• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@pampusik77 no tak já bych už potřebovala nějakou pořádnou terapii protože aby toho nebylo málo tak mi dneska učitelky ve školce říkaly že je Stáník strašně agresivní,že si stěžovaly i rodiče a že s tím máme něco dělat :frowning2:
Někdy mám fakt pocit že už je toho nějak moc.Už ani nevím co dělám dobře a co ne. :frowning2: :cry:
18. lis 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vřele doporučuju a obzvlášť nechat ty caparty s tatínkama.Ale já mám v tomhle suprového a uznanlivého manžela.Od narození mi pomáhá s koupáním a vůbec se vším.A když se zeptám,jestli pohlídá,tak nikdy neřekne ne.Ještě mi říkal,že kdybychom měli peníze nazbyt,tak mi zaplatí aspoň víkend v lázních.Ale zachvlku dostane v práci poukázky na relax,tak mi je dá,ať si můžu zajít na masáže nebo zacvičit....
18. lis 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox hmmm...jsem na tom s hlídaním úplně stejně :frowning2: :frowning2: :frowning2: ach jo...nikdo mi ho nechce hlídat...my máme včerejší oběd..těstoviny ,maso,omáčka :wink:
18. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 se máš :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. lis 2010 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 a nepomohla by mu změna školky, nejsou tam vůči němu až moc zaměření? :angry: nevím, v čem může být tak agresivní není to tím, že mu všychni ubližují a on to bere, že nejlepší obrana je útok
18. lis 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 ta se ale máš, to mě se fakt nestane, na chlapa si až na vyjímky nemůžu stěžovat, ale maká na baráku, a pak se věnuje Matýskovi a chce být se mnou, nějak to nejde skloubit, a až když vidí, že už padám na hubu, tak i řekne, jestli někam nechci jet, bez Matese,to je dobrý fór, když už je člověk grogy tak už se mu moc nikam nechce, s těma babičkama nic nenadělám, ale mrzí mě to, hlavně když nás babička hlídala furt a to chodila do práce, takže máme by mohla poskytnout alepon procento z toho jako babi
18. lis 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox tak to nevím ale mám chuť ho přihlásit jinam jenže nevím jak bych ho tam dopravovala.Spíš si myslím že to dělá hodně proto protože nemluví tak nevím.Určitě si o mě všichni rodiče myslí že jsem mladá,blbá na to abych měla děti a že je vůbec nezvládám.Žijeme na vesnici takže asi víte jak to tam chodí. :frowning2: :cry:
Už fakt nevím co mám dělat.Se na mě snad všichni domluvily nebo co.Jo a taky mi přijde že si na něj tak trochu zasedly. :unamused:
18. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 tak takhle se mi to taky jeví, si na tebe zasedli a už se to jen nabaluje, bydlím taky na vesnici, takže vím jaké to je když se někomu znelíbíš, já osobně bych ho přehlásila, naž mu pak nechat následky na celý život, nás v jeslích mlátili a pamatuji si to do dnes, a o školce nemlvím, jelikož jsem nedoslýchává, tak mě tam atky neměli rádi, až přišla nová učitelka, a ta jim otevřela oči, a dodnes jí za to děkuji, dokonce mě chtěli poslat na zváštní školu,když jsme hluchá, tudiž blbá, dle komunistických učitelek, a mám nakonec i VŠ, tak já bych neváhal, i kdyby to mělo stát dojíždění
18. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox nejde o dojíždění taky se mi to jeví jako nejlepší nápad a aspoň by se mu v jiné školce víc věnovaly což on potřebuje,tady na něj kašlou.Horší to bude s tím ho tam dopravovat.Manžel dělá od šesti a já nemám řidičák ikdyž auto mám doma.Asi nevíš co to obnáší za papírování a tak?
18. lis 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
osobně ne, ale kolegyně, jen dojela to vybrané školky, vysvětlila jim svou situaci, dala posudek od psychologa, a vzali je naprosto bez problémů, a jsou v pohodě, nejsi sama, někde si zasednout hlavně na neprůměrné děti a už to jede, co si udělat řidičák?
18. lis 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 koukám, že když se to se.e, tak všechno...ale jak říkají holky, zkusit dát jinam do školky, zajít k psychologovi, ale nenechat ho někde trápit... Moje známá dala dítě do školky pro retardované děti a oni jí ho tam mlátili za to, že neposlouchal a kluk se začal počůrávat strachy, když ho tam ráno vozila. dala ho jinam a má klid..
18. lis 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak na řidičák jaksi nejsou peníze a co se týče psychologa tak k tomu jdeme až 14 prosince a do tý doby to asi moje nervy nevydrží,takže uvažuju i o tom že ho nechám doma a do školky chodit prostě nebude
18. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi by to byl nejlepší řešení... :wink:
18. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 souhlasím, taky bych si ho raději nechala doma
18. lis 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 já bych to taky tak udělala :wink: nech ho ted doma a uvidíš co ti řekne psychološka..možná je to tím,že nemluví,nebo je nezralý do školky...jak se chová mezi dětmi,když jsi s ním???co zkusit MCa opatrně ho stvým vedením na děti nechat zvykat??.
18. lis 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr většinou se stydí ale když se trochu otrká tak si s nima hraje,třeba bráškovi bere hračky nebo do něho strčí,někdy bez důvodu a někdy když mu chce něco vzít,ale většinou mě přijde že to myslí z legrace :frowning2:
18. lis 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 víš, děti k sobě dokážou být hodně zlý ... Stáník třeba nemluví a děti si v něm najdou slabý článek a snadný terč...
18. lis 2010 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nech ho doma, budeš mít klid ty i on a uvidíte co vám řekne psycholog... Pak jednej dál :wink: . Moc vám držím palce :wink: :slight_smile:
18. lis 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 díky,zítra to ještě snad nějak vydržíme a pak už bude doma :frowning2:
18. lis 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si neumím představit nechat malého s chlapem on je až moc klidný...a dovolí malému víc než já...nechá ho lítat daleko od sebe, spadne nespadne...já mu jsem stále za zadkem a stačí chvíle a něco se stane ještě nemá rozum..
@jajik25 já bych ho asi taky nechala doma, nebo ho dala jinde
18. lis 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste holky?
19. lis 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tu, ale potřebuju uklidit. Děda si přišel pro malýho a vzal ho na procházku, tak toho musím využít :slight_smile:
19. lis 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já s chlapem nechávám běžně...sice mu taky hodně dovolí ale je s ním víc než třeba babičky takže ho víc zná a já jsem víc v klidu...
dneska jsem si udělala krásnej den...byla jsem u kadeřnice a na manikúře...no paráda relax....chtělo by to častěji
Kuba spal dneska až do 6,30 v kuse a pak ještě do osmi....už jsem v noci odbourala mlíko a dávám jen čajík...tak snad si zvykne spát celou noc...i když teda všude čtu, že v roce už je to běžný...no asi mám nenormální dítě... :grinning:
19. lis 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já nestačím kupovat nutrilon... V noci vypil 700 a ještě jsem kojila... dneska ve dne 3x120 a večer 250ml pije celkem dost a jídlo moc nechce, ale naše by jedl
19. lis 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to tu utichlo,
@pett7 no nás to asi také čeká, Matýsek odmítá prso, tak mu dám ještě týden a pak mu asi koupím mlíko (nebo odsávku), on toho moc nevypije, tak jsme zvědavá, čaje jak kdy, někdy 3 hrnky, a někdy s bídou jeden, 3 vypije, když mu uvařím sunárka :grinning: vyčuranej jak beruška :slight_smile:
21. lis 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky :slight_smile:
kde všechny jste?
22. lis 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky...no tady to tedy utichlo!!!!My jsme měli o víkendu oslavičku,takže jsem se sem vůbec nedostala :wink:
22. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak konečně uslo dítko, dneska jsme spali do 9 tak jsme to měli posunuté, ale byl to boj, zase jo bolí zoubky, hodinu jsme uspávala, až jsme taky usla :grinning: tadka jsem doklidila, nabaštit, a snad bude dlouho spát :slight_smile: zítra jedeme oba k zubařce, tak snad bude sestřičky hodná a pohlídáho, nereda bych tam jela znova, a pak koupím bodynka u Arexu, mám to za kopcem, už potřebujeme 98 až 104
22. lis 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox já kupuji 92 a větší už asi nebudu...koupím už tričenka...na jaře už budem zkoušet bez plíneček :slight_smile: Hoůky,taky už spáváte jen po obědě?My většinou už jo a to spinká i 3 hodky :dizzy_face: ale večer je se spinkáním boj.... :angry: nechce a nechce...takže chodíme až 21 hod :confounded:
22. lis 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé tak to my jsme u velikosti 80-86 ,ale jak kdy každy výrobce jiný...ale většinou už 86 :wink:
@ktr jinak my už spinkáme tak 3 měsíce jen jednou denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: A když si někdy dá 2 hodinky tak mám svátek :grinning: :grinning: :grinning: Večer usínání horor...prostě jsem si jí asi rozmazlila!!!!Nedokážu ji dát do postílky a odejít.... :confused: :confused: :confused:
22. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek