• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Katy joo,cesta k nim mi trva asi dve minuty,prejit hlavni cestu a vybehnout kopecek.
a mala kdyz nechce spat,tak se tam vrti,vetsinou je na brisku a mlati hrackama o sprusle,nebo tam brbla a prska.
flasku - udelam jednu v pul osme,v osm - tu vypije do te 23 hodiny a pak jdu spat a mam v postylce nachystanou dlasi.
nedelam cerstve,na kazde jidlo.ona cerstve stejne nechce.
7. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
ripravim,ale dam do postylky.nedavam do lednice.v noci nevylejzam z postele vubec. ono kdyz UM chces ohrat,tak se srazi
7. kvě 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
já mívala vodu v termosce nebo jsem ji ohřívala v mikrovlnce
7. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
a není to studené?
7. kvě 2010 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
brouzdam po nextu a vybiram detem obleceni.
neni. ona stejne ceka,az to ma studene
navic my mame v byte strasne horko.ted je tady 25 stupnu
7. kvě 2010 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
malému je taky jedno. já ho ráno beru do postele napije se a spí vedle jak to budu dělat až nebudu kojit nevím
7. kvě 2010 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
jejda tak to pak nevim jak bych to dělala na cestách když by se to nemělo ohřívat.... nějak nevim v čem bych převážela ten prášek s tou naběračkou....
7. kvě 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
na převážení jsou zásobníky já mám na 3 dávky a termoobal na lahve akorát je do toho dávám skoro horké aby to chvíli vydrželo a když jedu na delší dobu tak termoska to jistí
7. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
neohrivam.driv jsem mela zasobnik na susene mliko
na cesty ven beru udelany mliko.ted v lete to nepujde,ale to uz bude pres den bez mlika.

u nas je to tento tyden,ja vstanu s malym,jdu do skolky,mala je vzhuru s manzou, v sedm odchazim,po pul some jsem doma a oni chrapou do 11
a kde to seženu takovej zásobník????
pet ten zasobnik mam ,tenhle
7. kvě 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Kat ja ti ho poslu,nepouzivam ho
7. kvě 2010 ve 21:30  • Odpověz  • To se mi líbí
je a to se mi líbí... tak jo pošli :slight_smile: ... a fakt za ty věci nic nechceš???
7. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy ne nechci.
ja verim,ze az budu potrebovat pomoct ja,tak se mi to nekdy vrati
7. kvě 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
mám podobná není od aventu takže nejde vydělat ten vnitřek
7. kvě 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
pett mas sassy ne?
7. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
sassy ne ten je na 4 já mám na 3. podívala bych se, ale mám ho u mamky
7. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
to je jednooo:slight_smile:
7. kvě 2010 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
já ráda lidem pomáhám kyž je to v mých silách... ale většinou ode mě nikdo pomoc nechce a mě se málo kdy dostala... ale poslední dobou mi lidi i pomůžou když potřebuju, ale taky si musim říct... dřív jsem mlčela jak ryba tak vlastně ani nikdo nevěděl, že mi něco je a že volám o pomoc... takže kdybys něco potřebovala... pokud se to nebude týkat finanční stránky protože na tu bych sama potřebovala sponzora tak ráda pomůžu :wink:
7. kvě 2010 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Kac ja si o pomoc nikdy nerekl,kdyz bylo treba,ale mam kamarady,kteri to vyciti,poznaji,staci naznacit a nabidli sami.
taky nam bylo financne ouvej a docela dlouho.
proto sse ted snazim pomahat taky.
mne to nic nestoji,pomuzu i financne.....vim,ze se mi to vrati
7. kvě 2010 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
to máš asi hodně dobrejch kamarádů a nebo pár, ale to stačí... já nikdy moc yloženě dobrejch kamarádů neměla a ty který mám tak s nima tedka trávim tak málo času, že se je snažím neobtěžovat nějakou svojí špatnou náladou či depkou... a vlastně mě tedka tolik věcí až na ty peníze netrápí.... každopádně moc děkuju :slight_smile: ... akorát se tedka bojim o mamku... ale ona zmatkuje tak doufám, že opravdu jenom zmatkuje...
7. kvě 2010 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
no paradoxne dobri a dlouholeti kamaradi se na me vys....ale pomohli internetove kamaradky (tedka uz osobn kamaradky)
nedekuj,me se to doma vali,aspon to maly uzije.

Copak mamka?????co se deje?
7. kvě 2010 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já mám naštěstí rodinu na kterou se můžu obrátit spíš než na kamarády..kdyby jste chtěly knížky do dm-ka tak vám je pošlu dostala jsem je od sestřenky a moc je nevyužiju jsou tam hlavně plínky ale jen do 9kg :unamused:
7. kvě 2010 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
jo takymě jedna moje kamarádka kterou znám příšerně dlouho hrozně sklamala... ale my už si nák najednou nerozuměly delší dobu.... a mamce našli astma a furt řiká jak jí bolej plíce a že ty dejchátka co dostala jí nepomáhaj a čeká na výsledky z rentgenu plic a bojí se, že má raka.... jenže ona je od jistý doby tak příšerně vystresovaná, že bych se tedka vůbec nedivila,kyby si ho přivolala.... a to nekouří... nebo možná občas v hospodě
7. kvě 2010 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, vy jste fakt ukecaný to je hrůza :grinning:
Pett to mi malej dělá taky, když nechce spát...chvilku cucá a pak začné mlít nohama, kopat a máchat rukama, akorát se nemlátí do hlavy, ale do břicha. Horší je když chytne nějakou hračku a pak se mlátí s ní...taky už byl kvůli tomu párkrát velkej pláč.
Kac já si mlíko chystám na noc do ledničky dávku na celou noc a pak to ohřívám. Ohřívám ve vodní lázni je to za cca 5 minut ohřátý. Jenom holt musím vyletět z postele hned jak začne kňourat a mele se, když mě to náhodou neprobudí tak pak řve a nevydrží čekat na ohřátí. Rak...já bych teda měla strach nechat to mlíko venku...přeci jen se tam můžou namnožit bakterie.
Ten netekoucí hrneček jsem taky sháněla, ale u nás je jen Kaufland a Hypernova a tam nemají tak bude muset počkat.
Dneska večer jsem se naštvala v Kauflandu. Napřed mě seřvala prodavačka, že jsem si dovolila jí s kočárem přejet přes umytou zem a pak druhá, že jsem projela přes pokladnu a nehlásila jí to...přitom za mnou šel manža s nákupem, si asi myslela, že v kočáru něco pašuju nebo co. Tak jsem tam byla až trochu sprostá...doufám, že to Kubík moc nevnímal :grinning:
7. kvě 2010 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no já příští nákupplen plánuju už na větší... že koupim ty 4 už... tak to nevim....
7. kvě 2010 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Pett ja mam tez super rodinu,teda z my strany, od manzela bohuzel.

Kac ono to tak byva,prisla jsem takhle o dve velmi dobre kamaradky.
A mamka - snad to je jen astma.
Muj tat ma jit na operaci se srdcem,tak doufam bude ok
jo a rak, ještě jsem si vzpomněla, byla jsem dnes v lékárně tak jsem koupila ten Hedelix jak jsi říkala, ale píšou na něm že rozpouští jen hlen na průduškách, vám to pomohlo i na rýmu?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek