• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
tak já jdu uspávat :wink: :rolling_eyes:
10. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr jo...stáli 790 kč :frowning2:
10. lis 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my jdeme taky..ale vesele tu pobíhá :angry: tak to bude boj :angry:
10. lis 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás už se konečně spí a tady nikdo :rolling_eyes: dneska bylo uspávání boj...
10. lis 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 to je jasný..na ten sraz se musíš hezky oblíknout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: taky bych někam vyrazila :slight_smile: jenže nášeho Kubíka by nikdo v noci nechtěl hlídat :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak třeba jednou :dizzy_face: já už taky s tím hubnutím nic moc :frowning2: ještě bych potřebovala tak ty 3 kila dolů ale nějak mám pořád hlad :grinning: :grinning: :grinning:
10. lis 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no taky mám strach jak to vzládnou...ale musí si nějak poradit... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Předce taky potřebuji ...jít na vzduch :astonished:
10. lis 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ahooooooj :slight_smile: ...máme to s tím uspáváním nějaké podobnéééé :wink:
10. lis 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já taky bych potřebovala vyvenčit,ale nikdo to nechápe :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. lis 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky. Dneska v noci to bylo šílené malou bolí zuby tak hrozně plakala každou chvilku. Pak se nám to podařilo nějak zažehnat tak do půl osmé spala. A dneska v 16.35 to bude přesně rok co se nám narodila naše Romanka :slight_smile:
11. lis 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 všechno nej nej k narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ..už je Romča batolátko :wink:
11. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky.:slight_smile:
11. lis 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 Vše nej Romance k narozeninám :slight_smile:
11. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 uspávání je radost, závidím těm co položí do postýlky a dítě spí...
11. lis 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 ani nemluv do tet jsem to nezažila a ani nezažiji :wink:
11. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 Tak Romance všecno nej nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: at Vám dělá jen a jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@zdenka33 ale zažiješ :wink: jen musíš pár let počkat :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. lis 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
vše nej pro oslavenkyni :grinning: , o uspávání také vím své, trvá to tak hodinu, když půl hodky tak jsem z toho v šoku, dneska hajal u maminky, mazlík jeden, k tatínkovi nechce, byl na mě nalepenej, no moc jsme nepospala, ale dalo se to, on umé ráno tak krýsně probudit, že vše zapomenuto, řekne mamíííí, a dostávám pusinky dokud se mu nezačnu věnovat, zbožnuju ho, konečně jsme sehnala zimní bundu od Fixony , hurááá :slight_smile: , a zimní boty nakonec budeme kupovat, nechce být v kočárku, tak furt nosíme, a koupila jsme mu k vánocům boby od 1 roku, tak je bude i proto potřebovat, ted už jen ten sníh aby byl :slight_smile: , chtěla bych jezdit nakoupit s bobama, když už ne v kočárku
11. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 všechno nej nej Romance :wink:

Holky nebojte,ony to ty děti pochopí,že musí spinkat.Já jsem začla hnedod začátku a teď večer nakrmím,dám do posýlky a spinká.Takže pak už mám volno.Odpoledne je usinání horší,ale i tak ví,že mu pláč nepomůže a spí.....
11. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata :wink: .
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Všem přeji kdop měl krásné první narozwniny mnoho těštěstí radosrsti at mají v životě mnoho uspěchu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Tak dnes odjela máti tak mám čas jít chvílu na počítač.
11. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my zimní boty ještě nemáme...venku nechodí tak mi to přijde zbytečné, aby z nich nevyrostl. Uspáván í je boj tak na hodinku...teda večer...po obědě usíná sám.
Holky kdo jste měli Prevenar prý se ta poslední injekce musí platit....zase teď zavedli placení...ale přijde mi to nelogické...když nám ji dávali tak byla dle zákona zadarmo tak proč bych měla platit tu poslední. Sice jsou to jen asi 400...ale i tak...za to bych měla jídlo na týden...ach jo...spíš mi jde o to jestli si jen doktorři nechcou vydělat....
Kuba už zase 4 dny nekakal...už jsem z toho nervózní...kaká dobře jen když mu rostou zuby jinak je to hrůza
a Zdeni já se teda přes den od malýho fakt k počítači neutrhnu...nesnáší když se mu nevěnuju, takže přes den nedělám nic jinýho než že jsem s ním...závidím ti hodný dítko, který tě aspoň občas nechá :grinning:....já mám problém si dojít i na záchod....
11. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 já teda poslední prevenar platit nebudu,jsem se ptala dr.Platí se jen prevenar 13,ale já dám klasiku.
11. lis 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 aha to jsem nevěděla...my myslím měli 7...tak snad taky platit nebudem
Holky máte už velký autosedačky? Potřebuju nějakej tip.... :wink:
12. lis 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 my ten synflorix platit také nebudeme, my máme už dlouho Maxi Cosi Tobi, také nemám přes den moc času Matýsek potřebuje neustálou pozornost a vymýšlení zábavy, takže jsem tu jen když spí, včera jsme byli na vycházce bez kočárku, no Máta byl spokojenej :slight_smile:
12. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak jsem vás konečně našla. :wink:Dneska jsme vyzvedly dort a zítra bude taková menší oslavička.Přijede kamarádka i s dětma.V neděli nám bude přesně rok.V úterý nás čeká prohlídka tak jsem zvědavá kolik váží.Jinak dodatečně přeju všem oslavencům všechno nejlepší do dalšího roku života. :slight_smile: :wink:
Jinak se u nás nic moc nezměnilo.Stáník pořád nemluví ale určitý pokroky jsou trochu vidět.Dokonce jsem mu koupila i knížky na rozvíjení řeči ale zatím je nechávám co nám řekne logopedka.Kamarádka se mě ptala jedný pani která má zkušenosti s těmito dětmi a máme prý hodně číst,povídat si a prohlížet a časem se snad rozpovídá sám.Takže posledních pár dní neděláme nic jiného.Nejlepší je,že si chce prohlížet jednu a tu samou knížku a to jich má požehnaně. :slight_smile:Aspoň vím co koupit k Vánocům.Tak zatím řekne táta,haf,mňau,íhá,gaga,brm,teta a teď ho učím ahoj ale to se mu říkat nechce.Akorát výslovnost se snad ještě zlepší.No a v průběhu příštího týdne nás čeká psychologický vyšetření.Zrovna tuhle středu se ve školce fotily a Stáník když se stydí tak dělá obličeje takže si asi dokážete představit jak ty fotky můžou vypadat.Fotograf si stěžoval že neposlouchá ale nevím čemu se tak divil když je pro něho úplně cizí.Chvíli jsem si tam i připadala jako blbec.A to mu ještě jedna holčička řekla že nemluví a to mě docela dorazilo i psychicky.No a aby toho nebylo málo tak v úterý je ve školce schůzka rodičů na kterou se mi teda moc nechce takže je možný že nakonec půjde manžel ale třeba si to do tý doby rozmyslím.Musím se ale psychicky pořádně připravit.Výhodou je že tam bude ta logopedka takže nám aspoň trochu poradí co dál.Teda aspoň doufám. :unamused:
12. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vůbec jsem se sem poslední dny nedostala :frowning2: ,
všem co slavili narozeninky přejeme samé zdraví a vše nejlepší :slight_smile: , já dneska pekla dorty a zítra slavíme :slight_smile: :slight_smile:
tak se mějte moc hezky a já se zase objevím :slight_smile:
12. lis 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: co se tady děje!!!!!!...spíš nedějééééé!!!!
no jo z oslav je vám špatně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla na slučáku.....bavila jsem se dobře,ale Adrianka věděla,že si mamka někde užívá...tak to tatínkovi osladila!!!Už jí asi nebude chtít hlídat!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na zimní botičky jsem se dívala u Bati mají tet akci za 400kč...tak to by šlo....a vypadají mooooc hezky :wink:
14. lis 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
joooo a nechala jsem si udělat pozvánečky na oslavu......jéééé já už se tak těším Adrianka bude mít takové malé vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 jinak my už musíme sehnat botičky...protože venku líta jak torpédo...takže sníh jí bude určitě bavit....jestli nějaký bude :wink:
14. lis 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 Tomáškovi všechno nej nej k narozeninkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek