• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahoj, dneska jsme oslavili 11ti měsíčniny :slight_smile: zimní boty zatím neřeším asi až v zimě, ale ty ceny :confused:
@miska73 rychle se uzdrav :slight_smile:
13. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak at jsi brzo doma a at je to vše v pořádku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Myslíme na Vás :slight_smile:
14. říj 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ahojky...také přejeme brzké uzdravení :wink:
zatím máme podzimní botičky zimní ještě neřeším.... :wink:
14. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj, no já byla včera u Bati a když jsem viděla ty boty a hlavně ceny...na to že v tom bude chodit sotva pár měsíců je to děs...
14. říj 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 bohužel s tím nic nenaděláme, oni výrobci moc dobře věděj, že když nenajdeme lepší a levnější tak koupíme :angry:
14. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no a my sme Jarečkovi museli první zimu kupovat dvoje :frowning2: mu tak vyrostla nožka...zatím počkám..
14. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tak to je mazec, nejdnu stranu můžu být ráda, že nechodíme, už jsme si říkala, jestli nepůjdu do práce, pořád vrážíme peníze do baráku, a juá jsme zvyklá kupovat pro Matýska to nej, příští rok si musím koupit naslouchátko, takže to bude garda, no uvidíme , třeba se barák umoudří a chvíli nebude hrozit něčím co je třeba opravit :grinning:
14. říj 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no ..to tě nepotěším..my máme domek a peníze se do něho můžou sypat pořád... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. říj 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jsem byla teda naivní :grinning: ty ještě chodíš do práce?
14. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox občas,kdýž potřebujou :slight_smile: jj,je to fajn jsme dobrej kolektiv :wink:
14. říj 2010 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr není nad to, když je dobrý kolektiv, u nás bych řekla, že je to skupinkové, určití lídé se snesou a někdo ti dokáže otrávit celou směnu, máme udělané trojice kdonjak chce ským sloužit a plus minus to vychází, samozřejmě ovolené a odchody na MDto naruší
14. říj 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox u nás se taky najdou holky,co Ti nesedí...jako v každém kolektivu :frowning2: ale ted je to celkem fajn :slight_smile: uvidíme za dva roky....jsem se ptala náměstkyně na ten půl úvazek,tak prý snad to nebide žádný problém...ale to je ještě daleko :wink:
14. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr to jo, ještě máme čas, nemá cenu se nikam honit, hlavně to zdravotnictví, jen nevím jak to budu zvládat psychicky , dokud nebyl Matýsek tak jsem si to tolik nebrala, bolelo to, ale tedka vše prožívám daleko více, ani by mi nevadilo přesídlit se z NOVO JIP třeba na PS, či nedělky, miminka miluju, ale některé neštastné události mě bolí do ted, jsem pod vlivem hormonů, tak asi magořím
14. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox úplně Ti rozumím....od té doby co mám děti,bych taky nechtěla pracovat na dětském.....člověk to nějak těžce nese..
14. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky ....nějak nestíhám.... :wink: :wink: :wink: ,ale koukám,že je tady stejně mrtvo!!! :wink:
14. říj 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
je tu mrtvo :rolling_eyes:
14. říj 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahojky asi holky koukají na telku :grinning: :grinning: :grinning:
14. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo :slight_smile: taky sleduju telku :slight_smile:
14. říj 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky tak dnešní noc byla šílená. Romči rostou zoubky a mě zase padají vlasy :angry: . Už aby je měla všechny!!!!
15. říj 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my nemáme ani jeden zub a taky nespíme :confounded: doufám, že už něco vyleze..dneska byl vzhůru sice jen 2x takže skoro pohodová noc kdyby ve 3 nebyl vyspaný a hodinu si povídal :angry: poslední dobou to dělá každou noc..
15. říj 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj... no já na noc musela dát panadol jak řval... a pak stejně usínal a vztekle žvejkal plínku... neuim ho uklidnit když ho to takhle bolí, tak ho nechávám brečet... páč rychlejš usne... a ani se nebudil... ale vztával už v 6:30... to je na mě děsně brzo...
15. říj 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj mamči a mimča! :wink:
už ze mě vytahali všechny hadičky, chodím, jím a dobře spím :slight_smile: a zítra bych měla jít domů :dizzy_face: . Těším se jak malý děcko. Adámek za mnou chodí a je moc spokojenej a je s ním čím dál větší prča :slight_smile: . Nedočítala jsem vás, protože by se mi jen víc stýskalo po těch mých zlatíčkách, tak doufám, že se máte všechny dobře :slight_smile:
15. říj 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ahoj :slight_smile: držíme palečky,aby jsi už zítra byla doma :slight_smile: :slight_smile: ale je dobrý být v klidu a hezky odpočívat...tak to neuspěchej :wink: kluci to zvládnou :slight_smile:
15. říj 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 však si jich užiješ až až :wink:

Já už jsem bez prďolky a zítra jedu na stanovačku a prý tam má být moooc lidí,tak jsem zvědavá.Doufám,že tam nebude moc pršet,ale hlavně že budu konečně mezi svýma a bavit se.......
15. říj 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak teď moc nestíhám....malej je čím dál aktivnější a nejvíc ze všeho nesnáší, když sedím a nevěnuju se mu :grinning: . Máme teď hrozný noci....budí se snad po hodině a normálně vztekle nadává...nebrečí..ale vykládá takovým vzteklým tónem....nevím co mu je
u nás se teď strašně rozšířila žloutenka tak mám o něho pořád strach
misko....hodně sil...ať to zvládneš...není to asi žádná sranda se po operaci zapojit do normálního režimu
pam...hezky si to užij...hlavně psychickej relax je potřeba
já byla dnes jezdit na koních...byla to paráda....super odpočinek...jen asi zítra nebudu moct chodit...a anevím co na to záda. V pátek jdu na to CT...uvidím co tam najdou...
Jo....a KUba teď nějak omezil jídlo....skoro nechce mlíko a ani přes den moc nejí....vždycky to byl takovej jedlík...a teď si večer místo mlíka dá radši celou láhev čaje...
16. říj 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já trávím večery u počítače přes den to moc nejde :slight_smile: jen se otočím malý něco přenáší :slight_smile:dneska se vydal se smetákem k televizi jinak u nás ještě vede kyblík a vysavač :slight_smile:
@lin18 malý si zase zpívá a povídá a já usnu dřív než on..záda ti nezávidím já si před měsícem skřípla krk a ještě dneska neotočím hlavu, ale aspoň to skoro nebolí.. se zády to musí být mazec :cry:
16. říj 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, také už jsme dospěli do stadia kdy počítačovat přes den nejde, jen když spinká, večer se zase věnuji manželovi, tak to nějak vázne, spaná se nám uklidnilo, už spinkáme i v postýlce, a spíme i odpolko, asi to byla nějaká krize, jen trošku v noci lumoačí nad ránem, řve ze spaní, už to máme asi tak 4 den, tak ho na sebe položím a zpívám, nic jiného nezabíra a pak spinkáme do cc8,
@lin18 lin to se máš, že můžeš jezdit na koních, taky bych si zajezdila le jen není kde, a vlastního fakt nechci, mám je moc ráda, ale pokud se má člověk celodenně starat, a chodit do práce, to mi přijde náročné a koník je chudák sám

a holky:už jíme mléčné výrobky, že by hýkal nadšením to vyloženě ne, ale sní to, kulíšek jeden
17. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím po krásné víkendovém stanování :wink: Relax super,rum s kofolou taky :grinning: :grinning: Sice mi kapku chybí spánek,ale to neva.....
17. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no já byla jezdit v Olšanech...sice ne přímo na farmě u Bolka...ale je tam krásně...jezdí se po lese a loukách....no ale taky jsem dala 250 Kč za hodinu...takže moc často tam nechodím :wink:
17. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jéé, to máš moc fajn, to já byhc si zaplatila ale není kde :frowning2:
17. říj 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek