• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Miminka (11/2009) a maminky z okolí Ostravy, jste tady?

10. listopadu 2012 
Kac my používáme 4 už asi měsíc...má Kuba nějakej velkej zadek, ani do normálních tepláků 74 se nevleze, tak doufám, že nebude po mně, já mám po porodu prdel jak valach :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lin delam to tak 3 mesice a nic. ale byla zima.ted v lete je to horsi,jenze ona ho cerstvy nevypije,rve,plive a proste bude radeji hlady.
u malyho jsem to delala stejne a zadnej problem
7. kvě 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin to jsou zážitky.... já už poslední dobou na lidi milá nejsem když oni začnou hned z ostra... jedný k..vě z baráku bych nejradši.... no už jsem jí dlouho nepotkala tak jsem ráda...
7. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my byly na plinkach 0-2kg do dvou snad trech mesicu,pak tri mesice dvojky a ted trojky a mme vuli hroznou
7. kvě 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
my už jsme taky na 4 ty používá i 2 letý bratranec tak mu můžem pujčovat :slight_smile: kdy se začíná chodit na nočník?
7. kvě 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to držim palečky tatínkovi a operaci :slight_smile: .... to sou zvuky... nevim jestli mi tady za zdí se někdo duí nebo jestli tam provozujou sex... snad to dlouho nepotrvá :grinning: .... lin... to se dá zase do pořádku :slight_smile: ... Rak: aspon to máš s těm plínkama levnější, bo já jsem si všimla, že ty balení stojej většinou stejně ale čim větší plínky tak je jich tam taky mín.....
7. kvě 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett no jak si ho naučíš, ne? Asi jak začne sedět sám můžete trénovat. S kakáním to půjde...to poznám už teď, s čůráním to asi bude na dýl
7. kvě 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac no nevím...já už mám pět kilo pod původní váhou...ale nějak to není znát...mám obrovský břicho a vytahaný prsa...manža posledně prohodil něco o kokršpanělích uších :grinning: A vypadaný vlasy, neostříhaný. Nakrátko ostříhaný nehty. A nemalovala jsem se ani nepamatuju....ach jo...zlatý mateřství :grinning:
7. kvě 2010 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my s malmy zacali nocnikovat kolem roku a trictvrte. na jere,a do tydne byl pres den bez plin,na noc a celkove bez pliny je od dvou a tri ctvrte
7. kvě 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já kakání teda nepoznám ani náhodou... celej den tlačí a nevytlačí vůbec nic a pak kouká je v pohodě nic nedělá a má naprdíno :grinning: :grinning: :grinning: .... tedka už nekadil tři dny a už je vidět, že ho to fakt tlačí tak snad už se vykadí...
7. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kolem toho roku už by to mohlo jít možná i dřív. nám teď plínky vydrží celkem dlouho. nějak jsme přestali látkovat musím nakoupit větší kalhotky všechno mám do 9 kg.
7. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
deti do dvou let i pozdeji nechapou princip zadrzeni moci a pocit curani,nedokazi to ovladat.do t doby je posazeni na nocnik a vycurani dilem spravneho odchyceni.
samo jsou vyjimky
7. kvě 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
lin :grinning: :grinning: :grinning: ... já furt doufám, že se to spon trochu dopořádku dá... my si zase s manželem navzájem řikáme zebry... on vypadá jak kdyby byl tak v 6 měsíci no hrůza.... a strie má na víc místech než já :confounded:
7. kvě 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett kolem roku urcite ne
7. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
doma všichni tvrdí že jsme chodili na nočník od roku stejně tak i bratranci tak nevím všechno se mění :slight_smile: je to stejné jak s tím spaním v porodnici říkali jedině bok v knížkách zase jedině záda tak si vyber...
7. kvě 2010 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
já dneska snědla zlomové lékorky 250g když já to sladké tak musím postavu nekomentuju....
7. kvě 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett jo to od kamaradky mamka od roka maleho pprudi jak je neschopny,ze neumi nocnik.......ze za jejich odby....
precti studie odbornkiku
7. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono se všechno mění to samé příkrmy...
7. kvě 2010 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám v porodnici řikali, že jenom ty první dny na boku a pak ta doktorka co nám povídala tak řikala na zádech.... a když jsem tam pak byla se zánětem dělohy... a dva dny ho tam měli sestřičky a já ho vůbec neviděla... tak ho nechávali spát na bříšku... no já byla běsná... nechtěla jsem aby na něm spal a oni, že tam u nich pořád sou a tak.... vrrrr... to jsem viděla jak u nich pořád sou seděly tam v místnostce s televizí a kecaly a starali se o ty mimča ale pochybuju o tom, že kdyby jim tam Jonášnajednou přestal djchat, že by si toho všimly...
7. kvě 2010 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
uvažuju co bych snědla
7. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
na brisku neee,leda pod dozorem.
ja polohovala na boky nebo zada
7. kvě 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett ja nic,dala jsem si maxi lahev zlatopramenu,pak frtana bechrovky a ted mi manza donesl jedno pivko a mame vodku s dzusem
7. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k veceri jsem si dala kure na paprice s testovinama,co jsem varila nazitra
7. kvě 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
pett... nemluv o jídle... já už nevim jak dlouhomám chut na čokoládu.... já vim, že na bříšku ne.. proto mi to tak vadilo... pochybuju o tom, že tam nad nim t sstička stála a držela dozor... si to tam jednou za kdo ví jako dobu prošla
7. kvě 2010 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kac pribalim ti velikonocni zajice.
maly toho tolik vykoledoval
7. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a on to nebude??? to by mi bylo íto kdyby mu to pak scházelo.... :slight_smile: .... budu tlustá....
7. kvě 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevím co budu vařit zítra pokud budem sami doma tak nic budem spát :slight_smile: jé pivo bych si dala taky už jsem ho dlouho neméla... malý na břichu spal jen jednou když ho tak tchýně položila sotva jsme přišli z porodnice...
7. kvě 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
umírámchutí na sladké a je už hodně hodin takže já jdu spinkat.... manžel furt nikde :frowning2: .... se na to můžu taky..... doboru :slight_smile:
7. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
my teda v porodnici měli monitory dechu, ale spával na zádech, až pak kolem 2. měsíce neusnul jinak než na břiše a teď co se umí točit tak taky
já si dala vínko...ale hlad mám hroznej...musím to zaspat ať nežeru...už nekojím tak mám strach aby nešla váha nahoru...protože bejt unavená, neupravená a ještě tlustá je teda vražedná kombinace :grinning:
7. kvě 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
my mame monitor doporuceny z neonatologie,tak mame,ale maly ho nemel.

Ja vetsiou v patek varim na dva dny,tak bud nejak majda s masem a testovinama,nebo zapecne brambory,testoviny,nedele rizek nebo steaky.
vcera jsme meli pikantni kureci placicky (nalozene kureci kousky a smazene na placky)s plnenyma bramborama,
7. kvě 2010 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek