• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
už spinkáme ....dneska fakt perlila :wink: Rozbila mi misku,utopila dálkové ovládání v záchodu a nakonec se potopila ve vaně....dneska pěkný šoky :confounded: :confounded: :confounded: bojím,bojím,bojím se o ní čím dál víc...je to čert!!!!
6. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, malý chtěl hodit ovladač do záchodu od nové televize :slight_smile: naštěstí byl včas zastaven :slight_smile: :slight_smile: kam teda přejdeme?
6. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě by to chtělo vymyslet nějaký název aby jsme nebyly zamčeny...ve společném termínu už je listopad 2009 do kterého nikdo nechodí
6. lis 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no já bych zkusila napsat adminům, jestli nám tam nemůžou přesunout celé tohle téma....aby bylo vidět jak jsme ukecaný :grinning:
jinak dneska Kuba spal až do 6,30 v kuse a pak ještě do osmi...zázrak! Ale už 4 dny nekakal...tak už jsem z toho nervózní....
A na oběd dneska vaříme bramborový knedlíky plněný uzeným a se zelím...už mi od rána kapou sliny :grinning:
7. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 napíšeš jim to by bylo nejlepší jen se přesunout? My moc nespali a teď má modřinu na čele.... narazil do rohu zdi jen jsem se na chvíli otočila..
7. lis 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už máme konečně vybraný dort :slight_smile: a asi mu leze další zub...už jen podle toho spaní. ten první má nějak šikmo, ale to se srovná :slight_smile: konečně spí :slight_smile:
7. lis 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
7. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 no my měli zase noc...hrůzá :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,tet už konečně usnula!!!
7. lis 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 nasiš jim a pak dej vědět jak si dopadla...taky bych byla pro aby nás jen přesunuly :wink:
7. lis 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 tak to by mě taky kapali sliny, minuju je, jen je neumím nějak moc dobře udělat, což mě štve ale holt moje kuchařské umění ja na bodu mrazu, ale holt umím jiné věci :slight_smile: Matýsek se dortu bál takže nic moc, ani neochutnal, prostě nic, takže ještě štěstí, že jsme to nepojali nijak monstrózně, dneska druhé kolo s novým dortem, časem dám fotečky, jinak dort byl mooc dobrý, a řekla bych, že se docela povedl,noc byla také dobrá, spal v kuse, takže super :slight_smile:
7. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já je mám ráda, ale moc je neumím minule jsem je dělala z kupovaného sušeného těsta a místo uzeného salám a byly dobré :wink:
7. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky,
kluky jsem poslala ven a útulním si v pelíšku a koukám na pohádku :slight_smile: . K obědu byly jen špagety. Byli jsme večer na koncertu a přišli jsme až v 1 v noci, tak se mi nechtělo vyvářet...
Jsem taky pro přesunutí do jiný skupiny....už nejsme žádný mimnka :wink: :slight_smile:
7. lis 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK...zkusím jim napsat
knedlíky byly super...jen je to holt náročný na přípravu takže dopoledne hlídal chlap, abych měla klid....
Kuba má mezi předníma jedničkama obrovskou díru....myslíte, že se to srovná?
Jo a jak se tu někdo ptal na ty polívky....já mu polívky nedávám, protože moc polívky nedělám, navíc neslanej vývar by byl asi dost hnus a myslím, že se to nedosolí....a pak hlavně nevím jak bych mu to dávala...on je celej špinavej i když mu dávám normální jídlo....polívku bych na lžičce prostě do pusy nedonesla... :grinning:
7. lis 2010 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak přeposílám znění IP, které jsem poslala adminům:
"Ahojky,
mám prosbu....máme v sekci Kojenci téma Listopadové miminka a protože už končíme první rok rády bychom se přesunuly, nejspíš do sekce Společný termín. Bylo by možné přesunout celou dosavadní diskusi, abychom nemusely zakládat novou?
Moc děkuji
P.S. Ještě moje menší prosba....pokud by šlo přesunutí zařídit, prosím o přejmenování tématu tak aby bylo gramaticky správně...tedy na ListopadovÁ miminka :wink: "

za ten dodatek se omlouvám...ale když mě to fakt rozčiluje :grinning:
7. lis 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 taky jsme měli mezi jedničkama obr mezeru, ale už ji tam skoro nemá :wink: :slight_smile:
Polívky mu taky nedávám....zkoušela jsem to a polovina toho skončila mimo pusinu, tak mi to přijde zbytečný, to co bych mu tam dala, mu stejně vařím, jen je to hustší :wink:
S tou chybou v názvu se ti ani nedivím, fakt to vypadá hrozně :grinning:
7. lis 2010 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
neměly by jsme se přejmenovat na listopadová batolata :grinning: :grinning:
7. lis 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky po víkendu,který jsem opět i s maluchem strávila u našich :sunglasses: Příští víkend taková pohodička nebude,to budu v poklusu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak jsem to počítala tak nás bude 12,uf uf.Takže upeču krkovičku s lečem a slaninou a ještě já nevím s čím a k tomu ameriky a hotovo!!!Ale na druhou stranu se těším(až na tchýni...)
7. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mu polívky také nedávám, zkusila jsme to a bylo to na budku, a nenajdl se, dostává ty svoje zelenivo masové pokrmy a celkme spokojený, dávám mu to docela dost na hrubo chudák tak mlaská jak žvýká :grinning: dneska opět dort katastrofa, a když už se přestal bát tak si sáhl na plamínek, tatka neuhlídal, takže opět řev, zase bál i druhých rodičů a švagrové s manželem, no jo, co po něm kdo chce se neukážou jak je měsíc dlouhej a pak si myslijou, že to bude OK a ono je to KO, začínám pozorovat čím je starší tím je to horší, jediný koho se nebojí jsou dvě holčiny od nás z práce a to tam jezdím talk jednou za 2mm, asi jsou mu sympatické, maminy od dětí :grinning: , a udělala jsme si konečně radost, objednala jsme si krásné vánoční prostírání a výzdobu na MMb od jedné moc šikovné paní, tak aspon to, budu mít svátek a narozky, tak aspon něco :slight_smile:
7. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, potřebovala bych poradit od vás zkušených s UM. Pomalu se chystám Adama odstavovat, začínám tím, že mu nahrazuji kojení před spaním UM. V noci ho zatím kojím, když se vzbudí. Ale to je pak můj plánovaný další krok v odstavení, dát mu i v noci UM. Na obale ale je, že se mlíko má spotřebovat do 2 hod. Jak to děláte v noci vy? To se nedá uchovat v ledničce od večera a pak dát jenom do ohřívače? To snad budu radši kojit do tří let, než v noci vstávat a chystat UM :confused:
8. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka mám v termoobalu ohřátou vodu a v dávkovači dávku mlíka. Jen to tam nasypu a protřepu :wink:
8. lis 2010 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mě ten termoobal moc dlouho nevydrží :frowning2: tak musím vstát a ohřát vodu v mikrovlnce :confounded:
8. lis 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak já jsem ráda,že už máme noci bez jídla,já dávám UM jen ráno v 7 na snídani,jinka už ne a večer před spaním pořád pije kaši z flašky.
8. lis 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
téda, no jo odstavování už klepe na dveře, já se chystám tak nějak na léto, uvidím, jak si řekne, já v noci nekojím, jen někdy, je to tak jednou do týdne, kojím akorát po obědě a po večeři
8. lis 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
8. lis 2010 v 11:51 • rebinka
@pavlazabka ahojky... já v noci normálně um udělám... dělávala jsem to tak, ž jsem ho nechala vychladnout a pak do ledničky, ale někdy mi to přišlo už pak hnusný.. tak dělám čerstvý... jenom ohřeju vodu a a prášek si normálně naodměrkuju... jelikož s mi budí tak jednou za noc tak mi to ani nevadí.... :wink:
8. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to má takovou divnou chuť časem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no já asi budu taky muset pomalu odstavit a přejít na UM, ale z toho důvodu, že mi stále přes den nic moc nevypije, cucnout taky nechce a všechno dohání v noci. Už mi z toho hrabe. Takže doufám, že když jí nic jiného nezbyde, tak začne pít něco jiného. To už je ale zoufalství. Zkusila jsem znovu flašku, ale jen ji žužlá a co vytáhne, to vyplivne. Nechápu, jak přes den vydrží na pár kapkách vody :-/ :slight_smile:
8. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůůů, už jsme přejmenovaný :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky chtěla bych se zeptat zda se nemužeme přidat.
Mám ročního kluka narozen je 3.11.2009.ve 23:25.hod z míramy 2750.g a měřili jsem 47.cm.
děkuji.
Jsem Staňa.Kluky mám Marek Jirka Šimon je ten nejmladší. :wink:
8. lis 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 ahoj určitě můžeš :slight_smile:...
8. lis 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek