• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ja mela ze zacatku avent,po mesici bojkot a prechod na tommee tippee.ty mame doted.chci koupit ucici hrnek avent s tou mekkou nasoskou
7. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
líbí se mi i hauck condor, ale nikde o nich nepíšou
7. kvě 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
u tomme tippe mi akorát vadí savička.. když pije tak se vcucne do láhve....
7. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
hauck je docela tezky na golfky.
asi bych sla do overenek lasiky,dobra recenze....
7. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nas se nevcucava,mozna ze zacatku,mted se nejak naucila pit a nedela ji to.vypije lahev a hotovo,savicka porad venku
7. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne spis vadi to,ze tady ty lahve ani savicky nemaji,objednavam pres net a platim jeste postovny. a videla jsem maji taky nejaky netekouci hrnecek,jsem premyslela....ale radeji ji naucim na avent
7. kvě 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hrnek už máme akorát občas teče :frowning2: je umění ho zašroubovat
7. kvě 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten aventovej???
mne vsichni rikali jak jim tece,i holky na mnoha diskuzich.nam netekl nikdy
7. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ais udělám drastárnu nebo nevim... prostě máš hlad dostaneš ale z lahvičky...aspon jednou deně kdyby měl dávku z lahvičky.. třeba tu po odpolednim spánku abych měla večer mlíčko a on mohl jít spinkat nakojenej... jinak stejně potřebuju nákou větší lahvičku ted mu dávám jenom malou do který se vejde asi 120 ale on kolikrát nevipije ani deset tak zatim větší netřeba... kdybych si mohla vybrat kočárek tak by mi to bylo celkem fuk jenom by musel bejt pro mímo pohodlnej, bezpečnej a aby se dal dobře složit do auta, ale takhle mám co mm a musí mi to stačit... máte radši nafukovací kola nebo ty druhý????
7. kvě 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pro male mimi nafukovaci, pro sedici uz je mi to jedno.
golface vetsinou maj plastovy.
tak poku d chches ucit na lahev,mozna teda zkusit vytrvat, proste prso nedat, bude sice rvat,ale hlad je mrska a on vezme i lahev.
7. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám dva učící hrnečky z tesca a když se pořádně zařou tak netečou... vždycky když ho zavírám tak to ještě skontroluju.... a malej ho má jako super hračku :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej snad spinká :slight_smile: ... a pejskovi strašně kručí v břiše tak s nim pudu ven at mu můžu dát žrádlo....
7. kvě 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla i do levnějších golfek, ale když čtu recenze je to děs a hrůza... navíc v nich bude trávit dost času když budem někde cestovat tak se to vyplatí investovat...jezdit autem tak to neřeším. já mám bezdušové a spokojenost jen občas tahám šutry z kol
7. kvě 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
nas je to jediny kocarek.uvidime co bude v zime
7. kvě 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
v zimně sáňky :sunglasses:
7. kvě 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ve meste???nehrozi
7. kvě 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady to občes bylo i na saně ve městě
7. kvě 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady ne bo chodniky a cesty jsou odhrnute,pripadne posypane sterkem,bohuel.
na sanky maly chodil k babicce,ma za zahradou kopec,nebo tady nad sidliste
7. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
maly si donesl ze skolky putovni mysku.
prisla jsem pro něj a pani ucitelka mu rika,rekni mamince,koho budete mit na navsteve doma.prej ze myšku.a ja hledim jak puk.....a uca rika,mate myšku a sešitek,tak napiste co jste delali.

mají takovou plyšovou mysku,ktera putuje po detech, kazdy vikend ji ma jeden ze tridy a do sesitku pisou co s ni pres vikend zazili.
7. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás bych letos klidně malýho mohla tahat na sánkach aspon letos to bylo sněhu habaděj.... a kočár se v tom tlačit skoro nedal... to bylo posilováníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
7. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nasich na vsi jo,tady bohuzel.jsem si rikala jak bych pro malyho jezdila s malou na sankach,no bych ty sanky musela nosit
7. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ses lekla, že jako bude živá :grinning: ??? mě by to nevadilo, ale už máme potkana a psa a jeden z nich by jí určitě sežral :unamused:
7. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
neee,jen jsem nevěděla o co jde.
my mame pejska,mopsika. ale uz zustala u tchanu.poridili jsme si ji bez deti,pak se stehovali,ona byla zvykla na tchany(bydleli jsme u nich),pak jsem se stehovali po roce znova,pak po dvou mesicich zase a uz u nich zustala.ma tam barak,vybeh,je s nima,je na nich zavisla...
ale maly furt skemra o zviratko.Manzel nechce ani slyset
7. kvě 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem myslela že prcek usne a nic...když ho krmím tak kope nohama nebo máchá rukou a mlátí se pěstí do hlavy vypadá to zajímavě
7. kvě 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja davam spinkat mezi 4-5 hodinou,tak aby po pul osme uz okoupana lezela v postylce.vetsinou do osme usne.ted se vrti,jednou na levy bok,pak na pravy,ale chrupe.
maly asi radi u tchanu,mame je o ulici vis a vidim na jejich okna
7. kvě 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kat v tydnu ti poslu ty veci na malyho po nasem prdovi,ju???
7. kvě 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už usíná jsem zvědavá kolikrát se probudí do půlnoci včera 3x pak spal do 6.30
7. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
my se budime pravidelne.
ted kdyz basti tu kasi tak kolem 10-11,a pak nevim,ale flaska 120ml nam od te 23 hodiny staci az do rana
7. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raakoenicek: děkuju :slight_smile: .... taky máš tchána a tchýni blízko??? já asi třista metrů od nás...ale okna mám na jinou stranu tak tam nevidim :grinning: .... taky ty vaši mrnousové ráno když už se jim nechce spinkat dělaj takovej rambajs??? Jonášek si chvilku hraje pak se mu ještě snažim pustit kolotoč... ale pak už musim vstávat a převlíct ho a tak pže už jinak nedá :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jak to děláš s flaškama v noci??? to to chodíš i připravovat??? nebo si to nák předpřipravíš dáš do ledničky a pak ohřeješ???
7. kvě 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek