• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Holky,tak je tady náš měsíc :dizzy_face: toto uteklo!!!Je to vůbec možný,že už to bude rok?? :confused: :pensive:
1. lis 2010 v 07:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, jj, za 14 dní budu nostalgicky vzpomínat, jak se Barborka drala na svět :slight_smile:. Strašně to utíká :slight_smile:.
My nakonec měli 6. nemoc, po horečkách se osypala. V předškolním věku nás prý s největší pravděpodobností čeká ta pátá :slight_smile:.
Zdeni, my jsme malé dělali pokojíček teď o víkendu - jednu stěnu zelenou a druhou fialovou. Vypadá to pěkně :slight_smile:.
Jinak my taky umíme tu klasiku, trošku míň než tu píšete, ale asi je to tím, že s ní musím víc trénovat. Ale za to už pěkně opakuje, když řeknu krteček, tak ho jde hledat, když něco spadne, tak říká bác apod. Mluvení nám jde celkem dobře, zbytek postupně.
Mějte se hezky papa
1. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, njn listopad :slight_smile: konečně jsme se dočkali prvního zoubku :slight_smile: :slight_smile: Dneska mi v noci začal řvát monitor a malý normálně hlasitě dýchal..minulý týden zase začala svítit baterka, která je tam možná měsíc jen jsem ho zapnula a vypnula a monitor šel dál..nevím co s tím je asi ho brzo vyhodíme :angry:
1. lis 2010 v 09:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, můžu vám sem zase vlézt a zeptat se na jednu věc - stalo se vám některé, že byste byla těhotná i když test (mamatest) ukazoval jen růžovou čárku? už týden mám dvě čárky, ale ta druhá pořád není stejně ilná jako ta kontrolní, pořád je jen růžová a ne tmavě červená (jsem 17 den po ET),...zítra budou výsledky krve, tak bude jasno, ale stejně jsem v nervech :frowning2:
1. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ttinecka taky jsme dělaly pokojík,ale sytou zelenou a růžovou....až to bude trochu uklizený tak hodím fotečky.Tet ještě čekáme na růžový koberec.Byly jsme ho v sobotu vybírat,ale neměli ho na skladě ...takže má přijít snad v úterýýýý.Prodavač se vyděsil co jsem si to vybrala za koberec!!!!Mně pěkně vytočil...,,to jako chcete růžový koberec????Tak to jsete prvníííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...co je mu do toho!!!!Asi do růžového pokojíku budu kupovat modrej!!!!Prvně jsem chtěla zelenej,ale nebyla tam barvička co by se mi líbila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@pett7 no vidíš už máte zoubek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak jste se konečně dočkali :slight_smile:
@pett7 monitor už asi 3 měsíce nepoužíváme...protože se mi hrozně točila po postílce...no a vždycky začal řvát...a malou probudil....tak šel :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka ségra normálně do 3 měsíce měla menzes...a byla těhotná....
mně osobně to hned vynechalo :wink:
1. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka držím palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. lis 2010 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
venku je krásně .....babička si vzala malou na dvůr do kočárku...takže spinkáme....já jdu uklízet ....zatím papa
1. lis 2010 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 děkuju ti :wink: , no já právě taky normálně odmenstruovala, ale čárka je i teď, jen není úplně silná :confused: :confused: :confused:
1. lis 2010 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka ... já takhle měla oba dva testy... ani jeden neměl obě stejně silné... a na mama testu je napsáno že se to může stát...
1. lis 2010 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak hoky dobrá zpráva bolí mě břicho :slight_smile: .... takže snad dobrý .... bude MS... tak můžu začít papat tabletky...
1. lis 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura fakt? dekuju za uklidneni moc!
1. lis 2010 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
téda holky, vy jstese tu ale rozjeli, no konečně je co číst, my máme ve středu narozky, náš velký den, tak jsme listovala albem, nostalgie, já bych si ten porod tak ráda zopakovala, škoda že čas nejde vrátit zpět, my pokojítk stále budujeme no snad se příští rok dočkáme, monitor už také nepoužíváme, jinak děláme tak podobné věci, paci paci už dělá dlouho, a umí vařila myšička, hodiny a další , pořád chce číst, někam lízt, někam vysazovat, hračky nás moc neberou asi jsou už ohrané, tak se těším na narozky, že ho snad bude něco bavit, jo a dělá tany tany, když mu tatínek pouští očko, prča, jen nikdy nestihneme natočit, jak vezmem foták, tak ho zajímá ten, takže už ani fotky moc nemáme
1. lis 2010 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jůůůůů vy už budete slavit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já jsem oslavu naplánovala na 20 :wink: už se těším :wink:
1. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jojo, my už budeme slavit, ach jo, proč ten čas tak letí
1. lis 2010 v 11:53  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak paci paci,vařila myška...sice umí....ale nebaví jí to dělat na povel...takže když je dobrá chvilka tak to dělá jak opička.Tet jsme spíš ve stadiu prozkoumávání...takže pořád někde chodí,leze,roznáší věci.Jediná věc co jí opravdu baví tak jsou malované knížky....to jí strašně baví.
1. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@ttinecka jsem ráda,že to nebylo nic vážného :wink: :wink: :wink:
1. lis 2010 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox hrozně letí nedávno jsme rodili,měli malinkatý miminečka v náručí...no a tet už z nich budou batolata!!!!.....musím zase mi sama vylaezla na sedačku....ach joooo se zblázním :frowning2:
1. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 to znám, je to někdy na mrtvici to jejich prozkoumávání, tulil je už od narození, tedak má nějaké období, že hodně vyžaduje tatínka, ais tím že jsme byli 4 dny fuč, tak asi se mu po něm stýskalo,u matky to nekrozí, ale když chce tak se dojde přitulit
1. lis 2010 ve 12:00  • Odpověz  • To se mi líbí
u nás tulečníčko konečně začalo...jsem strašně rádá :wink: ,když byla mimi tak jenom řvalo to bylo na mrtvici :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...no a tatka...ten když se objeví ve dveřích tak už Ada cítí nějakou roštárnu :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 12:07  • Odpověz  • To se mi líbí
dneska Ada stávala v 6 hodin!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. lis 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to my vstávali v 7, ještě že tak, ty tatínkové jsou na roštárny jak dělaný :grinning:
1. lis 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky. Tak Romča je nachlazená :unamused: . Doufám že zústaneme jen u toho. Já chci taky dělat pokojíček ale žel bohu neni kde.:( No v mluvení se Romes omezuje jen na Táta, to, gank. hrůza. Když jí řeku máma řekne táta. no snad se víc rozmluví. Chodit se jí taky nechce. De vidět že je strašpytel. Stoupne si a pak se bojí i sednout.
1. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezka87 no jooooo nám ještě tet teče z nosíku :unamused: ...tak aťjste brzo zdravoučkýýýýýý :wink:
1. lis 2010 ve 12:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sedmitecka jé počkej já nevim jak sem tě měla uklidnit... já to tak měla a 14 dní na to se mi potvrdilo těhotenství... tak sem nák nepochopila jestli sis oddychla protože nechceš a nebo že chceš ....
1. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacamura no samozřejmě že chci!!!! už dva roky a konečně vidím něco jiného než bílý test!!!!!! mic si nepřeju víc, než aby to bylo těhu :slight_smile:
1. lis 2010 ve 13:05  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to jsem ráda :slight_smile:... u mě to znamenalo pozitivní... i když doktorka to eště neuměla na ultrazvuku potvrdit v době kdy jsem tam byla
1. lis 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33: no chlapi moc růžovou neuznávají :slight_smile:. Já ji taky chtěla, ale pak jsem zvolila světle fialovou a vypadá to moc hezky v kombinaci s tou zelenou. Koberec jsme koupili tmavě fialový s ovečkama. Až to bude dozařizované, tak hodím fotky na fb.
1. lis 2010 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@ttinecka jůůůůů tak to se těšíííím...ten koberec mně docela štve...měla jsem představu jinou,ale tady v tom našem zapadákově...není moc dobrej výběr!!!!
1. lis 2010 ve 13:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek