• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Ahojky tak já sem nekupovala kombinézu ale oteplováky s bundičkou a ještě jednu bundu. Ta druhá bunda je 86 a vypadá to že jí bude dost až příští zumu :confounded: .
21. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, tak vás zdravím, vrátily jsme se od nadstrandartu u babičky :grinning: jsme spkojení, snad někdy zopakujeme, jen je Matýsek choř, ale zatím to zatí zvládáme, ale dneska už jsme myslela, že pojedeme do špitálu, jak se dusil kašlem, tedka spinká, máme nové dveře a okno v koupelně, vypadá to pěkně, my oteplováky zatím nemáme, čekáme k narozkám, velikost máme 92, 86 je nám pidi midi :slight_smile:
21. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
My měli včera taky úraz...chtěli jsme mu umý ruce a blbě jsme se s chlapem dohodli, takže mu strčil ruku pod kohoutek když zrovna tekla vřelá voda....no řev strašnej, ale dneska to nemá ani červený....
já byla dnes na CT...odjížděla jsem z domu už o šesti ráno...a ten prcek spal až do 7,30! Když spím taky taky vstává o půl sedmé....takže já jsem teď vyřízená...a on je čilej a řádí v postýlce.... :unamused:
22. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to my spali do 8.30 sama jsem tomu nevěřila, ale stejně nejsem vyspaná... dívala jsem se mu na ten palec zvětšený ho nemá nebolí ho tak snad nic nebude...má tem jen červenou čárku... včera jsem sehnala nové oteplováky z topolina snad mu budou :slight_smile:
22. říj 2010 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj :slight_smile: my ted vstáváme asi 3 dny až v 9 :dizzy_face: :dizzy_face: spát jde po 12 hod,a večer v 8 už spí :dizzy_face: jen aby to vydrželo -) když vstane v 7 ,tak spí ještě dvakrát :wink: včera jsem koupila rukavičky a šáličku :dizzy_face: mooooc hezoučký :dizzy_face: mají k tomu ještě čepičku,tak nevím jestli jí mám ještě koupit :confused: a přišli mi zateplený kalhotky od Nextu,mají psané 12-18 měs. ale jsou mu tak tak :frowning2: tak já fakt nevím..co s těma velikostma..tady nic nekoupím...a do Brna se dostanu jednou za měsíc :frowning2:
22. říj 2010 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už jsme na FCB
22. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky.....zdravím zvenkova.Jsme na náštěve u babičky a dědy. :slight_smile:
22. říj 2010 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
kombinézky máme už dvě jsou stejné velikosti 86.Jedna je ale stejně menší takže jí bude mít Ada na tet :unamused: No jo holt jak jsou jiný výrobci tak mají i jiné velikosti!!!Vyskoušet se to v obchodě nedá.......protože to by byl u nás hroznej řrv :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2010 ve 13:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jé písni do IP jak... j tě najdu :slight_smile:
22. říj 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr vy ste ale strašně veliký... podle mě ta velikost souhlasí, myslim, že nám by to bylo :slight_smile:
22. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jůůůů mně taky at si tě najdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: to je super :wink:
22. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr tak to pěkně spinkáte :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás nic nového jen už nám vylezl druhý zoubek :slight_smile:
22. říj 2010 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: zdravím na venov :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: užijte si to :slight_smile: já jedu příští úterý do Brna :slight_smile: tak se moc těším :wink:
22. říj 2010 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox tak mě taky písni do IP,at Tě najdu :wink:
22. říj 2010 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox nemůžu tě najít...večer se podívám proč mi to nejde!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jestli budeš moc tak si najdi mně!!!
22. říj 2010 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jééé mně taky napiš :wink:
22. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox už tě máááám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. říj 2010 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahooooooj ja bych se pridala jestli muzu , taky mame doma litopadaka :slight_smile:
22. říj 2010 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky......dneska jsme spinkali do 8 hodin....asi jí svědčí venkovský zdoušek :grinning:
@nellyverca jasně že můžeš mezi nás.....jak jsem se dívala do albumu tak máš kluka ?
holky jetí to zachviličku budeme slavit...včera jsem objednala něco na první narozeninovou párty.....musíme to pořádně oslavit :grinning: :grinning: :grinning:
23. říj 2010 v 09:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, my spali do 7 :rolling_eyes: pak jsem zkusila malého uspat místo toho lozil po posteli a skočil po mě dostala jsem čelem do nosu a tekla mi krev a zkousla jsem si ret :angry: venku je hnusně asi budeme doma celý den..
23. říj 2010 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 a copak máš na narozeninovou oslavu?
23. říj 2010 ve 12:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox koupila jsem plno balonku...u nás je to už taková tradice :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,výzdobu ladím do růžova...takže ubrousky,ubrus tacky,brčka....všechno v jedné barvě...strašně mně to baví...asi jsem se měla stát nějakou organizátorkou,aranžérkou.... :wink:
23. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mě to zase nějak nebere...až bude starší tak proč ne, ale teď se mi to zdá zbytečné stejně tak jako sezvání příbuzenstva z celého okolí...
23. říj 2010 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mi necháme upéct berušku nebo housenku..možná ještě ježeček :wink: hlavně ,aby se to líbilo Kubíkovi,dort bude ještě jeden klasickej :wink: my to taky budeme slavit :wink: zveme oboje rodiče a moje bráchy :slight_smile: jojjo ...první narozky se musí pořádně oslavit :dizzy_face:
23. říj 2010 v 15:37  • Odpověz  • To se mi líbí
tak už jsme vybrala dort, ---medvěda--z Betynka, nakonec se mi asi nejvíce líbíl, sezveme příbuzenstvo z každé strany, nachystám,my toho tolik nemáme, chlebíčky a takové blbosti, výzdobu asi ne, ještě by byl z toho vedle jak ta jedle, on se bojí i větrníku, tak to nechci přehánět
23. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky. včera se u nás lovil rybník tak sem malou prdla na kočárek a jelo se do přírody. Asi tím čerstvím vzduchem byla malá tak omámená že spala ráno až do 8. dneska sem mamce pomáhala uklízet dvůr a k obědu byl kapr. Tak narozeniny až v takové míře neřeším ale v týdnu si jedu zamluvit dortu. slavit budem ale o týden dřív páč zrovna na Martina mají ve Staré Břeclavě hody a sme pozvaní od sestry tak pojedem na kačenu :slight_smile: .
23. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
My málem slavili na Martina i narozeniny :slight_smile: naštěstí to vyšlo dva dny po.... v porodnici mi říkali jak jsme mu to mohli udělat, jakoby na tom záleželo kdy má svátek stejně něco dostává každý měsíc :slight_smile: dort necháme upéct asi chobotnici podle oblíbené hračky :slight_smile:
23. říj 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
U nás dort zařizuje tchýně...asi bude autíčko, dárky taky nakupuju...ale my to máme až za měsíc takže jsem ještě v klidu
zdeni s těma balonkama a výzdobou je to super nápad....mě by to ani nenapadlo :wink:
normálně závidím všem holčičky...přijde mi, že je všude spousta krásnejch hraček pro holky a pro kluky nic moc kromě aut....a to ani nemluvím o oblečení...
taky nám přišel účet za elektriku...no máme tam obr nedoplatek tak na to padne celá vrácená mateřská....asi tím jak jsme Kubu první tři měsíce uspávali fénem... :grinning: ...ale co by člověk neudělal aby se vyspal :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: ,
moc se sem teď nedostanu...už u nás není mamka a tak si musíme poradit sami. Včera u nás bylo nádherně, tak jsme si vyšli ven s kočárkem :slight_smile: . Já byla na prochajdě poprvé co mě pustili domů z nemocnice a vydržela jsem chodit skoro hodinu a pak jsem padla do postele, ale byla to paráda :dizzy_face:
Na první Adámkovy narozky máme objednanou hospůdku tady u nás :slight_smile: , jsme velká rodina a aspoň se zase všichni uvidíme :slight_smile: . Balónky taky budou, Adámek si s nima rád hraje :slight_smile: , tak mu jich pár nafouknu a uděláme z nich kytičku. Nafukujeme mu je míň, aby mu nepraskly :slight_smile: . A dort si uděláme s Petrunkou samy, ona naplánovala, jak by měl vypadat, tak snad to zvládnu :grinning:
Jinak zvládáme sami pár krůčků, ale chůze to ještě není :slight_smile: a pořád něco baštíme...to je neuvěřitelný, jak mu chutná a hlavně ať je to, co je to, všechno mu šmakuje :grinning: , to je paráda. Jo a naučil se říkat "tik tak" a "nemá"...to je legrační :grinning:
24. říj 2010 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek