovi...
Dort k narozeninkám už mám vymyšlený 🙂 , upeču 3 patrový a potáhnu si ho marcipánem, Adámek bude mít taky svůj, zdravější x-) x-) x-)
miska73
8. říj 2010
k těm klučičím záležitostem.. My už máme přetahovat a to 2x denně. Daří se nám to, tak doufám, že kůžička časem povolí a budeme to mít bez komplikací. Se starším synem to bylo docela v pohodě... Jsou to nepříjemný věci, pro ty chudáčky.. Jinak ještě před pár lety jsme to museli dělat téměř hned od narození, teď nám to dr. doporučil na 10ti měsíční prohlídce 😉 . Všechno se časem mění a názory jsou na všechno různé...
miska73
8. říj 2010
ještě tu dočítám, že tady máme zase nějaké marody 😞 , tak se všichni brzo uzdravte 😉
miska73
8. říj 2010
jsem tu nějaká opuštěná |-| , tak si jdu připravit na oběd 🙂
miska73
8. říj 2010
jo a už mi přišla doplacená mateřská za dobu toho snížení x-) x-) x-) a je to slušná částka x-) x-) x-)
pett7
8. říj 2010
ahoj, taky mi přišla slušná suma jen doufám, že to není dohromady s rodičákem ten snad ještě dojde...
zdenka33
8. říj 2010
ahojky holky.....musím vás dočíst 🙂 😉
miska73
8. říj 2010
@pett7 není, ten mi přišel už taky 😉
jajik25
8. říj 2010
holky tak mě už přily penízky za mateřskou,akorát by mě zajímalo jestli budu muset něco vracet když mi mateřská končila 10 dne v měsíci?Nevíte o tom některá něco?
pett7
8. říj 2010
@jajik25 no to nevím, já dostala 67O doplatek při přechodu
pett7
8. říj 2010
@zdenka33 ahoj, ty ses nám asi nějak začetla 😃 😃
zdenka33
8. říj 2010
@pett7 ahoj no to jo 😃 😃 😃
zdenka33
8. říj 2010
je mi líto těch vašich bobánků :-| :-| :-| ..takové problémy hned od narození :-| :-| :-
dodělávala jsem oběd...takže jsem byla v kuchni malou jsem nechala chviličku bez dozoru a podívejte jak to dopadlo....ten výraz při focení mně položil na kolena 😃 😃 😃 ...uklízela u krbu!!! :-p :-p :-p
ttinecka
8. říj 2010
@zdenka33: jejda to je šikulka, no aspoň mamince pomáhá! 🙂.
Jinak já mám taky zlatého manžela, pomáhá se vším, je s malou strašně rád a to už od prvních dnů. S tím rozvodem taky nesouhlasím, než se trápit, tak radši se rozvést, i když odhodlat se k tomu je pěkná fuška...
My na týden odjíždíme k mamce, konečně vypadnu, tak se tu všechny mějte moc fajn a ať jste zdraví!
Misko, ať to dobře dopadne!
Papa
zdenka33
8. říj 2010
tet jsem trošku mimo...co tady řešíte s rozvodem!!!Asi jsem nečetla tak dobře :-p :-p :-p
@ttinecka moc si to užijte 🙂 pa pa
jajik25
8. říj 2010
@zdenka33 taky nějak nejsem v obraze
to máš ještě dobrý,mě oba kluci přesazovaly kytky a to si to teprve měla vidět 😃
zdenka33
8. říj 2010
@jajik25 no když jsme venku tak jí taky pořád odháním od pískoviště 😃 😃 😃 písek v pusince je asi nejlepší 😃 ....holky asi myslely jak si stěžujeme na ty chlapy...nebo fakt nevím....ale kůli tomu bych se nerozváděla....Luky ..je fakt,že moc doma není...protože vydělává penízky a nebo pracuje doma na baráčku...no a když je doma tak si chce logicky odpočinout....takže domácí práce dělá když už ho k tomu dokopám!!!!Ale svojí dceru miluje a strašně rád s ní dělá roštárny...jo a včera to hlídání vzládl na jedničku 🙂 🙂 🙂 moc moc ho chálím...ale jen tady 😃 😃 😃
zdenka33
8. říj 2010
mně penízky nepřišli....jenom těch 7 600kč 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
pett7
8. říj 2010
@zdenka33 mě zase nepřišlo těch 7600...
pavlazabka
8. říj 2010
S tím rozvodem - to byla jen reakce na to, že všichni chlapi jsou stejní a člověk si nevybere 😃 Tak jsem jen psala, že když už to není k vydržení, tak si myslím, že vybere. Jinak tady určitě k rozvodu nikoho nenabádám :-N a doufám, že i já už mám své vybráno 😕
pett7
8. říj 2010
No možná nejsou všichni stejní, ale zase se říká, že si vybíráme stejné typy chlapů... ale zase to neplatí vždycky 🙂
kacamura
8. říj 2010
no já sem si vybrala svého otce :-| .... sou si ve strašně moc věcech podobný... ale vim, že by se asi nikdy neshodli, kdyby měli tu možnost se poznat.... jenže tu nikdy neměli a už bohužel mít nebudou 😢 ... třeba by ho aspon někdo profackoval...
xkacatkox
9. říj 2010
to doufáme asi každá, že už máme svého prince vybraného na celý život 😃 matýsek má mamánkovské období, usíná na mě, spí se mnou a bacha jít pryč, já už zešedivím, doufám, že se to zmírní 😉 možná ho trápí ten ekzém, který se mi zase rozjel stejně jako mě, Zdeni jak sis užila volno?
zdenka33
9. říj 2010
@xkacatkox ahojky 🙂 🙂 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli