• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
8. lis 2010 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77: ahoj, vítej :slight_smile:
8. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky. Tak nevim co je z malou ale budívá se mi kolem druhé hodiny z pořádným řevem.
8. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 tak já nevím, ale u nás ty noce taky stojí pořád za prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...pořád mrčí a kňourá...pak dvě tři noci spí normálně a pak zase na prd...
8. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už noci ani nekomentuju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
nechápu proč nemůže normálně spát...usne tvrdě až třeba okolo 4 hodiny a pak spí třeba i do 8..
8. lis 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no hrozně si to spaní pokazila chodila spát v šest a teď až v osm a pak se i v noci budí.... tak nevim. Sem z toho uplně hotová. V sedum už padám na hubu, no a madam po mě poskakuje :slight_smile:
8. lis 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás noci pohoda, ale na jak dlouho, zítra jdeme na kontrolu a poslední dávku hexy :angry: to zase bude den
8. lis 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už noci taky nekomentuju :confounded:
8. lis 2010 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vám děkuji za přivítání.
Jen jsem ještě chtěla že jsem byla na břišních tancích hodně ráda to tancuji i když jsem zase teprve před měsícem začala tancovat něco mně stále nejde :frowning2: .
Šimon se mně taky hodně v noci budí tak mu dám jen napít čaje a spí mně dál ale někdy řádí jak černá ruka v noci skáče po chlapovi a nechce spát ale pak ho musím stejně dáti do postýlky at klidně pláče a on místo aby spal tak šíleně řve :unamused: .
8. lis 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na poseldní Ko měl 9200.g a měřil 76.cm.
Přez hlavu mu naměřila špatně prej máme 43.Před 2.měsícema měl 44.přez hlavu.
8. lis 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ttinecka-Kde jsi rodila v jaké porodnici v Brně.
Já na Obilném trhu :wink: .
Všechny děti ale nejpokojenější jsem byla před rokem. :slight_smile:
8. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 ahoj,jsi z Brna?
8. lis 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr-Bydlela jsem tam a teď bydlím v Blansku je to 35.kilometru od Brna.
:wink: V Líšni jsem bydlela. :slight_smile: .
8. lis 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás holky taky noci na nic. Vzbudí se 2x, 3x, stoupne si v postýlce a volá mamama, občas s dodatkem mňam. Když mě přes tu tmu nějak rozpozná, tak nemám šanci a musí nastoupit kojení. Jinak se ho snažíme oblbnout, že k němu vstane manžel a dá mu čaj. Což dnes zabralo 2x a Adam celý den pak pořád chtěl za ním nahoru a říkal mu mama :grinning: Tak asi budu vstávat já, ať se mu to neplete :stuck_out_tongue_closed_eyes: Minulý týden jsme měli několik řvacích seancí, tak jsme ho už pak nechali řvát, a to na nás zase začali bouchat sousedi. Což muže dost vytočilo, zabušil na ně zpět, akorát my tam máme sádrokarton, tak tam teď máme tři díry ve zdi. No, už aby Adam spal celou noc a v klidu :wink:
8. lis 2010 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlazabka to jsou teda sousedi...
my máme zase úrazové období :confounded: dneska jsem se jenom otočila, že se obleču malý byl vedle zapackoval a praštil se...včera taky.. on nechodí přímo lítá hlava nehlava..když ho nechám v postýlce tak řve :unamused:
8. lis 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 my máme úrazy na dením pořádku... už to ani neřešim.... většinou to neni nic velkýho... čekám jestli se naučí padat, páč furt padá na hlavu :frowning2: ... a pak pláče, ale stačí abych mu ukázala mišičku nebo pejska a je po pláči... prostě se musí naučit padat a o co se může a o co nemůže opírat no.... neuhlídám všechno... :frowning2:
8. lis 2010 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura pokud nemá šrám nebo modřinu tak to neřeším...on do všeho jde hlava nehlava...
8. lis 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jonáš je nákej nemodřinovanej.. vůbec na něm modřiny nevidim a ani boule nemívá... tak nevim... jenom když byl menčí tak měl na holeních obou dvou náký modřinky a myslim, že to měl od šprušlí jinak si to neumim vysvětlit...
Jonášek moc hlava nehlava neni... bojí se chodit sám a přitom už by to uměl, chodí za ručičku a vůbec se o ní neopírá, ale má jistotu no..
dobrou bolí mě celej člověk... tak pa... už aby mi bylo líp...
8. lis 2010 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Dneska sem se po dlouhé době hezky vyspala. Malá akorat chvilku kňourala ale pak to bylo v pohodě.
9. lis 2010 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 ahojda, závidím, náš kňoura zase kňoural, chvílema i po deseti minutách... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ráno byl sám tak nevyspalej, že už to zase zalomil a teď spí, ani nedutá.... :angry:
9. lis 2010 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak my od půlnoci vstávali 3X...malý spí ještě teď ...musím ho probudit, jdu k dr na preventivku
9. lis 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77: rodila jsem v Bohunicích, péče a pomoc u porodu v pohodě, ovšem odd. šestinedělí nic moc teda, jsem byla ráda, že jsem byla doma, i když absolutně vyděšená, co s tím prckem mám vlastně dělat :slight_smile:. Taky jsem ještě donedávna bydlela v Líšni, teďka bydlíme v centru, kousek od hlavního nádraží :slight_smile:.
Naše noci jsou zajímavé, jednou v pohodě a jednou katastrofa, prostě po kojení občas neusne a je vzhůru třeba 2 hodiny - dneska to bylo i s řevem :frowning2:. Takže jsme oba s manželem jak mátohy. Nevím, co se děje. Doufám, že se nám nepřestěhuje natrvalo do postele, už teď mám záda jak paragraf :slight_smile:
9. lis 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím,dneska slavíme rok :grinning: A je fakticky zlatý,pořád mě chodí pusinkovat a mazlí se a já jsem naměkko.Odpo jdeme na prohlídku,tak jsem zvědavá na míry....Jinak Filip už spí celou noc v kuse,ale vstává před 6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jéééé, tak veliká gratulace Filípkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a závidím, mám dojem, že ten náš mazel snad nikdy nebude spát celou noc :unamused:
9. lis 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@staninka77 já bydlím taky asi 30 km od Brna :wink: Já rodila u Milosrdných a byla jsem z toho trochu rozčarovaná :frowning2: možná jsem jen natrefila na nepříliš dobře naladěnou por. as. :frowning2: šestinedělí a dětské to bylo super,na to nemůžu říct ani slovo :dizzy_face:
@pampusik77 tak vše nej nej Filípkovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77: gratulujem k ročku :slight_smile:. Nás to čeká o víkendu :slight_smile:
9. lis 2010 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčátka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
tak co bych ještě dodala k nocích!!!!!!To už nejde komentovat ...my prostě spát nebudeme snad nikdy klidně...už se s tím začínám smiřovat!!!! :unamused: :unamused: :unamused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: :cry: :cry: :cry:
9. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 taky přejeme všechno nej nej ......
je dobře,že Filip je tak pohodovej :wink: :wink: :wink:
9. lis 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek