• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
no nic du do hajan. tak se mějte zatim čauky a dobrů z kobrů :slight_smile:
18. říj 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu též, dobrou noc :wink:
18. říj 2010 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou holky, my si budeme zítra užívat u babičky, dárky k narozkám a vánocům pro Matýska mám vybrané přes net, oteplovačky koupí mamka, a já sháním boby s ohrádkou, našla jsem zatím jeden tip, no nic moc budu hledat, a zbytek dárků, okouknu keramiky a hadry
18. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně spí a tady nikdo
18. říj 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: ... já nezmizela jenom nemám moc čas nebo nevim co napsat zrovna... zato tedka jsem vás dočítala docela dobu... mám tedka ty zakodovaný obrázky... podařilo se mi sehnat takovou knihu kde jich je kolem 250... tak luštim a luštim... přes den tomoc nejde... Jonášovi rostou horní dvojky, tak je pěkně protivnej... jinak už uděla dva krůčky.. teda dělá je celkem často, ale dneska se fakt pustil a ty dva kroky šel... a pak vždycky dělá takový to, že mi spadne do náruče :grinning: ... miska: hezky odpočívej at tě neloběj a brzo se zotav :wink: ...
no a výletnice... jsem ráda, že ste se měly fajn :slight_smile:... na mě je jonáš přilepenej furt jak klíště... tak jsem z toho docela neštastná... protože nemůžu už pomalu umejt ani nádobí...
jinak já sem grafik a nedostat se na tu školu tak by ze mě taky byla sestřička :grinning: ... teda s tim, že já si to plánovala na záchranáře...
18. říj 2010 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
čauky holky tak dneska v noci malá spala na jedničku :slight_smile: . Teď se pujdem provětrat. Nemám sice tušní kam pujdem ale nějak to tady prolezu.
19. říj 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky...dlouho jsem tu nebyla :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nějak nestíhám....malou už musím hlídat...je to malej čertík.Už jsme měli jeden hroznej pád ze schodu.....Nezavřela jsem schodište no a malá toho hned využila.Takže máme jednu bouličku na čelíčku.Malá je v pořádku a já jsem z toho špatná ještě tet :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. říj 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 přeji brzké uzdravení :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jsem ráda,že jste si stanování užili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. říj 2010 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
My tet bojujeme z druhým zoubkem...leze na svět :wink:
19. říj 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak taky máme avero na čele. Malá si stoupla u hrazdy a chtěla se otočit a chytit postýlky a nestihla to. Spadla akorad na hranu ale má naštěstí jen modráka.
19. říj 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 jo jo modřiny .....tet bude období,kdy budou pořád :confounded: :confounded: :confounded:
20. říj 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Ahoj, ted bylo nejaké úrazové období, co? Adam se o víkendu chytil rozpálené plotýnky, takže na dvou bříškách dokonce puchýřky, krve by se ve mně nedořezalo. Ale už je to dobrý, byl hrozně statečný.
Jinak my jsme teď měli fofr, proto jsem vás chodila jen číst, manžel kandidoval do obecních voleb, takže jsme do víkendu měli rušno. Hrozně jsem se těšila, až bude po, protože bylo jasné, že se do zastupitelstva nedostane. Což se nedostal, ale udělali si z něj vyjednavače a je to snad horší než před volbama. Do toho ho chytl slepák, tak čeká, jestli půjde na vyříznutí, chodí jak lazar, takže všechno kolem Adama je na mně, včetně chození do práce. Tak jsem musela prcka vzít včera s sebou, ještě že je takový nebojsa, dvě hodiny tam řádil s asistentkou. Bohužel jsem nečekala, že se tohle u nás stane tak brzy, já totiž takto chodila do práce s mámou taky :grinning:
20. říj 2010 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka ahojky chudáček Adámek...tak at semu ručička brzy zahojí :wink:
jo jo když chlapy marodí...tak to je horší něž děti...přeji pevné nervy :wink:
Holky dárky už mám tak nějak vyřešený...tet řeším nějaké pěkné šatičky na první focení u dortu :wink:
20. říj 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...všem zraněným přeji brzké uzdravení :wink: . Kuba se mi v kuchyni taky furt motá pod nohama tak čekám kdy se mu taky něco stane.
No včera byla hrozná noc....jedl kolem druhé hodiny a sotva jsem usla tak zase kňoural...normálně ho nechávám kňourat...no tentokrát jsem naštěstí vstala...a jemu se nějak povedlo odstranit postranici postýlky, ale jenom dole, takže visel mezi matrací a postranicí...hlavu měl asi 40 cm nad zemí a držel jenom za nohy, který měl šprajclý mezi šprušlema. To byl fakt horor...kdybych nevstala tak jsem ho taky mohla najít až ráno ležet na zemi....kdyby spadl rovnou na hlavu...fuj :frowning2:
Já už dostala od našich dárek ke 30. narozeninám...mamka hlídala celý den Kubíka a já jsem se ségrou jela do termálů v Laa....přijely jsem až večer a bylo to úplně super...hlavně psychickej relax.
Jo a normálně jsem si všimla, že se KUbovi hrozně lámou nehty...hlavně na nohách...a má je takový škaredý...co mu může chybět za minerály? Vápníku má určitě dost...pije cca 450 ml mlíka, plus pribiňáky a jogurty....fakt nevím...
20. říj 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak se taky připravujem na oslavu Romči narozenin. Nechala jsem upéct berušku tak jsem zvědavá jaká bude. Vzhledem k tomu že to bude péct pani co nám pekla svatební dortu tak bude určitě mooc dobrá a moc se na ni těšim:slight_smile:
20. říj 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky....
@pavlazabka auky auky... to asi bylo pláče vid :unamused: .. no tak at je brzo v pořádku :slight_smile:...

@lin18 jejda... no my to nemáme odendavací tak se nám to snad nestane... jak to že 40cm??? nějak si to neumim přestavit Jonášek má postýlku dole a to je tak 20cm nad zemí možná ani to ne... a když odendal to spodní ... no hlavně, že to dobře dopadlo :wink: ... a nechybí mu nákej vitamín?...
jinak sem byla včera s mamkou v cukrárně a vyprávěla mi, že tak kolem roka mě dala normálně spát do postýlky a odešla a za půlhodiny tam přišla v domění, že spim a já sem prej stála všechno bylo vyházený z postýlky- deka, polštář, prostěradlo a dokonce i dupačky a plínky a já tam stála vysmátá a úplně nahatá... nechápu jak se mi povedlo se dostat z dupaček... tak pozor holky at víte co vás může potkat :grinning: :grinning: :grinning: .... a taky v té cukrárně byl Munzar (nevim jestli je to správně) herec... a hezky si s Jonáškem povídal :slight_smile:
20. říj 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my máme naštěstí vyndávací jen šprušle a ty máme pořád u zdi.Nejdřív se musí naučit slézat z postele nohama napřed.
@terezka87 já už uvažuju,co budu na oslavách vařit.My to děláme i s obědem u nás doma.
20. říj 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych vám nabídla nějaké oblečení na mimi-kloučka 0-3m :slight_smile: Pokud máte zájem napiště mi do IP a já vám pošlu fotečky. Je mi to líto někam hodit :sunglasses:
20. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já mám zase pochroumaný krk :angry: tentokrát druhou stranu takže neotočím hlavou :angry: :angry: malý má na nohou taky hnusné nehty když chodí a zakopává tak se mu trochu převracejí a pak lámou
20. říj 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jak kdy ale většinou se scházíme po obědě páč by sme se k nám ke stolu nevešly...
20. říj 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dracinek do oblečení na 0-3 se Kuba nevešel už před 10ti měsíci :grinning:

@kacamura my máme odendávací celou jednu postranici postýlky...jakože se dá sundat dolů...no a dole asi vypadly nějaký šrouby nebo co....teda spíš je Kuba vykopl...on v postýlce děsně řádí...i ve spánku se mele a tlačí do šprušlí nohama....no a matraci má teď asi těch 40 cm nad zemí....
taky má Kuba pořád šíleně opruzenej zadek...myslím, že to bude pampers čistícíma ubrouskama...jsou hodně mokrý
21. říj 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, já řeším kombinézu asi koupím 92 ty velikosti jsou divné :confounded:
malý má opruzený zadek jen když moc kadí teď mu snad i konečně lezou zuby tak to někdy zvládá i 2x denně a přebalování je radost :frowning2:
21. říj 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 lin já nevim my s pampers nikdy problémy neměli... ale tuhle se mu oprudil zadek po babylove plínkách a to měl jenom jednu na sobě... tak ted poctivě mažu sudocremem a je to už o hoooodně lepší... jinak mu tedka taky lezou zuby tak kadí o sto šest takže přebaluju několikrát denně... a tak obden to má až na zádech... no šílený....
21. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahoj :slight_smile: my máme kombinézu od Vejnara a je super :dizzy_face: doporučuju :slight_smile: teploučká,že snad ani fusak není potřeba...s těma velikostma je to fakt různý....my máme 80 a v pohodě se tam vejde :wink: a to opravdu není malinkej :wink:
21. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my už máme koupené kombinézy dvě :wink: Velikosti taky nějak nesedí,ale jednu má větší a druhou akorát.Jsou podšité fleecem,tak je to super.A koupila jsem je u Ponga(větnamců :grinning: :grinning: )Nějak tu nemáme moc obchodů normálních.
21. říj 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
my měli jednu 12-18 a ta mu je malá už teď .. objednala jsem si jednu přes mimibazar ještě musím sehnat jednu nebo oteplováky
21. říj 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koupila na 12-18 v Tescu...na délku je mu dlouhá a přes hrudník je to tak těsný, že pod to snad ani nedám svetr....ty velikosti jsou fakt naprd....a vyzkoušet mu to nemůžu...to by bylo v obchodě řevu :grinning:
21. říj 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no možná by v obchodě neřval :slight_smile: náš malý se rád předvádí jak je hodný.. doma při oblíkání řev a na návštěvách je hodný a vysmátý.. máme úraz škrábala jsem brambory a malý si vytáhl hrnec a pustil si ho na nohu..snad mu nic nebude chvíli řval, teď už zase lítá..
21. říj 2010 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek