• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Dneska Adrianka spinkala ve svém pokojíčku s tatkou :wink: ....no o půl 3 jsem musela nastoupit já...byl hroznej řev!!!!
9. lis 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr: kdeže to bydlíš u Brna?
9. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata.
jen v rychlosti zachvílu tu mám máti takže tu nebudu nejméně do čtvrtka do odpoledne.
@ttinecka-Tak to jsme bydlely kousek od sebe když jsi bydlela v Líšni je to tam moc hezké to prostředí.
Já chtěla taky rodit v Bohunicích ale celé těhu jsem byla v rizikové poradně na Obilnáku.
Vše vám pak napíšu nemám čas to tu rozepisovat ale napíšu vám vše.
@krt-A kde bydlela v jakem mestecku.
Nejak mne to nepise hacky tak se omlouvam.
:frowning2:
Ja bych asi u Milosu nerodila nejak se mne to tam nelibi.
Preji krasnej den yatim pa decata a ve ctvrtek napisi. :slight_smile:
9. lis 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen jsem jeste chtela jetly budete mit cas mohly bychom se nekdy videt Brnandy zda jste pro. :wink: :slight_smile: Setkani.
9. lis 2010 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za řání :wink: :wink: Jo jo Filip je fakticky pohodový,odstavil se od mlíka sám,v noci taky přestal vyžadovat prso sám-vůbec nechápu,že jsem si kdy stěžovala.Naše míry jsou 9675g a 73-75cm(moc se vrtěl za sestřičkou)-měřil se už ve stoje.Dostali jsme pochvalu a na další kontrolu jdeme až v roce a půl.
9. lis 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 Tak všechno nej nej nej k ročku:slight_smile: Romes posílá zaslintanou pusinu
9. lis 2010 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď se pujdem koupat tak sem zvědavá kdy to zalomí:slight_smile:
9. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jedna fotka :wink:
9. lis 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 také přejeme vše nej k ročku :slight_smile:
9. lis 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 taky gratuluju
Holky v tom roce je nějaká injekce? Prý by měla být. hexa a prevenar....ať vím na co se připravit...
jinak já taky bydlím 30 m od Brna.... :grinning:
noci jsou šílený...sema tam spí celou noc...a třeba dneska to bylo snad po hodině s křikem....a mě nějak zmáhá být i v noci příjemná a klidná když mě pořád budí.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. lis 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 asi poslední hexa a prevenar..my kvůli tomu jdeme o 14 dní později na kontrolu
9. lis 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my jsme dostali poslední hexu a prevenar dostaneme až v roce a půl.
9. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojík holčiny, tak včerejší kontrola máme 11 480, a 81 a 51kolem hlavičky, dostal poslední hexu a v prosinci jdeme na poslední synflorix, noci už nekojím, jen odpoledne a večer, no a jak spíme nělkdy celou noc v postýlce a někdy se vzbudí kolem 3-4 a jde spát k nám, tak jsme spokojená
10. lis 2010 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nádherné míry :wink:
10. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jooooo není nad to když je maminka odpočatá :wink:
10. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahoj :slight_smile:
10. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dneska je tady nějak mrtvo....co děláte celý den :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...jen neříkejte,že vás tak moc zaměstnávají ty naše dětičky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 co pokojíček???viděla jsem tvoje fotoalbum :dizzy_face: moooc hezký věcičky :dizzy_face:
@ktr ahoooooooooj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@ktr no zatím nic nastěhoval se nám tam tatínek....takže ho mám uklizeného v dětskééém pokojíku
v pátek jdu na sraz ze školy!!!bude hlídat babička :wink:
10. lis 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr to by se vymyslelo věcí do pokojíčku....jen ty penízky nějak docházejíííííí....asi budu muset zaměstnat ježíška :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
my nespíme :angry: vidím to až kolem 21.30 :angry: mi nechce doma spát,tak musíme uspávat v kočáru :frowning2: jinak chodíme za ručičku po venku :wink: někdy i někam dojdeme :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 jůůůůů tak si to užij :dizzy_face:
10. lis 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr tak to mi ani nevyprávej...když jsme dělali pokojík tak jsme uspávali v kočárku....asi týden....no a tet je boj polední uspávání!!!!Ale už si začíná pomalu zvykat.Ale usíná semnou v posteli a v puse flašku :confounded: :confounded: :confounded:
10. lis 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky chodíme po venku...ale je to boj,když si usmyslí tak tam hot musíme jít.....takže pořád běháme za pejskama nebo kočičkama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ani nevíš jak ráda někam půjdu....sraz po 17 letech...to jsem zvědavá :wink: Ale moc nás tam nebu...asi tak 13 lidí...pak plánujou diskotéku......tak nevím jak to vzládnu,když jsem dlouho nikde nebyla.
Koupila jsem si nové tričko a nějaké doplňky...musím si taky udělat nějakou radost!!!
Jinak hubnutí na bodu mrazu....začala jsem zase žráááááát....takže už mám 3 kila na hoře :confounded: :confounded: :confounded:
Jooooo a 27.11. jdu k zubaři na vyndání těch stoliček(zubů moudrosti)...bojím bojím :frowning2:
10. lis 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kde jste...povídám si tady sama pro sebe!!!! :wink:
jdu na cígo!!!!!
10. lis 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 :grinning: :grinning: my běháme pořád se schodů nahoru a dolů :grinning: joooo....a ještě máme moc rádi kanály :grinning: pořád tam strká packy :angry: Dneska jsem koupila konečně zimní boty ty s žirafou a dobrý...už v nich cape :dizzy_face: no a ještě bundičku na zimu... :wink: tak mi na boty na mě už nezbylo :frowning2:
10. lis 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr botičky na zimu pořád vyčkávám,ale už je brzo budeme muset koupit :wink: Kolik vás stáli
10. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr o schodech mi ani nemluv...už jsme měli pořádnej pád!!!!!Hrůůůůza...malá zkončila na 5 schodě!!!!Nechala jsem otevřené dveře a Adrianka si vyšlápla do neznáma....ale musím říct,že tet se jich bojííííí.....bože jsme vzhůůůůru :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
10. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek