• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
dneska jsme spinkali do půl 9......jůůůůůů to jsme se pěkně vyspinkali :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
29. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jééé ahóój :dizzy_face:
29. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
my spali do půl sedmý, ale teď už spí znovu :wink:
29. říj 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky konečně budeme malovat pokojík...až se tatka probudíííííííí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,takže máme co dělat přes víkend :slight_smile:
Jinak Ada umí co tu píšete...takže snad opožděný nebudeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
co se mi,ale nejvíc líbí,když ležíme v posteli a schová se tatka pod peřinu...tak jí řeknu ,,kde je tatka,,no a ona se přikrčí a začne hledat....to se musí vidět je to fakt sranda.
29. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 no jo vy jste spáči :wink: ...to Ada tet půjde až tak kolem 2 hod. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..no uvidíme.Včera byla na výletě s tetou v Zoo.Já jsem stěhovala pokojík,abysme konečně mohli malovat.
29. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky jako správná holčička už začíná jezdit s kočárkem a panenkou.....na panence jí nejvíc baví mrkající očička..no a pořád jí pusinkuje :wink: ...no prostě je její máma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme doma dvě velký porcelánový panenky, kluka a holku a Adámek je chodí pusinkovat, jedný už odslintal řasy :grinning: :grinning:
Zdeni, tak to budete mít na vánoce jako nový :dizzy_face: :dizzy_face:
29. říj 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 máme se celkem fajn :slight_smile: jen to spaní je pořád hrozný :frowning2: taky jsem si koupila nový hadříky :dizzy_face: :dizzy_face: já z nich mám taaakovou radost :dizzy_face: hlavně že si zas můžu kupovat svoji mini velikost :slight_smile:
@zdenka33 ahoooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: máme šikulky,vid???jakej bude pokojíček???růžovej?
29. říj 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr my zase spíme docela dobře. Kyž se vzbudí, tak si dá čaj a hned zase usne...jsem zvědavá, jak nám to dlouho vydrží :wink:
29. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak at to vydrží :slight_smile: já už se asi nevyspím nikdy :grinning: :grinning: holt se s tím musím smířit :frowning2:
29. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr já myslím, že to přejde, však oni se taky potřebují někdy vyspat :wink:
29. říj 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 vydrží to do dalších zubůůůů :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tet jsem doběhla koupit barvu...zatím bílou... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Chi vymalovat pokojík do zelenkava :wink:
29. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já už si to moc nepamatuju, ale myslím, že jsme u dětí měly nejhorší jedničky dole, pak nahoře a pak už jen první stoličky..
29. říj 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale ono zase přijde něco jinýho proč nespat... Teď nám sice posunou čas, ale kdo to má těm dětem vysvětlit, že můžou spát o hodinu dýl :grinning: :grinning:
29. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... tak my nejíme, nespíme a ani nepijeme :cry: ... občas se mi do něj podaří narvat trochu mlíka... jinak se dneska začal pouštět ruky :slight_smile:
29. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura když Ada měla horečku tak taky jedla jen malinko,mlíko mi nepila vůbec a spala mi odpoledne jen půl hodky protože měla tak plnej nosík,že se jí špatně dýchalo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....za 4 dny se to začíná vracet do normálu.....jen to odpolední spaní hrůza...dneska jsem jí uspala až venku v kočárku :frowning2: :frowning2: :frowning2: ...ale spinkala hodinu a půl :wink:
29. říj 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, teď nebývám moc doma tak se sem dostanu aspoň večer :slight_smile: my nespíme a malý pije až moc, včera jsem mu dala čaj a nechtěl :confused: jen mléko tak 600ml za noc pak že vydrží bez mléka :angry:
koupila jsem mu punčochy měl je jednou a už má prodřené koleno děs :angry: strašné hadry... mám jedny co jsem koupila v loaně jsou super, ale nemůžu je sehnat ..
29. říj 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady je teda živo :angry:
30. říj 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neni no :frowning2: ... já mám spoustu starostí s prdolou... vůbec nevim co s nim... už sem měla radost když dneska snědl oběd pak dokonce ještě okusoval chleba,odpoledne si dal přesnídávku a usnul mi u ní... rpospal celý odpoledne pak se vzbudil a byl prtivnej zase... no šílený... pak jsem mu zase naměřila 37,2 no a večeři zase nechtěl :frowning2: ... a ted mi tam pofnkává a usíná... rochu kašle, m rýmu... no asi mu neni dobře... v pondělí vyrážim k doktorce jestli se to nedá nák do kupy... vůbec nevim co mu je... mě teda taky neni nejlíp a myslim, že jsem to chytla od něj, ale mnule mi bylo hůř a Jonášek to snášel líp než ted... tak nevím... :frowning2: ... přitom kolem poledne už vypadal dobře...
30. říj 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě se mění čas... takže zejtra nevztávám v 6 nebo půl sedmé, ale v 5 a dál... :frowning2: no super....
30. říj 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
všem maminkám přeji at nás změna času moc nezaskočí :wink:
30. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...no změna času děs....ale dneska jsem mu to natáhla dopoledne takže šel spát v poledne jen o 15 min dřív než jindy....a večer už normálně najedu na starej režim...holt to chce pár dní vydržet a nedat je spát i když budou protivní....ale pro mě lepší to udělat naráz než mít rozhašenej třeba týden.
u nás je dneska krásně...venku je teplo....no ale na mě něco leze a Kuba má ucpanej nos už asi týden.....fakt to nechápu...když byl malinkej a venku byly mrazy jak hrom tak nemocnej nebyl a teď je to co 14 dnů...
Holky taky se vaše děti snaží lízt pořád nahoru? Kuba furt chce lízt na nábytek a když ho třeba vysadím na židli tak se snaží ještě po ní vylízt výš...je to celkem únavný a hlavně nebezpečný....a on se hrozně vzteká když ho odmítnu někam vysadit....no a nejnovější zábava je stát na parapetu u okna a koukat ven... :grinning:
kac...37,2 není teplota....s tím bych k doktorce ani nechodila...ještě ti tam v čekárně chytne nějakou angínu...záleží kdy teplotu měříš...třeba hned po spaní je teplota vyšší...nebo když řádí a je uhoněnej....já bych to nechaa být...někdy jsou takový protivný období...a pokud aspoň trochu jí tak to bude v pohodě :wink:
31. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj.. tak u nás změna času pohoda... páč se ráno nevzbudil v 5 či půl sedmé jak jsem čekala, ale ž v půl sedmý a odpoledne šel spát ve dvanáct a vztával asi až v půl třetí... tkže půjdeme klasicky koupat v šest ... akže snad dobrý :slight_smile:..
Jonáš ani ne... píš se snaží lézt pořád jenom na mě což je taky dost únavný...
lin jinak vím, že to není tak strašná ta teplota, ale docela mě to děsí... kdyby měl jenom rýmu tak pohoda, ale on tedka začal i kašlat a asi ho to dost bolí páč je takovej nevrlej tak se chci aspon dojít zeptat co s tím... nemám kredit tak nemůžu zavolat... bojim se aby to nebylo něco horšího než jenom kašel víš...
31. říj 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura no určitě je to tvoje věc...a pokud budeš klidnější....já si jen myslím, že u dětí vyletí teplota když je to něco vážnýho...a fakt bych se bála, aby něco nechytil v čekárně....
jinak Kuba po mně taky leze...ale už se začíná i trochu tulit tak je to roztomilý... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. říj 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Jonášek se tulí úplně suprově...
a u doktorky v čekárně moc lidí nebejvá a když budou otočim o a pojedu pryč asi... dneska už vypdal líp, ale včera to vypadalo hrozně... dneska ten kašel vypadal na odkašlávání.. jenom nechápu proč mi nechce večeřet... už sní i oběd i sváču odpoledne, ale jak se večer přiblížim s kašičkou tak je řev a vůbec nevim proč :frowning2: ... tak chodí spát hladovej a probudí se mi mezi 9-12, že má hlad... :frowning2: ... tak nevim... tedka má nákou kecavou... už sem ho dala spát.. a něco si am vypráví...
31. říj 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my máme tuleně :slight_smile: ten se tulí a mazlí :dizzy_face: :dizzy_face: ale jen s tatínkem a bráškama :dizzy_face: Kubík leze na postel....ale na nábytek nee...když někam chce tak si tam stoupne,zvedne ruky ,začne s nima šermovat a něco říká :grinning: :grinning: se už domluvíme :grinning:
31. říj 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura já si myslím že mu doznívá to nachlazení....taky když jsi po nemoci ,tak chvíli trvá než jsi zase fit :wink:
31. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no Kuba to tulení dlouho nevydrží....hned uvidí něco co potřebuje prozkoumat tak se začne odstrkovat aby mohl zase zkoumat :grinning:
s tím mluvením je to sranda....Kuba je taky ukecanej...dneska se mu něco povedlo a on se na mě podíval a řekl TAK...to bylo super :slight_smile: a taky mě vždycky rozesměje jak si zatleská když mu něco jde...občas zatleská i mně :grinning:
a taky se naučil strašně mlaskat když mu něco chutná :grinning:
jo jo...je s nima teď sranda...jen kdyby aspoň chvilku nebyl tak akční...a kdyby se nevztekal když mu něco nechci dovolit....
31. říj 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo s mluvením je sranda :slight_smile:... Jonášek teda nemluví i když si myslim, že říká haf a ham... a jinak brblá co ho napadne... dneska chodil a furt do kolečka řikal tátatátatáta............ tak jsem měla radost a pak jsem s ním chodila a ručičku já řekla nějaký slovo a on jakoby ho zopakoval sice se mu to většinou vůbec nepovedlo, ale myslim, že se snažil (aspon doufám)... bylo to roztomilý :slight_smile: ... a už konečně dělá paci paci :grinning: .. sice ne když mu třeba řeknu, ale sám od sebe začne tleskat...
31. říj 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek