• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
dneska mamka vařila oběd.....měli jsme knedlo,uzené a zelí z kedlubny.......holky to byla mňamka,vůbec nebylo znát,že je to z kedlubny!!!! :astonished:
27. říj 2010 ve 14:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile: my už jsme vyspinkaní :slight_smile: takže večer v 8 hod už bude vesele chrupkat :slight_smile: ted jdeme k našim ,budou tam oba bráchové s rodinama,takže super :dizzy_face: dětiček teda 7 a jedno v bříšku :wink:
27. říj 2010 ve 14:33  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás ted vede nová hračka :slight_smile: a to jsou vršky od pet flašek :grinning: furt je dává do kelímků a zas vytahuje :grinning:
27. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 já si myslim, že je to tim, že mu taky začla rýma :frowning2: ... a ještě má teplotu dneska :frowning2: ... tak snad to bude brzo dobrý... jinak MS... stále nikde... se zblznim asi :angry:
27. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura a co testík???mě byl pozitivní už 29 den cyklu
27. říj 2010 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura ach joooo tak vy budete taky marodit...tak at se s toho co nejdřív dostanete!!!Mně už to docela přechází....malá to už jsem psala...nově jsme nakazili..tatínka a babičku...už tady všichni chodíme a frkáme do kapesníku!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@kacamura proč máš nervy....to asi nebude s malého???? :unamused:
27. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr pěkně si užij na náštěvě.....my marodíme bohužel nemůžeme ani ven kůli teplotě!!! :unamused: :unamused: :unamused: A venku je dneska tak krásně :wink:
27. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 :frowning2: :frowning2: brzo se uzdravte :slight_smile: už se jdeme chystat :slight_smile:
27. říj 2010 v 15:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr díky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...už aby to fakt bylo....protože dneska je fakt protivná...já se jí ani nedivím,pořád jí otravuji s utíráním nosu nebo s vysátím....HOROR!!!!! :confounded:
27. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
už jsme se vyspinkaly :wink:
27. říj 2010 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr tak testy už sem si dělala dva a nic tam nebylo právě... což sem ráda a doufám, že nelhaly...
a nervy mám právě z toho jestli jsem nebo ne...
a jinak se mi docela podařilo srazit teplotu tak snad to už nepoleze moc nahoru... jsem vždycky bezradná taková když má teplotky... venku sme byli je tam krásně aspon se provětral... :slight_smile:
27. říj 2010 v 16:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33: Ahojky, no ještě máme horečky, ale je to lepší, už to není čtyřicítka, včera "jen" 39 a dneska "jen" 38. Jde to dolů. Doktorka tipuje 3 diagnózy - šestá nemoc, zuby nebo zánět močových cest - pokud se neosype a horečky neklesnou, musíme na vyšetření moči - dneska jsem se snažila nachytat trošku čuránků do zkumavky, ale když ona si jen cvrkne a než zareaguju, tak všecko je v plíně :frowning2: a to nemluvím o tom, že mi nevydrží půl hodinky na zádech na přebalováku a už vůbec ne na nočníku :frowning2: :slight_smile:. No je to s nima teda veselé s těma našima drobkama :slight_smile:. Jinak moc nestíhám dočítat, mám ji furt na rukách. Mějte se všichni pěkně, papa
27. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@ttinecka a co třeba koupit čurací pytlík pro holčičky, docela dobře se to do něj chytá, má to takovou molitanou samolepku, dobře to drží a není tak strašný jak ten klasický, fungoval i u roční holčičky
27. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 já vařím z cukety a to je taky velká mňamka
27. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox: to ani nevím, že to existuje, kde se to dá koupit? díky za tip :slight_smile:
28. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
ttinecka brzo se uzdravte... my sme taky náký marodný... máme rýmu a teploty.. no nic moc, ale dneska už vypadá líp.. ted teda brečí v postýlce zdál se mi unavenej tak jsem ho dala spát a asi se mu nechce... tak nevim... co všechno ty vaše robátka už uměj??? mě totiž Jonáš nechce spoustu věcí dělat, ale zase umí jiný věci... tak nevim...
28. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura ahoj, Vojta se teď naučil dávat 2 kelímky do sebe a občas se mu povede dát i dvě kostičky na sebe. A pak hrozně rád a už docela dlouho mačká různá tlačítka na kračkách, co hrají. A hroznou radost jsme s manželem měl,když se naučil slézat z postele a gauče nožičkama napřed a už nevrhá hlavou dolů :slight_smile: Jo, a taky občas ukazuje , jak je veliký, ale to jen když se mu chce :slight_smile:
28. říj 2010 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,
hlásím se po dlouhé době, ale nemám moc čas..
Jak tady čtu, tak jste většina marůdkové :frowning2: a jedna snad nééé těhulka ( :astonished: ), tak držíme palečky, ať jste brzy fit :wink: , my naštěstí nijak nemarodíme..ťuk, ťuk...možná je to tím mořem (posiluje to imunitu) :slight_smile: .
Já jsem v pořádku, mám za sebou kontrolu a výsledky a všechno je OK, tak mám velikou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !!!!!!!! na další kontrolu jdu za rok :dizzy_face: :dizzy_face: !! Ale zákau nošení a zvedání zatím platí, tak jsem tady trochu k ničemu, no ale už jsem si na to zvykla :slight_smile: , všichni se mi snaží pomoct a střídají se u mě :slight_smile: Jo a udělala jsem si radost za ty starosti...koupila jsem si kalhoty, rolák, svetr, a kabát :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. říj 2010 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
misko super, že je ti dobře :wink:
kac neboj...to bude jen nervama a hormonama...
všem marodům přeju brzké uzdravení....Kuba má taky rýmu...v noci skoro nespí....pořád ze spaní naříká... :frowning2:
teď mu vylezly skoro naráz obě horní jedničky...tak už má pět zubu....
k tomu co umí...přijde mi, že každý den se naučí něco nového....umí dávat kelímky do sebe, kroužky na tyčku, rozsvěcovat, zapínat televizi, ukazuje věci, který mu říkám (třeba lustr, obraz, postýlku), ukazuje jak je velikej, paci paci, když se mu něco povede tak si zatleská, veškerý prádlo, který najde nosí do koše na špinavý prádlo...no fakt spousta věcí....
ale zase mi přijde, že moc nemluví...teda žvatlá, ale smysl to nedává....no uvidíme....
pořád má šíleně opruzenej zadek....jako na obou půlkách má jakoby ekzém....a přitom průjem nemá....jestli to nemůže být z noci...já v noci přebaluju jen jednou....
28. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@ttinecka normáleně ve zdravotnických potřebách, nějakých dobře zásobených, chtěj čurací pytlík pro holčičky, bývá to průhledná obal s modrým potiskem, škoda, že nebydlíme u sebe dala bych ti ho, a at ti nevnucijí ten z sou malou dírkou, je lepčí na kluky, holky se do té malé dírky fakt nestrefí, a pokud neseženeš tak za půl hodiny po pití jí pomačkej nad symfyzou, a když budeš mít trošku studený roce, taky někdy zabere, nebo pust vodu, či jí dej lahev at pije, metod je hafo, když musíš tak musíš, ale někdy jsme chytala moč od 5 ráno abych to do 7 měla, někteří jsou nečuravci když zrovna potřebuješ
28. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 to je dobře, že sis udělala radost, jen tak dále :slight_smile: já se také oradostila, tatka mi koupil rifle a 2 žužová trička :grinning: mám úchylku na růžovou (mylsím, že náš růžový kočár na kluka vše vysvětluje,,
ti co tu marodí, at se brzy uzdravý, nám to trvalo jen týden, naštěstí
28. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já si taky udělala radost a koupila oblečení, když už skoro nic nemám :confused:
My máme opět zajímavé noci a zuby nikde :angry:
28. říj 2010 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé, myse polepšily noco dobrééé, hurá na chvilku, zoubky jsou na cestě
28. říj 2010 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Vojta je šikula :slight_smile:... no Jonášek umí paci paci, ale jenom tak, že vezme moje ruce a tleská s nima :grinning: ... pak umí malá, kelímky do sebe taky umí dát... umí házet s míčkem... Podává Mufovi hračku... ted jsem ho naučila i na co je ten kartáč na vlásky :slight_smile:... z gauče ho ještě hlídám ale taky to už většinou bere po nohách a z postele mu to bude ještě trvat máme jí 60cm vysoko takže to ho fakt nenechávám... co mu ukážu tak hodně opakuje... ale nechce se mu pápá, ani paci paci sám nechce... jo a umí jezdit s autíčkem... tuhle s nim projezil celej pokoj :slight_smile:... to sem ani nemyslela, že mu to tak pude... já ho učila jenom na místě tam a zpátky a on už s nim rejdí na větší vzdálenosti.. fakt mám radost... myslim, že toho umí dost, ale takoej ten standart jako paci paci a pápá, a jak seš velikej se mu moc nechtěj... jestli mu to blbě ukazuju nebo nevim...
28. říj 2010 ve 23:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@lin18 lin já doufám... to je taky hodně šikovnej :slight_smile: ... Jonášek taky nemluví... občas z něj vyleze něco jako haf a semtam řekne ham, ale jinak nic... a na věci taky neukazuje, ale to jsem ještě ani moc nezkoušela, teprve začínám... tak časem snad...
jinak já v noci přebaluju jenom když je pokadnej... jinak ne (pokud se nevzbudí a neni nák moc počůranej) a opruzenej neni... tak jestli to neni plínkou nebo moc navoněnejma ubrouskama? každá dětská pokožka je jiná já používám furt akorát pampers active baby a pempers sensitive ubrousky... no a ted sem používala sudocrem páč se mi oprudil po jiný plínce... dobrou holky jdu spinkat... muž měl dneska naroky a jak je Jonášek nemocnej tak sme nemohli ani nikam vyrazit... a nechce mi jíst to dítě :frowning2:
28. říj 2010 ve 23:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura Kubíček umí v podatatě to co je tu psané..paci paci,jak je veliký,prosím ,prosím....kelímky dá do sebe,kostky na sebe postaví,kroužky navleče,na požádání dá věc ale jen když chce....ukazuje na věci..když mu řeknu kde je radio třeba ukáže ukazováčkem..jezdí s autama,postaví správně věci,ví co k čemu patří....
29. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :slight_smile:
Adámek taky dělá paci paci, pá pá, ukazuje, nebo aspoň kouká na věci o kterých mluvíme, skládá kelímky do sebe, na sebe dá jen dva (radši boří komín :grinning: ), koulíme si s míčem, jezdí s autem a občas něco řekne... A když mu řeknu, ať mi dá pusinku, tak si honem schová obličej a dělá, že nechce :grinning: , to je docela legrační :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 tak se hezky uzdravuj :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2010 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr snažím se :wink: a je mi fajn :slight_smile: , jak se máte vy?
29. říj 2010 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73
@ktr Ahooooooooooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2010 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek