• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@lin18 my máme sedačku taky levnější a je polohovatelná taky a hlavně je v ní Filip spokojený,ale on byl i ve vajíčku....
17. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 to ze ségrou mně moc mrzí....já si nemůžu stěžovat ségry jsou v pohodě...hlavně jsme rodina at se děje co se děje...ale chápu,že jsou nějaké meze!!!! :wink: Ty jsi na FC :slight_smile: :slight_smile:
17. lis 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já vím že vás to asi nezajímá ale jen sem to chtěla někomu říct protože ona je úplně pitomá podle toho co říká,naši třeba ručí bytem a když měly zaplatit upomínku tak jim segra řekla proč to platily že by to zaplatily sami a ještě na to řekla proč by chodily k nim,nebo třebaona do toho začala tahat i děti a pak řekla že jsem je do toho začala tahat já,no prostě vůbec nemyslí
Jsem na Fc ty taky?
17. lis 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 tak to závidím...Kubu jízda autem nebaví vůbec a my jezdíme dost často...víceméně každý den do města...je to cca 10 minut, ale on ječí celou cestu...tak doufám, že se to s velkou sedačkou zlepší až uvidí ven
17. lis 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adam cestuje autem rád a je fekt, že je teď spokojenej ve velký sedačce, že vidí ven :slight_smile:

@lin18 my taky nespíme...vůbec...jsme už úplně vyřízení :frowning2: , vstáváme každých 30 minut... :stuck_out_tongue_closed_eyes: a do toho včera dostal poslední Hexu a tak s ním nebylo k vydržení už od odpoledne, dala jsem mu Panadol, tak usnul a spal od 19 do 23 h. v kuse a pak vstávačka pořád dokola až do rána... :unamused:
17. lis 2010 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:...
@jajik25 jájik to s tvojí segrou mě mrzí a zajímají mě trable každého tak se klidně vypovídej... mrzí mě chování některých lidí :frowning2: ... držim palce at se to nák urovná...
jinak my teda jízdu v autě momentálně taky přetrpujem řevem :frowning2: ... nevim pro dřív mu to nevadilo... akorát mě teda dneska napadlo, že bych mu mohla vzít dudlík příště, třeba zabere... a větší sedačku už by taky potřeboval je tam chudák už hrozně zmačkanej.... tak uvidíme co řekne ve větší sedačce... ale ještě jí nemáme a nevim kdy bude páč sme na tom s penězma fakt hooodně mizerně...
zejtra jdeme k doktorce tak jsem zvědavá...
jo a snědl mi včera křídu... zatim to vypadá, že se nic neděje, ale nekadil dneska.... nestane se mu nic že ne???
17. lis 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, my máme taky špatné spaní, usínání je boj, hrozný :angry: , v noci spí s náma, jinak by jsme se už vůbec nevyspali, k cestování, mě řve i ve velké sedačce, máme teď už delší dobu řvací období v autě, on se nudí tak prudí, hraček tam má milion a nic, nějak mě to už celkově nebaví, každou cestu si musím rozmyslet zda se mi tam opravdu chce :confounded: á
@jajik25 stvou ségrou mě to mrzí, jen se vypovídej proto tu jsme, je teda pěkně nezodpovědná, nebudu psát co, osobně bych si to k rodičům nedovolila, tak ty jsi taky na FCB
taky mám depku, že jsem jen uklízečka, kuchařka, a zabavovatelka v jednom, ach jo, někdy nachvíli vydechnout :unamused:
byla jsme u našich, tak mě mamka zase podpořila, jak blbě mám vychovaného Matese, že ječí v kočárku, ječí v autě, a chce se pořád nosit, a spí s náma v posteli, no prostě vše blbě, já nevím proč je Matýsek takový uřvanec, prostě mazel a jak nechváš je vše blbě, se mi ta moje láskyplná péče vrátila jako bumerang, akorát trošku blbě, tak jsme se zas rozepsala,
17. lis 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, malý spí :slight_smile: mě čeká úklid, měla bych žehlit....mě se tak nechce
17. lis 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to mě teda nikdo nevyčetl jak mám vychovaný děti,většinou mi na to rodiče nebo tchýně řeknou že je na to ještě malý a tak,to je mi teda líto že tě mamka zrovna takhle "podpořila" ale nic si z toho nedělej,jsou to "tvoje"děti.
Mě spíš mrzí že si vůbec dokáže dovolit udělat rodičům takovou věc když oni pro ni udělaly první poslední.Myslí si že snad kolem ní bude každej pořád běhat nebo co ale už nekouká na to že tam je ještě brácha a je jí úplně jedno jestli naši peníze mají nebo ne.Strašně ráda bych jim pomohla ale sami na tom finančně nejsme zrovna až tak dobře.Už jsme se pohádaly několikrát ale vždycky to tak nějak vyprchalo a bylo to nějakou dobu v pohodě ale teď už se to nejspíš jen tak nezpraví.Co vím tak s ní naši už skončily,a já vlastně už taky za ty její nadávky,vysmívání a tak.Jsem zvědavá jestli se oběví až bude mít táta kulatiny ale na to je ještě čas.Jen nevím kam půjdou až jim to naši prodají protože to zatím nevypadá že by si hledaly byt.
V pátek přijede kamarádka i s dětma tak se těším že se konečně uvidíme,pokecáme,probereme děti a tak.
Jdu spinkat,tak se mějte krásně a přeju dobrou noc
17. lis 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox snad je to jen období, ale je to na budku :frowning2:
My dali dneska Adama spát v osm večer a od půl devátý vřískal až do teď...měla jsem obavy jestli mu třeba není blbě po očkování a tak jsem ho vytáhla z postýlky a on spokojenej, řádil, mlátil nás a třískal do zdi, tak šupajdil zpět do postýlky a byl pěkně vytočenej...ale už jsem ho nevyndala :unamused: . Jsem zvědavá, kdy zase začne vytrapovat. Bolí mě už 3 dny hlava....asi by to chtělo spánek :cry:
17. lis 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 v každý rodině se někdo takovej najde, i u nás...mám prima švagrovou... :zipper_mouth:
17. lis 2010 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky období společného spaní...co by člověk neudělal aby se vyspal..
17. lis 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile:
tak my až na ten počáteční řev spali dneska dobře. Byl jen 2x vzhůru :slight_smile: :slight_smile: . Kéž by mu to vydrželo aspoň týden...než to dospíme... :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 všechno nejlepší k prvním narozeninkám Adriance :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 a Romance všechno nej k svátečku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 děkujeme moooc za přáníčko...holky tak stašně to uteklo
dneska ráno mně probudila tak nádherným úsměnem a pusinkou jako kdyby tušila,že dnes přišla na svět :slight_smile: ...prostě jsem od rána na měkko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak si to holky pěkně užívejte :dizzy_face: , jsou to naše zlatíčka :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem jí chtěla ještě koupit něco malého...ale venku je hnusně...strašně pršííí.Tatínek jí chce totiž dát dáreček až v sobotu :confounded:
18. lis 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se přidávám a přeju Adriance všechno nejlepší k prvním narozeninám :dizzy_face:
18. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 tak Adrianko,všechno nej nej k prvnímu ročku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo....my dneska ještě spíme :confused: :confused: :confused: to se ještě snad nestalo :confused:
@jajik25 nic si z toho nedělej.....máš krásný a hlavně zdravý kluky!!!!!a to je nejdůležitější!!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. lis 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr ahoooooooooj kde jsi!!!!! :wink: :wink: :wink:
18. lis 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25
@ktr děkujeme mooooc :wink:
18. lis 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 ahooooooj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už jsme vzhůru,tak jdeme snídat :wink:
18. lis 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak Tomášek se vzbudil v půl čtvrtý,pak usnul,od pěti byl zase vzhůru a zabral až ve čtvrt na sedm,jenže jsem ho v sedm musela budit abych mohla odvést Stáníka do školky,teď už od čtvrt na devět spí tak jsem zvědavá na jak dlouho :slight_smile:
jinak tady pěkně prší o to ta cesta do školky je horší
zítra přijede ta kamarádka tak se už docela těším akorát mě nenapadá co vařit,poradíte mi někdo něco dobrýho rychlýho? :sweat_smile:
18. lis 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, konečně spí :grinning: nevím jak dlouho..noc byla strašná :angry:
@zdenka33 Vše nej Adriance k prvním narozeninám :slight_smile: :slight_smile:
@jajik25 tady trochu mrholí, kolem poledne půjdeme do obchodu jinak umřu hlady ..já mám ráda špagety jsou rychlé, nebo rizoto a zapečené těstoviny
18. lis 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska dělám slepku na paprice...ale koukám na hodiny,že bych už měla začít :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady taky prší..blééé :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já mám od včera řízek a Adam brambory se zeleninou a kuřecím :slight_smile:
18. lis 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
@zdenka33 Adriance všechno nejlepší k narozeninám :wink:

U nás se dneska nevaří :frowning2: Flip dostane nějakou hotovnku a já si něco vezmu.Včera jsem odpoledne jela sama k našim a pak hurááá do divadla a dojela jsem až v 22.30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale bylo to úžasné.Manžel to zvládá už skvěle,takže teď si budu dělat takové menší radosti.Třeba příští týden babinec :wink: A musím se objednat ke kadeřnici,ten odrůst je děsný.....
@jajik25 s tvoji segrou mě to mrzí,ale klidně se tady vypiš,my tě určitě podpoříme.Já to tady kolikrát beru jako terapii :grinning: :grinning: :grinning:
18. lis 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak už spíme půl hodky, jen tak dále, uklizeno je, teda to uspávání je na budku, spíme společně, ale lepší než nespat
@pampusik77 tiše závidím, že můžeš takto vypadnout, mě se to asi jen tak nestane, na výročí nám měli hlídat Matýska, ale po tom co druhá babiččka slyšela jak vydrží ječet celou cestu v autě, a ve městě, tak už ji to přešlo, tak jdeme na pizz všichni 3, tak jsme zvědavá, mám dnes oběd ze včerejška smaž,květá a porkovou polévku, mnam, a zítra konečně k babičce já už se na staroušky tak těším :slight_smile:
18. lis 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek