• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
@zdenka33 taky nakupuji jen Matýskovi, říkám si, co bych potřebovala, a pak nejdnou mám tašky plné Matýskových věcí, boty pro Matýska jsme sehnala, dárky na vánoce pro kámošku také, ted už zbývají jen rodina, no voňavku bych si chtěla nějakou vybrat, snad se k tomu dostanu
24. lis 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@xkacatkox jo vonavku bych si taky přála,ale od té doby co mi přestaly vyrábět tu moji oblíbenou...tak jsem tak pěknou vůni ještě nenašla....takže semnou je to těžký :wink:
24. lis 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malý už spí... rozhodl se, že bude usínat sám, ale na mojí posteli :confounded:
24. lis 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nějak se to zvrtlo malá mi zvrací a má průjem horečku nemá. Slyšela sem že se to nějak šíří vzduchem, už víc dětí to chytlo.
24. lis 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malý měl průjem v neděli, ale v pondělí už to bylo dobré...už ho mám zase v posteli...ani mu nevadí, že tam je sám..v postýlce nebude :angry: budil se s pláčem a nebyl k utišení... asi mu koupíme vlastní postel a přistavíme k té naší :sunglasses:
24. lis 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad to bude všechno o.k...
24. lis 2010 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 Vigantol dobíráme a až bude lahvička prázdná, tak s ním taky končíme.. :slight_smile: . Já už mám dárečky téměř všechny :slight_smile: a to jsem ráda, protože nesnáším předvánoční chaos v obchodech. Mám ráda tu pohodičku a děti natěšený :dizzy_face: :dizzy_face: , už se těšíme. Včera už jsem si objednala i stromeček :dizzy_face:
Holky nedávno jsem dostala novou voňavku. Jmenuje se Love, Chloé a je úplně úžasnáí :dizzy_face: :dizzy_face: , schválně si ji někde očuchejte... :wink:

@terezka87 teda vy si to vybíráte :frowning2: , ať je Romanka brzy zdravá :slight_smile: chuděrka malá... :frowning2:
25. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem Kateřinám vše nej k svátku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a že je nás tu dost :grinning: :grinning: tak aby aspon kytička doma byla :wink:
25. lis 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ktr no jasně, všechno nejlepší Tobě i ostatním Kačkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky taky se přidávám všechno nej Kačkám :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 No u nás nebyl k sehnání vigantol takže my jsme ho nebraly tak 3 měsíce!!!!! :frowning2: :frowning2: :frowning2: A tet ho konečně dostaly v lékarně :confused:
25. lis 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dneska noc nic moc...hodně pila čajík :wink: ...no ani se nedivím včera měla horečku 39 :frowning2: ...kůli píchanečku!Tak snad dneska to bude už v pohodě :wink: :wink: :wink:
25. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jooo čekají nás v pátek zase narozeniny...takže tady musím trošku poklidit....joooooo a dneska Adriance dovezou postel....se těším jak malá holka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ...asi v ní budu spát sama :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my měli taky po píchanečku horečku a od tý doby přestal téměř úplně v noci spát :grinning: ...
25. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 my máme postelí víc, než nás tu je, ale téměř nikdo tady v noci nespí...asi budu muset poslat starší děti k babičce, aby se někdy vyspaly :sweat_smile:
25. lis 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73 tak to ani nemluv...tet spinkala docela v pohodě :wink: :wink: :wink: :wink:
25. lis 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky
máme novinku,dneska jsme poprvé spaly celou noc :dizzy_face:
25. lis 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenka33 u nás to před očkováním nebyla žádná sláva, ale teď už se dá mluvit o katastrofě :astonished: :grinning: , fakt děsný...
25. lis 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 holky, neříkejte mi takovýhle věci....myslím, že bych se spokojila i se 4 hodinama spánku...ach jo..
Ne, moc vám to přeju, protože to je pak celej den úplně o něčem jiným.... :slight_smile: :wink:
25. lis 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí

my tet nemáme koho budit.....tatínek má noční,takže jsme doma samotný :frowning2: :frowning2: :frowning2:

-
25. lis 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajik25 šikulky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ...snad se nám to taky někdy povede :wink:
25. lis 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, u nás se spalo od 22 do 4 pak jsem ho pohladila jestli vůbec dýchá, když tak dlouho spí a on se probudil...potom usnul až v 5 :angry: :angry: :angry: :angry:
25. lis 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pett7 JO JO někdy radči ani nedýchat aby se nevzbudily :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. lis 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miska73
@zdenka33 no já jen doufám že nám to i vydrží a nebyla to jen náhoda :wink:
25. lis 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,my s tím spaním taky pořád bojujeme :frowning2: :frowning2: :frowning2: to jsem u těch starších nezažila :frowning2: už rok jsem nespala víc jak 3 hodiny v kuse :cry: :cry:
25. lis 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Kateřiny všechno nej k svátku:slight_smile: Hlavně zůstaňte na blátě:slight_smile:. Tak malá dostala do rána horečky 38.9 Byla sem sní u mudry a ta nám dala cosi ... kulíška tak uvidíme zitra valíme na kontrolu.
25. lis 2010 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přeju Katkám všechno nej k svátku.Já už ráno byla v Kauflandu,mají tam v akci Pampersky,ale klasika-nekoupila jsem.A babička se ne a ne podělit.Jsem nenáviděla všechny důchodce!!!!!!!
25. lis 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka87 kulíška znám, máme ho doma.. tak ať je brzy líp :slight_smile:
@pampusik77 asi tam musíš stát hodinu před otvíračkou a třeba na tebe zbyde :angry: já minule kupovala plenky v tescu měli tam 349 a platila jsem 399 a ještě mi je napočítala 2x..peníze mi naštěstí vrátili, že jsem platila víc mi došlo až doma
25. lis 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem koupila včera Tesco plínky stáli kolem 150 kč ,54 kusů,tak uvidíme,jak jsou kvalitní :wink:
25. lis 2010 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek