• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ahoj holky, vy už jsem nechodíte??? :cry:
18. říj 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem konečně uložila Romanku a já mám veget. :slight_smile:
18. říj 2010 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 Adam ještě řádí s chodítkem :slight_smile: , já se na ně jen dívám z postele :wink:
18. říj 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no je to tu trošku mrtvé :frowning2: vítám tě,jak ti je, opečovávají tě, rodinka, já byla dnes poplkat v prácei, tak nám snížili plat,nedosáhneme ani na základ, tak to fakt spěchat nebudu, chtěla jsme jít ale prdím na to, Na JIpce a takové prachy, to fakt nikam nespěchám, zdravotnictví bude fakt zadara, at se pak lidi nedivěj, že na ně sestry nebudou mít ani čas ani náladu, taky už hajáme, zítra odjíždíme k babibčce budeme tam spát tak se těším, jen to spaní asi bude problém
18. říj 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo, jo starají se o mě jako o miminko :grinning: , v noci nemusím vstávat, protože stejně nemůžu Adama zvedat, přes den taky ležím :slight_smile: .
Práci mi ani nepřipomínej, doživotně nesmím nic těžkýho zvedat a jako zdr. sestra si to fakt neumím představit... :angry:
18. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 jéé, to máš hodné pečovatele, no nezvedat nic těžkého ve zdravotnicvtí si neumím představit, leda že bys dělala na nedonošencích nebo ambulanci
18. říj 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ahoj :slight_smile: :slight_smile: hezky odpočívej :slight_smile: se dívám,že jsme tu samé sestry :grinning:
18. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahojky :slight_smile: , no jo, skoro samá ségra :wink: , já na ambulanci nikdy nechtěla, u nás je to tak zařízený, že by to mohly dělat sekretářky.....a specializaci mám na internu....tak nevím, nevím... :confounded:
18. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no nevím jak nezvedat na interně težké věci :grinning:
18. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nespíme :angry: spal do 5 hod....tak to vidím až kolem22 hod :frowning2:
18. říj 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jééé, no jo, je vyhajaný
18. říj 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox no právě :pensive:
my vstávali už o půl druhý, tak kluci se jdou už koupat.. :slight_smile:
Zítra jdu na stehy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox hmmmm....smínká se od ucha k uchu a běhá s rohlíkem tam a zpátky :wink: jo...a pořád něco tahá za sebou :grinning: ale já bych spala :dizzy_face:
18. říj 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jedna kadeřnice :grinning:
18. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,hlásím se už z domova.Dneska jsem dorazila od našich.Ještě jsem nechala tatínka krásně vyspat a odpoledne jsem už dojeli domů.Stanovačka byla naprosto dokonalá,počasí bylo taky fajn a hlavně nás tam bylo celkem dost a zpívali jsme u táboráku a kecali do hodně pozdních hodin :grinning: :grinning:

Filip krásně běhá,chození je pro něj asi už nuda,teď se už umí postavil ze sedu,takže už nepotřebuje žádnou oporu.

@miska73 přeju rychlou rekonvalescenci a hlavně žádné komplikace :wink: :wink:

Jinak taky koukám,že je nás tu míň a míň....
18. říj 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romča už spí jen přes oběd tak je to docela masakr... :slight_smile: se už rán těšim až na poledne zaspí a po obědě se těšim až pujde večer na kutě :grinning: .
18. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 já to mám taky tak,ale Filip naštěstí ještě spí i dopoledne.Pořád nedokáže pochopit,že v 6 je fakticky mooc brzo!!!!A odpoleddne si taky dáchne.Ale i tak se těším na 19hod.až se bude koupat a půjde spát :wink:
18. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera sem z Romanem vletěla odpoledne do tesca a udělala se vánoční nákup. Teda jen pro Romanku :slight_smile: mají tam obrovského plyšového psa... neodolala jsem :slight_smile: . no a my dva sme si popřály dvd rekorér. mamce knížku ale jinak vůbec nevim co tchánovcům... :confounded:
18. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 děkuju :wink: , je super, že sis stanovačku užila :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 já zrovna teď nakupuju pro děti na netu...asi se moc nikam nedostanu a hlavně mám hrozně nízkej tlak a je mi na omdlení, jen se postavím, tak bych v obchoďáku asi nevydržela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, zdravím všecky, jsem s malou po týdnu zpět doma. Byli jsme u mamky, bylo to žůžo, super. Nebyla jsem na malou sama, ale užila si ji taky babička s dědečkem, jezdili jsme na výlety, takže jsem zase nabitá energií a optimismem, že to s tím naším lumpíkem není tak strašné :slight_smile:.
My ještě samostatně nechodíme, zatím jí nedošlo, že by se mohla pustit, bojí se, ale má čas, přijde na to sama. Za ručičky nevodíme, jednak se to moc nemá a i kdybych chtěla, ona sama vůbec nechce. Takže si počkáme, až se pustí sama :slight_smile: a vydrží jí to dýl než těch pár sekund, co se jí teďka občas podaří.
Spánek taky zajímavý, ale co jsme byly pryč, tak si vynechala kojení kolem 11. a budí se až nad ránem. Rekord máme od osmi do půl páté bez pití, to jsem ale strachy nespala a furt na ni chodila koukat, jestli dýchá :slight_smile:.
Roste nám 3. zub dole, nahoře zatím nic, tak zatím toho moc nepokouše, takže stále mixuju! :slight_smile:, kousky jí vadí, nesní mi to, ale jinak papáme celkem dobře. Jen to pití stále neumíme, prostě se ničeho nenapije, už jsem z toho zoufalá, tekutiny potřebuje, ale jak ji to naučit a z čeho, to stále nevím :frowning2:.
Misko - brzké uzdravení! :slight_smile:
Pampu - super, hezky jste si to užili :slight_smile:.
Hezký večer všem
18. říj 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 já sem si taky nějaké věci sháněla po netu, ale mám kartu na rodinný pas a u nás ve wiky v tescu ju berou tak tam jezdím pro hračky. Toho psa mají přímo v tescu za 550 a je přes celou dětskou postýlku. Toho bude mít od našich. K tchýni jsem nakupovala na netu v maxíkovích hračkách. A od nás dostane kostku na prohazování, velký kýbl z hračkama a bábovičkama na písek, tahací housenku, DVD agelína balerína, dvoje leporela a dvě knížky. Na to že z toho nebude mít moc rozumu si myslim že jí to stačí. :slight_smile: K narozeninám dostane od fischer price takové kelímky a dají se z toho udělat i kuličky. Plyšového zajíce a kostky ze dřeva. Mamka jí zaplatila bundu a oteplováky. tak toho bude mít až až :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka Naša malá si taky stoupne a nechodí jen skáče na místě. Vypadá to že se bojí, ale ona na to přijde. Taky ji do ničeho nenutíme, nemá to smysl. Romča je taková malá posera ona se leká sama sebe když si kýchne :grinning:
18. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, my ještě nespíme :angry: až se tu dostanu tak tu nikdo nebude :angry:
18. říj 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera sem taky mallou nemohla uspat... nezávidím :unamused:
18. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak nějak jsme na tom stejně :angry: :angry: :angry:
18. říj 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to chce odvar z makovic :grinning: né si dělám srandu....eště to tak :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás už se spí :wink: , ale pro změnu nám rostou trojky nahoře, tak se zase budí asi 4x za noc :confounded: , ale jak jsem psala, já k němu teď nevstávám :slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
zatim máme se zubama pokoj....
18. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás naštěstí zuby zlobí spíše přes den,v noci míváme klid-ťuk ťuk..
18. říj 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek