• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@ktr Ahojky..
11. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ty teda hubneš drasticky.....já jím normálně jen menší porce......je pravda,že se mi to tet nějak zastavilo...asi známka toho,že musím cvičit!!!!!Bohužel to se mi opravdu nechce!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
KOnešně mám doplatek mateřské :grinning: :grinning: :grinning: To se bude utrácet :sunglasses:
11. říj 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 to jooooo...aspoň budou veselejší vánoce :slight_smile:
11. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nás to Vánoce nijak neovlivní :frowning2: ikdyž sem dostala pěkný penízky :slight_smile:
11. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky rekord moje malá Adrianka už spinká přes 2 hodiny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...že by ????už měla lepší spaní....a né ty její dvacetiminutovky :grinning:
11. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte jestli je zase nějaká akce na pampersky????? Už zase docházejí!!!! :confounded: :confounded: :confounded:
11. říj 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my zase nebyli doma :slight_smile:
@zdenka33 já kupovala v kaufu za 199
11. říj 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já bych brala zase akci jako měli v Lídlu-132ks pampers za 399kč.Taky mi už docházejí a u nás v Kaufu už nejsou......
11. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... u ás v lidlu vůbec pampersky nemaj... nemaj tam vlastně skoro nic.... pžitom asi stejně velká je u nás billa a maj tam toho tak 5x tolik než v lidlu.... chodim tam jednou za měsíc na takový ty blbiny v těch koších... jinak se mi tam vůbec nelíbí....
a dneska sme konečně byli v ZOO... sem se dočkala... ale příště teda autem... je to děsná dálka s kočárama jet hodinu přez celou prahu a furt se soukat do těch autobusů a tramvají a spoléhat se na někoho, že vám pomůže s kočárem nahoru... nesnášim to!!!! ale jinak to bylo super Jonášek byl moc hodnej :slight_smile: .. na zvířátka koukal jako puk no prostě bezva :slight_smile:
11. říj 2010 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já taky Lídl nemusím,ale ty pampersky tam měli asi před 2 měsíci a za suprovou cenu!Tak bych to brala klidně znovu.U nás je taky Lídl malinký a na prd......

Maluch měl horší noc,je kapku zahleněný,tak snad neonemocní :frowning2:
12. říj 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@pampusik77 tak doufám,že budete v pořádku :slight_smile:
12. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, koukám, že to tu marodí, tak snad bude drobečkům brzy dobře :slight_smile: , spání u nás furt na prd, teda spí se mnou v postýlce a odpoledne seám v naší postýlce, jsme už trošku na prášky ale je to jediný způsob kdy se mi vyspí aspon odpolko, prostě postýlku vyloženě nesnáší, holky, mají vaše děti v postýlce nějaké hračky či usínáčky?
12. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.... jé Jonášek má v postýlce hraček... většinou plyšáky (ti h nezajímaj) ale má tam jiný co má rád to aby mě ráno chvilku nechal dospat :slight_smile: ... a usíná s plínkou... chtěla jsem ho už naučit na plyšáka aspon takový ty jako manásky, ale stejně pořád vede plínka....
12. říj 2010 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj
Tomášek má v postýlce dva plyšáky a toho jednoho úplně zbožňuje,když usíná tak ho drží a zároveň si cucá palec :grinning:
12. říj 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mu zkusím něco koupit, i když mám pocit, že to nezabere ale naděje odchízí poslední, uvažuji od tom usínáčkovi od FP, že by ho to zabavilo, už jsem odpozorovala, že máme po 3 mm vždycky nějakou krizy ve spaní v chování , tak budu doufat, že pomine :grinning: a když ne tak holt než bude pokoj bude spát s náma, aspon to bude tatínka motivovat ve větší rychlosti dodělání podkroví :grinning: i když on s Matýskem spí hodně rád, se k sobě tulijou , tak aby to nebylo naopak :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kuba nemá v postýlce nic...mám dojem, že ho to spíš rozptylovalo...když usíná tak se tulí k polštářku
12. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 o polštáři jsem uvažovala, ten jsem mu tam ještě nedala, už to asi nebudu nijak řešit , nějak to dopadne, spinká u nás v postýlce, a spí dobře a se mnou ještě lépe, aspon jsme odbourali noční kojení :slight_smile: něco špatné je na něco dobré
12. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: my máme polštářek,tulí se k němu :slight_smile: jinak už se naučil chodit v botech,tak ted zkouší venku sám...a má z toho druhý vánoce :dizzy_face: jdeme za ručičku na nákup,sice nám ta 5 minutová cesta trvá třeba i půl hodky,ale neva..když vidím ty jeho rozzářený očička.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. říj 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,Tomášek už taky chodí ale v botech mu to zatím moc nejde.Můžete mi někdo z vás poradit co používáte na skvrny a co není tak drahý?Díky moc,už si nevím rady :frowning2: :wink:
13. říj 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr super,máš šikulu :wink: My se teď snažíme naučit v zimních,jsou těžší,tak se kapku vzteká,ale už se to otáčí k lepěímu.Dokonce už zvládá i horší terén na chalupě :sunglasses:
13. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 díky :slight_smile: :slight_smile: my zatím chodíme v teniskách,zimní ještě nemáme to se v nich budeme muset taky naučit :wink:
@jajik25 já používám Savo :wink:
13. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jééé, vy jste šikovní, my se zase loudáme, nechodíme, jako pár krůčků doma udělá, ale je to opravdu pár :unamused:
@jajik25 záleží na jaké skvrny?pokud na oblečení, tak já jsem spokojená s jelenem :grinning: no a na našem oblečení Ariel, nebo jakýsi produkt z DM
13. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ktr to teda ste šikovní :slight_smile: ... ale nevim xkac proc si děláš starosti vždyt má na chození furt čas... my stále zdatně obíháme nábytek a vodíme se za ruce, ale sám neeee... má ještě čas takže to nehrotim... ale na druhou stranu už mě opravdu bolej záda z toho jak ho furt vodim... páč za ručičky ted chodí nejradši...
13. říj 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dík,já používám to savo perex ale to je jen na bílý,právě že sem potřebovala něco na barevný na Tomáškovo oblečení,dřív sem používala vanisch ale je dost drahý
13. říj 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda holky, zdravím po operaci. Ještě ze mě čouhají různý hadičky jsem a spíš ležící než chodící, ale je to den ode dne lepší. Dneska tady byly děti celý odpoledne, tak jdu spát, mám dost..
Mějte se tu hezky!!! pa pa
13. říj 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 přeju brzké uzdravení a hlavně bez komplikací :wink:

Na chůzi máte dost času,ale mně už je fajn,že nemusím namáhat záda :sunglasses: On si tu běhá a už mě tolik nepotřebuje.A už krásně opakuje.Teď jsme se naučili prosím prosím a říká jééééé a bááác :wink: Jako novinky....
13. říj 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 myslíme na tebe, přejeme rychlé zotavování, jen pěkně lež, nikam nespěchej, jen at si chlap užije chod domácnosti :grinning:
13. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 at si brzo fit :slight_smile: .. a tedka si taky užij odpočinku :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Konečně veget :slight_smile: došel mi doplatek na mateřskou tak mě to potěšilo... Miško přejem brzké uzdravení. docela mám obavu že Romči nesplašim zimní botky páč 17 když sou tak kolem 1000 a to teda nedám.... tak snad něco splaším
13. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek