• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 tady je úplně vylidněn!!!!My jsme oslavili a bylo to fajn.Ještě tu máme spoustu balónků,pač synovce to s pumpičkou strašně bavilo nafukovat.Filip měl plnou postýlku,teď se nám to válí v obýváku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. lis 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 juuu taky mám nakoupíno plno balonků....děti to hrozně zabavííí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. lis 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 no jo je něděle...já jsem uspala malou v pokojíčku....a manžel je v práci...takže volno!!!
14. lis 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 díky moc za přáníčko.U nás oslava nakonec nebyla,až tenhle víkend ale dort teda byl. :wink:
15. lis 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky všem oslavencům přejem vše nej :slight_smile:. My měli oslavy o víkendu - dvě, jinak bych rodinu do kupy nedala. Barča byla spokojená, měla dortík, kousek si rozpatlala v ručičkách a na dárky se chodí dívat :slight_smile:. Nejvíc ji zaujali maňásci Čmeldy a Brumdy. Stále jestě samostatně nechodíme, zatím k tomu potřebuje čtyři body :slight_smile:. Jinak je to šikulka :slight_smile:.
Mějte se krásně.
15. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé, konečně to tu obživlo :slight_smile: ,
@ttinecka my taky raději vše po 4, ale sem tam si poťape, ale moc to není, naši ulici přejde tak do poloviny, a pka už jen nosit, kočárek nám nějak vadí, botičky jsme si vyhlídnla od Fare, krásně, teplé, s kožíškem, babička koupí k vánocům tak uvidíme, to je fajn, že si to vaši oslavenci užily, ta neše oslava moc nedopadla, když jsme mu strčila ruku na dort, tak se mohl zjevit, strašpytlík, máme tedka extrémní tulící období, ve dne, v noci, jsme utulená na rok dobředu, ani si nechce moc hrát, holky nebudete někdo kupovat k vánocům stavebnice geomag baby?přemýšlela jsme nad nějakou stavebnicí pro prťata
15. lis 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my v neděli oslavovali tak jsem se tu nedostala :slight_smile: fotky s dortem nemáme skoro žádné..najednou se sešla celá rodina a nebyl čas fotit :angry: škoda, že jsme se nevyfotili už v sobotu..
@zdenka33 taky jsme dneska navštívili Baťu ale nakonec koupili boty za 499, ty za 399 byly už jen holčičí nebo malé čísla na kluky..
@xkacatkox já mám asi měsíc objednanou tuhle http://www.hracky-itaspa.cz/daisy-box-hrad-p-18.html?zenid=e0ee6896ffa1d5de255163299a9916c3 z jiného obchodu a ještě nedorazila... jinak jsem viděla pěknou v albertu, ale čekám na tuhle
15. lis 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:
my měli v sobotu super oslavu. Bylo nás 20 a oslava se protáhla až do půlnoci, to už teda oslavenec spinkal :grinning: a já taky, ale musím říct, že se to vydařilo :slight_smile:
Dortík mám vyfocený v albíčku :slight_smile: , ale Adámek si stejně nejvíc pochutnal na suchým rohlíku :slight_smile:
Všem co také slavili přejeme všechno nejlepší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. lis 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
16. lis 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
začínají se nám prořezávat zoubečky na hoře...takže proto měla teplotu a prujmíček!!!!Jinak už jí začínám učit spinkat v pokojíčku :wink: ,ale spinkáme tam obě dvě :slight_smile:
16. lis 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
mi právě přišly od doktorky a máme 8,5 kilo a měříme zhruba 69 cm.Moc to sice není ale doktorka sama říkala že je droboučkej a docela živej.Nemá po kom být tlustej. :grinning:
16. lis 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky... jsem poslední dobou nějaká divná... moc u toho počítače nesedim a nějak se mi nechce psát :frowning2: ... momentálně docela zápasim s naší situací a přemejšlim a přemejšlim jak z toho ven...
manžel je nemocnej dneska budou výsledky co to bude je a vypadá to bud na nějakej horší vir angíny a nebo meningitýdu :frowning2: ... tak se bojim aby to nechytil i malej a já už to možná taky mám....
jinak dodatečně všechno nejlepší všem oslavencům :slight_smile:....
Jonášek se docela rozchozuje tak snad už brzo bude chodit... páč to vodění za ručičku je šílený a když de sám tak mu stejně stojim za zadkem páč ještě furt padá hodně...
16. lis 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojda :slight_smile:

@kacamura zrovna jsem si říkala, kde tě máme :slight_smile: . Tak ať se to u vás rychle vyřeší a vše je OK :slight_smile: :wink:

My byli dneska na roční prohlídce a máme 10kg, 80cm a šoupli nám poslední Hexu, tak doufám, že z toho nebude moc protivnej. Včelku ani nepostřehnul :slight_smile: ..
16. lis 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura ahojky tak at to malej od tatky nechytne :wink: :wink: je zdravoučkej :slight_smile:
to bude tím počasím...taky se mi nic nechce :unamused:
16. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
16. lis 2010 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
my půjdem na prohlídku až příští týden,protože tet ve středu je svátek a poradnu pro zdravé děti máme jen ve středu :wink:
16. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem dneska umyla část oken vyprala záclony...!!!! Adrianka bude mít v sobotu oslavu tak at je tu na chvilku uklizeno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj,nějak to tu vázne,ale určitě se máte dobře.
@kacamura tobě přeju hlavně zdravíčko a ať to Jonášek nechytí.

@zdenka33 mně přijde,ře uklízím pořád.Okna teda ještě nemám,ale chystám se na to v prosinci a pak hned udělám výzdobu.Už mám koupené folie na okna :wink:
16. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 jééé tak o tom mi ani nemluv ...taky mi připadá,že pořád uklízím...protože Ada kramaří úplně neuvěřitelně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...kde mám to hodné mimko,které jen a jen leželo!!!Ada už je hrozný čert...tet objevila,že může vylést na sedačku...tak trnu strachy kdy bude zase nějaký karambol...horší na tom je,že absolutně nerozumí slovu nesmíš,ty ty :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. lis 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no už si taky pomalu vytahuji ozdoby na vánoce...nazdobím byt až po oslavě...jůůůů už se těším na vánočky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: tak at se oslava vydaří :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: U nás bylo taky dost návštěv,ale Kubík se bál.....nechtěl za nikým :frowning2: :frowning2: on je ted prostě jen maminčin :dizzy_face: :dizzy_face:
16. lis 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacamura tak at je to dobrý :slight_smile:
@miska73 gratulace k hezkým mírám :dizzy_face: :dizzy_face: jsem ráda,že se Vám oslava vydařila :slight_smile:
16. lis 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak lin my ješte taky nemáme sedačku,ale už jí fakt musíme koupit!!!Vajíčko je jí malé a už jí to tam ani mebaví...ráda by koukala ven.Ale fakt nevíme jakou :frowning2:
16. lis 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar ženy. Sem tady delší dobu nebyla ale nějak teť nemám čas. Romes je hrozná čertice a přes den spí jen půl hoďky přes oběd. Ale jinak se to docela dá. Už si sama zavolá aa na nočník tak nemáme pokaděné plenky. :slight_smile:
16. lis 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 jůůů tak to je Romanka šikulka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 to máš teda šikulku.My nočník máme odložený a zkusíme zase za nějakou dobu,teď to nejde.

Jinak my sedačku máme,ale koupili jsme do 25kg a to z toho důvodu,že nemáme auto a jezdíme jen sem tam s našima.Pak budeme dokupovat tu poslední do 36kg nebo podsedák.A máme polskou 4baby-já i Filip jsme spokojeni a atesty to má.
16. lis 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile:
@terezka87 malá je šikovná :slight_smile: my nočník odložili přebalování je boj...ale musíme pomalu začít.
před rokem nás pouštěli z porodnice :slight_smile:
17. lis 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :dizzy_face: tak mi nočník taky zatím nepoužíváme,Tomášek mi tam nechce sedět a leze mi dolu tak budu muset ještě chvíli počkat
Včera jsem byla na schůzce rodičů ve školce a aspoň mi logopedka poradila jak se Stáníkovi věnovat a tak.Jsem ráda a docela se mi ulevilo že není jediný který nechce mluvit. :wink:
Jinak se teď hádám se segrou,která dostala do dluhů vlastní rodiče.Ty se rozhodly že prodají barák aby je zaplatily a teď už rodičům nedávají vůbec žádnou splátku.Zrovna včera mi napsala abych si vymazala její děti že nechce abych se s nima chlubila. :grinning: No chápete to?To je vyloženě k smíchu.Tak sjem jí napsala takový menší román co si o ní mylsím a věřím tomu že mi její manžel se kterým se moc nemusíme bude zase vyhrožovat že mi rozbije h... a tak. :grinning:
17. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a to se ještě smála že má Tomášek tak málo ale přitom,co vím,tak její kluk by měl přibrat a její holka zase schodit,že je prý trochu víc tlustá než by měla být.A teď sem zjistila že si mě vymazala z přátel na Fc. :grinning:
Doufám že se nezlobíte že sem to sem napsala ale potřebovala jsem to někomu říct jak je trapná. :unamused: :wink:
17. lis 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem sedačku objednala...Zopa Carrera 9-36 kg za 2700,- Kč.....fakt nemíním dávat přes pět tisíc...stejně zase změní bezp. atesty a polovina sedaček pak bude nevyhovující. Tak Carrera je dobrá, že je polohovatelná...to jsou normálně až ty dražší. Tak jsem zvědavá jestli už bude jízda v autě v pohodě...ve vajíčku se teď vzteká a každá je cesta je horor.
Nočník u nás zatím nic moc...na vykakání tam sedět nevydrží ale když se mu zrovna chce tak se aspoň vyčůrá.
U nás jsou zase hrozný noci...kňučí a kňučí....tak nevím co s ním....
17. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek