Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
jajik25
18. lis 2010
@pampusik77 no tak já bych už potřebovala nějakou pořádnou terapii protože aby toho nebylo málo tak mi dneska učitelky ve školce říkaly že je Stáník strašně agresivní,že si stěžovaly i rodiče a že s tím máme něco dělat 😞
Někdy mám fakt pocit že už je toho nějak moc.Už ani nevím co dělám dobře a co ne. 😞 😢
pampusik77
18. lis 2010
vřele doporučuju a obzvlášť nechat ty caparty s tatínkama.Ale já mám v tomhle suprového a uznanlivého manžela.Od narození mi pomáhá s koupáním a vůbec se vším.A když se zeptám,jestli pohlídá,tak nikdy neřekne ne.Ještě mi říkal,že kdybychom měli peníze nazbyt,tak mi zaplatí aspoň víkend v lázních.Ale zachvlku dostane v práci poukázky na relax,tak mi je dá,ať si můžu zajít na masáže nebo zacvičit....
ktr
18. lis 2010
@xkacatkox hmmm...jsem na tom s hlídaním úplně stejně 😞 😞 😞 ach jo...nikdo mi ho nechce hlídat...my máme včerejší oběd..těstoviny ,maso,omáčka 😉
ktr
18. lis 2010
@pampusik77 se máš x-) x-) x-)
xkacatkox
18. lis 2010
@jajik25 a nepomohla by mu změna školky, nejsou tam vůči němu až moc zaměření? ]-( nevím, v čem může být tak agresivní není to tím, že mu všychni ubližují a on to bere, že nejlepší obrana je útok
xkacatkox
18. lis 2010
@pampusik77 ta se ale máš, to mě se fakt nestane, na chlapa si až na vyjímky nemůžu stěžovat, ale maká na baráku, a pak se věnuje Matýskovi a chce být se mnou, nějak to nejde skloubit, a až když vidí, že už padám na hubu, tak i řekne, jestli někam nechci jet, bez Matese,to je dobrý fór, když už je člověk grogy tak už se mu moc nikam nechce, s těma babičkama nic nenadělám, ale mrzí mě to, hlavně když nás babička hlídala furt a to chodila do práce, takže máme by mohla poskytnout alepon procento z toho jako babi
jajik25
18. lis 2010
@xkacatkox tak to nevím ale mám chuť ho přihlásit jinam jenže nevím jak bych ho tam dopravovala.Spíš si myslím že to dělá hodně proto protože nemluví tak nevím.Určitě si o mě všichni rodiče myslí že jsem mladá,blbá na to abych měla děti a že je vůbec nezvládám.Žijeme na vesnici takže asi víte jak to tam chodí. 😞 😢
Už fakt nevím co mám dělat.Se na mě snad všichni domluvily nebo co.Jo a taky mi přijde že si na něj tak trochu zasedly. :-|
xkacatkox
18. lis 2010
@jajik25 tak takhle se mi to taky jeví, si na tebe zasedli a už se to jen nabaluje, bydlím taky na vesnici, takže vím jaké to je když se někomu znelíbíš, já osobně bych ho přehlásila, naž mu pak nechat následky na celý život, nás v jeslích mlátili a pamatuji si to do dnes, a o školce nemlvím, jelikož jsem nedoslýchává, tak mě tam atky neměli rádi, až přišla nová učitelka, a ta jim otevřela oči, a dodnes jí za to děkuji, dokonce mě chtěli poslat na zváštní školu,když jsme hluchá, tudiž blbá, dle komunistických učitelek, a mám nakonec i VŠ, tak já bych neváhal, i kdyby to mělo stát dojíždění
jajik25
18. lis 2010
@xkacatkox nejde o dojíždění taky se mi to jeví jako nejlepší nápad a aspoň by se mu v jiné školce víc věnovaly což on potřebuje,tady na něj kašlou.Horší to bude s tím ho tam dopravovat.Manžel dělá od šesti a já nemám řidičák ikdyž auto mám doma.Asi nevíš co to obnáší za papírování a tak?
xkacatkox
18. lis 2010
osobně ne, ale kolegyně, jen dojela to vybrané školky, vysvětlila jim svou situaci, dala posudek od psychologa, a vzali je naprosto bez problémů, a jsou v pohodě, nejsi sama, někde si zasednout hlavně na neprůměrné děti a už to jede, co si udělat řidičák?
miska73
18. lis 2010
@jajik25 koukám, že když se to se.e, tak všechno...ale jak říkají holky, zkusit dát jinam do školky, zajít k psychologovi, ale nenechat ho někde trápit... Moje známá dala dítě do školky pro retardované děti a oni jí ho tam mlátili za to, že neposlouchal a kluk se začal počůrávat strachy, když ho tam ráno vozila. dala ho jinam a má klid..
jajik25
18. lis 2010
tak na řidičák jaksi nejsou peníze a co se týče psychologa tak k tomu jdeme až 14 prosince a do tý doby to asi moje nervy nevydrží,takže uvažuju i o tom že ho nechám doma a do školky chodit prostě nebude
miska73
18. lis 2010
asi by to byl nejlepší řešení... 😉
xkacatkox
18. lis 2010
@jajik25 souhlasím, taky bych si ho raději nechala doma
ktr
18. lis 2010
@jajik25 já bych to taky tak udělala 😉 nech ho ted doma a uvidíš co ti řekne psychološka..možná je to tím,že nemluví,nebo je nezralý do školky...jak se chová mezi dětmi,když jsi s ním???co zkusit MCa opatrně ho stvým vedením na děti nechat zvykat??.
jajik25
18. lis 2010
@ktr většinou se stydí ale když se trochu otrká tak si s nima hraje,třeba bráškovi bere hračky nebo do něho strčí,někdy bez důvodu a někdy když mu chce něco vzít,ale většinou mě přijde že to myslí z legrace 😞
miska73
18. lis 2010
@jajik25 víš, děti k sobě dokážou být hodně zlý ... Stáník třeba nemluví a děti si v něm najdou slabý článek a snadný terč...
miska73
18. lis 2010
Nech ho doma, budeš mít klid ty i on a uvidíte co vám řekne psycholog... Pak jednej dál 😉 . Moc vám držím palce 😉 🙂
jajik25
18. lis 2010
@miska73 díky,zítra to ještě snad nějak vydržíme a pak už bude doma 😞
pett7
18. lis 2010
Já si neumím představit nechat malého s chlapem on je až moc klidný...a dovolí malému víc než já...nechá ho lítat daleko od sebe, spadne nespadne...já mu jsem stále za zadkem a stačí chvíle a něco se stane ještě nemá rozum..
@jajik25 já bych ho asi taky nechala doma, nebo ho dala jinde
pett7
19. lis 2010
kde jste holky?
miska73
19. lis 2010
já jsem tu, ale potřebuju uklidit. Děda si přišel pro malýho a vzal ho na procházku, tak toho musím využít 🙂
lin18
19. lis 2010
Tak já s chlapem nechávám běžně...sice mu taky hodně dovolí ale je s ním víc než třeba babičky takže ho víc zná a já jsem víc v klidu...
dneska jsem si udělala krásnej den...byla jsem u kadeřnice a na manikúře...no paráda relax....chtělo by to častěji
Kuba spal dneska až do 6,30 v kuse a pak ještě do osmi....už jsem v noci odbourala mlíko a dávám jen čajík...tak snad si zvykne spát celou noc...i když teda všude čtu, že v roce už je to běžný...no asi mám nenormální dítě... 😃
pett7
19. lis 2010
tak já nestačím kupovat nutrilon... V noci vypil 700 a ještě jsem kojila... dneska ve dne 3x120 a večer 250ml pije celkem dost a jídlo moc nechce, ale naše by jedl
xkacatkox
21. lis 2010
tak to tu utichlo,
@pett7 no nás to asi také čeká, Matýsek odmítá prso, tak mu dám ještě týden a pak mu asi koupím mlíko (nebo odsávku), on toho moc nevypije, tak jsme zvědavá, čaje jak kdy, někdy 3 hrnky, a někdy s bídou jeden, 3 vypije, když mu uvařím sunárka 😃 vyčuranej jak beruška 🙂
miska73
22. lis 2010
Ahojda holky 🙂
kde všechny jste?
zdenka33
22. lis 2010
Ahojky...no tady to tedy utichlo!!!!My jsme měli o víkendu oslavičku,takže jsem se sem vůbec nedostala 😉
xkacatkox
22. lis 2010
tak konečně uslo dítko, dneska jsme spali do 9 tak jsme to měli posunuté, ale byl to boj, zase jo bolí zoubky, hodinu jsme uspávala, až jsme taky usla 😃 tadka jsem doklidila, nabaštit, a snad bude dlouho spát 🙂 zítra jedeme oba k zubařce, tak snad bude sestřičky hodná a pohlídáho, nereda bych tam jela znova, a pak koupím bodynka u Arexu, mám to za kopcem, už potřebujeme 98 až 104
ktr
22. lis 2010
@xkacatkox já kupuji 92 a větší už asi nebudu...koupím už tričenka...na jaře už budem zkoušet bez plíneček 🙂 Hoůky,taky už spáváte jen po obědě?My většinou už jo a to spinká i 3 hodky x-) ale večer je se spinkáním boj.... ]-( nechce a nechce...takže chodíme až 21 hod :-S
zdenka33
22. lis 2010
jééé tak to my jsme u velikosti 80-86 ,ale jak kdy každy výrobce jiný...ale většinou už 86 😉
@ktr jinak my už spinkáme tak 3 měsíce jen jednou denně :-p :-p :-p A když si někdy dá 2 hodinky tak mám svátek 😃 😃 😃 Večer usínání horor...prostě jsem si jí asi rozmazlila!!!!Nedokážu ji dát do postílky a odejít.... =-) =-) =-)

Začni psát odpověď...

Odešli