• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@xkacatkox jo jo bylo to super...byla jsem ráda,že jsem jela ze ségrou....pěkně jsme si po cestě popovídali....aspoň jsem se vykecala :grinning: :grinning: :grinning: ..nebylo to nene,mama tata..... Luky to vzládl na jedničku....takže zase můžu plánovát další cestu... :dizzy_face:
9. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a zapomněla jsem včera přišel i ten doplatek....tak zase budou penízky na vánoce????
9. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox vy taky spinkáte jen jednou denně????
9. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile:
9. říj 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 budeš večer na fcb??
9. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
scháněla jsem nějakou kombinézu,ale na nějakou pěknou jsem nenarazila!!!!Hodně v našem věku mají nechodící a já jí chci koupit bez těch capáčků...ještě tady omrknu bazary třeba na něco narazím!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahooooj ...jestli mně tam manžel pustí tak určitě budu...je tet v práci pak až přijede tak půjde pokládat dlažbu na dvůr...no a pak si myslím,že se vykoupe a půjde spinkat :grinning: :grinning: :grinning:
9. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 myslím na tebe...až budeš moc tak se ozvi :dizzy_face: :wink:
9. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak možná pokecáme :wink: když mi klučík dovolí :wink: tak kafe s kamoškou nebude....škoda,jsem se těšila,že se taky dostanu na chvíli ven a trošku si odpočinu od dětiček :frowning2:
9. říj 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr už se těším :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: To kafe mně mrzí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:
9. říj 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my už spíme jen večer, doufám, že se to spraví, už jsme docela vyřízená, ale co tě nezabije to tě posílí, jen teda netuším kdy, to máš moc jan, že jste si tak poplkali, já plkám jen s matýskem
9. říj 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox to je síla!!!!No u nás to byl taky boj....asi 14dní u spinkání prořvala a tet už jí dám flášu a u té usne!!!Ale byla jsem z toho taky pěkně utahaná....ale odpoledne my spinká tak slabou hodku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no ale aspoň něco!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 nu uvidíme jak dopadneme, mám pocit, že už začíná odmítat kojení, tak uvidíme jak se toto ještě vyvvine, ale myslím, že má snad jen nějaou krizovku a budeme zase hezky spinkat jako dříve
9. říj 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox ani v kočárku neusne? já dneska najela kilometrů než zaspal.....
já bych byla ráda kdyby začal odmítat kojení jednu dobu už nechtěl, ale teď ho vyžaduje hlavně přes noc co 2 hodiny a už nějak dochází zásoby tak se vzteká a já musím dělat flašku :angry: tu vypije a chrní dál
9. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ani v kočárku, někdy ano, ale to už je spíše náhoda po celkové únavě, dneska konečně spí odpolko už hodinku, nechala jsme ho spát v naší posteli a zabarikádovala, tak uvidíme, v noci spí se mnou v postýlce, je to nějaké špatné, snad bude lépe, už zvažuji i usínáčka, ale asi by to byl další krám a uspávat bych musela zase jenom já, mám absolutně nestandartní dítě ve srovnání s okolím, ale co už, tak je holt více náročný, ale někdy už nevím co mám dělat, asi to bude rozmazlenec
10. říj 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox mě usnul před chvílí to vstával v 7 :confounded: a už je vzhůru ach jo... v noci to je děs probudí se ve 2 a je vyspaný začne si broukat a trvá než ho uspím a i když je v posteli tak se převaluje cestuje a budí :angry: :angry: ráno jsem jak troska
10. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox vy přes den vůbec nespíte???to snad ani není možný....co dr. na to???takové malé dítě by mělo spát,ten mozek to potřebuje :unamused: dyt musí být unavenej :frowning2:
10. říj 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...tak mi normálně od středy nešel koník...tak ani nedočítám jen jsem to tak prolítla.
Já už mám -10kg od předtěhotenské váhy...ale přijde mi, že to poznat není...postava je hrozná...povislý břicho, podbradek a nejhorší jsou prsa...vypadám jak černoška...prsa mám měkký a vytahaný až někam na břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Předkožku Kubovi vůbec nestahuju....myslím, že to je moc násilný...dřív se nic takovýho nedělalo a nevím, že by s tím byly problémy....
No a nejhorší to mám se zádama...ve středu jdu na neurologii...už vůbec nemůžu ani sedět, ani stát...v noci nemůžu bolestí spát...když Kubu zvedám tak mi úplně tečou slzy....a on jak naschvál pořád leze kam nemá a musím ho odtahovat....a má už teda fakt sílu...se chytí třeba stolu a nepustí :grinning:
Včera jsme byly nakupovat malýmu oblečení...nádhernou soupravičku v Chiccu...měly ve slevě za 600 Kč...kalhoty, bundu a čepici...zateplený česaný manšestr...no nádhera...až ho vyfotím tak hodím fotku
Jo a jak jste se kdysi bavily o dárcích...v Ikey mají takovýho houpacího koníka...kdybyste to někdo chtěl tak se zajeďte mrknout....
jo a Zdeni...ještě jsi psala, že jste nejmladší...já mylím, že nejmladší je Kubík...my jsme až 29. :grinning:
10. říj 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...no my už taky v kočárku nespíme....když jsme venku stačí když někde zaštěká pes a je vymalováno!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže radči spinkáme doma.To usínání to je boj.....odpoledne Adu uspávám ve velký postely někdy se vzteká a někdy usne do 2 minut!!!Jak kdy!!Večer je ale naučená ve své postílce dám flašku při které mi do 5 min usne.Už 3 den,ale noci horor...jak říka pet...mám to samé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@lin18 je mi líto ,že tě až tak moc bolí ty záda...doufám,že ti pomůžou na té neurologii!!!Nemáš něco z obratlem????My jsme 18....takže poslední fakt nejsme :astonished:
10. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... já vás holky obdivuju... já mám taky pěknýho roštáka, ale co tu občas píšete... tak to mě příde, že mám zlatíčko úplný... noci sou v pohodě... usínání taky párádička.... a je docela hodnej.. sem tam se umí dost vztekat, ale to se dá řežít... pořád pro mě byly nejhorší ty první tři měsíce... tedka už si to fakt užívám... jediný co bych ho ráda odnaučila je ta šílená závislost na mě... drží se mě jako klíště... dneska sme byli i jeho rababičky a dědečka z manželovy strany a naž se rozkoukal (to trvalo asi 2 hodiny) tak byl na mě přilepenej až hrůza.... no a když sem šla na cígo tak chvíli brečel (to sem zkoušela co se stane) pak na něj nastoupila anička (8let) a Jonáška uklidnila :slight_smile: ... takže už to potom zmknul... bylo nás tam taky jak komárů... jinak my spíme převážně jednou denně a usne i v kočárku i v postýlce... už mě taky pěkně začíná bolet celej člověk tak doufám, že mi bude tchán moct hlídat abych mohla začít na sálovou kopanou :grinning: ... nikdy sem to nehrála,ale volejbal sem tady na barrandově nenašla a tohle je tedka jedinej tým ženskejch který hledaj spoluhráčky do nějakýho míčovýho sportu...
10. říj 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 s obratlem asi ne...prej to vypadá n posunutou plotýnku...ale stejně je jediným řešením operace nebo 1 dnů ve špitále na kapačkách a pak aspoň rok se šetřit...takže stejně nemůžu
obdivuju misku, že jde do špitálu....já bych to asi nezvládla...no ale když se musí.... :unamused:
10. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak spíme jednou denně...po obědě a v postýlce...v kočáru už nehrozí...už se nechce ani vozit...chce jenom stát...už i v nákupním vozíku jenom stojí....
10. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak všem hoodně zdraví a at vám všechny zákroky vyjdou a ste co nejdříve fit :wink: ....

@lin18 no to mám úplný zlato v tomhle... v kočárku poslušně sedí a kouká a na nákupy s ním taky můžu úplně bez problémů... je fakt, že po delší době (třeba tři hodiny) už se mu tam taky bejt nechce... ale vydrží dlouho :slight_smile:
10. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Taky máte sluníčko......tady je nádherně..tak snad si užijeme aspoň týden sluníčka :slight_smile:
11. říj 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Adu nakupování baví...zatím nám sedí v košíku,ale samozřejmně to na dlouhý nákup není :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: taková ta rychlovka !!!Jinak v kočárku taky chviličku vydrží,ale máme to tak do města a zpět.....jak se zastaví tak se jí to nelíbí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Museme jí zabavit čajíkem nebo nějakou mňamkou :unamused: ...takže žádná sláva :wink: :wink: :wink:
Jo už máme kombinézku včera nám jí ségra koupila v globusu :wink:
11. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,u nás taky svítí sluníčko.Mohlo by vydržet až do víkendu,ale o tom pochybuju.Asi budeme stanovat v dešti a mrazu,ale to je skoro pokaždé.Jen musíme ještě rozbalit stan a vyprášit.Naši se už těší na hlídání a Filip bude stopro v pohodě,už nemá věšecí manýry a už není na mamině závislý.Sice neděle bude náročnější,to už budu muset fungovat jako mamina :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tady taky svítí sluníčko ale zatím je docela chladno.Mi jsme pořád nemocný,Stáník už je dobrej ale za to to má teď Tomášek,dneska jsme byly zase u doktorky na kontrole a Tomášek dostal taky antibiotika.Jen doufám že už příští týden budeme všichni zdraví.Je to docela náročný. :frowning2: Koukala sem že jste řešily dárečky.Já to moc neřeším,budeme kupovat jen dětem,maximálně něco manželovi ale to jen nějakou drobnost,jako třeba ponožky a tak a jinak nikomu nic kupovat nebudeme.Řekly jsme že nic nechceme a jestli i přesto chtějí něco koupit tak ať koupí dětem.
pampusik77 - to ti docela závidím,já jsem s nima prakticky pořád,potřebovala bych aspoň na týden klid. :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak jak pokračuješ v hubnutí???já mám dneska na oběd jabko :confounded: no a už nic....až zítra :confounded:
11. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 uzdravte se!!!To Ti úplně rozumím,děcka nemocný,nejít ven... :frowning2: ach jo....
11. říj 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek