Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

Ahojky,je tady nějaká mamča,která je z okolí Ostravy a nebo,alespon přibližně se stejně starým mimčem,na pokec atd..........................??? 🙂
lin18
7. kvě 2010
Kac my používáme 4 už asi měsíc...má Kuba nějakej velkej zadek, ani do normálních tepláků 74 se nevleze, tak doufám, že nebude po mně, já mám po porodu prdel jak valach 🙂
raakosnicek
7. kvě 2010
Lin delam to tak 3 mesice a nic. ale byla zima.ted v lete je to horsi,jenze ona ho cerstvy nevypije,rve,plive a proste bude radeji hlady.
u malyho jsem to delala stejne a zadnej problem
kacamura
7. kvě 2010
lin to jsou zážitky.... já už poslední dobou na lidi milá nejsem když oni začnou hned z ostra... jedný k..vě z baráku bych nejradši.... no už jsem jí dlouho nepotkala tak jsem ráda...
raakosnicek
7. kvě 2010
my byly na plinkach 0-2kg do dvou snad trech mesicu,pak tri mesice dvojky a ted trojky a mme vuli hroznou
pett7
7. kvě 2010
my už jsme taky na 4 ty používá i 2 letý bratranec tak mu můžem pujčovat 🙂 kdy se začíná chodit na nočník?
kacamura
7. kvě 2010
tak to držim palečky tatínkovi a operaci 🙂 .... to sou zvuky... nevim jestli mi tady za zdí se někdo duí nebo jestli tam provozujou sex... snad to dlouho nepotrvá 😃 .... lin... to se dá zase do pořádku 🙂 ... Rak: aspon to máš s těm plínkama levnější, bo já jsem si všimla, že ty balení stojej většinou stejně ale čim větší plínky tak je jich tam taky mín.....
lin18
7. kvě 2010
pett no jak si ho naučíš, ne? Asi jak začne sedět sám můžete trénovat. S kakáním to půjde...to poznám už teď, s čůráním to asi bude na dýl
lin18
7. kvě 2010
kac no nevím...já už mám pět kilo pod původní váhou...ale nějak to není znát...mám obrovský břicho a vytahaný prsa...manža posledně prohodil něco o kokršpanělích uších 😃 A vypadaný vlasy, neostříhaný. Nakrátko ostříhaný nehty. A nemalovala jsem se ani nepamatuju....ach jo...zlatý mateřství 😃
raakosnicek
7. kvě 2010
my s malmy zacali nocnikovat kolem roku a trictvrte. na jere,a do tydne byl pres den bez plin,na noc a celkove bez pliny je od dvou a tri ctvrte
kacamura
7. kvě 2010
tak já kakání teda nepoznám ani náhodou... celej den tlačí a nevytlačí vůbec nic a pak kouká je v pohodě nic nedělá a má naprdíno 😃 😃 😃 .... tedka už nekadil tři dny a už je vidět, že ho to fakt tlačí tak snad už se vykadí...
pett7
7. kvě 2010
tak kolem toho roku už by to mohlo jít možná i dřív. nám teď plínky vydrží celkem dlouho. nějak jsme přestali látkovat musím nakoupit větší kalhotky všechno mám do 9 kg.
raakosnicek
7. kvě 2010
deti do dvou let i pozdeji nechapou princip zadrzeni moci a pocit curani,nedokazi to ovladat.do t doby je posazeni na nocnik a vycurani dilem spravneho odchyceni.
samo jsou vyjimky
kacamura
7. kvě 2010
lin 😃 😃 😃 ... já furt doufám, že se to spon trochu dopořádku dá... my si zase s manželem navzájem řikáme zebry... on vypadá jak kdyby byl tak v 6 měsíci no hrůza.... a strie má na víc místech než já :-S
raakosnicek
7. kvě 2010
pett kolem roku urcite ne
pett7
7. kvě 2010
doma všichni tvrdí že jsme chodili na nočník od roku stejně tak i bratranci tak nevím všechno se mění 🙂 je to stejné jak s tím spaním v porodnici říkali jedině bok v knížkách zase jedině záda tak si vyber...
pett7
7. kvě 2010
já dneska snědla zlomové lékorky 250g když já to sladké tak musím postavu nekomentuju....
raakosnicek
7. kvě 2010
pett jo to od kamaradky mamka od roka maleho pprudi jak je neschopny,ze neumi nocnik.......ze za jejich odby....
precti studie odbornkiku
pett7
7. kvě 2010
no ono se všechno mění to samé příkrmy...
kacamura
7. kvě 2010
nám v porodnici řikali, že jenom ty první dny na boku a pak ta doktorka co nám povídala tak řikala na zádech.... a když jsem tam pak byla se zánětem dělohy... a dva dny ho tam měli sestřičky a já ho vůbec neviděla... tak ho nechávali spát na bříšku... no já byla běsná... nechtěla jsem aby na něm spal a oni, že tam u nich pořád sou a tak.... vrrrr... to jsem viděla jak u nich pořád sou seděly tam v místnostce s televizí a kecaly a starali se o ty mimča ale pochybuju o tom, že kdyby jim tam Jonášnajednou přestal djchat, že by si toho všimly...
pett7
7. kvě 2010
uvažuju co bych snědla
raakosnicek
7. kvě 2010
na brisku neee,leda pod dozorem.
ja polohovala na boky nebo zada
raakosnicek
7. kvě 2010
pett ja nic,dala jsem si maxi lahev zlatopramenu,pak frtana bechrovky a ted mi manza donesl jedno pivko a mame vodku s dzusem
raakosnicek
7. kvě 2010
a k veceri jsem si dala kure na paprice s testovinama,co jsem varila nazitra
kacamura
7. kvě 2010
pett... nemluv o jídle... já už nevim jak dlouhomám chut na čokoládu.... já vim, že na bříšku ne.. proto mi to tak vadilo... pochybuju o tom, že tam nad nim t sstička stála a držela dozor... si to tam jednou za kdo ví jako dobu prošla
raakosnicek
7. kvě 2010
kac pribalim ti velikonocni zajice.
maly toho tolik vykoledoval
kacamura
7. kvě 2010
a on to nebude??? to by mi bylo íto kdyby mu to pak scházelo.... 🙂 .... budu tlustá....
pett7
7. kvě 2010
nevím co budu vařit zítra pokud budem sami doma tak nic budem spát 🙂 jé pivo bych si dala taky už jsem ho dlouho neméla... malý na břichu spal jen jednou když ho tak tchýně položila sotva jsme přišli z porodnice...
kacamura
7. kvě 2010
umírámchutí na sladké a je už hodně hodin takže já jdu spinkat.... manžel furt nikde 😞 .... se na to můžu taky..... doboru 🙂
lin18
7. kvě 2010
my teda v porodnici měli monitory dechu, ale spával na zádech, až pak kolem 2. měsíce neusnul jinak než na břiše a teď co se umí točit tak taky
já si dala vínko...ale hlad mám hroznej...musím to zaspat ať nežeru...už nekojím tak mám strach aby nešla váha nahoru...protože bejt unavená, neupravená a ještě tlustá je teda vražedná kombinace 😃
raakosnicek
7. kvě 2010
my mame monitor doporuceny z neonatologie,tak mame,ale maly ho nemel.

Ja vetsiou v patek varim na dva dny,tak bud nejak majda s masem a testovinama,nebo zapecne brambory,testoviny,nedele rizek nebo steaky.
vcera jsme meli pikantni kureci placicky (nalozene kureci kousky a smazene na placky)s plnenyma bramborama,