Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
zdenka33
25. říj 2010
ahojky 🙂 🙂 🙂
zdenka33
25. říj 2010
@miska73 no vidíš jaká jsi šikulka už takhle brzy vzládáš všechno 😉
zdenka33
25. říj 2010
já jsem nemocná...a malé už začíná taky téct z nosu....ach joooooo to nám to brzo začíná...
zdenka33
25. říj 2010
@ktr už jsme spolu dlouho nemluvili...nějak se nemůžeme sejít na netu 😞 😞 😞
ktr
25. říj 2010
@zdenka33 ahoj 🙂 tak se brzo uzdrav 🙂 my máme 3 zoubek 🙂
ktr
25. říj 2010
@zdenka33 tak kdy????zítra???
zdenka33
25. říj 2010
dneska v noci jsme zase nespali...pořád brečela!!!!Už nevím co s ní bud na ní neco leze nebo jí tak bolí ten druhý zoubek...fakt nevím.Manža s ní dneska v noci chtěl spát abych si odpočinula a pořádně vypotila,ale nešlo to budila se snad každou hodku se strašnýýýýým řevem!!!! :-| :-| :-| :-| :-|
ktr
25. říj 2010
@zdenka33 jo...zítra se jedu vyvenčit do Brna 🙂 tak snad to vyjde a nic mi do toho nevleze 🙂
zdenka33
25. říj 2010
@ktr a kdy večer???
zdenka33
25. říj 2010
@ktr jůůůů ty se máš ...chci taky 😉
ktr
25. říj 2010
spinkáme 🙂
miska73
25. říj 2010
@zdenka33 ahojda, právě že sama nemůžu vůbec nic 😞 , nevyndám malýho z postýlky, ani ho tam nedám, nedám ho do židličky.....přebaluju na zemi...no hrůza!
@ktr tak si užij hezky výlet 🙂
ktr
25. říj 2010
Takhle jsem si ho vyfešákovala na zimu x-)
zdenka33
25. říj 2010
@ktr jůůůůů ani bych Kubíka nepoznala!!!! 😉 Sluší mu to...tak u vás už může začít zima 😃 😃 😃
zdenka33
25. říj 2010
@miska73 tak to ti vůbec nezávidím 😉
xkacatkox
25. říj 2010
@miska73 ježiš, Mišičko, tak at už přijde chlap z práce, máš to fakt na budku
@ktr Kubík je fešák,no my ještě na zimu neoblíkáme, nějak nám to zatím stačí, už se těším, až mu koupím nějakou prčovní čapku a kombinézu
nellyverca
26. říj 2010
ahoj holky vidim ze tady uz resite zimu ... ja uz davam malemu fusak , zimni bundu a teple kalhoty.... a jeste musime koupit kocar s velkymi kolecky .. 😞 mam takovy s malejma koleckama takze tan nam asi ve snehu neprojede, no takze jeste sance ze nebude snezit 🙂)))) teda aspon ne e v ove 🙂)
nellyverca
26. říj 2010
jo a jinak preji dobre ranko vseeeeem !
zdenka33
26. říj 2010
@nellyverca ahojky 🙂
zdenka33
26. říj 2010
@nellyverca jo jo my zase vytáhneme na zimu kočár a golfky schováme 😉
kacamura
26. říj 2010
ahoj holky ... u nás žádný novinky moc... akorát je takovej upovídanej Jonášek... neřiká sice nic co by dávalo smysl ale je to sranda 😃 ...
jinak vůbec nevim co semnou je... dělá se mi víc akné... bejvá mi špatně... na MS čekám jak na smilování... a přitom jsem si dělala dva test a nic... tak jestli je to z nervozity.....
jinak se mějte fajn... šetřete se a tak 🙂.. já jdu koupat... pak se nají a pude spát... a já tady asi umřu chutí po čokoládě...
xkacatkox
26. říj 2010
@kacamura to přijde neboj, a nebo udělj za týden znova, já ho měla pozitovní až po týdnu a něco zp. a to jsme měla slabou MS
kacamura
26. říj 2010
no já nechci aby byl pozitivní... furt doufám že ty MS přídou... ten první sem si dělala už asi před deseti dny... tak doufám že oba dva se nepletly... uvidíme... už se mi jednou stalo, že mi to 3 měsíce úplně vynechalo a těhu jsem nebyla tak nevím...
xkacatkox
26. říj 2010
@kacamura tak uvidíš, bude držet palečky, ty nebereš antiděti??
kacamura
26. říj 2010
no nebrala jsem tedka... ted mám koupený a čekám na ty MS.. abych konečně mohla začít brát...
pett7
26. říj 2010
ahoj 🙂
@kacamura já to měla po vysazení prášku co 2 měsíce ..tak snad se brzo dočkáš...
občas mám období, že mi je blbě i teď naštěstí to rychle přejde...
kacamura
26. říj 2010
doufám =-) .... asi to budou nervy doufám... musim se jich nák zbavit... mám náký neklidný dítě furt se mi budí dneska... 8-(
zdenka33
27. říj 2010
@kacamura no vidíš pořád se to mění...nedávno sis pochvalovala jak máš klidné noci.....a te zase neklid!!!!
ach joooo kdy to ty naše dětičky budou v pohodě.U nás hrozná rýma...funí jak lokomotiva.Dneska jsme spinkali do půl 4 a pak nééé a nééé zabrat.Usnulka až kolem 6 hodky a spala jen do 8. :-| :-| :-| Až tet se mi jí podařilo uspat,ale opravdu s pláčem!!!Ach jooooo 😉
Jinak já jsem MS dosta lhned jak jsem přestala kojit a prášky jsem začala brát od pondělka....bohužel zatím minčo tatínek nechce....takže si musíme počkat 😞 😞 😞
zdenka33
27. říj 2010
@ttinecka doufám,že už je líp a vysoké teploty už nemáte...moc na vás myslíme 🙂
zdenka33
27. říj 2010
jájík už tady taky dlouho nebyla???? 😉

Začni psát odpověď...

Odešli