• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
My kupujem tak 98...ale jak co
Spinká už hodně dlouho jen jednou denně...tak 2,5 hodiny...a večer je to boj....ach jo
Holky ty boty se žirafou jste kupovaly normálně v obuvi? Nám řekli, že jedině v lékárně.... :astonished:
22. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 no v l=karně, nebo ve specializované obuvy, ale dá se sehnat, i když moc těch obchůdků není,my máme 98, to jsme nakoupila minule když jsme tam byla, ale musím přikoupit, 3 ks opravdu nestačí, 92 nezapneme ani náhodou, jediné co máme 86 jsou manšestránky od Fixony, mají trošku větší míry, odpolko spinkáme tak hodku, někdy 2 ale to je státní svátek, a v noci, spíme už v 19 hod, začínám uspávat tak kolem půl sedmé, ale uspávám ho samozřejmě, ale tak nějka mě to nevadí, on se přitulí, chvíli bud řve, když není dostatečně unaven, a když ano tak povídá a usne :grinning: , mylsím, že jednou to přijde kdy bude usínat sám, každé dítě je jiné
22. lis 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, v lékarně bych boty asi nesehnala..tady jedině Baťa nebo dětské obchody..hlavně aby měly žirafu :slight_smile: body máme 86 ale budeme potřebovat větší
23. lis 2010 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,tak my používáme velikost 80 a něco 86,ale spíše 80.Jen kombinézu a oteplováky máme 86(92).Boty máme normálně z obuvi,ale prodávájí tam cetifikované(se žirafou) a pak jedny ručně dělané s ovčím kožichem na mrazy.

Spánek-Filip pořád spí i dopoledne od 9 do 10h a pak odpoledne kolem 13h do té 15hod.Ale to se po hoďce vzbudí a ju se tulit a většinou ještě usne do té 15h.
23. lis 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám pocit že má krátké nohy, takže kalhoty má tak vel 80 záleží na značce...Next má třeba ještě dlouhý v 80
23. lis 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Spánek máme zajímavý každý den jinak..dopoledne tak 20-30 minut odpoledne i hodinu spát chodí mezi 19-20 a spí do 7.30 samozřejmě s přestávkama :angry: včera usnul o půl 8 do 8 spal a potom se probudil a do desíti poskakoval po posteli :angry: já usnula dřív než on...
Loni jsem dostala kombinézu 80-86 tu má malou, tak jsem mu koupila přes mmb jinou, ta je zase velká :angry: snad bude normální zima a vystačí jedny oteplovačky a dvě bundy, když ne tak musím něco dokoupit...
23. lis 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
My nosíme 86 velikost, ale taky jak co...některý hadříky mají velikost 18 měsíců a jsou nám tak tak.. Boty kupuju většinou u Bati, měli jsme od nich sandálky, teď bačkůrky. Zimní boty jsme kupovali v Intersportu..teplý, lehký a moc hezký :dizzy_face: .
K nocem u nás se mi nechce ani vyjadřovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Jediný co mě těší je, že usíná sám a spí první 4 hodiny normálně. Pak je to katastrofa... :pensive:
23. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no spaní je u všech koukám na napsání knihy, taková jednoduchá věc a co to dá trápení a v pubertě ty naše zlatíčka dřív jak před obědem nevytáhneme :grinning:
23. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky... nějak se sem nemůžu dokopat jak sem na jednom počítači s manželem... tak se sem málo dostanu a přez den nehrozí abych vysedávala to mě okamžitě obklíčí dítě a vzteká se, že chce nahoru pak chce hned dolů ale dole ječí že chce zase nahoru pak tady chce furt na něco hrabat no je to zábava... jinak už celkem obstojně chodí.... dneska se dokonce zvedl 3x bez opory :slight_smile:... tak sem na něj pyšná... ale za to se furt budí má zase nákou rýmu... takhle nás nenaočkuje ta doktorka... jinak míry na roční prohlídce 9630g a 75,5 cm...
23. lis 2010 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Tak nějak nestíhám ani si dočítat. Páč už i já zaspávám někdy kolem osmé. :frowning2: Sem uplně hotová. Potřebovala bych chvilku vypnout. Jinak musíme z Romčou cvičit nožičky a nevypadá to že by se jí chtělo tak brzo chodit. Sme ňácí nakřáplí. Snad to nebude nic horšího.
24. lis 2010 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, takto my chodíme spát zase kolem 22 :angry: a to nechce zaspat...včera už jsem to nevydržela, dala ho do postýlky ať si třeba řve...až se vyřval tak jsem ho vzala a uspala hned...
24. lis 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,já si v podstatě nemám na co stěžovat,páč mám dítě celkem pohodové.Jen kdyby se budil o něco později.Dneska to bylo o půl 5,ale to jsem ho bojkotovala a až odešel manža v 5 do práce,tak ještě na půlhodinku usnul,ale pak od půl6 už ne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Venku hnusně,já nemám zimní boty,no paráda!!!!
24. lis 2010 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pampusik77 já nemám ani bundu...
24. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás opět celonoční řev...sousedi nás asi milujou... :confounded:
A počasí hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Padá tady všechno možný a do toho fouká silnej vítr :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Bundu jsem si koupila, ale zimní boty mám ve sklepě a tam nejdu... Takže dneska budu doma celý den..
24. lis 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem byla boty kupovat v neděli....v Olympii...čtyřhodinovej maraton....no ale nakonec mám.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uspávání je šílený....může být sebevíc unavenej...ale jakmile je v posteli tak do něho vjede nová síla a buď řve anebo vymýšlí hlouposti a láká mě abych s ním blbla...
noci taky děs....buď kňučí anebo chrápe...a přitom rýmu nemá a chrápe hůř než starej chlap....a ani zamlaskat na něho nemůžu jako na mýho.... :grinning:
24. lis 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lin18 :grinning: :grinning: taky dobrý... :grinning: :grinning:
24. lis 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
knučení nám jdde taky, dneska proknučel snad celou noc, mám hlavu jak škopek, pro boty jedeme dnes a v pondělí pro boby, paní už volala, tak se těším, ještě štěstí že mám na Matýska kombinézu, dneska nic moc na nákupy, ale je to potřeba,
@terezka87 nejsi sama kdo pořádně nechodí, se tím nenervuj, každé dítě je jiné, my budeme mít zimní boty hlavně na to aby mu nebyla zima :grinning:
24. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mi řekněte, co to s těma dětma je, že nespí??? To jsem u starších dětí nezažila... Néé že by kdoví jak vyspávaly, ale tohle teda neznám. Už jsem jak zombie... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 to by mě taky zajímalo :slight_smile: porovnat nemůžu,nemám s čím, ale je to teda na budku, no jestli mi budeme mít někdy druhého sviště, tak to se ještě ukáže :frowning2: chci se někdy vyspat, my máme tak chovací obodbí, že vařit, chystat jídlo, musím sním v náručí,jinak jekot, no mamánek, sám si nezahraje, leda když mi sundává prádlo ze sušáku :grinning:
24. lis 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
prádlo taky sbírá velmi rád, ale přes den to s ním ujde, teď zrovna si hraje sám....ale ty noce... Dám cokoliv za recept na spaní... :grinning: klidně s přestávkama na jídlo, nebo pití, ale bez řevu :sweat_smile:
24. lis 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 asi tak, kdo má recept honem sem :grinning: no já jsem si Matýska hodně rozmazlila, tak se mi to vrací, ale snad čas všeurovná trošku k normálu, nebo at už stojí na židli a kouká, hlavně ne nosit, cibule se takto fakt blbě krájí :grinning:
24. lis 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 já spím s ním... nejlepší způsob to není, ale aspoň se trochu vyspím... do půlnoci spí sám
dneska usnul před chvílí tak nevím , jestli to má odpolední nebo teprve dopolední spánek...
24. lis 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 taky v tom máme chaos, na jedno spaní to do večera nedá a druhý spaní ve 3, nebo 4 hodiny nepřichází v úvahu...to ho můžeme nechat spát max. půl hodinky. A spát s náma nechce, to bych ho musela asi přikurtovat k posteli. Řádí tam jak blázen, skáče, mlátí do zdi, mlátí nás, ale lehnout....ani náhodou :angry: :angry:
24. lis 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Matýsek spí taky s náma, alepson se trochu vyspíme, někdy úplně luxusně, když nemrčí :grinning: , ale když je neklidný tak se na mě nalepí a nepustí, a funí mi to obličeje, jsem říkala, manželovi, že by stálo za to vyfotit ho, at má vzpomínku jak spal s maminkou, připadám si jak hamburger z jedný strany prkno od postele a z druhé strany Mates, ještě chybí obloha :grinning:
24. lis 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky to vám nezávidím-to spaní.My v noci spíme ukázkově-ťuk ťuk.Sice se sem tam vzbudí,ale už je to minimálně,většinou nemůže našmátrat dudlík.

Dneska zase razíme do obchodu,jedeme v pátek na chalupu a dá se předpokládat,že už tam bude sníh.Takže jsem v situaci,že si nemůžu moc vybírat.Včera se mi líbilo spoustu bot,ale neměli moji velikost.Ach jo....
24. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si boty sice koupila, ale jsou nepraktické...kloužou :angry: ale mám ještě jedny staré od Baťi a ty jsou super :slight_smile: hůř s bundou..ve dne je dobře, ale teď jsem málem umrzla
24. lis 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,
už jsem tady dlouho nebyla....včera mně tatínek vzal na předvánoční nákupy...nakupuji,nakupuji a pak zjistím,že mám zase jen dárečky pro Adrianku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:.Dneska jsme byly u paní doktorky na roční prohlídce :slight_smile: .Dostali jsme i píchaneček :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...tak uvidíme jaká bude noc :wink: Jinak naše míry jsou 9600g a 78cm. :wink:
Holky ještě dáváte Vigantol????Jen nám paní doktor říkala,že máme dávat míň mrkvičky.....že má žlutoučkej nosík :confused:
24. lis 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: my jsme dneska takybyli nakupovat :dizzy_face: v Tescu v Král. poli....Kubíkovi se tam moc líbilo :grinning: :grinning: ale pořád běhal mezi regály :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme toho moc nenakoupili :angry:
24. lis 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 já už vigantol nedávám,sice dr.říkala,že by bylo dobré ještě přes zimu,ale my byli i na kontrolních odběrech a máme vše v pořádku,tak jsem ráda.Filip měl těžkou formu novorozenecké žloutenky,tak jsem byla napnutá,co jaterní testy.Takže teď se nám všem ulevilo a nemám tedy důvod dávat.
24. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a boty ještě nemám :frowning2:
24. lis 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek