• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pett7 no já už jsem si jí pak vzala k sobě,protože mně nebavilo k ní pořád vstávat :unamused: ...ale moc to nepohlo,stejně se pořád budila...ale na štěstí něřvala :wink:
Jinak tatínek už s námi zase nespííííí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :angry: :angry: ...citlivka
5. lis 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 s námi nespal minulý týden :unamused: asi bylo včera něco ve vzduchu že nespali... já odbourala kojení houpáním a hlazením v náruči, samozřejmě musí být dudu
5. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no právě dudlíka nesnášííííííí :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,prostě se ho nenaučila dudat :unamused: ...tak právě nemám jak jí oblbnout.
už spinkáte??? :slight_smile:
5. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkoušela si kytku? ten jediný u nás funguje, nebo podobný kulatý :slight_smile: už spí, jen nevím jak dlouho..včera jsem ani nedožehlila a byla půlnoc a malý byl vzhůru
5. lis 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už taky spíme :wink:
5. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 kytičku máme...jééé kolik jsme jich vyzkoušely a nic!!!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a tet už jí na dudlík nebudu učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ktr ahooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jooooo žehlení ani nevyprávěj ...čekají na mně 2 koše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@ktr co přípravy na oslavu...už všechno nachystanýýýý :wink:
5. lis 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 už jo...uf uf......už začínám vzpomínat,jak to bylo...v tuto dobu mě ještě vůbec nenapadlo,že se někam pojede!!Kibíček se hezky mrskal v bříšku...prostě pohoda....břicho úplně v klidu....a já brouzdala po netu...co bych ještě tak mohla potřebovat :wink:
5. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky začínám být melancholická.....a to jsme až 18 :wink:
5. lis 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr hlavně hodně fotit...už se těším na nějaké nové fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
5. lis 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to ten rok utekl.....náročné to bylo...ale ted ,když vidím Kubíka..stálo to za to :slight_smile:
5. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ted jsem nějak moc nefotila....tak to zkusím zítra napravit :slight_smile:
5. lis 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ani nemluv...náročný je to někdy i tet,ale opravdu to stálo mooooc za to.
jsem na měkko...moc jí miluji :dizzy_face: ...doufám,že pro ní bubu dobrou mámou,ale i kamarádkou :dizzy_face:
5. lis 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 nejlepší oboje :dizzy_face:
5. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
5. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 se máš,že máš holčičku :dizzy_face: to spolu budete všechno hezky probírat :dizzy_face:
5. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je vzhůru a lítá po obýváku :rolling_eyes:
5. lis 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 :angry: a kdy půje spát??
5. lis 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je asi podruhé vzhůru
5. lis 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už spí :slight_smile: usnul v 8 a za půl hodiny byl vzhůru...
5. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. lis 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@ktr Kubíčkovi všechno nej nej :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...ať se vám oslavička vyvede :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky .... tak všem oslavencům vše nej i těm co už měli narozninky... :slight_smile: ... hlavně hodný rodiče :grinning: .... jinak jonášek je hrozně ukecanej... neřiká sice nic srizumitelnýho, ale furt mele :grinning: ... je to srandovní tak mu vždycky řikám ano vysvětli mi to všechno at to pochopíme :slight_smile:
6. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr přejeme všechno nej k narozeninkám Kubíčkovi a pěknou oslavu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam nejenže už chodí po celým bytě, ale ješte by chtěl hrát florbal :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: boží...tak aspoň víš v čem ho máš podporovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 no jasný :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky není čas se přesunout jinam? Třeba do společných termínů...aby nám sem nechodily maminy, kterým se narodí teď v listopadu mimča...a kojence už taky nemáme.... :grinning:
6. lis 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jéééé lin taky jsem nad tím už přemýšlela,že se budeme muset přejít do batolat...jooooo holt to letí jako blázen :grinning: :grinning: :grinning: :astonished:
6. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek