• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no vidíš jaká jsi šikulka už takhle brzy vzládáš všechno :wink:
25. říj 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem nemocná...a malé už začíná taky téct z nosu....ach joooooo to nám to brzo začíná...
25. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr už jsme spolu dlouho nemluvili...nějak se nemůžeme sejít na netu :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. říj 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: tak se brzo uzdrav :slight_smile: my máme 3 zoubek :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak kdy????zítra???
25. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska v noci jsme zase nespali...pořád brečela!!!!Už nevím co s ní bud na ní neco leze nebo jí tak bolí ten druhý zoubek...fakt nevím.Manža s ní dneska v noci chtěl spát abych si odpočinula a pořádně vypotila,ale nešlo to budila se snad každou hodku se strašnýýýýým řevem!!!! :unamused: :unamused: :unamused: :unamused: :unamused:
25. říj 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jo...zítra se jedu vyvenčit do Brna :slight_smile: tak snad to vyjde a nic mi do toho nevleze :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr a kdy večer???
25. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jůůůů ty se máš ...chci taky :wink:
25. říj 2010 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
spinkáme :slight_smile:
25. říj 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahojda, právě že sama nemůžu vůbec nic :frowning2: , nevyndám malýho z postýlky, ani ho tam nedám, nedám ho do židličky.....přebaluju na zemi...no hrůza!
@ktr tak si užij hezky výlet :slight_smile:
25. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takhle jsem si ho vyfešákovala na zimu :dizzy_face:
25. říj 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jůůůůů ani bych Kubíka nepoznala!!!! :wink: Sluší mu to...tak u vás už může začít zima :grinning: :grinning: :grinning:
25. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to ti vůbec nezávidím :wink:
25. říj 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 ježiš, Mišičko, tak at už přijde chlap z práce, máš to fakt na budku
@ktr Kubík je fešák,no my ještě na zimu neoblíkáme, nějak nám to zatím stačí, už se těším, až mu koupím nějakou prčovní čapku a kombinézu
25. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky vidim ze tady uz resite zimu ... ja uz davam malemu fusak , zimni bundu a teple kalhoty.... a jeste musime koupit kocar s velkymi kolecky .. :( mam takovy s malejma koleckama takze tan nam asi ve snehu neprojede, no takze jeste sance ze nebude snezit :slight_smile:)))) teda aspon ne e v ove :slight_smile:)
26. říj 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak preji dobre ranko vseeeeem !
26. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. říj 2010 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nellyverca jo jo my zase vytáhneme na zimu kočár a golfky schováme :wink:
26. říj 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ... u nás žádný novinky moc... akorát je takovej upovídanej Jonášek... neřiká sice nic co by dávalo smysl ale je to sranda :grinning: ...
jinak vůbec nevim co semnou je... dělá se mi víc akné... bejvá mi špatně... na MS čekám jak na smilování... a přitom jsem si dělala dva test a nic... tak jestli je to z nervozity.....
jinak se mějte fajn... šetřete se a tak :slight_smile:.. já jdu koupat... pak se nají a pude spát... a já tady asi umřu chutí po čokoládě...
26. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura to přijde neboj, a nebo udělj za týden znova, já ho měla pozitovní až po týdnu a něco zp. a to jsme měla slabou MS
26. říj 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nechci aby byl pozitivní... furt doufám že ty MS přídou... ten první sem si dělala už asi před deseti dny... tak doufám že oba dva se nepletly... uvidíme... už se mi jednou stalo, že mi to 3 měsíce úplně vynechalo a těhu jsem nebyla tak nevím...
26. říj 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tak uvidíš, bude držet palečky, ty nebereš antiděti??
26. říj 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nebrala jsem tedka... ted mám koupený a čekám na ty MS.. abych konečně mohla začít brát...
26. říj 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@kacamura já to měla po vysazení prášku co 2 měsíce ..tak snad se brzo dočkáš...
občas mám období, že mi je blbě i teď naštěstí to rychle přejde...
26. říj 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufám :confused: .... asi to budou nervy doufám... musim se jich nák zbavit... mám náký neklidný dítě furt se mi budí dneska... :rolling_eyes:
26. říj 2010 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no vidíš pořád se to mění...nedávno sis pochvalovala jak máš klidné noci.....a te zase neklid!!!!
ach joooo kdy to ty naše dětičky budou v pohodě.U nás hrozná rýma...funí jak lokomotiva.Dneska jsme spinkali do půl 4 a pak nééé a nééé zabrat.Usnulka až kolem 6 hodky a spala jen do 8. :unamused: :unamused: :unamused: Až tet se mi jí podařilo uspat,ale opravdu s pláčem!!!Ach jooooo :wink:
Jinak já jsem MS dosta lhned jak jsem přestala kojit a prášky jsem začala brát od pondělka....bohužel zatím minčo tatínek nechce....takže si musíme počkat :frowning2: :frowning2: :frowning2:
27. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka doufám,že už je líp a vysoké teploty už nemáte...moc na vás myslíme :slight_smile:
27. říj 2010 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jájík už tady taky dlouho nebyla???? :wink:
27. říj 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek