• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@ttinecka taky Lukáš nemaloval :grinning: :grinning: :grinning: ...růžovou by nevzládl.....musel hlídat a já ze ségrou malovala :wink:
1. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
dlouho jsem tu nebyla,nějak není čas.Zítra jedu se Stáíníkem zase na ORL,minulý týden jsme byly taky a nic moc nám neřekla,jen jsem zvědavá co nám řekne zítra.Doufám že už něco jo.Dokonce sem ho včera přiměla k tomu aby řekl táta.Sice to řekne ale místo aby řekl táta tak řekne tátatý.Jinak nám doktorka řekla že je šikovný a sluch má dobrý jen ho chce pro jistotu vidět ještě jednou.Minule dostal omalovánky a lízátko z toho měl asi největší radost.
Tomášek bude mít příští neděli rok tak zítra rovnou objednám dort,jsem na takový pečení levá.:slight_smile:Koukala jsem že už někdo trochu mluví,u nás zatím moc velký pokrok není.Občas řekne táta a to je asi tak všechno,jinak si jen tak breptá.Doufám že aspoň Tomášek bude mluvit normálně.Jsem z toho docela na nervy když si vezmu o kolik starostí by jsme měli míň :frowning2:
1. lis 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25: každé dítko je jiné, jedno mluví, druhé nemluví, ale brzo chodí apod. Pokud to není velký výkyv od průměru, není třeba se nervovat. My třeba sem tam něco řeknem, ale zase se bojíme chodit a to máme za 14 dnů rok a stojíme někdy od 6., 7. měsíce, takže už to neřeším. A ať si okolí a rodina srovnává a říká, co chce, i když mě to trošku zamrzí, že mi furt opakují, že v roce už přece "musí" chodit :slight_smile:.
1. lis 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka já vím že všechny děti nejsou stejné,jen mám strach že i Tomášek s tou řečí dopadne stejně jako Stáník :frowning2: ,jinak už teda docela chodíme ale ještě pořád vychytává mouchy :wink:
1. lis 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25: šikulci :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý začíná kašlat ach jo :confounded: u nás se moc nemluví jen bababa haha..naštěstí nám nikdo v okolí neříká co "musí" umět , ale jednu dobu to tchýně zkoušela...jinak paci paci a pápá jen jak chce ale jak jsem veliký ukazuje skoro vždycky :slight_smile:
1. lis 2010 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky se ozývám do dlouhé době, přečetla jsem poslední dvě stránky, víc asi dočítat nestihnu :frowning2: Tak snad se máte všechny dobře. Adam je taky trochu nemocný, kašel s rýmou od včera večer, čemuž minulý týden předcházely dva dny horeček přes 39, bylo to veselé. No, a k němu jsem nachcípaná i já, tak jsme tu hotový lazaret :slight_smile: Jinak jsme byli na víkend s tchánovci v Německu, bylo to moc fajn, nemohli se prcka nabažit, tak jsme si aspoň dáchli. Adam totiž neusedí 5 vteřin na zadku, tak je fajn, když si to může užívat někdo jiný :wink:
S mluvením je to u nás docela zábavné, teď je nejoblíběnější mama mňam, to řekne hned, jak otevře oči :grinning: Pak klasicky bác děda, baba, mimi a Aďa, to je nejlepší. A brrrm na auta ať v knížce nabo opravdové. Chození je ale horší, sám se nepustí, obcházení nábytku taky žádná velká zábava, nejvíc ho to baví na kolínkách. Tak ho nechávám, co už s ním, lenoch to byl vždycky :sweat_smile:
1. lis 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: jé holky, vy jste se rozpovídaly :slight_smile: ,
jsem si vás ráda dočetla a dozvěděla se co je u vás novýho :slight_smile: . My už pěkně chodíme a občas něco řekne, ale moc dobře nám rozumí co po něm chceme a někdy, když má náladu, tak to i udělá :slight_smile: :slight_smile:
Jo, jinak už zničil jednu žaluzii, všechno muselo pryč z parapetů u oken, kouše stůl v obýváku a jí všechnop co najde na zemi...tak pořád uklízíme.. :grinning:
Těm co jsou marůdkové, tak přejem brzké uzdravení, ať jsou dětičky na narozeninky zdravé :slight_smile: :wink:
Já tu mám dopoledne mamku a odpoledne jezdí Adámek ven s tchánem, tak se za vámi dopoledne nedostanu a odpol. už je to tady zase mrtvý :wink: ...
tak se mějte hezky :slight_smile:
Bylo by fajn si domluvit nějaký den a hodinu a sejít se tu najednou ve větším počtu :grinning: :grinning: :grinning:
1. lis 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka taky nesnáším srovnávání, my nechodíme, teda sem tam něco potapká ale moc se mu nechce, se nenervuji segra s brachou chodily taky pozdějc, a tedka vyhrávají běh :grinning:
1. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to jo, to by se asi koník zasekl, kdyby jsme se tu všeci rozpovídali :grinning:
1. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš holky co furt děláte??? mě příde, že na ně děsně pospícháte na ty děti... když sou šikovný a de jim to samo tak jo super :slight_smile: ... zajímavý dyž dítě ani ne v roce už říká tolik slov to je Pavlazabka moc šikovnej :slight_smile: ... ale proč si děláte hlavu s tim, že ještě nechoděj? děti začínaj chodit kolem roku to neznamná, že musej chodit do roka přece.. já už se na to teda hrozně těšim až bude tapkat, ale abych kvůli tomu, že ještě sám nechodí měla pocit, že je pozadu nebo mě to mrzelo to ne :slight_smile: ... jaktak koukám tak spousta vašich dětí umí víc věcí než Jonášek, ale i tak si myslim, že dělá dost velký pokroky a poslednídobou se učí rychle tak jsem ráda :slight_smile: ... protože fakt jenom zírám co všechno píšete, že ti vaši drobci uměj...

@miska73 jinak sejít se tady ve stejnou hodinu? :grinning: ... nápad dobrej, ale nevim jestli to klapne :slight_smile: ... já bejvám chvililičku ráno... pak jak kdy ale vždycky jenom chviličku a pak až večer když usne tak si můžu sednout na dýl...
1. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mě zase napadlo, dokážete si představit, až si tu napíšeme třeba za 10 let? :grinning:
1. lis 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... tak třeba jo co víš... to bude: ten parchant já mu dám už zasemi volala učitelka, že kouřil na záchodcích ve škole :grinning: :grinning: :grinning: ... ne že by to bylo náký vtipný téma... dost mě to zaráží, že dneska kouřej 10tiletý i mladší děti a některý rodiče jim ty cigára dokonce sami dávaj... což je pro mě nepochopitelný a asi z toho budu děsně neštastná, ale furt doufám, že moje dítě nebude brát drogy a ani chlastat a kouřit... tomu, že jednou začne asi chodit na pívo a tak se neubránim a ani mu to zakazovat nechci (rozhodně ne po 18 :grinning:), ale představa toho, že jsemporodila dítě, který nakonec skončí na drogách je pro mě hrozná... pže bych si pak připadala jako vlastně úplně zbytečnej tvor na týhle planetě, pže sem nedokáázala ochránit svoje dítě.. prostě doufám, že k tomu bude mít stejnej odpor jako já...
1. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,jen vás jdu pozdravit po týdenní pauze :grinning: :grinning: Jsem byla u našich a na PC neměla čas.Bylo fajn,jako u rodičů :grinning: :grinning:
1. lis 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura: dyť já psala, že si s tím hlavu nelámu, má čas :slight_smile:. A nemrzí mě to, že nechodí, ale to, že okolí těžko chápe, že není všecko podle tabulek, holt někteří jsou ze staré školy, kdy mimina posazovali sami, vodili násilně za ručičky a na nočník posazovali sotva si mimčo sedlo :slight_smile:.

2. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. lis 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dneska jsem spinkaly skoro do půl 8 :wink: ....to je divný jednou v 6 po druhé o půl 8 :wink: ....to bude asi tou změnou času!!!!!Ada si přidala už 3 den druhý spánek......uspáváme ji v kočárku,protože nemá kde spinkat.Tatka má noční...tam nemůžeme usínat,abysme ho nezbudili.No a v jejím pokojíčku ještě není postel!!!!!Dneska dovezou koberec!!!!Tet přemýšlíme jak ho zařídit!!! :wink:
2. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ahojky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dlouho jsi tu nebyla :wink:
2. lis 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka jste šikulky :slight_smile:
2. lis 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 ahojky už jsem si říkala copak s tebou je :wink: neboj kluci jsou šikovný všechno doženou Staník prostě není tabulkovej :grinning: :wink:
2. lis 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka jakej jste vymýšlely za nábytek a postílku??????? :wink:
2. lis 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33: koupili jsme takovou poličku, co vypadá jako schůdky (už se těším, až na to poleze a bude padat dolů :frowning2: :slight_smile:). Přebalovák tam zůstal starý co máme, nad to jsme dali nějaké poličky. Postýlku tam zatím má cestovní, protože s námi ještě spí v ložnici, protože kojíme. Ještě nám tam zůstaly 2 skříňky, co nám nikam nevejdou, ale ty vyměníme. Chci jí koupit takový krtkův domeček jako schovku a možná velkou berušku na zem, co mají v Ikei. No a pak ještě úlet - miluju Snoopyho a kdysi jsem ve výprodeji koupila červený dětský křesílko, tak jí ho tam taky dáme :slight_smile:. No takový mišmaš, ale hlavně aby byl pro ni funkční.....
2. lis 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
... a aby se jí tam líbilo :slight_smile:
2. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda holky, vy se máte, že už si zařuzujete, já jsme si říkala že bych vzala ty skřínky z Ikeii se zelenýma a modrýma dveřma, a výzdobu z leepeto, a nějaký dětský sedací pytel, no ale my máme ještě moře času :grinning: typuji, že budu ráda když bude pokojík hotov než půjde do školky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. lis 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahojky,já vím že není ale prostě už jsem z toho někdy dost zoufalá hlavně v poslední době ale máme pokrok,v neděli během asi dvou hodin se naučil říkat táta a teď už umí i jak dělá pes tak snad to nebude tak hrozný.Pořád v to doufám.Dneska jsme byly znova na ORL a doktorka nám řekla že slyší normálně ale že nás stejně ještě pošle na psychologický vyšetření.Za dva týdny jdu s Tomáškem na roční prohlídku tak řeknu doktorce rovnou o telefon,zavolám tam a objednám se,akorát vůbec netuším co nás čeká tam.
No dloho jsem se tu neukázala protože starostí je až nad hlavu. :wink:
2. lis 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jééééé o to sedacím pytli taky přemýšlím....mooooc se mi líbí :wink:
2. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 no vidíš jakäkej je pašák...uvidíš,že se zachviličku rozmluví :wink: ...ale to lítání po doktorech je únavné :unamused:
2. lis 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš jakej je pašák...uvidíš,že za chviličku se rozmluví :wink: ..ale to lítání po doktorech je únavnéééé :unamused:
2. lis 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky. Tak zitra jedem na kontrolu a trošku mám strach z nožiček páč malá když si stoupne stojí na patečce a na špičce. Nestojí na celé nožce. Pořád ji tak nějak zatíná. Snad to bude o.k.
2. lis 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...taky nějak moc nestíhám...dopoledne se sem nedostanu vůbec, protože Kuba mě nenechá, odpoledne jsme venku a večer jsem ráda, že si lehnu k tv.
Kac jak jste dopadli u doktorky? Doufám, že je malej už v pohodě....
terezko neboj...od známé dcera taky začínala chodit po špičkách a dneska je jí měsíců a lítá jak drak....možná by pomohly nějaký pevný papučky aby tu nohu nekrčila, ne?
pokojíčky všem závidím...my než dostavíme ten barák tak už bude Kuba pomalu ve škole :grinning:
2. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek