• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
My slavíme až odpoledne :slight_smile: na neděli budu asi péct kačenu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tu nesnáším..
4. lis 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 tak proč ji děláš :grinning:
4. lis 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
protože ji chce chlap, takže budou dvě jídla....
4. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky...my jsme přišli na svět trošku dramaticky...ale hlavně,že všechno dobře dopadlo a Adrianka na svět vykoukla 18.11....9:56...3,470kg a měřila 50cm.Na roční prohlídku jdeme až za 14 dní!!!
jinak na oslavu připravíme chlebíčky?masový štrůdl.....Oběd dělat nebudu....protože přijde tolik lidí,že bych se z toho asi zvencla...vůbec bych si to neužila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no jo co by člověk neuděal pro drahou polovičku :grinning:
4. lis 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak bych dělala asi něco jednoduchého...takže knedlíčkovou polévku,řízek+bramborový salát,brambory nebo kaši:wink:
4. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to jo, koukám že máte stejnou míru a váhu :grinning: , taky budu dělat jen chlebíčky, tolik nás není, tak aby se to jedlo, ještě jsme chtěla sýrovou roládu ale kašlu na to, dort a chlebíčky asi budou stačit, máme to rozdělené na 2 dny, pošli mi recept na masový štrudl prosím
4. lis 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to lukáš dneska nedostane nic!!!!!večer sliboval jak ráno dojede nakoupit...že má chut na nějakou omáčku!!!!Nedojel pro maso ...tak nic nedostane!!!!Malé jsem dělala kuřecí polévku.....tak možná si dá s ní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Jo jinak vztával o půl 11 :unamused:
4. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
bramborový salát je dobrý nápad :slight_smile:
4. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé tam můžeš dát cokoliv....u nás mají rádi šunkový salám,trošku slaniny,nastrouhaný nebo plátkový sýr,kečup(mužeš tam dát něco ostrejšího nebo česnek)..prostě co máš ráda tak tam dáš!!!!
4. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky už vám dětičky jí o dvou chodech????Mně už Ada slupne polévku a většinou si dá druhé jídlo...začínám mít jedlíka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. lis 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to děláš z listového těsta? malý má dva chody...trochu jídla a pak chce mléko :slight_smile: včera měl i polívku moc toho nesní pár lžiček a dost :angry:
4. lis 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo z kupováného listového těsta :wink:
4. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 s tím jídlem jak kdy :slight_smile: :wink: Tet náme hrozný hlad :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, tak já ho asi zkusím, no nevím co dnes udělám k večeři, kouknu křezníkovi a pak se uvídí, koukám, že vy už papáte normální jídlo, já mu ještě dělám ty zeleninovo masové mišmaše, zatím se nějak netváří že by chtěl to co mi, ali svíčková mu chutnala, ale jen chvilku :grinning: taky ještě kojím po oběde a po večeři
4. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
když mu dám normální jídlo, tak jí víc než ty svoje papky....
4. lis 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox Já taky vařím pořád ty jeho patlamatla, mám pocit, že pořád dokola, měla bych aspoň obměňovat zeleninu. Pořád tam má mrkev, často brambor a cuketu, chudákovi to už musí lézt krkem. Naše jídlo si mu ještě netroufám dávat.
4. lis 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky tak dnešní noc byla celkem v klidu:slight_smile: Akorad se vzbudila kolem čtvrté na jídlo. za chvilku razím nakupovat na tu zítřejší ročníoslavu:slight_smile: tak zatim paaa
5. lis 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno.....tak to my katostrofa...asi zase zuby...budila se snad každé dvě hodiny!!!!!A to jsem už překecala tatínka,aby začal spát s námi...takže je mi jasný,že se zase postěhuje do děcáku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, tak my taky nic moc - po jednom kojení úplně ožila a 2 hodiny nám šlapala po hlavách, než znovu zabrala. Taky spinkala do 8:45, i když normálně vstává nejpozději v 7. No zas budem mít celý den rozházený :slight_smile:.
5. lis 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to my spali od půlnoci při světle a spolu jinak byl řev...v 5 jsem zhasla a byl řev :angry: spali jsme do 8.30 protože nebyl vyspaný, ale budil se a brečel :unamused: dopolední spánek jsme vynechali
5. lis 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my jsme spali do 7.30 hod a spolu..jinak taky řev :frowning2: ted spíme už hodku :slight_smile:
5. lis 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, taky se bojím, že by to normální nezvládal, počkám, až to sám začne vyžadovat, sourozenci si pak taky řekli, ségra v roce a půl a brácha něco po roce, noc u nás také příšerná, zuby to je očistec, nevyspali jsme se ani jeden, tedka chrupe, odpolko pojedeme na výlet, tak uvidíme jak bude naladěn
5. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mu dám jen občas něco z mého jídla ochutnat, ale nedá se ošidit když mu pak dám to jeho :slight_smile:
5. lis 2010 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás šílená noc...v jedenáct šílenej řev, slzy....no až do půl jedné a pak usnul s panadolem....úplnej hysterickej záchvat...nepomáhalo chování, zpívání, čaj, dudlík, mlíko...nic...jenom ječel....fakt nechápu....na kňourání celou noc už jsem si zvykla ale tohle bylo zas jak když byl malej....doufám, že se to nebude opakovat
jinak naše jídlo už mu dávám....resp. to co je jakž takž vhodný uvařím nesolený a nekořeněný....ty dohromady vařený patlaniny se zeleninou už odmítal
třeba teď jsem dělal dušenou zeleninu....vepřový maso, mrkev, cibule, hrášek, zakysaná smetana...s bramborem.....měl to rozmačkaný a oblizoval se jak blázen. A včera jsem pekla sekanou...tak jsem mu upekla malej bochánek zvlášť bez soli a majoránky...s bramborovou kaší....
teď začal být nějak zatíženej na syrovou zeleninu...klidně zvládne celý rajče nebo půl okurky....
5. lis 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda to koukám, to Matýsek by syrové nejedl, no my asi budeme pěkně dlouho na patlaninkách :grinning: , no každého to jednou přejde, tak uvidíme, mě to zatím vůbec nevadí, aspon nemusím vyloženě vařit, s ním bych to nestíhala
5. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak uspáváte ty svoje miláčky!!!!!Dáte do postílky a řeknete dobrou. :grinning: :grinning: :grinning: Necháváte je samotný,svítíte jim...
5. lis 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak kdybych to zkusila takhle, tak asi nepujdeme spát :angry: uspávám houpáním nebo hlazením...dneska usnul při flašce, taky celý den nespal...
5. lis 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že včera byla asi nějaká divná noc..malý řval jen jsem ho položila a dovolila si zhasnout
5. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no právě my taky usínáme při flašce :frowning2: :frowning2: :frowning2: jinak mi neusne :wink: :wink: :wink: to pořád dovádí v postílce,nějaké hlazení nepomáhá....prostě absolutně nevím jak na to!!!! :unamused: Snad to chce čas....
5. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek