• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@lin18 to jsme na tom podobně, stěma pokojíčkama, dnska si ze mě chlap dělal srandu, že to snad stihneme než půjde na střední :grinning: :grinning: :grinning:
2. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
taky závidím pokojíčky.My máme byt 2+1 :frowning2: Ale až se bude v bříšku tetelit další mimi,tak budeme shánět 3+1 a to bude už i dětský pokojíček.Zatím si tu vystačíme :wink:
2. lis 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno holky. Dneska v noci se malá pořád budila prostě hrůza. Asi zuby. teď valimm k holiči... moc se těším :grinning:
3. lis 2010 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: malý se mi budí jen jednou za noc kolem 3-4 :slight_smile: zub je venku a máme klid dokud nepoleze další :unamused: ale díky posunu času vstává v 6 a usíná kolem deseti...příští sobotu slavíme narozky a ještě nemáme vybraný dort :grinning: :grinning:
3. lis 2010 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj.. tak my až na to, že vztáváme v šest docela spíme :slight_smile: ... ale sem jak mrtvola...
k doktorce sme nakonec nešli... sice mu teče z nosu, kašle a pořád moc nechce jíst, ale už neni protivnrj a tak vypadá docela dobře... dávám mu kapičky na kašel a sprej do nosu a čekám
3. lis 2010 v 08:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak konečně jsem doma. Dám si oběd a pak obleču malou a pádíme k doktorce.
3. lis 2010 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky, my taky dnes špatmě spali, asi zuby, nic nám nezabralo, až na kolébání a zpívání, ze mě snad na stará kolena bude zpěvačka :grinning: , dorta už máme objednanej v sobotu vyzvedneme, to zase bude náročný víkend, chystat jídlo a oslavu, no aspon konečně přijedou naši, maj to kousek, ale s náštěvama se nepřetrhnou :angry:
3. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:
my teď pro změnu spíme dobře, ale nevěřím, že to tak vydrží :slight_smile:

@xkacatkox přejeme Matýskovi všechno nejlepší k prvním narozeninkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Už je to velkej chlap :dizzy_face: :dizzy_face: !
3. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 děkujeme :slight_smile: jsem ho dneska učila aby ukázal na prstech jeden rok, no sranda, ale uumí to ale já to umím a to se mu líbí :grinning:
3. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox jakej máte objednanej dortík?
3. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Všechno nej nej Matýskovi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
To to uteko vid mamčo....... :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Dneska jedeme do Jihlavy,abysme se podívaly po nějaké postely a skřínečkách do pokojíku.Včera jsme natáhly koberec.....no tatka se pěkně stekal :confounded: :confounded: :confounded: ,ale vzládl to :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 ahojda :slight_smile: , teď už to bude jen utíkat a čím jsou starší, tím to letí víc :frowning2:
3. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 teda vy jste se do toho pustili :slight_smile:
3. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73
ahojky to teda jooooo.....bude úplně novýýýýý :wink:
3. lis 2010 ve 12:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ale to nejhoršííí už máme za sebou..... :wink:
3. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
to se máte :slight_smile: , taky mě baví budovat něco novýho :wink:
3. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@xkacatkox tak Matýskovi všechno nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jste tady teda nejstarší??? :wink: Tak at se oslava vydaří :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
zatím malá ukázka našeho prázdného pokojíčku :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
3. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr jééééé ahoj...jak se máme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 fajn :slight_smile: :slight_smile: chystáme taky na sobotu oslavu :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 no pěkný!!!!!!! Jste šikulové, to bude mít malá bydleníčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no jo tet bude každý víkend u někoho mejdan :grinning: :grinning: :grinning:
3. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@ktr
@miska73 děkuje za pochvaly :wink:
3. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 to teda, my slavíme přímo na narozeninky, 13.11. Je to sobota...před rokem to byl pátek 13. :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 my jsme sice 18 to je čtvrtek...ale oslava se bude pořádat v sobotu 20...sejde se nás takto víc!!! :dizzy_face:
3. lis 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
no nic půjdeme budit tatínka,abysme mohli pomalu vyrazit :wink:
3. lis 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@zdenka33 tak ať pořídíte co potřebujete :wink: :slight_smile:
3. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@miska73 dík budem se snažit,ale co mám vyhlídnuté je docela pěkně předražený...tak snad mi padne do oka něco cenově lepšího :wink:
3. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek